Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
18. lis 2010

a pred jidlem nebo po? a v cem jsi to michala? pry se toho nemuzu dotknout

ellysa
18. lis 2010

@mabe no dala som to do fľaštičky, môžeš do nejakej plastovej nádobky, ja som sa snažila presne dať rovno do fľaštičky a potom striekačkou do pusy ale môže sa aj plastovou lyžičkou, len kov by si tam nemala dávať

mabe
autor
18. lis 2010

myslim, ze to stejne budou zuby. porad dneska mrci a nic se ji nelibi. ja jsu uplne grogy. myslela sem, ze si pujde tedka v 15h lehnout jako vzdy a prd. 😝
ok, jdu to udelat nebo me asi rouhne.

mabe
autor
18. lis 2010

@ellysa tak ja ji to tedka udelam. asi udelam min 5 gulicek na 5ml, uz je preci jenom vecer, co rikas?

bambi7
18. lis 2010

cafte babulky nef super ze je niky ok tesimmm sa 😉 a posielam pusuuuu

no dnes sme boli vonku trosku a potom prisla kamoska a babule sa hrali....inak vsetko ok domka stale beha a beha a stale len i paa akoze ideme pa to od 7rana pocuvammm ....

a co ako ste sa mal dnes babulky moje?

mabe
autor
18. lis 2010

bambi, kdyz si prectes, tak hruza noc. snad je to vyjimka u zubu a nezhorsi se nam tim spani. tedka jsem na pul hodky vytuhla s anickou. konecne prestala rvat a usla.
@ellysa ty kulicky se nechcou rozpustit? v teple vode nebo jak?

mabe
autor
18. lis 2010

uz jsem to ropustila 🙂

bambi7
18. lis 2010

juj mabus tak sa drzte babulky myslim na vassss

sarlotta
18. lis 2010

@mabe jejda bojujete se zoubky 😔 a má nateklé dásně ? bílé ? pokud ano, tak budou zoubky ráno venku🙂 nám pomáhal hodně kamistad gel natřít- opravdu malilinkato a krásně malý usnul...

bambi7
19. lis 2010

dobre ranko babulky

noc ok domka mlieko 1X v noci a nadranom 😉 no a uz beha a beha ....klasika pojdeme von a bude
a zajtra sobotaaa tesim sa

mabus ako ?

ellysa
19. lis 2010

dobré ránko, my noc tiež fajn, zaspala o 19.30-o 4. mliečko a buvala do 7., baby ako sa kúri má taký suchý noštek čo na to, ráno má plný nos, dám jej morskú vodu vytiahnem sople a nakrémujem nosík indulonou normálne sa jej šúpe, taký ho ma suchý. máte nejaké zvlhčovače, alebo niečo také?
my tiež pôjdeme von, nakúpiť, poobede nám príde návšteva na víkend, tak aj navariť poupratovať a tak

mabe
autor
19. lis 2010

ahojte holky, celej den jsem nemela misto jit na net. nejdriv jsme jely nasim vyhodit veci z obyvaku - predelavaji ho po darci komplet a pak uz manza zase neco delal. tedka je s anickou a za chvilku jde na zapas a na narozky. anicka dobry, probudila se jenom 2x na jidlo. dneska ji dam zase homeopatika. spinkala do 8h. je pravda, ze sem ji dvakrat dala najest v posteli a pak jsem uplne vytuhla a probudila se za dve hodky s ni vedle sebe a divila jsem se. 🙂
@sarlotta ja mam mudisan a ty homeopatika. vypada to, ze to pomohlo. natekly nejak moc ne, ale u toho druhyho spodniho zubu je videt, ze tam je carka, takze asi leze. a nemuze ji bolet i vylizani toho prvniho, i kdyz ho ma vylezlej z 1-3?
@bambi7 hojky
@ellysa zadnej zvlhcovac, ale pri ryme je pry dobra plinka mokra nad postylku.

mabe
autor
19. lis 2010

ahojte, tak nikde nikdo? ja jsem sama doma. anicka usla u prebalvoani po koupeli, nakojila se a spi dal, takze kase zustala na me. 😀

bambi7
19. lis 2010

cafte babulky ako sa mate?ja idem zajtra do rakuska nakupovatttttt uz sa tesimmm a ani nezaspim 😀 😀 😀 milujemmmm nakupovanie 😀 ale inak som normalna 😀 😀 😀

no tak domka ide k svokrovcom a maminka jej kupi nieco ako inak 😉

no tak vam prajem peknu sobotu babulky mojeeee

mabe
autor
20. lis 2010

@bambi7 tak doufam, ze mas peknej nakup

mabe
autor
20. lis 2010

tak uz jsem nasla to choditko, dostane anicka toto http://www.halens.cz/cz/q4r/kinderweltspielwelt...

ellysa
20. lis 2010

ahojte, my sme mali návštevu, Olivkinu krstnú aj so snúbencom teraz odišli, taks i oddýchnem
@mabe krásne chodítko, ja som už tiež oliv kúpila toto http://www.amazon.de/VTech-Baby-80-061764-Spiel... len v ružovom a dnes má pol rôčka, tak dostala ohrádku akurát v nej leží a strašne do nej kope a celá je šťastná http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

mabe
autor
20. lis 2010

@ellysa ahojky, tak anicka tedka usla. spala odpo pul hodky od tchanovcu, ja vykoupala,dala jeste trosku kase, nakojila a spi. uvidime jak dlouho. vcera sla taky takhle spat a za hodku se na chvilku probudila a spala dal. tak vy mate krasny taktez 🙂 jee, gratulujuuuu. my vcera 8 mesicu. libi se ji v ohradce. ja kdyz uz ji potrebuju ohlidat, a neco udelat, tak ji dam do postylky. my mame ty dva pokoje, takze si postylku presunu do obyvaku a je v ni

mabe
autor
20. lis 2010

holky, premyslela jsem do kocarku nad necim takovymto na jidlo a piticko pro anicku. abych se mi to nevalelo po kocarku nebo radsi nejakou tasku? http://www.obchod-rodinka.cz/detail.php?zbozi=1...

mabe
autor
21. lis 2010

ahoj holky, tak noc zase naprd. anicka sice usla brzo, ale pak se v 22h vzbudila, pak v1 a v 5h. v jednu se teda totalne pokadila a prokadila ven, takze jsem ji musela umyt zadek a u toho se probrala a hodinu nechtela spat. do toho jeste manza chrapal jak dosel z hospody. bezva noc fakt. premyslim, ze to trva tyden ty noci, co se anicka budi 3x minimalne., jestli zuby nebo co... 😖

mabe
autor
21. lis 2010

holky, a jak to mate s tim spanim nebo mely jste? vim, ze nektery deti se budi kazdy treba 2h, ale anicka driv spavala s jednim buzenim a tedka co zacly zuby....budto ji jeste zlobi, kouse se a tak nebo uz je to i zvyk...

bambi7
21. lis 2010

cafte babulky
no nakupene mam bolo superrrr jaj 🙂
dnes sme tu mal kamosku a jej muzicka a malu a bolo super a boli sme kuki v meste na vianocne trhz.....
no a uy je aj zima 😅

no mabus domka sa bud na mlieko 2 x..... a ked jej sli zubky bola hore casto tiez neboj bude lepsieee drzim palceky

ellysa
22. lis 2010

@mabe Oliv sa teraz asi týždeň budí raz na mliečko okolo 4-5.00, ale napríklad dnes v noci sa okolo 1.30 mrvila a mrnkala tak som bola s ňou asi 20 minút hore kým znova nezaspinkala

nefertitka
22. lis 2010

ahojte...
@bambi7 na vianocnych bol urcite natresk,ze?a co ste pokupili?nam sa uz nikolka nastastie v noci nebude na mliecko..klop klop klop....ale tuto noc bola stale hore a hadzala sa po posteli ako ryba na suchu...

co myslite,kedy nam nasnezi? 😀

bambi7
22. lis 2010

cafte babulky no to domka je hladna stale....2X v noci klasika....

nef bolo dost ludi co ja moc nemusim ale aspon sme sa presli.....

v rakusku bolo super pokupovali sme oblecenie pre mm ,domku a ja som si teda mm kupil pod stromcek hodinky tak som spokojna a este som si kupila ciapku sal rukavicky tak moze snezit....
hlavne ze som domke nakupila 😀 a kupila mlieko do zasob 😀 potom sme boli na obed a kavicku a bolo....

dnes domka spadla doma a narazila si bradu ta mala bt chlapec ta stale beha a beha a neposedi ,,..... 😀

a co u nove?

nef ako sa mate ? a mabus ako uz lepsie?

nefertitka
23. lis 2010

@bambi7 Tam kupujete ten Aptamil?mame sa fajn,dik za opytanie🙂 dieta nam robi radost🙂))strasne je zlata,ked jej tak puska cely den melie, v jednom kuse;)

to behanie tiez pozname, nam zas predvcerom letela za balonom a pristala na hlave,no co ti poviem...ma doma 4 balony a furt len s nimi sa hra, ta je total zatazena na balony...
akurat teraz hadze lotpicky po celej izbe a hovori ze uobime boudel🙂 urobime bordel...ja jej dam bordel 😝

nefertitka
23. lis 2010

a musim sa pochvalit,uz ovlada zltu,oranzovu,cervenu,bielu a hnedu farbu 🙂

mabe
autor
23. lis 2010

ahojte holky, tak manza porad dela neco s tim PC, takze nemuzu jit na PC a vcera a dneska nemam nejak cas. Tedka anicka dospava, tak jsem jenom kukla vas pozdravit a jdeme k dr. na kontrolu. jsem zvedava, jestli nam nerekne, ze je cvalik. 🙂 potom jdu na masaz, mamka bude hlidat. manza je nachlazenej, tak to snad anicka nechytne. . tak zatim pa

nefertitka
23. lis 2010

jaj a este aj zelenu🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru