Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

byla nadsena. Tedka se trosku najim, vezmu utros a jdu si lehnout. Chce se me hrozne spaaaaaaaat.

mabe
autor
15. črc 2009

Dekuji mili, tedka uz je to 100%, takze se budu setrit a setrit. 😉 Uvidime, jak to bude s unavou a jak budu zvladat chodit do prace, lamat to pres koleno nebudu. Kdyz to nepujde, tak proste si rekne o PN.

mili1
15. črc 2009

Mab a ziadne pochmurne myslienky....bude male mabuliatko ----som radaaaaa a tesim sa s tebou 😀 😀

sarlotta
15. črc 2009

Běž si odpočinout matko🙂)))) a hezky mimíska pohlaď. 😎

ellysa
15. črc 2009

mabuš gratulujéééééééééém, traz už na to malé myslí toľko tiet z koníka, že to určite výjde, len sa šetri 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

mili, tedka zadny nemam. nejak me ta pani dr. povzbudila. Poboliva me brisko a trosicku v krizi. Mimisek se zabydluje. 🙂

Sarlotko, ja brisko hladim od tech prvnich dvou carek a rikam, at vydrzi. 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

HOlky, ja jsem tak stastna. Dockala jsem se, vyslo to. Jenom, aby to dopadlo a mimisek se udrzel a byl zdravej.

mili1
15. črc 2009

Mab my sme tu pre teba...a budeme ta povzbudzovat... musi to vyjst....velmi drzim palceky 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

mili, urcite mas pravdu 😉

sarlotta
15. črc 2009

Mabe, nech toho... nebo budu bulet.... z toho jakou mám radost s Tebou, všechno bude v pořádku 😉 těším se na fotečky mimíska... kdy máš další utz ?

mabe
autor
15. črc 2009

sarlotko, me se chtelo brecet dneska rano, jenom tak. Dokud mimiska neuvidim, tak jeste neuverim. Jdu 27,7 coz je skoro za 14 dni v pondeli. To bych mela byt 6tt, takze by mel byt uz videt a co srdicko? Holky, nechci to zakriknout, snad nezacnu krvacet. Pryc s temato myslenkama, proste to bude ok a kdyz ne, polezim a bude to dobry, mimisek zabojuje.

mabe
autor
15. črc 2009

ale to se nestane, protoze to bude ok 😉

mabe
autor
15. črc 2009

porad se me v podbrisku neco deje. normalka, ze? Mozna je to i tim, ze nechodim tak casto na velkou. Nechci moc tlacit, tak jdu az je uplne potreba. To taky neni dobre, ja vim. ALe zatim to tak mam.

bambi7
15. črc 2009

cafte babulkyyyy

no mabussss superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmm som stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mabe
autor
15. črc 2009

bambi, dekuju ja taky 🙂

mili1
15. črc 2009

Mab nemysli na to ...dobre? oddnes len pozitivne myslenie a urcite to vyjde...ja viem ze po tych nasich skusenostiach je to tazke lebo cloveku behaju po rozume vseliake myslienky .... aj ja som mala ale postupne to prejde.................. a miminko bude v brusku pekne rast.... 😉 a my sa budeme s tebou tesit.....

mabe
autor
15. črc 2009

snad to bude ok 😉 a dockame se mabulatka 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

mili, verim tomu, ze postupne ty myslenky zazenu 🙂

bambi7
15. črc 2009

no ja som to vedela ze teraz budes tyyyy ved sem chodim a strazim ta teda uz vasssssssssssssssss 😵

mabe
autor
15. črc 2009

jdu si holky lehnout, jsem utahana 🙂

bambi7
15. črc 2009

ok pa mabus

mabe
autor
15. črc 2009

bambi ty ses zlaticko a muj andel strazny 🙂

mili1
15. črc 2009

Ahoj bam, no super sprava dnessss, uz sa to rozbieha....postupne pribudnú dalsie tehulkyyyy

bambi7
15. črc 2009

ahoj mili no som stastna za mabbbb ja tu cakam a cakam kedy bude tehu a je to tuuuuu mam taku radost

casia
15. črc 2009

mabe, moooc moooc gratuluji, uplne jsem byla nervni co si tady prectu az se vratim z rachoty, no parada, vse bude ok, setri se a uzivej a na nic spatne nemysli, stejne by si to neovlivnila, bude to fajn, ja doufam, ze te budu dalsi mesic nasledovat, tak nam ostatnim matky drzte palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mili1
15. črc 2009

Aj ja som som rada,,,, sme povedali ze onedlho bude tehu..... 😵

bambi7
15. črc 2009

jasne casia ides 😀

mili ako dnes?

mili1
15. črc 2009

Casia vsetkym vam drzime palceeeee a verime ze postupne pribudnu dalsie maminky

mili1
15. črc 2009

Dobre bambi, maly zaspinkal len je hrozne teploooo, a vy? ako sa mate? a malinka?

bambi7
15. črc 2009

my sa mame superrrr mala je teraz z babkou a dedkom a ja som zatial povysavala ,umyla parkety pozehlila 😉 a teraz oddychujem

mala je nase zlaticko je taka uzasna 😉 jajjjj sice ju bolieva to brusko este ale vsetko prejde raz teda dufam ze po 3 mes.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru