Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
1. kvě 2011

ahojte devcata, tak prvni den uz zase doma. anicka je jak utrzena z retezu, ale nema takovej prostor jako na dovci. tam mohla litat po obrovskym obyvaku a venku plno mista. jedeme k dedovi, pak k tchanovcum na obed a pak mozna jeste k manzove babicce, takze anicka bude mit o zabavu postarany. vcera byla s nasema odpo na piskovisit. mamka ji koupila veci na pisek, tak sly ven. anicka si pry hrala sama celou dobu a vubec je nepotrebovala. 🙂 odpadla hnedka jak dosly domu, spala do pul sedme a pak sla znova spat o pul devate a spala az do rana.mozna jeste dospava dovcu, preci jenom spala pres den 1,5h, ale tech zazitku, vubec se nezastavila za celou dobu, porad litala za klukama. 🙂 moc se nam tam libilo, byly bysme tam jeste dyl, kdyby to slo.

mabe
autor
2. kvě 2011

dobre ranko devcata, tak navrat do reality. anicka uz od rana lumpaci, musim ji nejak vybit. tam litala celej den po venku. dneska jdeme na plavco na 14h, tak uz pujdeme v poledne z domu, dame to vychazkou a pak domu na hokej. anicka stejne bude spat dlouho po plavcu. minule spala 3h.
dekuju za uvitani. zkusim hodit par fotek do alba.

nefertitka
3. kvě 2011

@mabe takze ste si uzili;)som zvedava na fotky🙂
ja uz sa tiez tesim na dovcu🙂
my, teda Nikolka sa dnes pojde zas pre zmenu vyclapotat do vane, chuda,nemohla byt vo vani skoro 2 mesiace...

to pocasie nam zas dava,ze?

sarlotta
3. kvě 2011

Ahojíček holky, jdu se pochválit🙂 teda pochválit synka🙂)) dostal se mezi 30nejlepších v okrese v soutěži pro předškolní děti organizované ve spolupráci s přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci, dostali řešit logické a matematické úkoly… v prvím kole byl nejlepší z naší školky🙂 lepší než 7-leté děti :palec: a teď teda je další kolo v Hradišti 🙂 bude tam aj přednáška s psycholožkou o vzdělávání nadaných dětí… 😉 😎 😎

mabe
autor
3. kvě 2011

ahojte, anicka v noci zacla kaslat. tedka uz kasle vic. koupila jsem ji jitrocelovy sirup a na noc premyslim, jestli ji nedat fenistil, aby se ji lip spalo, co rikate?. ryma ji zatim netece. takze zitra cvico nic a radsi ani ctvrtecni plavco. to nam to plavco pekne zaclo, byly jsme tam´1x na normalni lekci, jinak 1x na nahradni a to uz 4 uplynuly, snad to nahradime.

@sarlotta gratulujuuuu, mas sikovnyho synka 😉

bambi7
3. kvě 2011

cafte babulkyyy

mab super uz ste domka a ako bolooo?urcite super

jaj to pocasie ..... 😠

no oslava bola uplne superrrr bolo nas malo iba 12ludi ale bolo paradne.......
dnes som bola doobeda vonku 2h este nebolo tak skaredo a teraz isla domka s tatom do obchodu ze idu spolu dala som jej gumačiky na nohu a moze skakat po vode ako ju poznam.... 😀 😝

no a co mate na plane zajtra?tak pekny vecer

a dnes hrame hokejjj drzime palce babuleeeee

mabe
autor
3. kvě 2011

@bambi7 ahojky, bylo tam uzasne. o anci jsem nevedela skoro celej den, nahanela jsme ji na jidlo, prebaleni,....kdyz jsem ji odvedla do pokoje, tak jecela, chtela byt porad s detma. behala za nema, delala co oni, hodne se rozchodila. jeste spadne sem tam, ale to je proto, ze lita a nedava pozor. jinak co jsme doma, tak mrci a porad leze za mnou a chce byt se mnou, no nic moc. od vcera kasle, tak mozna je to i tim, ze je nachlazena. jkoupial jsem ji jitrocelovy sirup a na noc fenistil, co mame od minule, snad ji to pomuze. akorat zitra budeme doma a ve ct taky nepujdeme plavat. to uz mame dalsi plavco propasly. bylo uz 4x a my byly 2x, nevim jak to dozeneme, musi se to vybrat do 19.5.

mabe
autor
3. kvě 2011

@bambi7 drzim palce pri hokeji

holky, jaky nejmensi gumaky se delaji? pani me dneska rikala, ze 22. anicka ma nohu 20 a 1/2. chtely bysme neco na leto, nebo je to jeste brzo? zase na tech dovolenych kdyz prsi...

mabe
autor
4. kvě 2011

dobre ranko, tak anicka celou noc kaslala, teplotu nema, ani rymu. vzdycky jakoby polkne a pak zacne kaslat. skocim k dr. at se na ni podiva a da nam neco ucinnyho. pocasi je desny. mame tedka 6c. dneska jsme doma, jak jinak s aniccinym nachlazenim.

mabe
autor
4. kvě 2011

tak jsme byly u dr. a pry jen nachlazeni. na poslech dobry, akorat krk trosku cervenej. takze ten sirup jitrocelovej a fenistil. 3-4 dny doma a melo by to byt ok. akorat nevim, co se s ni stalo, porad se vzteka, ma zachvaty 😖 nevim co s ni, v rukach nepomuze ji mit, tak ji dam do postylky a ona se za chvilku vyrve. sice me to vubec netesi, ale co s ni mam delat? 😖

bambi7
4. kvě 2011

Cafte babulky

juj mab skore uzdravenie......a nejde jej aj zubok nahodou?somka bola taka ked jej isiel 😒 no alebo zmena stale behala vonku a teraz nic 😉 .......
drzimmm moc palce

no boli sme vonku 2hod....aspon sa pohrala a napapala sa a sup do postele....uz spinka tak som sa napapala a pojdem nieco porobit.....vonku fuka ale ked je slniecko da sa aj ked teplo je teplo ale ved bude snad 😀

tak pekny den

mabe
autor
4. kvě 2011

@bambi7 lezou ji tri nahore. sice je ma trosku venku, ale uplne prodrany nejsou. je to desny, tedka me zase rvala a porad mrci. nechce chovat, nechce lezet, nechce medvidky vceli, nechce si hrat, me z toho za ty 4 dny asi hrabne

nefertitka
4. kvě 2011

ahojte,

@mabe asi jej neni dobre,boli ju hrdielko,mozno jej stupa teplota a mozno ako pise Bam, ta zmena, Nikolka bola takato,ked sme sa vratili z dovolenky...deti to moc dobre neznasaju taketo malicke,zmeny prostredia...resp. tie navraty 😉 skore uzdravenie prajeme..a verim ti,ze ti z toho hrabe ako pises 😉 ...ale to je aj moj pocit,ked mam Nikolku choru,hlavne ked vidim,ze je zla a neni je dobre, ked bola naposledy chora,stale len plakala ale tak,ze sa az zadusala,mne trhalo srdce a nevedela som ako jej pomoct

mabe
autor
5. kvě 2011

dobre ranko, tak noc silena. anicka kaslala kazdych pet minut, porad se vrtela, budila, plakala chuderka mala. a to jsem ji dala na noc fenistil. tedka taky porad kasle, ale uz se ji spousti ryma, tak snad to uz jde pryc. dneska mela dojit mamka, ale rano volala, ze ma migrenu, takze jsem na ancu sama. no, nejak to zvladneme. teplotu jsem nemerila anci, ale nezda se tepla. je takova mrzuta, snad zitra bude lip.

mabe
autor
5. kvě 2011

anicka teda kasle hodne a breci a breci. snad ji ty kapky zaberou. kdyztak bych zitra zavolala znova dr. jak dlouho muze kasel byt? anicka kasle tak kazdych 5 minut. mozna plasim, ale jeste kasel nemela takovejhle. teplotu zatim porad nema.

mabe
autor
5. kvě 2011

holky, tak jsem se zase predvedla jako macecha. anicka si mela vzit jitrocelovej sirup, nechtela ho, tak jsem ji ho po jidle supla nasilim a ona ho vdechla, takze se trosku dusila. tak jsem ji vzala prevratila na bricho a poklepala a ona se cela zeblila. ja su fakt blba, chuderka mala, rvala a rvala a tedka odpadla.

bambi7
5. kvě 2011

ahoj mabuska drzzz saaaa,ja tiez domke davam fenistil kvapky jej to pomaha aj ked isli zubky a vsetko jej to stekalo a drhla sa jasne ze to nebolo uplne ok ale aspon trochu pospala......mabuska slniecko moccc drzim palceee

bambi7
5. kvě 2011

a anicke skore uzdravenieeee

mabe
autor
5. kvě 2011

@bambi7 diky. vis, ja si rikam, kdy jit k dr., abych neco nepodcenila. kasle vic jak vcera.

nefertitka
5. kvě 2011

ahojte,

@mabe ved ste uz boli u lekarky nie?chuda male...nam vzdy vravi lekarka,ze ked sa stav nelepsi po 4 dnoch,tak vtedy prist...

mabe
autor
5. kvě 2011

@nefertitka byly jsme u dr., ale zhorsilo se to nez jak jsm byly u ni. zitra tam jdu a hotovo, anicka chudak kasle moc a nemuze kvuli tomu spat, breci, heka,...radsi pro jistotu pred vikendem.

bambi7
5. kvě 2011

cafte babulky len som sem nakukla ako je anicke......

mab len chod k lekarke ked sa nelepsi....ide vikend ako pises ja by som isla ked sa t to nezda 😉 drzimmm moc palceeeeeeeeeeeeeee a myslim na vassss

tak dobruuu nocc

nefertitka
6. kvě 2011

@mabe tak daj vediet, co vam povedala dr.,snad nic vazne...a snad sa to zaobide bez antibiotik...

Nikolka je tiez nejaka nemastna,neslana, uplne ina ako inokedy,aj sa stale budila v noci,akoby ju nieco trapilo,tak snad jej nic nebude,dufam

mabe
autor
6. kvě 2011

ahojte, tak jsme byly u dr. anicka mela vecer 38,3 a v noci ani nevim, horela, nespala, porad knourala, brecela, tak jsem ji dala panadol v 1h a rano 39,1c. takze jsme sly k dr. dala nam atb klacid. sice rikala, ze anginu nema, ale vzhledem k teplotam. mame to na 10 dni. snad bude anci lip. uplne je me z toho zle. tedka usla chuderka mala. prijede moje mamka, tak si pak pujdu lehnout, abych nabrala energii za tu noc a ona si bude hrat s anickou a zajdu si nakoupit. ptala jsem se na venek, tak dr. rikala, ze je takovy pravidlo, zustat po teplotach doma, tak dlouho jak jsou teploty. tak uvidime.

@nefertitka myslis ze atb jsou neco spatnyho? ja koupila aji probiotika, to me poradily v lekarne. zase anicce to aspon pomuze, chuderka trpi, jak ji to boli ☹

nefertitka
6. kvě 2011

@mabe urcite nie su ATB nic zleho,ked ich potrebuje,tak ich potrebuje, aj my sme mali naposledy Klacid a zabral jej, po 5 dnoch asi sa jej vyrazne polepsilo, len ATB oslabuju imunitu a organizmus, tak preto sa aj odporucaju probiotika, my sme davali Bio Gaiu a zas ju teraz davame,kvoli tomu kakaniu, to je dobra vec...hlavne pri chorobach a pri antibiotikacha s problemami s kakanim a su dobre aj na posilnenie imunity..
asi chuda chytila nejaky virus...
ja sa modlim,nech Nikolka neochorie na dovolenku,to by ma asi porazilo,uz to budu 3 mesiace,co jej nic nebolo,tak dufam,ze jej ani nebude
drzim palce,aby sa jej co najskor ulavilo...
a s tym zostavanim doma, no ja neviem, ja viem od lekarky a aj z inych zdrojov ze po 24 hodin po skonceni horucky moze ist kludne von

mabe
autor
6. kvě 2011

@nefertitka diky za drzeni palcu. anicka ma uplne unaveny oci, taky celou noc nemohla spat. tedka ji dam obidek, dostane fenistil a probiotika a pujde spat. dalsi mereni teploty probehne po spani, tedka ju ani merit nebudu radsi, stejne ji tedka nemuzu nic dat.

nefertitka
6. kvě 2011

@mabe mala by si ju merat kazdu hodinu aspon, a v spanku ju tiez sleduj, v spanku je najvyssie riziko febrilnych krcov,ak by jej to nahodou viac vystupilo, ta teplota a aj ked jej nic nemozes dat,medzitym sa robia zabaly,kludne moze mat aj medzi liekmi velmi zvysenu teplotu,nam tak minule vobec ziadne nezaberali a v spanku jej to najviac stupalo a hlavne v noci ju premeriavaj,alebo aspon skusaj rukou,ci moc nehori.

mabe
autor
6. kvě 2011

@nefertitka tak jsem ji znova zmerila a ma 38,4c 😒

nefertitka
6. kvě 2011

@mabe ako je teraz mabe?

mabe
autor
6. kvě 2011

anicka v zadecku 40C, jsu dost na nervy. zabaly ji delat nemuzu kdyz ma studeny ruce, ne? chci dat diazepan, kolik ji oho muzu dat? pred 4h mela nurofen pri telpte 38,6c a v 13h mela 38,4

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru