Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
18. dub 2011

@ellysa kamoska ma taky biodermu a je spokojena. jeste prostuduju net a pak ve stredu po cvicu zajdu ve meste do lekarny.

nefertitka
18. dub 2011

@bambi7 nemala teplotky z toho ockovania? aj ja nad tym rozmyslam, vsade sa o tom toci...no uvidime...bojim sa,ze bude mat horucky z toho...
@sarlotta vsetky mamicky naokolo co pocuvam na ihriskach a tak,tak im deticky prekonali 6tu chorobu...hlavne,ze to u zmate za sebou🙂
@ellysa a aku biodermu to mate?my mame tiez ekzemy,aj na lickach, zajtra ideme aj na imunoalergologiu,dufam,ze jej nenasadia ziadnu dietu,lebo ma porazi 😒

@mabe podla mna na toto jarne slniecko staci 30tka, potom v lete uz davaj 50tku...my sme na tvar pouzivali dlho daylong 30tku a stacilo

mabe
autor
18. dub 2011

@nefertitka ja potrebuju nejakou dobrou ochranu, anicka ma cerveny tvare a popraskany. potrebuju aji nejakej dobrej krem na doma

mabe
autor
18. dub 2011

@nefertitka ja prave premyslim, jestli taky neskocim zase na kozni. ale ja tam minule byla a dr. rikala, ze v zime to bylo z cucani dudliku.

nefertitka
18. dub 2011

@mabe z dudliku? hm , to som este nepocula...
co viem,ze je fakt na problematicku,citlivu plet je ten Sebamed a aj ta Bioderma je vraj dobra, inak skus jej to natriet Niveou SOS...nam to celkom zabera

mabe
autor
18. dub 2011

@nefertitka mela kolem pusy cerveny a bradu. tedka ma tvar oslehanou vetrem, slunickem,....zeptam se v lekarne, jeste sem se divala na biodermu a altermed. je toho strasne moc. 😝

bambi7
18. dub 2011

cafte

nef nemala ziadnu teplotu ze maloked byva......

a daylong sme mali aj my ale strasne farbil oblecenie.....
a ani vichy nema parfemy......treba skusit co komu vyhovuje a podla mna je lepsie dat 50f ale je to na kazdem 🙂

no co mate na plane zajtra?domku siel dat tato spat tak mozem kukat tv tak cafteee

mili1
18. dub 2011

Ahojte, mab my mame opal. krem 50 faktor od garnier, a stale pouzivame 50 pre istotu
mab z dudlika 😕 to je divne
aj my sa chceme ockovat na hepatitidu ale musime este počkat kedze sme sa ockovali proti ovcim kiahnam a myslim ze tam musi byt odstup pol roka,
My sme doma sami, ocko nam odisiel na skolenie v nedelu a vrati sa len v stredu, den mi pripada velmi dlhy bez neho 😉

bambi7
19. dub 2011

cafte babule

jaj mili tak to verim ze vam je smutno.....este ze je este jeden chlap doma niky 🙂
a vidi ze si ako ja ja radsej dam 50f 😀 mne aj povedala detska lekarka ze treba 😉

no dnes mam uvarene este tak mam pokoj a zajtra spravim dake kura.....a bude
vonku je krasne boli sme na ihrisku klasika domka sa vyhrala a nazad som ju tlacila v trojkolke.......sedela si a kukala bola uz unavena.......

a poobede este trochu von a na vecer si pojdem zabehat......a krasny den konci 😀 😝

tak peknyyyyyyyyyyyy den

mili1
19. dub 2011

Ahojte babulky, bambi ano ,,,este ze mam dalsieho chlapa 😀
bambi radsej stale 50 pre istotu, 😉
My chodime tiez v trojkolke na prechadzku a ked ide pešo tak ho musim stale nahanat 😀
My sme boli dnes vmeste a pozerala som kociky tak ziadny pekny, vsetky boli golface take obyčajne okolo 60 az 100 eur stali, ani jeden nebol s pevnou ručkou , ja chcem taky kvalitnejsi 😉 musime ist do ke, tam ich je vela a ja som rada ak mam z coho vybrat, 😀
Kupila som malemu 2 čiapočky,teplačky, chcela som aj vetrovku ale žiadna nebola, sme sli na kavu a krmili sme holubov na namesti a potom sme sli k mamke na obed, aspon som nemusela varit 😀
pekny den vam prajem 🙂 😉

mabe
autor
19. dub 2011

ahojte, tak my byly dneska u nasich. nasi byly s anickou venku na prulizkach, pry radila jak diva a ja si zasla na ocni. nebyla jsem tam 6 let. tak mam zase o pul dioptrie vic. dr. se zeptala, jestli nechci operaci oci a ja ji rekla, ze nee. ptala jsme se totiz na cocky, jestli uz se delaji pro me, mam nejakej velkej cylindr a ona ze jo, ale jsou drahy. driv se to nedelalo na moje oci. tedka jsme manzu vystvala k tchanovcum, chtela abych jela taky, ale ja potrebuju zehlit. v sobotu jedeme a to pradlo... 😝 s anickou to delat sama nemuzu a vecer nechci delat ramus bez tech dveri. 😖 tedka jsem anci dala tu vetrovku od tamanu, ma ji o cislo vetsi, ale super. ohrnula jsem rukavy a je to. akorat to trosku jeste zapacha tamanama, tak to jeste preperu az dojdou.
mejte se, jdu zehlit 😉

mabe
autor
19. dub 2011

holky, trapi me to moje spineni. pred prvni MS poporodovou, ta byla pred cca 4 tydnama jsem spinila 10 dni a tedka zase nejakej den spinim. vzdycky po velke, jak tlacim nebo pri sexu. 😒 MS bych idealne mela dostat v pondeli. ach jo, ty moje cykly. mozna je to jeste rozhaseny po porodu a chce to nejakej cyklus pockat, ne? stejne se asi objednam k dr. na kontrolu cipku, uz je to rok, sla jsem po sestinedeli na kontrolu.

bambi7
20. dub 2011

no cafte babule no co sa tu dovolenkujeeeeeeeeeeeeee

no kde steeeeeeeeeeeee??????????
dnes bolo krasne bola som s domkou aj doobeda aj poobede vonku a prisli sme o 19,25 domov....okupala sa najedla zahrala sa este a spat tak a ja kukam tv......

zajtra klasika zasa von a je ......uvarene mam iba spravim paradajkovu polievku so syrom a bude,v piatok k nasim na obed aspon sa domka zahra v zahrade 😉

tak paaa

mabus ked budes mat cas chod k lekarke koli spineniu aj ked bude vsetko ok ale aj tak 😉

nefertitka
21. dub 2011

ahojte,

@bambi7 aj my sme tak boli vonku, 2 hodiny vkuse sme hadzali kamienky do Drazdiaku🙂 ma byt az 25 stupnov🙂 sa tesim...a este nedovolenkujeme 😝

nefertitka
21. dub 2011

a teraz som pozerala pocasie v Grecku, tam maju chladnejsie ako my🙂

mabe
autor
21. dub 2011

dobre ranko, tak dneska jdeme s anickou plavat na 13h. tedka dopo prijde mamka a pujde s anickou ven, aby se prospala , pak dostane v poledne najest a jedeme. manza me nechal auto doma, tak jedeme autem. jsu trosku nervozni, ale to preci zvladnu. jsu zvedava, co anicka bude rikat na tolik vody. snad to neprobreci. a ta logistika, prevlict se do plavek, pak do sprchy, umyt sebe anicku bez plavek, oblict a jit do bazenu. a po koupani zase umyt, oblict, jsem zvedava jak to zvladnu. 🙂

ellysa
21. dub 2011

@mabe xixi s tým mám aj ja veľký problém, vyzliekanie ešte v pohode, tam je cestovná posteľka, tak kým sa vyzlečiem ona je tam a potom vyzlečiem ju ale obliekanie je záhul, najskôr obliekam ju, ja sa zabalím do uteráka, aby som ju nezamočila a potom rýchlo do prezliekárne s natiahnutými rukami ju nesiem a tam sa prezliekam

mabe
autor
21. dub 2011

@ellysa no taky tak nejak to udelam,ale vezmu zupanek a obliknu ju az v satne. vetsinou ve sprse to byva vsechno mokry.

ellysa
21. dub 2011

@mabe my sme mali pri bazéne pulty, tak ja som ju tam obliekala aj vyzliekala

mabe
autor
21. dub 2011

@ellysa my mame taky,ale jak ji osprchovat? sprcha je mezi satnou a bazenem. ja si rikala,ze jak tam dojdu, tak dam ancu do postylky, sama se umyju a pak ji a dam ji plavecky a jdeme. ale zpatky nevim. nebo ja se koupat nebudu zpatky. proste vyslecu plavky, hodim rucnik pres sebe a vykoupu ancu.

bambi7
21. dub 2011

cafte babule vonku je prekrasneeeeeeeeeeee boli sme klasika na ihrisku a potom si kreslila s kriedou povedala mi mama idem pisat ano.......

no vcera sme spadli so schodikov chcela sa ist smyknut ale pohoda len z 3tieho trosku sa oskrela chuda moje ale nic vazne ......a teraz za mou len chodim ked sa ide smykat a domka mama chod pec.......ze chod prec no chapete 😀

mabuska urcite to zvladnes si sikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a pekne kupanie 😉

no nef jaj uz sa tesis na dovcu co.......aj ja by som sla no uvidime......
tak pekny den

mabe
autor
21. dub 2011

ahojte, tak jsme zpatky. cestu autem jsem zvladla, jeste pro manzu do prace pojedu sama s ancou. ty nenauceny cesty sama nemam zatim moc rada. anicka prvnich 5 minut mrcela a potom se rozjela, pila z kelimku vodu, kopala nohama, smala se, parada. akorat to martirium kolem, vyslict, umit sebe a dite a pak to stejny. anicka vytuhla po minute v aute a ted jsem ji prendala do postylky a porad spi. normalne se vzdycky probudi, jak ji vytahuju ze sedacky z auta a tedka ne. 🙂

ellysa
21. dub 2011

@mabe no vidíš šikulky, naša bola tiež vždy po plávaní taká unavená

mabe
autor
21. dub 2011

@ellysa super to bylo 🙂

mili1
21. dub 2011

Ahojte, nefa a kedy idete?
bam ja chodim furt za malym, my mame vonku ku vchodu vela schody a stale tak cupitá , sa bojim ze spadne 😒
mab super výletík 🙂
babulky prajem vám pekné velkonočné sviatky a vela vody 😀 😉
Dnes som malému hovorila ze pojde kupat s ockom a vykupe si zajačiky 😉 🙂 už sa teší 😉 🙂

mabe
autor
21. dub 2011

ahojte, tak jsme zvladly aji vyzvednout tatku z prace a pak u tchanovcu vymenit auto. anicka spinka, bylo toho dneska moc. chci si tedka napsat seznam co sebou na dovcu a dopo zitra s tatkou mym ven, odpo pomalicku balit.

nefertitka
22. dub 2011

bre ranko... prajem vam pekne Velkonocne sviatky a vela vody 😀 😝
@bambi7 hej uz sa tesim🙂 ako male dieta, uz sa tesim na ten morsky vzduch a more ako take a vsetko okolo toho🙂 to ja by som mohla aj castejsie🙂 asi sa prestahujem niekde k moru 😝
@mili1 ideme 1.6., to je cobydup🙂

mabe
autor
22. dub 2011

dobre ranko, tak tedka cekame na tatku a pujdeme ven

@nefertitka tak to uz mate za chvilicku. my pojedeme s anickou jeste s nasema do jeseniku na chaloupku nekdy v kvetnu bez manzi a v srpnu s kamoskou k nim na chalupu, jenom baby a deti. 🙂 a samozrejme pak jeste s manzou nekdy sami na chaloupku

nefertitka
22. dub 2011

@mabe super plany🙂)) aj my este nieco vymyslime, k babke na kysuce alebo tak...treba si leto uzit;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru