Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. říj 2010

@ellysa sikovna prcina 🙂
@nefertitka jakej pruh?

ellysa
12. říj 2010

@nefertitka ako pruh? to sa ko zistí? no to už hádam nie 😒 ☹
@mili1 jaj to bude nejaký vírus, známej dcérka to tiež teraz mala a naozaj treba obmedziť mliečko aj ona ho ľúbi ale zvládli to, tak aj vy určite

mabe
autor
12. říj 2010

@ellysa tak jak vy se mate holky? my tedka spinkame, za chvilku se vzbudi a tatka ji bude hlidat, ja jdu na masaz.uvarila jsem ji prvni bramboru, tak ji bude mit s brokolici

ellysa
12. říj 2010

@mabe ahojky no my sme zasa s mužom od 2:00 nespali, zasa sme riešili ten spor s tou bývalou kamoškou, ale už sme si dnes povedali, že koniec, že to nemôžeme tak prežívať, v meste sa obídeme a svet je veľký, časom snáď zabudeneme ☹
iank fajn, oliv spinkala do 8.00 ale v noci bola hodinun hore, asi sme ju znervózňovali, keď sme sa rozprávali a myslela si že je už čas na hranie, chúďatko, si to vyčítam...
už sa aj dnes pretočila najskôr sa jej nechcelo ale potom to zvládla 😉
dnes mi príde mamina, trocha ma potešiť, takže do piatka máme "tour de shopping" 😀

mabe
autor
12. říj 2010

@ellysa ja jsem videla video, jak je sikovna. musite to hodit za hlavu, takhle se trapit... 😒 tak to mas fajn, ze ti prijde. ja mam celou rodinu v jednom meste, takze se vidim porad. anicka spala od 20-7h s jednim kojenim a tedka spi od 9h. chtela jsem ji dat tatkovi ven, ale asi budou doma, ona by nespala a akorat by mrcela, ze musi lezet.

ellysa
12. říj 2010

@mabe my sme už vytasili šporťák, vo vaničke to už nešlo, už v ňom celkom aj je, ale väčšinou len keď spí, ak je dlhšie hore, musím zastaviť a zobrať si ju na ruky a tak dookola

mabe
autor
12. říj 2010

@ellysa sportak? my zatim ne, ale premyslim nad tim. fusak uz bych tam mohla dat a v nem to nebude pro nu tak velky. i kdyz si rikam, ze nemuze lezet na rovno. 😖 zase uz je velka, ne?

mabe
autor
12. říj 2010

to je divny, jak anicka porad spi 😒 . zdala se me trosku tepla. musim ji jeste zmerit teplotku

ellysa
12. říj 2010

@mabe vy už môžete ísť kľudne do športového však tie sú od 6m, a môže byť už kľudne aj trochu na sedenie, ja ju tiež dávam tak ako v lehátku, alebo vo vajíčku, keď nebuvá, nech sa pozerá tiež máme fusak presne tvarovaný na športiak tak jej je tam teplučko

ellysa
12. říj 2010

no skús, ale snáď nebude choručká, možno je len unavená

nefertitka
12. říj 2010

ahojte...

mili s ma to maly riedke?ked nie,nic sa nedeje...my sme tiez mali take caste stolice a nam vzdy dr.vravela,ze ona berie ako hnacku stolicu nad 10x denne...a iba ak je riedka...
nam mala tiez este az tak moc nerozprava,len uz nieco zacina

na ten pruh som prisla tak,ze ma mala na slabinkach hrcku....je to aj volnym okom vidiet...tak dr.vravela,ze bud je to pruh alebo uzliny zvacsene...mabe neviem ako sa to povie po cesky🙂

inak som aj zabudla napisat,ked sme vcera boli na jazere,tak nejaky chlap si tam fotil nikolku...vyzeral dost uchylne....segra moja si to az vsimla,hned sme ju brali prec,ale uz ju asi mal nafotenu...neviem naco mu to bude:( fuj tolko uchylakov chodi po svete....

ellysa
12. říj 2010

@nefertitka no snáď to bol len nejaký fotograf, čo fotil zaujímavý objekt, moja švagriná tak cvaká tiež kadekoho ale u detí sa zvykne spýtať rodičov či môže
no a ak to bol úchyl tak radšej na to nemysli, už nič nenarobiš 😠

nefertitka
12. říj 2010

@ellysa vyzeral divne a ani sa neopytal...to sa mi teda nepacilo,ja by som sa neodvazila fotit si niekoho len tak bez opytania a uz vobec nie dieta

mabe
autor
12. říj 2010

ahojte, tak jsme zpet z masaze, teda masaz to je ta krainosakralni terapie. pomohlo me to moc, rikala, ze je videt, ze mam telo uplne ztuhly, ze mam psychicky bloky. to je pravda, vraci se me porad porod, uspani darci vzdycky pred spanim se me to honi hlavou. nevim, jak na to zapomenout. 😖 asi to chce cas.
@ellysa teplota neni, zkusime o vikendu ten sportak.
@nefertitka jezis, uchylaci 😝 . ja cesky taky nevim, ale snad to bude ok.

lubica69
12. říj 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Čo nové?
@mabe áno chce to len čas moja Aničke prajeme nech nie je chorá
@nefertitka no ja by som tie fotky chcela vidieť a nech ich predo mnou vymaže!!!
Kočky ja som dnes zas bola na tej hematológii a mám dobré správy nemusím si pichať tie injekcie 😀 Juj taká som rada,že budem len naliekoch nie aj injekciách 🙂

sarlotta
12. říj 2010

ahojík holky🙂
tak hlásím marod je lepší, malá je v pořádku, já na odstřel, ale šťastná že to bude za náma 😉 a snad bude na chvilku zas klid s nemocema 😉

@lubica69 co to vidííííííííííííííííííííííííííím, jééééééééééééé nádhera 5tt... ty šikulko šikovná 😀 😀 😀

mili1
12. říj 2010

Ahojteee,,, nef ano je to riedke tak sme vynechali mliečko aj jogurty ,,, a dnes kakal len 2x, uvidíme zajtra,,,potom mu uz môzem dať mliečko alebo radsej este počkat pár dní,,čo vy nato babulky?
Lubi tak to je super ze nemusiš pichat,,, 😉 🙂
jeej ely mab tak vy uz vyberate sportak ,,,my sme v zime boli este vo vaničke ale stale bol zvedavy a chcel hore 😀
šarlotka ty si šikulka ,,, 😉 🙂

nefertitka
12. říj 2010

@lubica69 ja som sa ho celkom bala,keby tam bol moj muz,ale nejak som nemala odvahu...
a inak ako?tehu nevolnosti este nie su? 😉v poslednej dobe sa nam tu rodili dievcatka,tak budeme v tom pokracovat,alebo to na chvilu zmenime? 😀
@sarlotta no super,ze sa to zlepsilo...je to zaberak aj po psychickej aj po fyzickej stranke,ked je dieta chore...

@mili1 ked mala Nikolka hnacky,tam nam kazali robit riedke mlieko, do 250ml pridat len jednu odmerku mlieka a postupne pridavat...tak neviem,skus mu dat len malicko napriklad zajtra a ked to bude v pohode,daj mu potom viac a viac...az kym nebude pit tolko co predtym,alebo skus zajtra najprv len jogurt..

podla mna ten sportak je vhodny tak od 8mesiaca...sice sa vravi ze od pol roka sa tam dieta uz moze dat,ale pripada mi to skoro...je to lepsie ked uz dieta samo sedi...aj ked je tam nasikmo...ale aj tak.To iste nam vravela aj lekarka...

mabe
autor
12. říj 2010

@lubica69 o chce cas, ale snad se nezblaznim z toho. fakt si pripadam jako magor.
@nefertitka ja si rikala, ze anicce se tam bude vic libit. i kdyz dneska zvladla normalni, ze lezela a mela budku pryc a pak lezela na brisku.

posledni dny nejak nechce jit spat v 20h, tak to nehrotime. proste se naji a pak si jeste hraje chvilku. jeste ji necham pul hodky a pak ji dam do postylky, prece nebudu posloucaht ten rev. rano spi ason dyl.

mabe
autor
14. říj 2010

dobre ranko devcata, tak anicka spinkala do 4h na jidlo a pak do 7h. zda se me, ze ji min tece z nosu, teplotu nema, ale psika porad. premyslela jsem, jestli bych ji nedala po obede s mamkou ven, pry je to dobry na rymu, ale je tam tedka 1C. to je tak na fusak a to nevim, jestli se me vleze do hlubokyho. co myslite s tim venkem? jinak za chvilku bude papat a spinkat a pak pujdu nakoupit nejaky to jidlo, mamka pohlida.

mabe
autor
14. říj 2010

holky, anicka posledni dobou nejak porad zive. spi stejne - 3x denne po pul hodce az hodce v kocarku i dyl, ale to zivani...ze by to bylo tim pocasim nebo jak vic se hybe, nepolezi,....

sarlotta
14. říj 2010

Ahojky, tak hlásím, že žiju, ale blbě, mám teplotu 38, krk bolí, no nevím co bude...u doktorky zástup, dětský doktor mi kukl do krku a říkal, že na angínu to nevypadá že jen virozka. bych spala až bych brečela
Slečna bojovala 2dni s aftíkama... tak se nám horečka nevyhla... na angínu to naštěstí taky nevypadá.. ale to žalostné bečánkováníííí
ozvu se jak bude líp.

mabe
autor
14. říj 2010

@sarlotta jezis, to teda radi, tak at je brzo lip

mabe
autor
15. říj 2010

dobre ranko, tak v noci se anicce jeste spatne dychalo, ale nic hroznyho. z nosu uz ji netece, neco tam jeste ma, ale asi uz je to lepsi. teplota nic. dneska budeme doma, je tam nejak zamraceno a 10C. kamoska volala, ze jsou vsichni nemocni, jak jsme u nich byly v nedelu, takze to je asi od nich. v nedelu ma manzuv deda narozky, ale my na ne nepujdeme s anickou. manzova mamka a segra, tedka dolecuji chripku, urcite nebudou 100% v poho. a ja nechci ancu vystavovat dalsi nemoci.

holky, anicka jak se sudla, tak si asi to nachlazeni dala aji do ocicek, nejak je ma vic skelny, staci borovka nebo nejaky jiny kapky? a do nosa mam vincentku nebo je lepsi sterimar? diky za odpovedi.

dneska je jakasi protivna, vypada to aji na zuby. porad mrci a breci, nic se ji nelibi.

nefertitka
15. říj 2010

ahojte...mabe nedavaj malej nic do ociek...a do nosa je podla mna sterimar lepsi a odsavaj...
sarlotta,vy chudatka,nech mate co najskor za tym...

mne zas vypadava vrchna lava dvojka,zapalene dasna mam,bola som u zubara,ze zly parodont, uvolneny,dal mi aj antibiotika....
inak obraz krvi dobry,bude to asi psychologicke,uz som sa objdenala...

a inak dnes mam 31 😀

mabe
autor
15. říj 2010

@nefertitka jee, vsechno nejlepsiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 anicce sem vysavala jenom jednou a zatim nic netece, tak snad to bude ok, i kdyz leze po studene zemi. 🙂 je k nezastaveni. to si teda uzivas se zoubkama. tak to je dobre, ze krev ok, i kdyz psychika je svina. 😖

ellysa
15. říj 2010

baby vy tu všetky chorľaviete ☹ , skoré uzdravenie aj vám a hlavne prckom
nnef vetkooooooooooooooooo naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj no nech ťa už konečne tá smola v zdraví obchídza a aby ste si skoro našli pekný bytík a hlavne dobrých susedov, už viem o čom hovorím 😝
u mňa je mama, tri dni nerobíme nič iné len jazdíme po obchodoch, parndorf, bruck, ba, som zvedavá kedy pôjdeme do viedne, aspoň viem po kom tú nákupnú mániu mám 😀

nefertitka
15. říj 2010

dakujem vam velmi pekne....si predstavte,ze svokra si ani na narodky moje nespomenula,resp.urcite spomenula ale vykaslala sa na nejake blahozelanie. KRAVA, nikto jej nijak neublizil, ja som s nou nadobro skoncila,cela ta osoba mi je uz protivna...a hlavne preto,ze na Nikolku kasle, ale tie reci co mala kedysi,ze krajsi darcek k starobe sme jej ani nemohli dat ako Nikolku...blabla...
zajtra ideme na svadbu,uvidime,kolko Nikolka vydrzi,potom ju tato vezme domov a ja mozno ostanem dlhsie,potrebujem sa odreagovat..uz mi fakt svitori...aj tak je to moja kamaratka...on ju ani poriadne nepozna...
dnes som zas mala ten panicky atak,je to hrozny stav, to sa mi zacne tocit hlava,boli ma hrud, premkne ma hrozny strach,mam dojem,ze nemam vzduch....zle sa mi dycha...cele ruky mam ladove ale pritom sa mi potia...hroza a pride si to samo od seba hocikedy a trva tak 10 a viac minut...ale vtedy mam fakt pocit,ze to uz je asi moja posledna hodina,to sa neda opisat...uz som 9.11.objednana k psychologicke,vraj to vyvolavaju stresove situacie,aj take,co mohli byt kedysi davno...tak ja aj tak neviem,co to vo mne vyvolalo...a vraj to ma vcelku dost ludi...fuj,ale nechcem to mat

mili1
15. říj 2010

Ahojteee, nef všetko len to najlepšie prajeme, aby si bola hlavne zdravá a nech sa ti splní všetko čo si praješ,,,,, 😉 🙂
My sme sami , môj odišiel na školenie a vráti sa zajtra ,,,boli sme dnes nakupovat uz som musela niekde ísť lebo celý týzden sme boli doma ,,,urobila som si radost a kupila som si 2 roláky, uz som si dávno nič nekupila lebo stále len malému kupujem ...chcela som kupit aj malému vetrovku ale ziadnu peknú som nenašla tak snad nabuduce 😉
kakame uz len 2x tak dufam ze nam to zostane ,,,klop klop a mliečko som dala len raz, zajtra mozno skusim aj viac a v noci sme uz nepapali tak uvidíme
nef vy uz v noci nepapate však? a prajem príjemnú zabavu na svadbe,,,

bambi7
15. říj 2010

cafte babulky moje ako sa mate?

nef dodatocne vsetko najjjj k narodkammmm 🙂
a lubi gretulujemmmmm drz sa .... 🙂 a ja som tiez mala injekcie clexan ale ja mam hematologiu ok dali mi to len pre istotu ked nic nenasli ani na genetike ,hemat,....a nikde 😉

no mame sa ok zatial nic nove....som stale z domkou vonku a ked nie tak sa jej musim venovat na 100%ta sa sama hrat nebude 😀 aj ked varim taha ma staleeeeeeee

a ako sa mate snad ste na nas nezabudli babulky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru