Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
6. pro 2011

ahojte, tak je me na hovno, doslova. dneska jsem sla pro injekcu k dr. proti krvaceni - agolutin. od soboty nekrvacim, dneska vubec zadny spineni. sestricka se me zeptala, jak na tom jsem a pry se zepta, jestli me chce videt dr. kvuli tomu sobotnimu vetsimu krvaceni. tak byl UTZ- mam hematom, minule byl naznak moznyho a mimco takovy romazany. plodovej vacek vyrostl, mimco taky, je videt srdicko, ale moc se to dr. nelibilo. ☹ v pondeli jdu znova na agolutin a pry podle situace, jak se budu citit utz, urcite ho budu chtit, pokud do te doby nezacnu krvacet. nechci hazet flintu do zita, ale je to asi v prdeli. u anicky byl vzdycky utz cistej, ze plod byl videt ostre. ☹

ellysa
6. pro 2011

@mabe zlatko 😒 , neboj, všetko dobre dopadne, prečo sa to lekárovi nezdalo? čo znamená rozmazaný utz??? možno mu len niečo zavadzalo...

nefertitka
11. pro 2011

@mabe ako?

mabe
autor
12. pro 2011

ahojte, tak dnesni kontrola dopadla spatne, mimco uz vubec nebylo videt, gestacni vacek uplne zborenej. dr. me rikala, ze bohuzel a ze me vysadi leky a pockame, tak jsem ji rekla, ze se bojim krvaceni a ze bych chtela revizi, abych to mela brzo za sebou. tak me napsala zadanku do nemocnice, hnedka jsem sla a nastupouju zitra rano a ve stredu by me mely pustit domu. boli to, ale mam anicku. chci uz to mit za sebou a venovat se vanocum a anicce. dr. rikala, ze jeste udelame nejaky vysetreni casem - pristi rok - co jsme nemely po tech dvou MA, abysme mely jistotu, ze je vse ok. pry to taky muze byt tim virovym onemocnenim, co jsem mela mesic pred tehu, jeste to nemuselo byt doleceny. no nic, to az do budoucna. na dalsi tehu je jeste hodne daleko. tak se mejte a ja se ukazu ve stredu nebo ve ctvrtek.

nefertitka
12. pro 2011

@mabe to ma mrzi, chuda moje 😢 nech ti to tam teda dobre dopadne, drz sa a skusite potom neskor niekedy po testoch...tiez som si inak vravela predtym,ze ci ta viroza, co si mala nemohla nieco sposobit, ale verila som, ze nie a mozno to bolo niecim inym...no bohvie...
toto je to, coho sa aj ja strasne bojim, teda jedna z veci:(
neviem, co povedat, tak ma to mrzi....

ellysa
12. pro 2011

@mabe ach bože, neviem ani čo napísať, nech už to máš za sebou moja a môžeš sa aspoň trochu potešiť s aničkou ☹ ☹ ☹

aanda
13. pro 2011

@mabe Ahoj mabe, velmi ma to mrzi. Drzim palceky aby si to vsetko zvladala. Pa

adulikh
13. pro 2011

@mabe mrzí ma to.... veľa síl....

mabe
autor
14. pro 2011

ahojte devcata, tak vas zdravim od nasich. dneska rano me propustily, vsechno ok, trosku spineni, jinak zadny bolesti, akorat jsu total nevyspana. 3 chrapajici lidi na pokoji, takze jsem spala asi 4h. anicka je jeste u tchanovcu pres den a ja si odpocnu u nasich.
citim se trosku vynovanata, ze uz jsu z nemocnice venku a ona u nich, moc me chybi, ale zase jsu total unavena, tak se potrebuju trosku vyspat. vcera byla u nasich pres den, a na noc sla k tchanovcum. manza mel zapas vecer, takze byla u nich a pak tam manza dosel spat, kdyby neco v noci....byla to jeji prvni noc mimo domov bez maminky....nakonec ho vubec nepotrebovala, spala celou noc s tchanovcema v posteli. 🙂
operace v pohode, narkoza byla zatim nejlepsi co jsem mela. dr. rikala predstavte si neco peknyho a dobrou a ja si pamatuju, ze me hlavou bleskla anca 🙂 , pak jsem se probudila na pokoji, jak me privezly a od te doby jsem nespala. denni sluzba sester teda otres - mela jsem jeste infuzi, ktera me dokapala po pul hodine a po 3h jsem si nechala zavolat sestru, ze bych teda uz vstala (oni rikaly po dvou hodinach si vstante) a sla na zachod a dockala jsem se az za pul hodiny a byla nasrana, ze ji otravuju. kdybysme tam zhebly, tak co! no proste otres.
nejakej smutek nemam,az je me to divny, jsu nejak naspidovana, ze se budu moct venovat na plno anicce, a co vsechno spolu budeme delat. jezis, to bude rozmazleny dite 😀

mabe
autor
14. pro 2011

holky, reknu vam, ze uz to na me doma docela doliha. jak vidim anicku, jak skotaci a lumpaci, tak je me to lito ze je na to zatim sama a jeste nejakou dobu bude.
jinak mame problem s usinanim par dnu. vymysli si - knizku, maso, koupat a nakonec musi manza si jit taky lehnout, ona chvilku radi a pak usnou oba po pul az hodce. nevim, co s tim...

mabe
autor
15. pro 2011

dobre ranko, tak dneska po dlouhe dobe jsem se probudila jenom 1x na zachod v noci a jinak jsem spinkala krasne. 🙂 anicka ma zase spatny to oko, pred mesicem jsme dostaly kapky a mast na zanet a ja blbec ji to mazal jenom 7 dni misto 10 dni, ona uz to mela lepsi,tak jestli kvuli tomu se ji to vratilo. zitra pujdeme na ko, dneska tam dr. neni. ma to cerveny, napuchly a tece ji z toho. jinak tady je mamka dneska, takze anca o zabavu postarany.

nefertitka
15. pro 2011

ahojte,

@mabe tak nech to preboli rychlo a neboj, nude Anicka lumpacit o chvilu s niekym... to ocko nech sa zahoji rychlo...a aj my mame strasne vymyslanie so spanim teraz
No a Nikolka ochorela zas:(vecer sa zobudila s teplotami a uz to zacina vsetko pekne, kasel, sopel....

mabe
autor
15. pro 2011

@nefertitka anicka me nenecha na pokoji 🙂 porad beha, lumpaci, krici,... 🙂
to uspavani je fakt desny, no uvidime jak to bude dal, ale odbouraly jsme dudlik, uplne bez problemu, uz ho nema od nedele a neni problem, ze by nejak rvala.
jejda, tak at se nikolka brzo uzdravi a mate zdravi vanoce. ja zacnu nakupovat darky az pristi tyden, tento tyden se jenom starat o anicku.,abych to nejak nepodcenila a nemusela do nemocnice znova.

nefertitka
15. pro 2011

@mabe no ved setri sa radsej este...aby si nedopadla ako ja, ze som bola 2x po sebe na kyrete a este ma mi ho aj treti krat potom chceli spravit...
dufam,ze od Nikolky neochorieme,na Vianoce by sme radi boli vsetci zdravi

mabe
autor
15. pro 2011

@nefertitka ja to vzdycky mela dobry po revizi, no ale tedka s tou anickou toho klidu moc neni. tedka jsem dala varit jidlo a uz nic, mamka si s anickou cte, pak si pujdu s anickou lehnout po obede

nefertitka
15. pro 2011

no Nikolke stupla zas teplota, chcela som jej citat, alebo pustit telku, nech lezi, ale kdeze, jak keby jej nic nebolo tu lieta, ale vidim,ze je nesvoja

ellysa
15. pro 2011

@mabe no ti verím, že ti je smutno,ale chvalabohu máš už aspoň Aničku a ja verím, že ešte budú mať naše detičky veeeeeeeľa súrodencov, aj keď tohto sa bojím najviac na svete, preto tehu odkladám ako sa dá 🙄 , mysli teraz na vianoce ako sa bude spolu tešiť a keď príde čas, bude znova snažilkovať, neboj moja, však vieme,že to ide, nie?

no to spanie, u nás to isté, som z toho na nervy, uspávanie trvá aj hodinu, fakt u mám niekedy nervy, skúšala som od nej odísť, ale skončilo sa to plačom a potom nevedela zaspať, úplne ma oblapila a bála sa zatvoriť oči, či zasa neodídem, ja neviem, asi niektoré deti ešte na to nie sú zrelé, už to asi skúšať nebude, nie že bude mať nejakú traumu...

@nefertitka no liečte sa, chúďatko Niki...

my sme tiež všetci prechladnutí, ja asi najhoršie, malá len sople, zajtra cestujeme na Oravu, ja tam ostanem až do vianoc, muž sa musí vrátiť do práce a príde za nami až 24., teším sa na starkých, hádam si trochu oddýchnem

mabe
autor
15. pro 2011

@ellysa ja mela taky trosku strach z tehu a vidis opravnenej, musela jsem jenom lezet a stejne prd. ja si dam vetsi pauzu tedka, uziju si s anickou zimu, leto a pak....v breznu jedeme s kamosema na hory, duben do beskyd na jarni dovolenou, v lete pod stany a snad na jare zacneme stavet baracek, takze prace bude dost.

bambi7
15. pro 2011

cafte babule tak som doma bolo uzasneeeeeeeee ani domov sa nam nchcelo...

mabuskaaaaaaaaaa je mi to stasne lutooooooooooooooo myslela som na teba a citam .......jaj je mi to naozaj luto drz sa slniecko moje jaj to je spravpdlivost tie co nechcu ani nebudem pisat 😠

nef niky skore uzdravenie daj vediet ked budete ok dame stretko tak paa zatial idem este piect zatial mam len 4 druhy tak cafte

mabe
autor
15. pro 2011

@bambi7 ahojky, co nadelam. priroda to tak zaridila. dr. rikala, ze pristi rok udelame nejaky dalsi vysetreni,abysme si byly jisti, ze to byla nahoda nebo z tech oparu co jsem mela na cipku, ze to jeste nemuselo byt preleceny.

nefertitka
15. pro 2011

dakujem vam....snad sa prelieci co najskor, vianoce fakt chcem mat v klude...
zajtra pojdeme pre istotu k lekarke...aj ked nezvykneme chodit, az ked je velmi zle, ale kedze ide vikend a potom dovolenky, tak radsej, nech uz sa moze niecim liecit cez vikend
ja neviem, ale Nikolke tak zle zaberaju lieky proti horucke vzdy, som z toho zufala...ani nurofen, ani paralen...
@ellysa aj vam skore uzdravenie a pekny vylet;)
@bambi7 tak vitajte spat, dam vediet, a dame stretko potom...
ze iba 4 druhy, ja nemam este nic 😀 😝

mabe
autor
16. pro 2011

dobre ranko, holky, ja mam nejak te energie. musim se jeste krotit, abych si nejak nezkomplikovala to krvaceni. uz skoro vubec nespinim, bricho trosku citim, ale jinak vse ok. anicka je s tchanem jeste dneska, aby mela zmenu. ja budu delat to album a trosku zase poklidim neco.
rano jsme byly na ocnim, tak ma ten zanet, ale uz jenom malinko, dostala jeste kapky na tyden a v patek kontrola.

bambi7
16. pro 2011

cafte babule no domka chudatko vracala a prehnalo ju boli sme u lekarky ze je teraz viroza a je toho vela......aj kamoska teda jej mala to iste......no snad to prejde skoro chuda moje teraz spinka......
a to sme sa mali stretnut s kamoskou v nedelu po dlhej dobe a zasa nic ....no co narobime hlavne nech je domka ok zlatko moje....

mabuska slniecko len pekne si davaj pozor....
nef uz mam 5 druhov no vzdy som o tomto case mala skoro uz vsetko ale nevadi na to ze som bola prec a robila vyzdoby asi 15 ludov ok....a vyzdoby stromcekov ani nepisem tak celkom ok....

a to pocasie to co je september?akoze kde je sneh ja chcem aspon na vianoceeeeee tak pa

a niky skore uzdravenie a ako lepsie?

mabe
autor
16. pro 2011

@bambi7 ahojky, tak snad to domku prejde, chuderka mala 😖

nefertitka
16. pro 2011

ahojte,

@bambi7 nech je Domka coskoro fit, my sme sa sli dnes s Niki posadit ku lekarke, hodinu sme tam sedeli, bola druha v poradi a furt chodili objednani, vsetky deti tam kaslali, tak sme sli domov, dufam, ze sme nenachytali este nieco horsie, moje nervy...no ja sa tiez zacinam citit divne...
a to pocasie fakt uz aj mna stve, umyla som si vcera 2 okna uz ich mam cele oprsane a ani von sa ist neda ani nic, hruza, ale buduci stvrtok by vraj malo uz snezit aj v nizinach, no dufam!

nefertitka
16. pro 2011

a my uz dnes ozdobujeme stromcek 😉 niki sa strasne tesi

mabe
autor
16. pro 2011

@nefertitka nejak brzo, ne? 😀 my mame ty dva pokoje, tak chci koupit stromecek jenom v kvetinaci. na stedrej den budeme stejne u tchanovcu aji s nasema, tam bude obrovskej

nefertitka
16. pro 2011

no my mame v Nikolkinej izbicke maly stromcek uz tyzden a Niki vsade vidi stromceky,este aj dnes u lekarky v cakarni, tak chcela aj doma, tak sme spravili, nech ma dlhsie. Na Stedry den mam kopu varenia a cez tyzden nejake to pecenie, dnes sme mali cas, von ist aj tak nemozme, tak sme to vyuzili🙂

nefertitka
17. pro 2011

tak a uz som chora aj ja:(
pali ma hrozne v krku

mabe
autor
17. pro 2011

ahojte, tak u nas uz se spi, manza na vecirku vanocnim. dneska anicka vstavala v 6:30h, byly jsme trosku neco nakupovat dopo a anicka usla v aute cestou domu, spala 15min a pak uz celej den nechtela. tedka uz jsem ji dala spat a hnedka vytuhla. tak mam klidnej vecer.
@nefertitka jejda, tak rychle vylecit. me teda dneska taky trosku poskrabava, ja pila vcera studenou stavu. tak dneska caje a grep si dam vecer.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru