Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
19. říj 2010

@bambi7 tak to mas hodne narocny, kdyz te nenecha ani na zachod. 🙂 i kdyz ja taky od anicky rychle, rychle jak zacla lozit. ja uz mam dite uspany. nasi a tchanovci ji trosku vic utahaly. manza sel na basket. snad bude anicka hodna a ja budu relaxovat. nic nedelam. 🙂 preji dobrou noc

madormi
19. říj 2010

ahojte holky omlouvám se, že vám sem zase tak vpadám ale nemáte nikdo zkušenost s touto diagnozou po potratech?
: mutace C677T genu MTHFR v homozygotním stavu?

mabe
autor
19. říj 2010

@madormi ahojky, ja mam mutaci MTHFR C677T heterozygot. byla jsem i na hematologii a tam me rikaly, ze to ma 30% populace aniz by o tom vedeli. nicmene vzhledem k tem dvoum MA me udelaji potrebne vysetreni. srazlivost a vse v poradku, takze nebylo treba nic brat. jeste v 30tt jsem byla na kontrole a taky v poho. vim, ze ty mas trosku horsi verzi a nemam s tim zkusenosti, ale vim, ze nektere holky si pichaly injekce, tak snad ti reknou vic.

madormi
19. říj 2010

@mabe no tak já mám ten homozygot horší varianta tak uvidíme 🙂

madormi
19. říj 2010

@madormi ale díky moc za info, každé info a zkušenost je dobrá 😀

mabe
autor
19. říj 2010

@madormi stejne se jedna o nejjednodussi mutaci. drzim palce, at se tehu povede, bud s injekcemi nebo bez. holky odsud si taky pichaly cely tehu a vse je ok.

mabe
autor
19. říj 2010

holky, poradite nejakej hrnecek nebo flasku pro anicku az bude pit cajicky? mam hrnecek prvni, ale ten tece porad, kdyz se nakloni. nevim, jestli je to dobry, aby byla porad polita... co rikate?

madormi
19. říj 2010

@mabe a co avent ten si kámošká moc chválila

mabe
autor
19. říj 2010

@madormi musim se na neho podivat. jo a ja jinak brala pred tehu http://eshop.finclub.cz/doplnky-stravy/fin-vita... jsou to prirodni vitaminy na tu mou krev + kyselina listova. jinak zadny jiny vitaminy jsem nemohla kvuli spatne stitne zlaze.

madormi
19. říj 2010

@mabe dekuji moc já si dnes nejaké koupila tak jeste uvidíme co mi doporučí mudri 😉

bambi7
20. říj 2010

cafte babulky no co dnes oddychujete? aj to treba

no dnes je teda zima vonku ....pred chvilkou sme prisli domov boli sme kupit este dake doplnky do kupelne.....
inak vsetko po starom ......
tak pa zajtra

bambi7
20. říj 2010

a mab ja pouzivam flasky avent a som maximalne spokojna

nefertitka
20. říj 2010

ahojte...

@madormi ja som tiez MTHFR ale neviem ktory, proste mutacia od oboch rodicov...treba brat zvysenu davku kyseliny listovej a zeleza,popripade pri tej zrazanlivosti pichat injekcie,ja som to absolvovala vsetko....ale v pohode sa s tym da donosit babo, neboj 😉
@bambi7 aj my to tak mame,vsade spolu,aj na zachod;)my ideme v piatok vsetci traja k zubarovi,som zvedava ako tam Nikolka otvori pusu,ale uz ju ma celkom plnu zubkov🙂 aj ich Domke nejak cistite?

ja som sa vcera po 3 mesiacoch stretla so svokrou,to som zas pocuvala ako si dovoli manzel pozvat otca s jeho novou zenou bla bla a ze si sadla na gauc,ktory nam ona kupila a splaca ho, ze ci sa tak chova ku cloveku,ktory ti nieco dal, ze uz nic od nej nedostaneme, dokonca nam aj garnize prisli namontovat a my takto...no chapete?v niektorych veciach je v pohode,ale v tomto,akoze ja mam fakt nazor,ze ked niekomu nieco dam,tak to potom nevytahujem...ja som to pochopila tak,ze my ju neposluchame a pritom nam nieco kupila,tak sme povinni...a kvoli tomu nam uz nic neda...hm...a tak, to bolo dlhsie cele...dodatocne na narodky mi povedala len vsetko najlepsie a dala mi toffifee 😕 😀

bambi7
20. říj 2010

ahojky nef

bambi7
20. říj 2010

a cistim jasne s takou kefkou na prst da sa kupit v lekarni a pastou chicco taka jahodova a ma aj domka svoju taku detsku kefku

bambi7
20. říj 2010

madormi podla mna ti daju tie injekcie na zrazanie ....a tiez co pisala nef.....a neboj da sa to zvladnut ja som ich tiez mala a pritom nemam nic ani zo zrazanim ani na genetike nic nebolo ze len tak ked uz nic nenasli 😀 ale co dalo sa 😉

nefertitka
20. říj 2010

bam a to mala uz vie tu pastu vyplut?

bambi7
20. říj 2010

ta chicco pasta je od 12mesiaca davam jej malo a moc to nepen je ok podla mna a pekne otvara pusu

madormi
20. říj 2010

@nefertitka dekuji moc to si me potešila 🙂

bambi7
20. říj 2010

madormi neboj zvladnes vsetko 🙂

bambi7
20. říj 2010

babule aku mate predstavu darcekov na vianoce?

nefertitka
20. říj 2010

@bambi7 mne nechce otvarat pusu🙂 tak to len tak narychlo,ale uz sa snazim, paci sa jej,ked si ja umyvam zuby a ze plujem do umyvadla,minule povedala ze mama puje 😀 skoro som odpadla...tak uz ju to trosku viac bavi,ale zatial len s cistou vodickou...
@madormi tak to som rada 😉 a ak uz sa snazite,kludne si tu kyselinu listovu nasad uz teraz....teraz staci raz denne a potom tehu rano a vecer...naj je acidum folicum...

nefertitka
20. říj 2010

@bambi7 este ziadnu,ale dostal s ami do ruk katalog avonu,su tam super ceny,tak rozmyslam,ze uz odtial poobjednavam par drobnosti...nech to potom nemam naraz 😝

bambi7
20. říj 2010

ja jej davam tu pastu je fakt dobra a krasne vonia ....domku zasa s cistou vodou nebavilo a ta pasta je aj tak robena ze dieta este nepluje 😉

bambi7
20. říj 2010

a malej?

bambi7
20. říj 2010

ale staci aj cista voda 😉

nefertitka
20. říj 2010

malej sme uz kupili stan, strasne sa jej pacil v jednej cakarni u lekara,tak som ho hned bezala kupit,tam sa dokaze vyhrat,nahadzem jej tam lopticky a je🙂 a este kocik hlboky,aby si mohla tlacit,to zas na narodky, tie ma po vianociach...ten ale este len kupime...skusim tu pastu

nefertitka
20. říj 2010

buginku uz ma a uz ju aj prestava bavit a poskuluje po tych hlbokych

madormi
20. říj 2010

@nefertitka zatím ne, mám teprve 5 týdnu po revizi, dnes jsme byli v Prenatalu na karyotypech, zítra musím na transfuzní na testy takže když vše dobre dopadne a nic nenajdou už tak začneme od prosince ale už jsem si koupila silnejsí listovku a další B vitamíny

bambi7
20. říj 2010

no super tak uz mas predstavuuuu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru