Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
11. kvě 2011

ahojte,

@mabe podla mna je to super, neni to na nu moc, a hlavne ta voda sa jej bude pacit🙂este Anicka kasle?

super pocasie mame,ze?vcera som Nikolke napustila vodu do takeho clna nafukovacieho a sa na zahradke clapkala,ale len rucickami a nozkami zatial,ale bol tam fakt hic, dnes si to zopakneme, len ten rev,ked ju beriem dnu 😝

ellysa
11. kvě 2011

Ahojte babule, boli sme u našich tak som nebola na nete, ako sa máte?
Oliv je choručká-soplíky a zasa ten exzém sa jej vyhodil, no na nervy som z toho 😠 , ale nemá horúčku, tak aspoň môžeme chodiť von

@mabe to pieskovisko je super a aj super cena

mabe
autor
11. kvě 2011

@ellysa ahojky, my uz dneska taky pujdeme ven odpo na dvur na chvilicku. ja si taky myslim, ze to piskoviste by ji melos stacit. tak at jste brzo fit. my jeste dobirame do soboty atb, ale dr. rikala, ze ven jit muzeme, ale ne na slunicko. teploty nejsou od nedele

mabe
autor
11. kvě 2011

tak ja cekam, kdy se ta nase krasotinka vzbudi, uz spi 2h a vybiram piskoviste a jde me z toho hlava kolem. chtela bych piskoviste aji s bazenkem, takze dve casti, ale ne nejaky obrovsky a moc drahy. 😒 nemate nekdo tip, diky

ellysa
11. kvě 2011

@mabe však to čo si dala je super, ja poznám ešte nejakého kraba,ale ten je drahý a aj dosť veľký, budúci rok, až budeme mať ten bytík so záhradkou aj ja asi tú mušľu objednám, musí to mať tie dve časti aj kvôli zakrytiu, aby tam po tom piesku nejaké zveri nepobehovali a tak...podľa mňa je pekné a Anička sa tam dlho vyhrá, môj synovec má 5 rokov a ešte ho to baví

mabe
autor
11. kvě 2011
ellysa
11. kvě 2011

@mabe tá mušľa sa mi páči viac by som sa bále že mi bude padať na ten roh, ako je stred srdiečka, tá mušľa je taká viac okrúhla, naj by bol len normálny kruh

mabe
autor
11. kvě 2011

tak anicka radi s mamkou na dvore a moc se ji tam libi. uz jsme objednaly muslu, slozenou ze dvou kusu, takze parada, ze to muze byt zvlast.

mabe
autor
12. kvě 2011

ahojte, tak anicka se vcera vyradila na dvore= foto. dneska pujdeme odpoledne zase. v sobotu porada manza s tenisovej turnaj s kamosama. bude tam plno znamych, grilovacka, je to na celej den. my premyslime, ze bysme tam s ancou dosly na chvilku. mozna jeste vyjdou atb, ale snad tim nic nepokazim. bude na vzduchu, oblecu ju a budu ju chranit pred slunickem.

nefertitka
12. kvě 2011

ahojte...

@mabe kludne chodte;)
ako sa mate inak?
nam sa dovolenka z 1.6. posunula na 18.6.,ze nebol plny turnus ci co,tak nam dali 18teho za tu istu cenu. To je super,aspon tam bude uz teplejsie more a nemusim zas menzes zastavovat;)A ak vsetko pojde dobre,mali by sme sa cca o 3 tyzdne stahovat,tak to aspon cele nebude take hrrr hrrr.
Inak Nikolka nam v poslednej dobe v noci spava ledva 8 hodin,zaspi vecer o deviatej a rano o piatej uz buntosi, celkom som kazdy den nevyspata. Potom cez den dobieha,da aj 3 hodiny,len vecer sa to zas posunie,ach jaj.

mabe
autor
12. kvě 2011

@nefertitka ona me totiz moje mamka odrazovala, jestli chcu aby byla zase nemocna, ze nebude mit vybrany jeste atb....atd...tak jsem z toho trosku nervozni. zase muze jit na vzduch, ne? nebudu tam celej den. uz skoro vubec nekasle, sem tam ji preskoci a chrci, pak si zakasle a dobry. jinak se mame fajn. anicka byla vcera poprve na dvore s mamkou a babickou, tak si tam 2h hraly. dneska odpo tam pujdeme zase, az tam bude stin. zitra uz pujdeme normalni asi ven s kocarkem, uvidime. tak vam to s tou dovcou pekne aspon casove vyjde. 🙂 mozna je vyspana z toho dne. treba zkusit ji nechat spat min, ale aby zase nebyla protivna. nebo si lehni s ni, jestli to umis. ja jo, dospavam se s anickou. spava dvakrat, tak jednou si s ni lehnu aji ja.

bambi7
12. kvě 2011

caffte babule

no dnes je tiez krasne boli sme vonku klasika na piesok a hojdacke 😉 no a zajtra ma prsat tak snad az na vecer......

mab to pieskovisko je super aj domka ma take u babky a dedka na zahrade......a uplne staci 😉
dnes som spravila kuracie rezne zemiaky s petrz.vnat kou a domke aj polievku jasne ......a je .....

ak pekny den
t

nefertitka
12. kvě 2011

@mabe to neva,ze ma este ATB, to je stara skola, ze nesmies ist von,kym nie si poriadne vylieceny, teraz sa odporuca ist na vzduch ked uz nie su horucky ale kym kasle a tak,tak by som nesla medzi deti,aby sa nenakazili. Aj ked sa vravi,ze po 5 dnoch ako uzivas ATB uz nie si nakazlivy.
Mabe,ja sa snazim si lahnut s nou,lenze ked zaspi,to chcem nieco porobit a potom ked sa po hodnke dvihne,idem k nej a skusam spat,lenze sa strasne vrti a mna to budi a ja som taka,ze ma zobudi total vsetko a ked ma uz nieco zobudi,nemozem zaspat,alebo po dlhej dobe a to sa ona uz budi. Ale budem musiet asi zalahnut rovno s nou,ak to bude takto pokracovat.

a kdeze mame tolko Mili?

mabe
autor
12. kvě 2011

@nefertitka no nic jinyho ti nezbyva nez si s ni lehnout, jestli to bude takhle trvat.

mili1
12. kvě 2011

Ahojte, nef si zlata že na mna myslis 😉 nejako nestíham, učím sa na angličtinu lebo buduci tyžden mam skušky
a vkuse sme s malym vonku , uz sa rano obuva a stoji pri dverach , chce ist na dvor alebo do záhrady 🙂
Dnes som mala total zly den, nechala som auto na parkovisku a prisla som tak som mala odtrhnuty naraznik 😒 nejaky blbec mi asi do neho narazil ☹ zboznujem takychto ludi 😒 moj hundral , no viete ako muzi 😀
mab my mame drevene pieskovisko na zahrade a je super, ocko nam ho urobil, a včera sme kupili novu hojdačku a ocko nam na nu urobil konštrukciu
nef super takze idete na dovolenku, hned by som šla s vami 😀 my by sme tiez chceli íst niekde v lete 😉
takze sa stahujete,,,no fajn

mabe
autor
13. kvě 2011

dobre ranko, tak dneska dorazi piskoviste mezi 10-11h, tak jenom koupit pisek a hotovo. preci jenom anicka bez pisku na dvorku z betonu nema moc co delat. uz se tesime. 🙂 kolem poledne asi pujdeme ven, nakoupit. posledni tyden me chybi pohyb venku. a odpo je hokej.

nefertitka
13. kvě 2011

ahojte,

@mili1 no aj ja som si raz takto nasla naburane auto,na parkovisku pred domom, cely predok zdemolovany,skoro ma trafil slak. A kam sa chystate v lete?
No dufam,ze sa stahujeme, dufam,ze sa uz nic nepokasle a neodstupi aj tato.

Posledny tyzden ma bolia dost krize, neviem co to ma znamenat,aj brucho ma pobolieva:( budem musiet ist asi k lekarovi,ak to neprejde tak do tyzdna ...

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka a nemuzes byt tehu?nebo beres anti.

nefertitka
13. kvě 2011

@mabe tehu nie, pred 3 dnami mi skoncil menzes... a ani anti neberiem:(

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka aha, tak to ne. tak uvidis, jak to bude dal. ja mela uz dvakrat ms. v prvnim cyklu jsem porad spinila, ten druhej lepsi a tedka skoro vubec nespinim, jenom malinkato. tak se ten cyklus uz mozna dava do poradku, to bych byla moc rada.

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka tedka cekam na to piskoviste, uz se moc tesim, pak pisek a anicka bude ve svym zivlu na dvorku. 🙂

nefertitka
13. kvě 2011

@mabe vidim,ze aj ty sa tak z toho tesis,ked niecim urobis radost malej🙂 ja som taka ista, uz radsej kupujem jej ako sebe, a to je uz co povedat:P

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka ja vim, jak na te dovci se ji moc libilo na pisku. vydrzi tam sama si hrat dlouho. ona uz je vetsi a potrebuje si hrat aktivne, tedka jsme ten tyden doma a je to opruz pro ni aji pro me

nefertitka
13. kvě 2011

@mabe ved verim🙂 keby sme ostali tu kde sme,tiez by som jej kupila pieskovisko na zahradku

nefertitka
13. kvě 2011

inak zajtra ideme na oslavu 50tky manzelovi mojej svokry,ale nie mojmu pokrvnemu, a neviem co mu kupitmje to sice na poslednu chvilu,ale aj tak nevime, co by ste kupili?aj tak sa inak moc nevidavame...hm

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka je to tezky s tema darkama. zitra ma manza ten tenisovej turnaj, pujdeme tam aji my na nejako dobu, anicka bere atb dneska vecer posledni a kamarad tam bude zapijet svobodu, mel svatbu minulou sobotu. no a oni se rozhodly kluci, ze mu daji kozu preskakovaci z telocvicny. jeden kamos je ucitel a prodavaji ve skole starou za 1000kc. 🙂

nefertitka
13. kvě 2011

@mabe 😉 to on u zby asi v 50 moc nepreskakoval🙂))) no neviem nieco vymyslim

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka to jsem jenom tak pro info, kdyz jsme se bavily o tech darcich 🙂

nefertitka
13. kvě 2011

@mabe hej ved viem🙂))

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru