Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. čer 2011

ahojte, tak anicka uz spinka, byly jsme odpo na piskovisti a uplne se zase vystavila. premyslela jsem, ze bych ji koupila motorku. nemyslite si, ze je jeste brzo? odkdy vase prciny zacly na ni jezdit?

mabe
autor
24. čer 2011

ahojte, tak my byly s kamoskou venku od 9-18h uplne super. v nohach mame nekolik km, moc super. zastavily jsme se na jidle po ceste, dvakrat na hristi, jinak porad prirodou. anicka usla hnedka po veceri, parada. manza je na basketu, tak ja vecer sama pro sebe. zitra jdu rano na tenis s manzou, teda on bude hrat s kamosem a my s ancou v parku budeme blbnout, jsou tady klauni a tak. pak pojedeme na zahradu aji s tchanovcema, budeme kosit, grilovat a oni se postaraji aji o ancu, tak to je super. hlavne aby vyslo pocasi.
no vidim, ze jsu tady porad sama 🙂

bambi7
27. čer 2011

cafte babule dlho som tu nebola dako nebol cas.....boli sme u nasich maju velky bazen tak sme sli....bolo super domka od 8h rano do 21h vonku jaj nechcela by som rod .dom 😀 ved by som musela len vonku stat......takto idem doobeda na 3h a poobede tiez a je 😀 ale kazdy je iny.....moj projektuje domy ale ani jedneho to nelaka....... 😅

no a ako sa mate?co nove?
mabus ako sa mate a co anicka? a kludne uz skusmotorku 😉
nef je na dovolenke co?aj ja chcemmmmm

no zatial nie som tehu tak som sa rozhodla ze az od septembra uzijeme si pekne leto a chodim behat.....a tak

tak pekny vecerrrr

mabe
autor
28. čer 2011

ahojte, tak nejak nestiham, jsme porad venku. 🙂 u nas nic noveho, akorat anicka ma trosku rymecku a tece ji ocicko, to ktery mela propichnutej kanalek, objednam se zase k ocnimu, at to radsi zkontroluji. hodne ji tece a ma ho dneska zarudly. odpo jdeme ke kamosce na barak do bazenku. 🙂
@bambi7 nazdarek, tak budu drzet palce na tehu, treba budeme stejne 😀 jdu v patek k dr. a uvidime co s tim mym spinenim, od zari bych nechtela nechat osudu....ja se prave na baracek tesim, ze anicka bude porad venku a ja se nemusim porad balit,...no, ale zatim je to v nedohlednu

bambi7
28. čer 2011

ahoj mabus tak nech ma anicko cim skor ocko ok......

my sme boli vonku 3hod a teraz spinka tak mam cas na jedlo 😀
no mab neboj baracik bude,,,,,,my ani jeden nie sme na to ja som max spokojna v byte vsetko mame na novo porobene a som spokojna ale chatu chceme postavit uz mame pozemok tak uvidime 😉

tak paaaa a pekny den

lubica69
28. čer 2011

Ahojte dievčatá
Prišla som Vás po hrozneee dlhej dobe pozrieť
Pravdupovediac máme asi najťažšie obdobie už za sebou Presne pred mesiacom sme prišli o bábo v 39tt na bežnej kontrole zistili,že mu nebije srdiečko Bolo omotané okolo šnúry Takže nám osud ani tento krát neprial
No samozrejme budeme stále dúfať a veriť,že sa náš Sebastiánko nakoniec súrodenca dočká
Vy sa všetky držkajte Pozdravujem Vás 😉

mabe
autor
28. čer 2011

ahojte, tak my nakonec byly cely odpo u kamosky na zahrade, anicka se koupala v bazenku a radila, kamoska ma 2letyho chlapecka a 14 denni mimi. to je mazec, jak je betka malicka, ja uz si to nepamatuju. vzala jsem si ju do naruce.... anicka vecer odpadla jak nic. zitra jdeme s nasema dopo na koupak, tak jsu zvedava. je tam obrovsky detsky hristi ve stinu, takze anicka nemusi byt porad na slunku a ve vode.

@lubica69 nevim, jezis, to je strasny, vubec si to nedokazu predstavit. drz se holka 😢 a drzim palce do budoucna, neboj docka se

mili1
28. čer 2011

Ahojte,,, bam konečne si nás prisla pozrieť 😉 uz som ti chcela písať že kde si 😀
bam my sme stále s malým vonku na dvore alebo na záhrade,on by v byte nevydrzal,, ani môj - on je zvyknutý v domceku a ja tiez, nám domček vyhovuje 😉
Lubi to mi je velmi luto 😢 až mi slzy vyhrkli ked to čítam , to je hrozné, chuda maličky ☹ život je taký krutý a nespravodlivy 😢 držím palceky, verím že vám to výjde 😉
mab ahojcek trojkolku môzes kupit 😉

mabe
autor
29. čer 2011

ahojte holky, tak my byly dneska s anickou poprve na koupaku s nasema. bylo to uplne super. anicce se z vody nechtelo, jak jinak,pak tam spinkala odpo spanek, hrala si ve stinu, byly jsme tam od 10-14h a uplne stacilo. no a dala si spanek jeste jeden tedka doma - plno novych zazitku. tak jsme si rikaly s nasema, ze zase zajdeme.

lubica69
29. čer 2011

Ďakujem dievčatá Zlaté ste 😉

ellysa
29. čer 2011

@lubica69 neviem, čo napísať a povedať, život je naozaj niekedy veľmi krutý ☹ ☹ ☹ , snáď len veľa veľa síl, užívaj si Sebinka, časom najväčšia bolesť prejde a znova sa dočkáte, budem na vás myslieť

nefertitka
30. čer 2011

ahojte, uz sme spat, vcera sme sa vratili, jaj by som tam sla naspaaaaaaaat....dam do albumu par fotiek,ked chcete,kuknite. Bolo super, strasne rychlo mi to ubehlo,teraz sa zas musime nejak aklimatizovat...
@lubica69 je mi to strasne luto, to snad ani nie je pravda, dostanes sa do finale a potom toto....normalne neverim, prajem vela sil,aby ste to nejak prekonali,aj ked nezabudnete nikdy, normalne mi je do placu...keby sa ti dalo nejak pomoct...:(

mabe
autor
1. črc 2011

ahojte, tak jdu za chviku na kontrolu na gyndu a jsu z toho nejaka nervni. jdu na stery a vzdycky mam strach... 😝

mabe
autor
1. črc 2011

ahojte tak jsem z ko zpatky, a jsu nejaka mimo. dr. me nasla pry nejaky opary ci co na cipku, zatim me dala nejakej gel a pry se uvidi ze steru. ja su takovej plasmen, ze uz vidim rakovinu. je me uplne zle, su magor.snad to bude jenom virovy a prelecime to atb, vysledky budou az 20.7.

dana1972
1. črc 2011

ahojte babule v decembri som prišla o mimi a pred dvomi týždnami o dalšie ☹ ☹ moj dr ma odmieta poslat na vyšetrenie vraj až po tretom potrate neviem zda sa mi to divne....bola som za obvodnou lekárkou a ta ma poslala na hematologiu dneska som tam bola zobrali mi krv doktorka ma vyšetrila do dvoch týždnou by mali byt výsledky....neviem ale kde by som mala ešte íst či mám počkat ako dopadnú výsledky z hematologie... mal by ma gynekolog pozriet aj vaginálne a mal by mi zobrat aj nejake stery poradte ako postupoval váš gynekolog som už zufala ved to neni normalne ani po prvom kyrete ma nevyšetroval ani sonom ani vaginálne mne sa to normálne nezda čo vy na to ☹ ☹

mabe
autor
2. črc 2011

@dana1972 ahoj, je me to lito. moje byvala dr. mela stejnej nazor jako tvoje, tak jsem ji zmenila. nova dr. me udelala hormonalni profil, poslala na hematologii, genetiku. nektery holky byly aji na imunologii. urcite se nenech odbit, ja bych zmenila dr. to jsme pokusni kralici nebo co? kdo to ma vydrzet s nervama to zkouset. 😒

mabe
autor
2. črc 2011

ahojte, tak vcera jsem si byla odpo zacvicit, pak za kamoskou a uz je me lip. aji jsem si o tom herpesu na cipku precetla, tak snad to bude ono a vylecime to brzo.

bambi7
2. črc 2011

cafte babulky ako sa mate?

lubi jaj je mi to velmi velmi luto drzte sa,,,,,,

my sme doma domka mala teplotu 39,5....ale teraz je to lepsie 38.....no uvidime snad uz bude dobre to pocasie blbe ....potom ze su deti chore 😠

nef a co let v pohode?.....nebol posunuty let?vsetko ok.......

no akurat varim polievocku slizikovu a spravim spagety a zajtra sisky a bude....a este marhulovu bublaninu.....

tak sa majte krasneeee

mabe
autor
2. črc 2011

@bambi7 ja su trosku nervozni z te cytologie a nalezeneho herpesu na cipku, mam trosku strach. snad to bude jenom ten herpes

dana1972
2. črc 2011

@mabe máš pravdu niekedy si pripadám ako chudera ktorá nemá nárok ........aspon tak to cítim zo strany mojho gynekologa len neviem ku komu druhému íst.....

mabe
autor
2. črc 2011

@dana1972 zkus se podivat na nejaky diskuze u vas nebo proste zkus nekam jit a zeptat se, co by s tebou delal a uvidis. nenech se odbit.

nefertitka
2. črc 2011

@bambi7 let smerom tam aj naspat bol posunuty,ale nie ovela, tam asi tak o hodinu, ved aj zalomila na letisku a naspat o 25 minut, takze sme dobre obisli🙂 vy idete niekam na dovcu? nech je domka co najskor ok...
ja tiez varim slizikovu polievku🙂 a perkelt

mabe
autor
2. črc 2011

@nefertitka ahojky, tak z dovci zpatky vitej 🙂

nefertitka
2. črc 2011

@mabe dakujem🙂
a neboj ten herpes ci co to mas este nemusi nic znamenat 😉

mabe
autor
3. črc 2011

@nefertitka no snad ma pravdu, furt to mam v hlave, i kdyz se snazim myslet na neco jinyho. vysledky jsou az 20.7., tak snad do te doby nezesilim 😀

ellysa
4. črc 2011

@dana1972 je mi to ľúto ☹ , ale nevzdávaj sa, prístup gynekológa otrasný, určite ho zmeň, popýtaj sa kamošiek, rodiny, ku komu chodia a ako sú spkojné
mne brala lekárka stery, potom som bola na hematológii, endokrynológii, genetike aj s manželom a my sme boli aj v Prahe na imunológii, prišli mi na to, že mám alergiu na spermie, aj na embryjká, to bolo možno príčina, nasadili mi liečbu a na tretí krát sa zadarilo, pred ďalším tehu, tam tiež isto pôjdeme,
na niektoré vyšetrenia ťa môže poslať aj obvoďák, tak si pýtaj žiadanku a hlavne hlavu hore, počkáš si na výsledky a za chvíľu si znova tehuľka a tentoraz už úspešne 😉
@mabe neboooooooooooj moja, dobre to bude 🙂
@nefertitka ste si užili, budeš mať aspoň na čo spomínať, my tento rok žiaľ nikam nejdeme, nejak nám to finančne nevyšlo, ale tak bude nový byt 😀 a dovolenka možno v zime
@bambi7 hádam ste už zdravé 😖
my sme boli týždeň u starkých, bolo super, malá šťastná, že sa s ňou každý hral, tak teraz mám aj ja trochu šok, že som na ňu zasa sama celé dni 😅

a pár foto mojej princeznej

nefertitka
4. črc 2011

@ellysa hej uzili🙂 mala teraz cele dni kuka video a fotky🙂 s tym sokom som na tom podobne, tam sme na nu boli traja a teraz zas sama cele dni. Ten prelom po dovolenke je najhorsi, ked si zas musis zvykat na normal, a hlavne ma stve,ze ked chcem jest, tak si musim sama uvarit 😠 😀
mala je krasna, ake ma uz dlhe vlasky, mozes sa ihruskat a ceskat 🙂 mne uz mala pri cesani vresti ako pavian

dana1972
4. črc 2011

@ellysa dakujem ti krásne za podporu.... 🙂

mabe
autor
4. črc 2011

ahojte, tak dneska byl manza doma aji zitra je, oni maji volno posunuty k vikendu. byly jsme na kolech, sice jenom kousicek na zacatek, ale parada. jo, zapomela jsem, anicka v sedacce na manzovym kole, za nim, moc se ji to libilo. zitra jedeme zase a na delsi trasu. pak ke znamym na grilovacku a ve stredu jdu s nasema do zoo.
porad na ten cipek myslim. 😒 aby to byl jenom opar a nic vic, snad ne. ☹

mili1
4. črc 2011

Ahojte, nef vitaj doma 😉 hned by som šla aj ja niekde, my ideme len do Madarska na taku kratsiu dovolenku 😉
elly malá je krásna a velmi má pekné vlásky, ake huste a dlhe 🙂
Babulky my sa uz pytame cikat aj vnoci, davam plienku ale maly vstane a cik cik tak musim pre nocnik. Je velmi zlaty 😉 ale potom mame problem hned zaspat 😉
Mab drzim palce nech všetko bude o.k,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru