Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. lis 2011

ahojte, tak jsem volala dr. a hcg uplne ukazkovy, pres 12000jednotek. mam polehavat, posedavat, zadny uklizeni a aji vychazka muze byt do lesika a tak. od vcerejsiho vecera zadny krvaceni, tak snad to tak zustane. spatne me je celej den fest.

bambi7
23. lis 2011

superrrr mab tesim sa len pekne sed domka vylozit nozicky aspon trosku viem ze sa to moc pri anicke neda ale snazzzz sa myslim na vas

ellysa
23. lis 2011

@mabe 😵 😵 😵 neboj moja dobre to dopadne, veľa tehuliek na začiatku krváca, hlavne v období kedy by mala menzes normálne, alebo aj nejaká žilka môže prasknúť

nefertitka
23. lis 2011

@mabe no vidis mabe🙂 bude to dobre 😉 a ktory tt by si teraz mala byt?teraz si mala mat aj obdobie menzesu, ci nie?

my sme dnes s Nikolkou boli v Hoplalande,ale asi tam uz viac nepojdem, tam bolo tolko chorych a kaslajucich deti,ze az...dufam,ze sme nic nechytili, este sa tam dve matky bez akehokolvek chochmesu predo mnou bavili o tom, ako maly strasne kasle a dala by mu aj cesnak, ale boji sa...
dieta nemoze do skolky, tak supho do Hoplalandu...
inak co som videla,ked sme odchadzali, rozum sa mi zastavil, jedna matka tam dosla s dvoma detmi, jedno mohlo mat tak 3 - 4 roky a to druhe bolo mensie, ale uz chodilo, ona zacala ziapat na parkovisku, ze "kde sa zas seres dopredu, ked vidis, ze maly mi zase zdrhol, uz ta mam total plne zuby, ani na mna dnes uz nerozpravaj"..dalej som uz nepocula, ja ze to na manzela krici, kuknem a to na toho starsieho syna. To sa ako moze takto s nim rozpravat?Tak mi ho prislo luto, chuda, co ma co 4rocne dieta davat pozor na 2rocne ci kolko malo to druhe!

nefertitka
23. lis 2011

@bambi7 chcela som ta pozvat ku nam, ale moze byt u teba, nejak si to este potom v nedelu alebo kedy upresnime, ok?
@ellysa keby si mala niekedy cestu do Ba, tak kludne ked budes mat chut dobehni na kafco 😉

a inak v piatok zacinaju Vianocne trhy v meste, sa tesim 😉

bambi7
23. lis 2011

cafteeee

nef jaj tie mamicky hrozne.........
no nef ak chces byt ty prva myslim na navstevu u teba ako povies nam je to jedno.....dohodneme sa 😀 ty si to zacala tak sa prisposobim 😀

inak nechapem domka keby bola chora som s nou doma ani by ma nenapadlo ist s nou medzi deti a ked tak velmi chce ist von a nema teplotu tak sa prechadzame kde nikoho niet,,,,,,,,,ale mne to pride tie mamicky ze len nech sa hraju nech maju pokoj.......achhhhhhh tak pekny vecer

bambi7
23. lis 2011

😀 inak baby este tyzden a letimeeeeee tesimmmmm sa hura nakupppppppppp.centra ma cakajuuuuu 😀 😀 😀 😀 to bude paradaaaaa

nefertitka
24. lis 2011

@bambi7 mne je to tiez jedno🙂 ako len chces, mozme teda u teba,kedze si prva pozvala, no a potom ta na oplatku zas pozvem ja a je;)
a letite cela rodinka?ci bez tata?

sonka_miro
24. lis 2011

@mabe ahoj , prosim ta, ake si mala krvacanie,ja som zacala tiez trosku krvacat ale moj lekar ma dovolenku, bojim sa ze je to nieco zle.prosim ak vies tak porad,dakujem

nefertitka
24. lis 2011

@sonka_miro no urcite zajdi k lekarovi,musi ho niekto zastupovat

bambi7
24. lis 2011

cafteee nef ideme sameeee,tato nemoze ma na starost projekt a nemoze ....tak chcel ist ale neva no postupil v robote no nieco za nieco 😉 ale ja sommmmm rada ze sa mu dari tak pohoda a my budeme mat babsku jazdu 😀 tesimmmm sa

nefertitka
24. lis 2011

@bambi7 no ved treba z casu na cas aj babsku jazdu🙂 a tomu verim,ze sa tesis;)

@mabe dufam, ze vsetko v pohodke...

nefertitka
26. lis 2011

no kde ste kto?
som dnes sla do Eurovey,ze kuknem darceky a stretla som po ceste kamosku s manzelom a opili ma medovinou na vianocnych trhoch pred euroveou, takze dnu som sa ani nedostala 😝 😀 ...fuj,este stale som normalne chytena 😝

nefertitka
26. lis 2011

inak som si myslela.ze mi trosku svitori z tej medoviny, lebo som otvorila oblok a vonku cvrlika cvrcek, tak som zavolala triezveho manzela a on ze naozaj cvrlika, takze nie je to so mnou az take zle;)...len neviem, co tu hlada v takej zime, nejak zabludil, ci co....mu musi byt zima...
som nakukla, ako je mabe, ale asi lezi a odpociva, dufam,ze je vsetko v poriadku

bambi7
26. lis 2011

nef caf to je zlate a dobra bola medovina 😀 dostala si ip.......

mabus ako myslim na teba pekne oddychuj pa

nefertitka
27. lis 2011

@bambi7 praveze bola tak vynikajuca, ze som vypila 4....sme sa zakecali, popijali, az sme zistili,ze je uz vecer:P...no na nakupy pojdem inokedy🙂

nefertitka
27. lis 2011

potom tam vcera dosla aj Nikolka a smykala sa na lade, dnes pojdeme zas🙂

mabe
autor
28. lis 2011

ahojte, tak od patku bylo vse ok a tedka po spani obedovym, jsem sla na zachod a vypadly ze me jakysi dva kousky. nijak extremne nekrvacim, tak nevim. volala jsem dr. a ta rekla, ze mam stejne dojit zitra, takze az zitra. uz tomu moc neverim. i kdyz ascorutin beru 3 denne 2 tablety, tak to mozna mohla byt nejaka srazena krev...uvidime.

ellysa
28. lis 2011

@mabe ach mabuška myslím na teba, asi to bola nejaká zrazeninka , chúďatko dáva ti fazuľka poriadne zabrať 😕

mabe
autor
28. lis 2011

@ellysa no dava, snad to bude ok. tedka totiz nekrvacim, tak nevim co se deje. nemuzu mit holt nic jednoduse. bricho me neboli....uvidime zitra.

mabe
autor
29. lis 2011

ahojte, tak dnesni kontrola dopadla uplne jinak nez jsem predpokladala. mimco je ok, krasne povyrostlo a tluce i srdicko, dneska jsu 6+2tt. az na to mirny krvaceni dneska rano. takze dr. pichla agolutin, za tyden znova a brat ten utros 3x denne 1 tabletu a 3x denne 2 tablety ascorutinu. lezet uplne nemusim, ale nic nezvedat, netahat a posedavat, polehavat. kontrola az za 3 tydny, pry to nema cenu kazdej tyden, pokud bych se rozkrvacela, tak k ni okamzite nebo na pohotovost. tedka uz jenom trosicku spinim, tak uvidime. me mrzi, ze nemuzu s anickou delat vsechno, jit ven,.....davam ji kazdej den nekomu na pul dne pryc. zitra odpo ji maji tchanovci a ve ct jedeme k nasim na celej den, v patek celej den tchanovci. oni jsou moc vsichni radi, ale me to mrzi. chapete.
na minule kontrole jsem mela nad gestacnim vackem takovou elipsu stin - dr. rikala, ze asi hematom, tedka uz to tam nebylo, jeste jakoby jiny stineni, takze asi jeste rozdrazdena sliznice, tak snad ty kousky byl ten hematom.
ja zhubla za tech par dni 5kg, dopo nemuzu vubec jest, nemam chut a kdyz neco snim tak to jde ven, odpo uz muzu, ale zase kdyz se rozejim, tak je me blbe.dr. rikala, ze mam jest jako anicka aspon trosku 5x denne, tak to od zitrka zkusim a koupila jsem si glukopur.

ellysa
29. lis 2011

@mabe jeeeeeej to sa teším, asi to bol ten hematom, neboj sa , to len teraz na začiatku to bude tak, anička je rada, že sa s ňou niekto hrá, nebude ti to určite vyčíta, však to robíš pre jej bračeka alebo sestričku 😉 😉 😉 😉 😉

mabe
autor
30. lis 2011

@ellysa ja vim, ze to delam pro dalsiho prcka,ale je me to lito, ze s ni nemuzu fungovat naplno. no, snad to uz prestane a zlepsi se to co nejdriv a bude zase ok. od vcera zatim spinim nekrvacim, tak snad to tak zustane.

nefertitka
2. pro 2011

caute, kde ste kto?🙂

mabe
autor
2. pro 2011

ahojte, tak u me je to jako na houpacce zatim. treba celej den nekrvacim, trosicku spinim a vecer neco malo krve, pak zase dobry, ale zda se me to lepsi nez minulej tyden. tak uvidime...je pravda, ze ten muj menstruacni cyklus pred tehu jeste nebyl uplne doladenej, taky jsem krvacela mimo MS, treba je to tim.
jinak anicka je dneska celej den u tchanovcu, uplne si na ne zvykla a nema s tim vubec zadnej problem, aji po obede tam pekne spinka. ja polehavam a odpocivam. 😉

nefertitka
3. pro 2011

@mabe neboj,bude to dobre, mam tusaka🙂 prehupnes sa za 3. mesiac a uz mozes normalne fungovat s Anickou...
no co, uz mate vianocnu naladu?🙂 ja uz hej....pomaly tak cca o tyzden spravim svoj Baileys a uz pojdem aj nejake darceky pozriet
inak som vcelku v strese, lebo to vyzera, ze naspat do roboty ma asi nevezmu, no ja si skusim vybavit aspon poluvazok, budem sa bit a hotovo:P...keby to nevyslo, tak som rozmyslala,ze by som pribrala k Nikolke nejake jedno, dve deti na strazenie, nech su aspon nejake peniazky, no ved uvidime ako to dopadne...
Mnan a dnes vecer si spravim varene vianocne vinko
a bam uz je na vylete?
kde mame Mili?a vobec kde ste vsetky 😝

mabe
autor
3. pro 2011

@nefertitka ahojky, diky. 😉 od vcera toho ctvrtka zatim zadny krvaceni, tak snad to bude dobry. proste sem tam pri zatezi nebo na zachode neco vytece. asi to tam mam citlivy. a jaky mam odpoledne chute...tedka jel manza s anickou nakoupit a ja mu naridila, aby me koupil utopence. 🙂 jinak vanoce zatim nijak neresim. asi to nechame az na ten posledni tyden, nebudeme to nejak prehanet

nefertitka
3. pro 2011

@mabe ja si tiez pamatam,ze som cele prve tri mesiace bud krvacala alebo spinila, potom akoby utlo...
no ved ty sa ani nejak stresovat kvoli vianociam nemozes ani🙂
v utorok pojdeme do mesta na vianocne trhy, pride Mikulas, normalne sa tesim za Nikolku 😀 ...odkedy je to dieta na svete to nejak viac cele prezivam 😝

mabe
autor
5. pro 2011

ahojte, tak pisu od nasich. dneska jsme tady celej den, zitra si zase pro nas deda dojede. odveze me na injekcu k dr. a pak tady zase budeme. v sobotu jsem zase krvacela a od te doby tuk, tuk, jenom slabounky spineni. no, ale neverim, ze by to uz preslo. jinak porad stejny, dopo moc nejim, neni me zle, ale nejak nemam chut a odpo sileny chute. dneska me koupil muj tatka konecne ty utopence, mnam. 🙂
@nefertitka ty si taky krvacela a spinila porad na stridacku?

nefertitka
5. pro 2011

@mabe ano mabe, cele prve tri mesiace,preto som ich prelezala a potom posledne tri som tiez prelezala, ale to uz kvoli inemu, ale po tom tretom mesiaci to zrazu prestalo uplne a uz bolo dobre;) len sem tam nejake nazltly vytok bol,alebo tak, inac nic.
Cizmy mate umyte? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru