Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
26. říj 2011

@aanda no toho kolektivu sa ja obavam, lebo Nikolka je zas taka odtazita od deti, ale prave preto jej skolka prospeje, nech sa nauci byt aj s druhymi detmi, len ako pises, tie choroby, to mam strach aj ja z toho...ale kazdy mi vravi,ze je dobre, ze si tym prejde, ze si tym vybuduje imunitu...no ja neviem, ci sa ta imunita neda aj inym sposobom budovat

aanda
26. říj 2011

@nefertitka 🙂 ale skor ci neskor ich to caka... ja si myslim, ze je dobre, aby boli deti v kolektive... sa naucia tak spolu jednat... asi aj vela zlych veci nanosi domov...
no uvidim, potom poviem...
mame tam ist niekedy v decembri na par hodin, aby sa zoznamil s prostredim.. no a od januara asi nastupi naostro....

nefertitka
26. říj 2011

@aanda no my este ani nevieme, ci nam ju vezmu, dufam,ze hej a od januara pojde rovno naostro....

nefertitka
26. říj 2011

aj ked mozno prvy tyzden len na pol dna, muz si to tak skusi vybavit v robote

aanda
26. říj 2011

zoberu ti ju pocas roka?

nefertitka
26. říj 2011

no ked sme vyplnali prihlasku, tak nam doslo, ze ju neprijimaju, ale potom volali muzovi, nech sa informujeme v novembri, ci moze od januara nastupit. Ale vraj to vidia tak, ze hej...

sarlotta
26. říj 2011

Hojky holčinky🙂 dneska u nás hnusně, celý den prší... do toho nám dodělávjí fasádu... uáááá... fur někdo tluče, vrtá, bouchá....toho sem se bála, že jak se dostanou na naši stranu, tak už bude takové počasí pod psa. 😝

Tak sem objednávala dětem dárečky na Vánoce abych si udělala radost a začínám se pomalu těšit, v neděli si synek poručil že chce péct perníky🙂) tak mě to asi nějak naladilo či co 😉

A mám fotešky z atelieru)) kukněte do albíka jak se mi ty dětičky povedly 😎

@nefertitka já dala malého přesně ve 3letech do školky a na celý den a úplně ok, i když on je společenský 😎 spíš já brečela doma a když sem šla ze školky sama 😝 😅 a představ si že tu první Zimu měl snad 2x rýmu jinak nic...ale další rok si to odmarodil.... jinak můžu velmi doporučit vitamíny s glukanem- výtažek z hlívy ústřičné... fakt mu pomáhá....

imunoglukan z lékárny- ale není moc chutný a nebo tento- ten je fajn sladký
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38164276&ta...

bambi7
26. říj 2011

cafte babule no ja mlujem vianoce a mne neva ked je vyzdobene skor v obchodoch 😎 pohoda
kamoska ta ma stromcek uz od mikulasa.....

no skolka sa prebera co?kamoska dala malu teraz a raz je v skolke a doma.....
ja domku nedavam az v septembri aj tam by ju nezobrali ........nema problem deti ma rada.....
no ale uvidime ake to bude......

pekny vecer

mabe
autor
27. říj 2011

ahojte, tak my se vratily ze sokola. zase jsme byly pesky - teda mhdckem - anicka tedka odpadla, ja se v klidu najim a asi si taky lehnu. manza prisel z hospody v 2h a tlacily jsme se na jedne posteli, nechtelo se nam anicku presunovat. 😀 navecer ma manza zapas, tak pujdeme s anickou s nim. snad to anicka nejak zvladne, pujde spat pozdeji, nebo me usne pak v aute.

nefertitka
27. říj 2011

baby, Nikolka dnes za mnou stale chodi a objima ma🙂 ja som uplne vo vytrzeni 😀 ...doteraz to robila len sem tam...
@sarlotta a postupom casu sa to lepsilo tie choroby?je to pravda, ze neskor uz je dieta odolnejsie a neni to az take caste?idem pozriet do albumu 😉

nefertitka
27. říj 2011

@sarlotta videla som tam len 2 nove fotky.... ale to neni ani mozne, ze mala ma uz rok aj 3 mesiace....to kedy stihla? 😝 ...krasni su obaja...

sarlotta
27. říj 2011

@nefertitka poslala sem Ti žádost o přátelství, nebo mi pošli i ty, abys mohla vidět ty vložené fotky z ateliéru🙂

a jo, ty nemoci se lepší, není to už 2x za měsíc... to bylo hroznééé 😠

nefertitka
27. říj 2011

@sarlotta fak krasne fotky, tie tvoje deturence sa podla mna dost na seba podobaju, ten jeden Sarlottkin zubok nema chybu 😀
jezis, 2x za mesiac??? ma nestras...
myslite, ze v sukromnych skolkach je to lepsie?len ked tie su take drahe:( to si nemozme teda dovolit

nefertitka
27. říj 2011

ja neviem, preco ti rodicia vodia deti do skolky chore a tak isto nechapem, preco ich ucitelky neposluu domov, ked vidia, ze su chore

sarlotta
27. říj 2011

@nefertitka no tam jde o to, že musí rodiče do práce a nějaká zelená rýma je nezajímá... já si nechávala malého doma, ale ono to nepomůže, když to pak chytí znova 😝

nefertitka
27. říj 2011

@sarlotta no ved ja viem, ale to je strasne, ved sa to chuda ledva z niecoho dostane a uz nieco zas chyti...no ja mam z toho hrozu...

nefertitka
28. říj 2011

tak a vikend pred nami🙂 huraaaa...co planujete robit?

mabe
autor
29. říj 2011

ahojte, tak my si uzivame tatinka. vcera jsme byly u tchanovcu na obede, pak prochazka a dneska dopo byla anicka s nasema a odpo jsme slavily mamciny narozky. zitra pojedeme do toho wellnesu. uz se tesime.

mabe
autor
30. říj 2011

ahojte, tak my byly v tom aquaparku. bylo to paradni. anicka mela rukavky a nechtela aby jsme ji drzely. byly jsme tam 1,5h , pak byla totalne unavena. potom u tchanovcu obed a byly jsme tam cely odpo. anicka si tam paradne hrala se svagrovou a manza tam lezel jako lazar. neco na neho leze. uz rano mu bylo zle od zaludku a ted ma horecku. tak budes spat v obyvaku. aspon budeme mit s anickou misto na spani. 😀 no, hlavne aby to anca nechytla.

mabe
autor
31. říj 2011

ahojte, my mame manzu nejakyho nemocnyho. vcera mu bylo spatne a 38,7c, tedka uz jen 37c. musel do prace, ale prijde v poledne domu. my pujdeme za chvilku ven, nakoupit a prulizky po ceste a odpo si berou anicku tchanovci, ja musim zehlit. po vecerech se me nejak nechce a mam tam hromady.

mabe
autor
31. říj 2011

holky, tak zacinam vazne uvazovat nad tim, udelat anicce pokojicek. mame ty dva pokoje bez dveri a malicky, ale dalo by se do obyvaku koupit rozkladaci poradnou sedacku, teda jenom dvoj, vic mista nemame a anicce udelat z loznice pokojicek. pak pripadne mimco by s ni taky mohlo byt v pokoji, nebo si vzit vzdycky postylku na noc do obyvaku. preci jenom spat s anickou porad v posteli velke a vedle mimco v postylce. anicka by mela svoje a uz ma na to vek, spat sama, ne? mohl by to byt pekne vanocni darek, veskery vybaveni a tak....akorat musim zpracovat manzu, ona predstava, ze by spal v obyvaku...

nefertitka
31. říj 2011

@mabe my mame izbicku pre nikolku, ale este len taku detsku, ako odkladacie boxy na hracky a maly stolik na kreslenie a postel uz tiez, ale este tam nespava, ono kazde dieta je ine, a Nikolka este neni na to pripravena podla mna, skusime cez obed najprv a potom postupne v noci, ona nas v noci totizto zhana a je este taka naviazana,,,no este pockame trosku. Ale ty musis vediet, ci by uz Anicka zvladala sama spavat v izbicke, skuste a uvidite, ci sa jej to zapaci...

mabe
autor
31. říj 2011

@nefertitka ja vubec nevim, jestli to zvladne. ale snad jo. 😀

mabe
autor
1. lis 2011

dobre ranko, tak ja mela probuzeni....anicka me klepala na hlavu a rikala babo babo, mela u toho jeste zavreny oci, tak nevim, co se ji zdalo... 😀
za chvilku jedeme k nasim, pak tam obidek a odpo s kamoskou ven a jejim synem. takze nas ceka paradni den a pocasi nam bude asi taky prat. 🙂
vcera jeste manza spal na rozkladacim kresle v obyvaku a ja si k nemu vecer lehla a rikala jsem mu: to je parada, takhle spolu lezet a ne jenom sedet, ze? 😀 pomalicku ho zpracovavam. 😀

mabe
autor
1. lis 2011

ahojte, tak dnesek super. anicka uz spinka jako zarezana. odpo teda brzo tma a zima, jak prestalo svitit slunicko, decka trosku vymrzly.
holky, porad me ten pokojik vrta hlavou, jestli jit razne do predelani a pokojicek jenom pro ancu nebo zatim zkusit ji dat do postylky a kdyby nahodou bylo mimco jeste tady, tak to zacit resit.

bambi7
3. lis 2011

cafte babule no domka ma tiez izbicku komplet hotovu ale spava s nami.....zacnem ju tiez davat doobeda ale az ked prideme z dovolenky ideme 30 do skotska za sestrou maju to tam neskutocne pekne cez vianoce teda uz od novembra .....tak ideme na 11dni,,,,ale potom ju zacnem ucit......

takze snazenie som odlozila 😉 ale potom zacneme.......chcem druheeeee tak snad sa potom podari.....
jaj ja sa tak tesim na vianoceeee a na pecenie milujem pecenie
a mam nove fotky pridam na vecer ja to neviem 😎 tak ked pride moj tak dam.....teda on 😀

inak bola som v rakusku nakupovat tak som pokupila kopec veci a domka je uz vybavena ale zamozrejme este u sestr kuoim zasa kopu handier,,,,,

a ako sa mate? pekny den

mabe
autor
3. lis 2011

ahojte, tak my tedka dorazily za sokola. anicka protivna....to moje, moje se zhorsilo. 😝 dneska noc taky strasna, po hodine aniccinyho tahani za moje vlasy, jsme si rekla a dost a pokojik bude. ja se preci potrebuju taky vyspat. akorat to musim poradne promyslet a pak to nejak podat manzovi, aby kyvnul. po spani jdeme s moji mamkou do mesta a pak bude u nas, teda nahore u babicky spat, tak si vecer uklidim. manza tedka ma moc prace, vcera dosel az v 20h domu.
@bambi7 budu drzet palecky na snazeni 😉

mabe
autor
3. lis 2011

ahojte, tak jsme se vratily s mamkou z mesta. no, dneska me nejak vadi. tahne se pomalicku, ja s kocarkem jdu pomalu a stejne ona nestiha. a porad jsem slysela, kam az jdeme a ze ji boli nohy,.....aspon tedka sla s ancou nahoru za babickou, tak ja se v klidu najim a uklidim si.
holky, jinak ja mam tehu priznaky 😀 😀 😀 😀 😀 . vim,ze je to kravina abych byla tehu, ale poboliva me v bedrech, trosku citim bricho a hlavne spavost, a boli me prsa. je to ale kravina, protoze z jednoho a jeste dal od ovulky a prvni mesic....

nefertitka
3. lis 2011

@mabe ja som otehotnela s Nikolkou z jedneho razu na 17ty den cyklu 😉

kukucg
3. lis 2011

Ahojte, ja mam jeden MA za sebou, bolo to pred mesiacom, MS som dostala na 27 den, prave mi konci.... a rozmyslame ci si budeme este davat pozor, alebo to nechame tak... co myslite?? je to velke riziko otehotniet po prvom cykle?? Dakujem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru