Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
15. únor 2012

inak som bola aj u zubara a asi mi bude musiet vybrat nerv z jednotky, uvidime, hrozne mi reaguje na chlad ten zub a od toho ma potom polovicka ust boli...
inak vcera trapas najvacsi, sla som tam MHd, dal mi anesteziu a ked som sla domov, tak po autobuse mi vrchna pera pretrcala cez spodnu, tak som to mala opuchnute, vsetci na mna kukali 😨 ...a sopel mi tiekol z lavej nosnej dierky a ja som to necitila 😕 😀 ...teda domov som dosla a sopel po bradu, dufam, ze som aj v tom autobuse tak nesla

mabe
autor
15. únor 2012

@nefertitka tak tedka se deda vratil a dr. se zeptala, jesti si splicha do krku na astma a on ze prestal, jak to mel dobry...takze tady je zakopanej pes, on si ma porad splichat, ma trosku astma a on prestal. 😠 toto je porad, nevezme si prasek a je mu zle,...vim, stari lidi. 😖
@nefertitka praveze driv jsme takhle nerozmyslely dokud jsme nemely anicku. tak za brno jsme radi sly, ale tedka to vidim, ze kdyz potrebuju, tak jsou nablizku...
@nefertitka dr. rikala, ze to neni nic hroznyho ten ekzem, ja kdyz ji to namazu, tak ji to zmizi...

mabe
autor
15. únor 2012

@nefertitka tos mela dobrej zazitek 😀 . to me vcera mamka objednala k zubari zaroven s ni, nebyla jsem dva roky 😝 bojim 😝

nefertitka
15. únor 2012

jezis, to co je za snehova burka vonku...po pol hodine sme sa museli vratit

mabe
autor
16. únor 2012

dobre ranko, tak divadlo bylo vcera super. za chvilku jdeme s anickou do sokola, venku zatim zustal nejakej snih, tak je to fajn, ale na sane to jeste neni.

nefertitka
16. únor 2012

@mabe tu sa to topi:(
my sme boli doobeda v Hoplalande, teraz sme doma, strasne tam fuci vonku...
no a mna zuby este viac bolia, ani zubar nechape, ze preco....neni su pokazene, takze zajtra tam idem, uz ma boli cela vrchna aj spodna lava cast...od 12:30 mam v sebe aj ibalgin 400vku a nezabera:( to som v soku, mne to zvykne vzdy zabrat...

nefertitka
16. únor 2012

asi mi vyberie nerv a vraj mi nasadi aj antibiotika, cele dasna mam aj zapalene 😠

mabe
autor
16. únor 2012

ahojte, tak my mely dneska super den, nejdriv v tom sokole a pak odpo po spani jsme byly venku 1,5h. anicka dostala do ruky klacek a kreslila do snehu, musela teda davat pozor na hovinka. 🙂 hrozne ji to bavilo.
@nefertitka jejda, to ti teda vubec nezavidim. 😝

mabe
autor
17. únor 2012

dobre ranko, tak venku snezi, anicka kouka na skolku a pak budeme varit a uvidi se, jak bude venku, jestli jeste dopo vystrcime ven nos. odpo jde k tchanovcum a ja cvicit. 🙂

holky, nechaly jste prcky ockovat proti zloutence typu A? dr. me to nabidla, pry je to dobry nez pujde anicka do skolky.

ellysa
17. únor 2012

@nefertitka ufff,tak to je nepríjemné 🙄
my dnes asi doma, sneží, tak neviem, čo budeme robiť

mabe
autor
17. únor 2012

@ellysa ahoj, ja uvidim jestli prestane snezit. tedka delam obed, tak nekdy az pred 11h na chvilicku, uvidime. odpo bude mit anicka zabavy dost s tchanovcema, takze muze byt aji doma.

nefertitka
17. únor 2012

ahojte
my sme sa boli ze sankovat a po 20 minutach ako obvykle Niki ze treba mi cikat, tak sme sli aj domov, aj tak sa to cele topi...
tak to bol zapaleny nerv, tak mi ho vybral, hned mi je lepsie, v noci som myslela, ze pojdem na pohotovost, tak ma to bolelo, a nic nezabralo ziaden liek...

nefertitka
17. únor 2012

ale nechala som tam za tie dva razy skoro 80 eur 😠 ...neskutocne... ale robil mi aj rtg dva krat, aj anestezu som mala...no ale aj tak...hrozne

mabe
autor
17. únor 2012

tak ja jdu za chvilku cvicit, ale jeste cestou se musim stavit do nemocnice. deda sel rano ke sve dr. s vysledkama z plicniho - nic mu nenasly proc se zadychava a rozcilil se tam, kdyz mu dr. rekla, ze se neda nic delat, ze to ma starim - 80let. tak pry jestli ho nekam neposle, tak at mu da kartu....tak ho poslala na internu a tam mu budou delat vysetreni. tak budto mu neco najdou anebo uz by mohl byt v klidu, ze je zdravej, akorat holt stari. vim, ze se boji, ma hodne let, ale on to prehani - vsak vite ty sanitky u nas 1x za ctvrt roku.

mabe
autor
20. únor 2012

dobre ranko, tak vikend byl nabitej. v patek po cvicu jsme byly u tech tchanovcu jeste do vecera. v sobotu jsme byly pesky po barackach, pak na obede u svagrove cestou domu a navecer v ikei, koupily jsme anicce tu postylku. vcera dopo ji anicka s manzou smontovala a hnedka tam spinkala po obede. vubec s tim nemela problem. vedela, ze je to jeji postel a kdyz rekla v poledne mliko, haji, tak si sla lehnout do ni. musim teda s ni jeste lezet a usina se mnou, ale spi ve sve posteli, kterou ma prirazenou k moji. mela jsem trosku obavy z noci, ale vubec nic. proste spala ve sve posteli. spis my s manzou si musime odvyknout a zvykat si na velkej prostor. 😀
v sobotu u dedy na navsteve anicka pila ze sklenicky a najednou do ni kousla a rozkousla. hnedka jsem k ni priskocila a vyndala strepy z pusy, tak sem pak ju porad pozorovala, jestli neco nespolkla. no desny, ponauceni pro priste.
mame tady od vcerejska mamku moju, je nahore s babickou, kdyz je ten deda v nemocnici, az do zitrka, tak mame o zabavu, teda o anicku postarany. 😀
dedovi je dobre, pry dostal sprda od primare, ze nema obtezovat sestricky. 😀 vysledky budou dneska nebo zitra, ale mylsim, ze mu nic neni.

bambi7
20. únor 2012

cafte babulky ako sa dnes mate?tusimm som prvaaaa 😀

no a je po snehu....bola tu sestra zo skotska vcera vecer odisla nazad....boli sme sa v piatok tiez sankovat....a v sobotu sme sli do river parku korculovat domke sa to paci a ja som to skusila bola som na korculach ked som mala 13rokov ale nepadla sommmmm 😎 😀 😀 celkom ok

nef juj snad uz je lepsieeee
a co mate na plane babule?

bambi7
20. únor 2012

no mabus ma predbehlaaaaaaaaaaaaaaa

mabe
autor
20. únor 2012

@bambi7 ja su tady takovej inventar, takze su prvaaaa 🙂

nefertitka
20. únor 2012

ahojte....
uz nech je jar, ze?neviem, co zas budeme vonku v tej vode robit...

@mabe davaj jej radsej pit iba z umelohmotneho hrnceka...
my sme boli vcera na navsteve u muzovho otca, bolo fajn....keby svokra vedela haha... ale co, ta nech je tam kde je a nech mi da svaty pokoj. Budem si robit co ja budem chciet. Aspon ju uz nemusim pocuvat.

mabe
autor
20. únor 2012

@nefertitka nikolka bude slapat do kaluzi 😀 jasnacka, delej co ty chces. kdybych vedela co se stane, tak bych ji to nedavala, chybama se clovek porad uci. 😖

nefertitka
20. únor 2012

@mabe no ved jasne, ze si nevedela. clovek by ani nepredpokladal, ze dieta to dokaze rozkusnut, chvalabohu, ze sa jej nic nestalo.

nefertitka
20. únor 2012

@mabe a hej, to by ona neodolala, ked je tam tolko vody🙂 ale pojdeme az poobede, nechce teraz ist a nutit ju nebudem, aj tak je uz dost hodin a mne je nejak aj divne od zaludka a od brucha, dala som si Smectu, hadam to nic nebude.

martusinek
20. únor 2012

Ahojte holky, koukám, že je tu od rána pěkně živo. Co máte dne v plánu? Já budu asi drobet uklízet. manžel mi včera smontoval takovou malou knihovničku, tak ji umyji a pak do ní přendám nějaké knížky, protože moje knihovna už je pod horou knih úplně zkroucená.
mabe - Jsem ráda, že se malé nic nestalo, vůbec by mě nenapadlo, že by mohlo malé dítě rozkousnout skleničku.

nefertitka - Tak si pojeďte hrát k nám, my tu máme hotové jaro a žádné kaluže tu nejsou🙂. Mám jablkovou buchtu s tvarohem a pořádnou šlehačku🙂.

mabe
autor
20. únor 2012

@martusinek diky, ja ji porad pozorovala, jestli ji nepotece z pusy krev nebo pak ze zadku. 😝 uz je to snad za nama.

ellysa
20. únor 2012

@nefertitka prosím ťa, aký to máte ten NB pre nikolku, tento? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9768375&tab=2

mabe
autor
20. únor 2012

@ellysa ta postylka je uplne super 🙂

nefertitka
20. únor 2012

@ellysa ano, presne ten 😉
@martusinek no keby si bola blizsie, nevaham ani sekundu;) uz len kvoli tej buchte 😀

ellysa
20. únor 2012

@mabe my ju stále nemáme, anička v nej už buvá? 😉

mabe
autor
20. únor 2012

@ellysa ja chtela cekat do narozek, jeste mesic, ale pak jsem se rozhodla, ze uz tedka, abysme se vsichni vyspaly. myslela jsem ze bude problem, ael vubec zadnej. vcera dopo ji slozily a uz po obede v ni spala. kdyz rekne haji, mliko tak si lehne rovnou do ni, vubec ju nenapadne si lehnout do te nasi. parada 🙂

ellysa
20. únor 2012

@mabe tak to je skvelé, sa teší, že má svoju veľkú postieľku 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru