Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. lis 2011

ahojte devcata, tak vcera jsem mela strasnej zazitek. byla jsem s anickou venku odpo a videla jsem prejet psa. sla jsem po jedne strane ulice zaroven s pani a jejim psem na voditku, na druhe strane ulice sla pani se psem bez voditka, ten jak uvidel toho psa u nas, tak se rozbehl a bezel a bezel a vubec neposlouchal a najednou jel autobus a udelalo to krup. ☹ pes ani nestacil zaknucet nic a byl prejetej,...porad to mam pred ocima. ten autobusak nemohl nic delat, pes se tam vritil. ☹tedka je anicka s tchanovcema a ja trosku poklidim. nechtela s nema jet, tak jsem nastoupila s nema do auta, dovezly me do obchodu, ja vystoupila a oni jely dal, tak snad je to ok. anicka je dneska jakasi negativni, normalka s nema jde z domu ani po me nemrkne. tchyne rikala, ze me zavola, tak budu informovana.

nefertitka
17. lis 2011

@mabe no to muselo byt hrozne:( chudak havo 😢 nechcela by som nieco take vidiet teda na vlastne oci...

ja mam inak teraz taku divnu naladu, vcera som si nasla znamienko, ktore vyzera dost divne:( tak sa bojim, zajtra skusim ist ku koznej, ak bude ordinovat,,,

a inak si uzivame volno🙂 teda tato s Nikolkou, sli niekam von a ja varim a poobede idem so segrou nejake obchody pobehat, pokukam uz asi nejake darceky

mabe
autor
17. lis 2011

byl to hroznej zazitek. volala tchyne, ze uz jsou doma z venku. anicka si hraje se svagrovou, chce pry jenom ji, hlavne ze neplace po me. svagrova ji zkusi dat spat, hlidala ji v patek a anicka s ni doma usla, tak to treba vyjde aji u nich.
tak at to znaminko je ok. a pekny nakupy

mabe
autor
17. lis 2011

tak holky, volala tchyne anicka u babicky spi, huraaa 🙂

mabe
autor
17. lis 2011

dneska vecer jdu s kamoskou na koncert. vyzvedne me autem a zase doveze. bude to poklidny bluesovej koncert, tesim se. bude tam hrat kamarad. 🙂

bambi7
18. lis 2011

cafte babule......no zasa piatok ale to ide........dnes sme boli z domkou vonku ale az poobede musela som este dorobit dake vianocne dekoracie so som mala objednane........tak uz to mam este kamoske stromcek a mam to

a co budete robit?
pekny vikend

lensha95
19. lis 2011

Ahoj, dělám sociologický výzkum do školy na téma interrupce, jeho součástí je dotazník. Každý má na interrupce odlišný názor a já se snažím zjistit názory lidí na tuhle problematiku. Čím více lidí dotazník vyplní, tím bude objektivnější proto bych Vás chtěla poprosit jestli byste jej mohli vyplnit. Adresa je http://18211.vyplnto.cz/. Děkují Vám, jestli si uděláte chvilku čas na jeho vyplnění

nefertitka
20. lis 2011

ahojte... ako vikendujete?
co varite?mne uz niekedy total dochadza fantazia, co sa tyka varenia 😕
tato siel s Nikolkou do Auparku kupit listky na hokej a vecer idu spolu 😝 ..... ked som bola tehotna, tak vravel, ze ked to bude chlapec, bude ho bravat na hokej a henho, aj dievca mu je na to dobre 😝 ...uz raz bola a strasne sa jej pacilo

bambi7
20. lis 2011

cafte babule nef zlate ze idu spolu ved podla mna mn naj spolocnost 😉 vas tatino 🙂 🙂 no a ked s nim pojde za 15 rokov este bude rad ze na babu 😀

no nas tato makal ma vela projektov a dnes mal termin.......a ja som umyvala okna ,zehlila upratala a domka bola u svokrovcov tak mam porobene a mozeme letiet.........domka uz spi teraz uz 2t nechce spat cez den tak o 20,30 uz spinka.......
a nef ani ja uz ani neviem co varit.....zajtra spravim šošovicovu omacku...a su tam este rezne a zemiaky pre domku
tak pekny vecer idem kukat slnce seno......

bambi7
21. lis 2011

cafte no kde ste?domka dnes spi konecne lebo uz 2t nespala doobeda.....boli sme na hodku vonku s kamoskou sa prejst chodime na kavu a vypijeme po ceste......a babule sa prejdu a staci....ale je vonku zimmmmaaa fuuuj

tak a co tu nove?
mabuska slniecko ako?
pekny den babule

mabe
autor
21. lis 2011

ahojte, tak u me spatny, hlavne psychicky. od vcera krvacim. byla jsem dneska u dr., tak ta rekla, ze se tehu vyviji tak jak ma. dala me ascorutin 3x denne 2 tablety a uvdiime. pry budto to vyjde nebo ne. 😖 takze musim cekat. lezet nemusim, mam mit klidnejsi rezim,ale lezet nema smysl.

bambi7
21. lis 2011

mabuskaaa drz sa vsetko bude ok moc drzim palce a myslim na vas

nefertitka
21. lis 2011

@mabe aj ja na vas myslim, drzte sa....
@bambi7 no ved to mas pravdu,ked bude Niki vacsia, tak sa tato bude s nou pysit🙂 no ale ved sa pysi aj teraz 😉

nefertitka
21. lis 2011

dnes sme boli s muzom v banke nieco vybavit a Nikolke tam bolo po 20minutach nicnerobenia dlho a jedna slecna tam nezvladla,ze si Nikolka 2x zapistala,akurat ked ona dvihla do ruky telefon,ked sla niekam volat, no akoze pri podpise sme museli ist obaja a Nikolku sme nemali kam dat, tak tam bola s nami, mala na nu reci, ze nech sa laskavo stisi, ze to by uz aj stacilo a priamo na nu, chuda Niki na nas potom ganila a vravela ze "uz nebudem kicat" 😖 😠 ...ja som sa na nu chystala vyletiet,ale mm to videl a zadrzal ma, este teraz ma to stve...ona sa ma usmievat na klientov aj keby neviem co bolo, ja som bola na skoleni o spravani sa ku klientom a toto bolo ledva 3rocne dieta preboha!normalne mam sto chuti sa tam niekedy zajtra vybrat a vypucovat jej zaludok, mne to tak strasne vadi, ked niekomu prekazaju deti a svoje sproste komplexy si riesi na nich!
a nic take strasne tam nerobila, hrala sa s nejakym domcekom co jej dali, potom liezla na stolicku a zliezala z nej a potom si tak sama pre seba trosku hlasnejsie nieco rozpravala, no a potom zacala pistat a to uz pani alebo slecna nezvladla.

nefertitka
21. lis 2011

@mabe ako?uz nekrvacas?

ellysa
21. lis 2011

@mabe myslím na teba veľmi veľmi

@nefertitka krava, čo iné povedať, isto nemá deti, ani frajera

bambi7
21. lis 2011

cafte mabuuus myslim na vasssssssss stale
nef no ja by jej dala.....a moj to iste ten by ma nezadrzal ten by sa pridal.......ja som taka mamina 😀 a moj to iste ja neznasam ked niekto domke nieco povie bez priciny alebo jej robi zle no este to 😀 😀 nepoviem ked si deti robia zle tak jej to vysvetlim jasne stane sa ale take ze si to druha mama nevsima ze v pohode a robi domke zle dalej tak to nie ani ja jej nedovolim robit zle a take reci ze nech si to deti vybavia tak to u mna nie ved co si mozu deti vybavovat,,,,,,,to tak som si pokecala....... 🙂

nefertitka
22. lis 2011

no ved som aj muzovi povedala svoje potom,ze som sa mala ozvat a nie len ja, ale aj on. Ale co uz, ja som bola totizto v takom stave,ze ked zacala na nu zvysovat hlas, mne sa normalne spravila tma pred ocami a normalne som citila ako mi ide hadam aj para z nosa jak bykovi pred bojom 😝 ...tak som si aj zacala ratat do 10 a potom muz na mna ganil, tak som si povedala,ze budem ticho, inak by som na nu fakt asi nakricala.Asi by som to vcera v tom momente nevedela vybavit v tichosti....viem sa ovladat a malokedy vybuchnem,vydzrim dost, ale ked je niecoho bud moc uz na mna (priklad svokra 5 rokov 😝 ),alebo ked je niekto takyto na nikolku, tak koniec...to sa fakt nepoznam, preto vzdy radsej vela vydrzim, kym sa da...ale asi by som mala vsetko hned riesit, aby sa to vo mne nehromadilo...
no bam, ako pises, tiez nemam rada, ze nech si to deti medzi sebou vybavia, preboha co si uz 2 alebo 3 rocne dieta vybavi? 😠 ...
tiez ma raz total nastvalo,ked segrinej znamej mala zacala Nikolku sklbat celou silou za vlasy a ona sa na tom rehotala, namiesto toho,aby jej nieco povedala,tak vtedy som jej vypucovala zaludok...este sa urazala,ze ved mala ani nevie co robi, na to som jej povedala, ze ok, ze to,ze jej mala robi zle chapem, ale ze sa mi nepacil jej pristup, no ved ked to mala videla, ze sa smeje, tak sa jej zdalo,ze robi nieco velmi smiesne a pokracovala dalej...no taketo veci neznasam

nefertitka
22. lis 2011

a to fakt neznasam aj tie stare ochechuly v obchode, ktore neznesu,ked sa male dieta ozve trosku nahlas......to si ani neviete predstavit, kolko som takych zazila

bambi7
22. lis 2011

cafteeee

bambi7
22. lis 2011

nef ja som tiez kludas ale ja zasa riesim vsetko hned niekedy sa da aj s kludom a ked nie tak nie 😀 mna vytocia veci ohladom domky tpo hej ja nemusim tiez take mamicky co dieta slahne domke o hlavu hracku taku umelu a nic sa nedeje ved stane sa nepoviem ale ked opakovane tak to teda nie....a take reci ze dieta nevie no fajn tak maju mat rodicia v hlave ze aspon povedia ze to sa nesmie a nie sa smiat a potom sa cudujeme ake su deti ved jasne ze je to pristup vsetko o rodicoch ved dieta to len odkuka to spravanie........

nefertitka
22. lis 2011

@bambi7 no presne to som jej vtedy povedala, ze to asi odkukala od nej a z toho, co sa u nich doma robi...a to mam aj potvrdene, ze su talianska domacnost, len to som jej nepovedala, len to,ze si to myslim...
ja neviem, ale Nikolka v zivote nikdy ziadne dieta nijak neudrela, ani nesticovala, ani nic...to nevravim,ze kazde dieta, co sem tam buchne druhe, ze to musi mat odkukane doma, ale ked to niektore robi neustale...henta mala to robi stale a vsetkym detom, sace do nich, sticuje a tak

bambi7
22. lis 2011

nef moj je kludas ale tiez ked ide o domku tak povie on kludne ale trefne.......jedine za volantom kludas nie je 😀 ja som taka mamina ja tiez nedovolim domke robit zle jasne stane sa ved male deti napadne ale hned jej to vysvetlimja domku necapnem ja to neviem 😀 ale poslucha .......ja sa jej venujem podla kamosky az moc ale ja som rada ved je moja a rada sa jej venujemmmmm 🙂

a co dnes mate na plane?

bambi7
22. lis 2011

nemusia to robit doma ale je to o vychove ked sa na tom smeju to dieta si mysli ze ake vtipne same niekedy ani nevie to moze spravit ale je to o rodicoch .....
ved teraz su deti niektore take zle ked to sledujem......a ich rodicia su za plotom a fajcia no ved co.....

bambi7
22. lis 2011

ja mam rada hned vyriesene veci 😀 nerada sa hadam to nie nemam rada pretvarku som rada ked sa povie hned a je usetri sa kopec casu 😀 ale ked ide o domku tak to ma vie vytocit...........ja aj na ihrisku vzdy pockam ked sa nieco stane co bude ale ked sa to opakuje tak poviem.....ak sa to tyka domky......

bambi7
22. lis 2011

a ta v tej banke no to by som ani nestacila povedat a moj by hned kludne povedal......ved je este mala a mala by chapat ze nie vsetci maju babky dedkov a aj ked maju nemozu ich tam dat ked potrebuju nie vzdy sa da......a to by mala chapat ze ju to tam nebavi ved je mala nema 5-6 rokov.....ale su vseliake......co uz

nefertitka
22. lis 2011

@bambi7 no ved uz sa stalo, nabuduce fakt zareagujem kludne ale asi tak, ze ju strapnim, ale ocividne este nema deti, inak by to chapala...
dnes ani neviem co mame na plane.... teraz ideme von, len tak sa prejst, vonku nam nejake auto berie listocky, tak tam este rychlo ideme, kym nejake su, ale inak som zufala, neviem co robit a kam chodit v tejto zime...
keby sa ti chcelo, tak by sme mohli niekedy tento tyzden doobeda vybehnut niekam spolu, alebo kludne pridte aj na navstevu, keby sa vam chcelo🙂

mabe
autor
22. lis 2011

ahojte, tak vcera se to zlepsovalo. rano jsem zase trosku zakrvacela, pak dobry a tedka po polednim spanku zase krvacim. neni to nejak extremne moc, ale je......zitra si budu odpo volat na vysledky krve HCG, tak uvidime, co rekne dr. polehavam i kdyz dr. rikala, ze nemusim. mamka se me stara o anicku a tchanovci. stve me to - cekat, cekat,....no, ale neda se nic delat.

bambi7
22. lis 2011

cafte babule

nef jasne mozeme sa stretnut v pondelok napr pri kauflande a potom pojdeme k nam urobim ti kavu 😉 ok?
vo stvrtok pride mamca a v piatok idem ku kamoske sme dohodnute uz tyzden idem jej urobit vianocnu vyzdobu kedze idem prec 😀 ma strach ze nebudem mat uz kedy......

mabus myslim na vas moccccc zvladnete to musiteeeeeeeee 😉

bambi7
22. lis 2011

ale aj tak sa setri podla mna klud,rezim je dobry

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru