Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
14. lis 2011

nef najhorsie je ze to zasahuje aj vas ako rodinku predsa je to jeho mama a urcite ho to trapi aj ked chlapi su v tomto podla mna iny oni nepovedia ako my zeny hned rozoberame 😀

no ja by som jej nevolala a nechala na nu nech spravy prvy krok.........ved predsa niky ma aj dedka a musi to pochopit ........
a co robi niky

nefertitka
14. lis 2011

no ved to je dalsia vec co sme jej povedali, ze chceme, aby Nikolka poznala aj dedka, ze ju nebudeme onho ukracovat a ked bude velka a samej sa jej na nom nieco nebude pacit, tak sa sama rozhodne,ci sa s nim chce, alebo nechce stretavat. Najhorsie ale na tom celom je, ze som teda fakt neni nadsena z toho, aku mam svokru, nuz ale co uz, co zivot priniesol.... 😝 ...a stale si vravim, ze dolezity je manzel a svokra nech uz si je aka chce, ved s nou nezijem a kludne sa fakt mozem rozhodnut,ze sa s nou nebudem stretavat, aby mi nepilila nervy a bude.

Nikolka teraz lietala hore dole z izby na zachod a vykrikovala,ze tato ma pipika 😀 ... ja som bola v izbe a on na zachode 😝 ...uz sa isli uspavat, pocujem velke protesty zo spalne zas 😝 a Domka?

Dnes som s Nikolkou bola u Batu pri Carreffoure a nic som jej nevybrala, lebo ako sme tak stali pri regali s cizmickami, doslo take trocha vacsie dievcatko od Nikolky aj s mamou a strasne na na Nikolku nakaslalo, ocividne bola chora, dufam,ze na nu nenakaslala nic, teraz mozem zas cakat, ci bude alebo nebude chora. Tak som ju hned tahala odtial radsej prec.

mabe
autor
14. lis 2011

@bambi7 no,citim se tehotne. pichani v podbrisku, sem tam nechute, vetsinou dopoledne. a boleni v krizi. me bolelo aji bez tehu, ale tedka je to trosku vic. uz se tesim az po 12tt budu moct zacit zase cvicit. chystam se na gravijogu. tak za 2tt budu na tebe myslet. 😉

nefertitka
14. lis 2011

dnes sa Nikolke podarili povedat spravne slova smykat, smykacka a vsetky🙂 doteraz to bolo ypat, ypacka a esky🙂tak sa z toho tesila,ze az...uz zacina fakt tak pekne hovorit, uz to neni az take batoliace 😉 uz sa nam veru z babatka stava dievcatko🙂...tak hrozne to leti...
taka bola zlata, kuriatko moje, behala odo mna k tatovi a opakovala tie slova dookola, strasne sa tesi, ked sa jej nieco podari, alebo ked vidi, ze my sa z niecoho tesime..

ellysa
14. lis 2011

@nefertitka šikluka
my sa tiež už chytáme rozprávať, a celkom pekne vyslovuje, dnes pojevka, jezanec, a fúzy

nefertitka
14. lis 2011

@ellysa no teda, sikovna 😉 davaj pozor na slova 😀 ... teraz sa na nu vsetko lepi, pamatam si nikolkine "vutaju, pojazi ma", alebo ezis maja furt dokola rozpravala;)
teraz ked sme boli u babky mojej, dosiel tam moj stryko a povedal "do prdele"...no a hadajte, co to dieta stale dookola omiela teraz 😝

ellysa
14. lis 2011

@nefertitka hej dnes som povedala mrdne ma, a za tým malá mudne 😀 😀

nefertitka
15. lis 2011

@ellysa 😀

to mame dnes zimu, co?radsej pojdem von s Nikolkou az poobede

mabe
autor
15. lis 2011

ahojte, tak my byly na krvi na endo a pak ve meste neco vyridit a ja uz jsu taky vyrizena. a to jsem sla spat vcera v 21:30h. takze tedka uvarim spenat na obed, anicka ma krtka a pak si pujdeme v poledne lehnout do teplicka. odpo asi po okoli ven.
@nefertitka roste, roste 😉

nefertitka
15. lis 2011

ahojte, tak si predstavte, ze mi dnes moj svagor zavolal a dosiel aj s cizmickami🙂 aj dve tricka jej doniesol, no to som zirala, asi mu svokra nieco povedala...
Ja som tak strasne unavena, lahla som si s Nikolkou a nie a nie zaspat....

ellysa
15. lis 2011

@nefertitka tak super
my sme nakoniec včera malej kúpili druhé čižmičky z protetiky, chceli sme mať istotu, že sú to ortopedické topánky a bola som prekvapená aký pekný výber majú a aj super ceny, ale asi na niečo skočila, lebo stále krivká an tú jednu nožičku

ellysa
15. lis 2011

len na figu, že ani von nemôžeme chodiť, lebo nechce chodiť, alebo chodí ale keď vidím ako podskakuje je mi jej ľúto a beriem ju na ruky

mabe
autor
15. lis 2011

ahojte, tak my jsme s anickou spaly 3h po obede. 😕 😀 pak jsme sly ven hodku pesky. zitra dopo pujde anicka s mym tatkou ven a ve ctvrtek je manza v praci, tak jsem se domluvila s tchyni, ze si anicku vezmou na celej den. musi si zvykat. 😀

nefi, no vidis, ze by se jim to v hlave srovnalo...

mabe
autor
16. lis 2011

dobre ranko, holky to tehu me teda zmaha. sla jsem spat v 22h a rano v 8h ne a ne vstat. a to jsem vcera spala 3h po obede. 😝 😀 jinak se me hodne veci honi hlavou: jak teda budeme spat, musim to probrat s manzou. jakej rezim bude s dvema detma, jak to budu zvladat,...nastesti budu mit sanci hlidani pro anicku, aby nestradala, kdybych nestihala nebo az se zabehnu s dvema detma.

nefertitka
16. lis 2011

@mabe mozno len jeho brat trochu, jeho mama nie
no zvladnete to nejak,neboj;)
ja som si to tiez uz predstavovala s Nikolkou a to by sa nedalo este..aj ked uz bude mat 3 roky
ja by som zarucene v tehu musela lezat a to by som teda fakt nemala ako

mabe
autor
16. lis 2011

@nefertitka ja jsem se taky bala toho, ze bych musela lezet, zatim je to vse ok. tuk, tuk a snad to tak i zustane.

nefertitka
16. lis 2011

@mabe no snad to tak aj ostane
boze tam je minus 4, ja tam do tej zimy nejdem teda 😝

mabe
autor
16. lis 2011

@nefertitka my mame 3C

nefertitka
16. lis 2011

no mne na telefone aj na okne teplomer ukazuje -4 a vsetko je biele vonku, jaj keby tak uz nasnezilo, ale tak skoro to na sneh nevyzera

nefertitka
16. lis 2011

no teraz som kukla este raz na ten teplomer, tak uz sa oteplilo, uz je -1🙂

mabe
autor
16. lis 2011

tak to je veselejsi 🙂

nefertitka
16. lis 2011

@mabe ty budes kedy rodit, asi niekedy v auguste,ze?

bambi7
16. lis 2011

cafte babule
uz je teda zimaaaaa

no asi o hodku pojdeme na hodku von 😀 musime domka by nevydrzala musim tak aspon na chvilku......

a co tu je nove?mabuska ako slnieko?
nef a vy co nove?

mabe
autor
16. lis 2011

@nefertitka termin porodu 22.7.
@bambi7 ahojky, zatim vsechno dobry, snad to tak zustane. jsu teda hodne unavena.

nefertitka
16. lis 2011

no my perieme, vesiame predlo, zasivame dierky a tak, Niki ma upratovaciu chvilku🙂 von pojdeme poobede,ked bude trosku teplejsie, aj tak je uz vela hodin...

mabe
autor
16. lis 2011

@nefertitka anicka sla tedka s mym tatkou na chvilu ven. pujdeme po spani na postu

nefertitka
16. lis 2011

a zu kupujete darceky? 😝

mabe
autor
16. lis 2011

@nefertitka kdepak, jeste jsem o tom vubec nepremyslela

nefertitka
16. lis 2011

ja ako som bola vcera v Auparku, tak som uz aj nieco chcela, ale nejak som nic vhodne nenasla pre nikoho a zimne veci su strasne predrazene teraz...uz to vidim, ze sa tesne pred vianocami zas budem nahanat za darcekmi

bambi7
16. lis 2011

cafte domka spi od 13h tak mam hodku......nef darceky?no domka miluje ovecku timmy time tak sme jej kupili taky domček na hranie s postavickami tej rozpravky......a ostatok kupujem v škotsku este 2t a ide sa na vylet......

neberieme si z domkou nic vsetko kupujeme tam tato nam dal peniaze a ide sa nakupovat.......letenky mame tak mozeme ist 😉 berieme len pyzamka a jedni teplaky a par veci ostatok sa kupi........
jaj uz sa tesim na vianoceeeeeee

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru