Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

martusinek
17. čer 2012

@nefertitka Ahojky, mám radost, že jste zpět a snad jste si to užili. Na fotkách vypadáte spokojeně 🙂.
@ellysa Máš pěkné bříško, já už se taky kulatím. Přemluvím manžela, aby mě vyfotil, on má nějaký speciální obrovský foťák 🙂 a pak sem přidám fotečky a dodám i fotku z ultrazvuku. Mám moc velkou radost, že se vše uklidnilo. Odpočívej a užívej si pomoc rodičů🙂.

nefertitka
18. čer 2012

@ellysa boli sme v Side....a bolo tam inak velmi vela tehuliek....az sme nechapali, akoby tam mali nejaky zraz🙂

mabe
autor
18. čer 2012

dobre ranko, tak dneska bude horuco 😀 , za chvilicku rychle razime ke kamosce, aby jsme jely v relativnim chladku.

bambi7
18. čer 2012

cafte babule ale je teplucko jaj konecne 🙂
vcera sme boli v ZOO a potom este v auparku chcem dake slapky a nic na plnom-platforme a nic.....nebol niekto teraz v rakusku v SCS ci tam nieco nemaju?

inak vsetko po starom .....a co mate na plane?

nefertitka
18. čer 2012

@bambi7 az moc teplucko🙂

Niki ma teplotu a zacala nejak kaslat, ach jaj.....no ale chvalabohu, ze na dovolenke bola zdravucka....snad to nebude nic vazne

mabe
autor
18. čer 2012

ahojte, tak dnesek teda hiiic. decka se porad koupaly v bazenku, anicka ma trosku spalenou nozicku, dala jsem ji do kocarku spat v poledne a presunula jenom jednou ze slunicka, mela jsem to udelat dvakrat. 😝 dneska jsme kakaly na zastavce, anicka rekla maminko kakat a bylo to. 🙂
@nefertitka at je niki brzo dobre
@bambi7 😉

ellysa
19. čer 2012

ahojte baby,tak ja som nakoniec skoncila v nemocnici v nedelu,zacala som spinit, nakoniec mam Hämatom, dnes mi robili UTZ, vsetko je zatial ok, od nebele som nespinila, ze by sa mal do dvoch tyzdnov vsrebat, zajtra ma pustia a mam si davat pozor

mabe
autor
19. čer 2012

tak jsme byly venku a tedka uz je to tam humus 😝 . anicka se krasne venku vykakala, ale jak jsem nesla hovinko do popelnice, tak rikala maminko curat a ja ji rozumela,ze se vycurala, tak sem na ni volala, ze kakala a ne curala a pak jsem dosla a ona byla pocurana. proste jsem ji mela lip poslouchat. 😀
@ellysa jejda, to me mrzi, ze mas takovy patalie s tehu. urcite se vstreba a hotovo. 😉 drzim palce kocko

skirt
19. čer 2012

Ahoj holky. Jen jsem vam tady chtela napsat povzbuzujici zpravu. Dvakrat jsem potratila v 6. týdnu - září 2011 a leden 2012. Ted jsem potřetí tehotna, jsem uz v 8. tydnu. A co jsem pro to udelala?
- nechala si srovnat kostrc a panev, ktere byly ve strasnem stavu
- popíjela kazdy den horcik
- jedla od posledni revize do ted femibion s metafolinem (kde je kys. listova uz nastepena, mam zrovna ten problem, ze moje telo si s ni nevi moc rady - na zaklade genetickych testu a nalezene mutace A1298c.
Zatím samozřejmě není nic jisté, ale vše nasvědčuje tomu, že to tentokrát konečně dobře dopadne .. ale tukám na drevo 🙂 ... tak holky drzim palce! 🙂

mabe
autor
19. čer 2012

@skirt gratuluju a at to do tretice vyjde 😉 ja mam MTHFR C677T a listovku mam od firmy finclub carditabs - horcik s kyselinou listovou. ja mam jeste hypofunkci stitne zlazy, tak si nejsem jista, jestli ten femibion muzu, musim se za mesic zeptat na stinici. ja uz taky jednu prcku mam, napotreti, pak dalsi revize a tak v zari bych chtela dalsi snazeni, tak snad nas uz stesti podruhe navstivi. 🙂

nefertitka
19. čer 2012

ahojte
tak tomu nasmu chudatku nechcu kelsat teploty:( od vcera ma stale okolo 38 a berie dokola paralen a nurofen, teraz som jej dala aj zabal, tak uvidim...
a este ta horucava do toho, fuj...sme sa tesili, ze ked sa vratime z Turecka, ze sa tu schladime troska, ale vidim, ze sme to priniesli sem 😀
@ellysa drz sa, bude to ok🙂

mabe
autor
20. čer 2012

ahojte, tak my byly dneska rano na ockovani proti zloutence typu A, anicka je strasny prasitko. po ceste jsme se stavily nakoupit a pak pomalicku cestou domu. dosly jsme az tedka, sice anicka nema byt dneska na slunicko po ocku pry, ale my sly ve stinu, i odpo pujdeme ven, co doma. akorat me stve, ze nemuze dneska do bazenku, no tak zitra. tedka jdu delat hraskovou polivku, snad me ju anicka bude jest - jeste ji nemela.
holky, odkdy pily vasi prcci normal mliko? ja anicce davam porad umely na spani,ale varim z normalniho.
@nefertitka tak jak nikolka?

nefertitka
20. čer 2012

@mabe ja stale davam Nutrilon, lekarka vravela, ze cim dlhsie, tym lepsie....
Nikolka mala do rana este horucky, teraz ma okolo 37.3 a je zahuhnana a kasle a este k tomu sa 6x riedko vykakala,,,tak som jej nasadila Hylak...dufam,ze to neva, bo ho brala uz aj na dovolenke.
Vsetci komplet sme tam mali zazivacie problemy

mabe
autor
20. čer 2012

@nefertitka tak nejaka asi strevni viroza? 😝 ja uz varim z mlika, ale na piti davam porad jeste umely.

nefertitka
20. čer 2012

@mabe hm neviem, mozno, ale aj kasel a sopel do toho?poobede zas mala teplotku ako sla hajat, aj sa povracala...dufam, ze to bolo len z kasla

mabe
autor
20. čer 2012

@nefertitka chuderka mala,tak at je brzo lip

petulka19
21. čer 2012

Ahoj holky, tak se k vám přidávám. V březnu jsem měla samovolný potrat a teď mis v 9tt, v úterý jsem byla na revizi ☹ Už se cítím dobře, ani nekrvácím, tak doufám, že bude vše v pohodě. Za tři měsíce se budeme snažit znovu, tak doufám, že to skutečně výjde. Toto těhotenství jsem brala všemožné léky, tak si říkám, že v dalším těhu se na to vyfláknu a počkám jak to dopadne, myslím si že miminku ty léky neprospívají a ani utz. Poprvé jsem potratila hned po prvním utz, hned druhý den, tak si myslím, jestli na to ten utz neměl vliv, a toto těhotenství jsme chodila na utz každý týden, tak třeba to mělo také špatný vliv 😢

mabe
autor
22. čer 2012

@petulka19 tak vitej mezi nami, i kdyz bysme byly nejradsi, kdyby se nikdo nepridaval. nemluvila jsi s dr, ze bys podstoupila nejaky vysetreni? vim, ze moje stara dr. rikala dvakrat nic neni, ale ja se nenechala, zmenila dr. a zjistily my spatnou stitnu zlazu, totalne rozhozenej cyklus a pak to vyslo a mam prcinu nasu.

petulka19
22. čer 2012

@mabe děkuji. byla jsem už skoro na všech vyšetřeních. štítnou žlázu mám špatnou, ale cyklus mám vždy jak hodinky, tak si myslím, že v ní přičina není, ikdyž na ni mám léky. Genetiku máme v pořádku, spermiogram taky. V srpnu jdeme ještě na imunologii, tak uvidíme co zjistí tam ☹

ellysa
22. čer 2012

@petulka19 ešte skús aj hematológiu, žiaľ často krát sa na nič nepríde a len treba skúšať znova, verím, že ďalšie tehu už bude úspešné, držím palčeky, teraz sa sústreď na niečo pekné, rob si radosť, choďte na dovolenku, alebo aspoň na výlety, bolesť časom zoslabne, aj keď je to veľmi ťažké 😒

martusinek
22. čer 2012

@ellysa Ahojky, držím palečky, neboj se, já měla taky hematom a dokonce byl hned pod plodovým vejcem a nakonec se vstřebal. Měla jsem ležet, nic nedělat a sex nám taky zakázali, ale stojí to všechno za to a je to už v pořádku a dokonce nám už dali i povolenku🙂. Uklízet atd. nesmím, ale po třech měsících můžeme....tak jsem ráda a manžel svítí jako sluníčko. Hlavu vzhůru, bude to všechno dobré. Já takhle špinila a krvácela každý týden až do 12.týdne a od té doby je klid. Musím to zaklepat, abych to nezakřikla.

martusinek
22. čer 2012

@petulka19 Ahojky, vítám tě mezi námi.

mabe
autor
22. čer 2012

@martusinek chce to proste klid, ale ono s tim jednim ditetem to moc nejde. teda u nas to tak aspon nejde.

mabe
autor
22. čer 2012

@martusinek drzim palce dal 😉 , ted uz je to nejkrizovejsi obdobi za vama

ellysa
22. čer 2012

@martusinek inak sranda, ž v at mi nič o kľudovom ržim nehovorili, vyslovene som sa pýtala, či mám ležať, že nie, že len oddychovať, nenamáhať sa,nič viac, včera som bola u svojho dokiho, ten sa tváril úplne spokojne, dokonca ďalšiu kontrolu mi dal až v auguste, medzi tým len NT ale na jednej klinike,tak neviem...

mabe
autor
22. čer 2012

@ellysa moje dr. me rikala taky, klidovej rezim,ale ne lezet. i kdyz jsem krvacela, proste to nechava na prirode. ale u me to bylo uplne neco jinyho. a kolik si tedka vlastne?

mabe
autor
22. čer 2012

@ellysa urcite to bude ok, drzim moc a moc palce 😉

ellysa
22. čer 2012

@mabe zajtra začínam 10tt

mabe
autor
22. čer 2012

no, to je krasny

ellysa
22. čer 2012

@mabe však to už sa mi to zdá celkom veľa, nchcem už o bábo prísť :/, stále sa bojím, či j hematom jediný strašiak, či mu zasa neprestane biť srdiečko, alebo čo, aj keď zatiaľ je v poriadku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru