Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. srp 2012

@ellysa ahojky, mooc moooc gratulujuuuu, je to bezvadny 😉

bambi7
9. srp 2012

cafte babulky

elly super len tak dalej

mabuska slniecko ako anicka?

nef ja nehovorim ze tam bolo zle na dovce ale viac sa mi pacilo v spanielsku tam cesta uz od letiska bola krasna a v turecku az v tom rezorte ale dalo sa.....kazdemu sapaci ine 😀

no zajtra idem do centra na odber kvvi a uvidim dalsi postup na to oplodnenie dam vam vediet....
domkaje uz velka baba ako to leti ze?tak majte sa krasneeee

mabe
autor
10. srp 2012

@bambi7 anicka je uz velkaaa holka., je to s ni uplne super. sice se vzteka (tedka uz teda min, posledni tri mesice to byl mazec.)ale uz dokazu se s ni na vsem domluvit, vsechno ji rozumim, no proste super. 🙂 uz citim ze zase neco malo chybi - dalsi prcek. pred 14dnama jsme daly blokacni zalohu za bytecek 4+1, akorat musime pockat az realitka majitelum najde novy bydleni a huraaa do vlastniho, moc se tesim. budeme 5min od tchanovcum, takze daleko a zaroven blizko, nasi to budou mit stejne daleko jako tedka k nam. kousek od tam ma muj deda zahradku, takze nemusime byt jenom na betone. 🙂 pred tydnem jsem byla na ko stitne zlazy, mela jsem strasnej strach - minule me napsala mozna uzlik, tak jsem si predstavovala buhvi co a je to v poradku. za tyden jeste gynda cytologie z toho mam taky nervy a pak uz snad snazenicko. vzdykcy to vyslo hnedka, tak jsu zvedava....mam trosku strach, abych nemusela lezet - stehovani a tak..., ale zase pokud to nezkusim, tak mit mimco dalsi nebudu. moc ti drzim palce na oplodneni, dej urcite vedet, co ti rekly jakej bude postup. 😉

nefertitka
11. srp 2012

@bambi7 no nedavno sme rodili ze?🙂

nefertitka
12. srp 2012

@ellysa nebojis sa porodu?tiez si ho tusim mala tazky ako ja...

mabe
autor
13. srp 2012

dobre ranko, tak dalsi tyden pred nama. dneska jdeme k nasim,tak to bude zase pohodicka 🙂 akorat ta teplota nic moc na leto.

mabe
autor
14. srp 2012

dobre ranko, tak dneska dopo hriste a odpo prijde kamoska nas ostrihat, anicka vypada jak krakatice 😀 . pak k manzove babicce poprat k narozkam a hura s manzou do letniho kina na Polski film. 🙂 takze docela nabitej den.

martusinek
14. srp 2012

Ahoj holky, tak jsme se vrátili od našich - naprosto báječná týdenní dovolená - přesně takový odpočinek jsme s manželem potřebovali. Vybrali jsme kočárek, postýlku a celou základní výbavičku. Už mi chybí jen pár oblečků a kosmetika. Jsem nadšená. Kočárek a vše k němu (včetně fusaku, deštníčku a rukávníku) nám koupili naši a postýlku, matraci, růžek a peřinky nám koupila moje babi s dědou. My utratili za vše ostatní včetně několika oblečků okolo 7000Kč a ještě nám hodně zbylo, protože jsme dostali něco od strýčků a tetiček a sestřenic atd. Ve výsledku mám tři lahvičky a každou od jiné značky, ale to nevadí, už je kupovat nebudu. Mám samosterilizační od Lovi, samosterilizační od MAM (ta je nejhezčí a dle mého nejvymakanější, protože má vyšroubovatelný i spodek a lepe se bude čistit) a pak takovou obyčejnou od Nuku. na všech je napsáno, že savička kopíruje prsní bradavku, ale každá vypadá úplně jinak🙂. Manžel se to rozhodl zkusit a ožužlal všechny lahvičky a pak ... a ve výsledku řekl....nejpodobnější je ta Lovi🙂. Rozesmálo mě to, protože já už spala a on s mým taťkou řešili, jak budou malého odit na ryby a do lesa a posilňovali se vínem z Moravy ze sklípku, manžel byl tedy pěkně a roztomile opitý a mně probudilo až jeho testování lahví asi ve tři ráno🙂. nejsou ti chlapi roztomilí?

No, už jsem se rozepsala hodně, tak už jen ve zkratce, protože jsem ko. Ultrazvuk dopadl výborně, maličký je opravdu chlapeček, je naprosto v pořádku a velikostně i váhově prý odpovídá 21.TT (byli jsme tam minulý týden). Nevím kolik měří, to nám neřekli, ale vážíme 366 g. Je krásný a manžel úplně svítil štěstím. od té doby je ještě větší tatínek, moc se těší a pořád s ena malého ptá a dokonce si s ním i povídá.

Shrnuto - jsem ta nejšťastnější a psychicky po dovolené nejspokojenější maminka v očekávání.

PS: Dočtu vás zítra nebo pozítří. Papa

mabe
autor
15. srp 2012

dobre ranko, tak dneska mame v planu jit koupit boty pro anicku dopo a odpo jdeme s kamoskama a deckama ven. 🙂 anicka posledni dva dny rikala, ze ji boli palec na noze, tak si myslim, ze uz jsou ji boty maly, ma je cely leto od jara.tak musime koupit novy.
@martusinek ahoj, tak gratulujuu ke kontrole. 😉 je dobre, ze si tehu uz tedka uzivas. lahvicek mas teda plno, ja to ve vybavicce nemela a nakonec je ani nepotrebovala, protoze jsem kojila do 1,5roku. 🙂 jses uplne pripravena 😀 jenom si uzivej briska a pozornosti od manzela 😉

martinaesp
15. srp 2012

Ahojte 🙂 som tu tak trošku nováčik. Tiež som mala už 2x MA. a teraz to vyzerá že som asi tuhu ešte mi síce test neukázal 2 čiarky ale mám taký pocit tak dúfam že za pár dní vám aj ja napíšem čo všetko som už nachystala 🙂

mabe
autor
15. srp 2012

@martinaesp vitej a drzim palce, at je vse ok 😉

martinaesp
15. srp 2012

@mabe
Ďakujem a určite dám vedieť keď ZASE urobím test v piatok tak dúfam že to tam bude lebo ma už ide roztrhnúť taká som nafúknutá 😀

mabe
autor
15. srp 2012

@martinaesp budu cekat 😉

mabe
autor
15. srp 2012

ahojte, tak dnesek super. dopo jsme koupily botky anicce a knizku tchyni k narozkam, odpo cely s kamaradama, dojely jsme pred pul hodkou, anicka uplne vyrizena. 😀 zitra jdeme s moji mamkou do zoo na celej den. 😀
holky, anicka posledni dobou chce jit spat jenom s maminkou. manza ji laka na cteni pohadek, atd ale nic nefunguje, uz me to neba, prejde to? 😝 porad maminka maminka, jestli neni trosku rozmaznana.

mabe
autor
16. srp 2012

dobre ranko, dneska jdeme do toho zoo, ale jsu uplne unavena, anicka v noci nejak nemohla spat a porad me tahala za vlasy, ach jo. to jsem si to decko naucila. uz aby mela svuj pokoj. 😀

nefertitka
16. srp 2012

@mabe ma maminkovske obdobie, aj Niki take mala, tato bol cely smutny z toho🙂 potom zas doslo, ze tato bol zaujimavejsi ako ja a tak dokola;)

mabe
autor
16. srp 2012

@nefertitka je to fakt sileny, maminka musi jit uspavat, maminka utrit zadek, maminka.....a ty noci, uz abysme mely bydleni novy a anicka svuj pokoj. anicka me taha za vlasy jak nemuze usnout a ja uz jsu z toho nervy, dneska tahala v kuse 2h 😝

mabe
autor
16. srp 2012

tak jsme byly v zoo a bezvadny. anicka si to maximalne uzila. akorat byla nastvana, ze jsme ji nepustily na vsechny placeny atrakce. to bysme tam byly jeste do tedka a hodne chudi. 😀 tedka jsme u nasich po obede, chvilku se natahneme u pohadek a pak si pro nas manza prijede a pujdeme nakoupit neco na zitra - grilovacka u kamaradu celej den. 🙂

mabe
autor
20. srp 2012

ahojte, tak jsem dneska byla na ko na gynde. mam zanet, takze clotrimazol me nasadila. mela me delat preventivku, ale rikala, ze se zanetem to nema cenu, takze zase za tri tydny na ko. ja su asi fakt magor, rikam si, ze kdybych mela ty opary na cipku nebo neco, tak by mi to rekla a udelala by cytologii rovnou, ne? ja uz fakt chci mit vse ok a snazit se. 😝

mabe
autor
20. srp 2012

jo a predepsala me mojzisovka na rehabilitaci, coz je super, treba to pomuze ke zdarnemu tehu 🙂

mabe
autor
22. srp 2012

holky, tak ja nevim s tou nasi anci, kdyz tak nad tim premyslim, tak to vztekaci obdobi je sileny. nevim, jak se k tomu stavet. snazim se to vztekani ignorovat, kdyz se nechce oblikat. tak ji reknu, ze ja jdu a pockam na chodbe az se uklidni a ona se do chvilicky uklidni necha se oblict a hotovo. ale venku to nefunguje, potrebuju nekam jit a tak a ona nechce, sedne si,vzteka se, ja se ji snazim to vysvetlit, pak ztratim nervy a lapnu ju a to je jeste horsi. 😝 babicka ze potrebuje na zadek, ale ja toho zastancem nejsem. sem tam ji lupnu ale malokdy. ja byla mlacena hodne a mam k tomu odpor.chtela bych ji spravne vychovat, ale nejak asi tapu. prejde to samo to obdobi? a jak na deti na hristi: je na klouzacce a najednou: to je moje, jdi pryc na deti a tak a z toho si s nema krasne hraje.i na dospely, stoji u stromu trha listky a jde pani a ona to je moje a jakoby ji pani chtela strom vzit.

nefertitka
23. srp 2012

@mabe no my to mame podobne, akoze pozicia vsetko, neni problem, ale vydobija si svoje trucom a kricanim. Ked niekde nechce ist, vonku, alebo tak, tak ja jednoducho idem dalej, ze ved nech tam ostane sama, hned sa vzdy za mnou rozbehne, kludne zajdi az niekam, kde ta neuvidi, ale ty ju ano, uvidis, velmi rychlo si to uvedomi. Ja tiez nie som zastanca capania po zadku a podobne. Ale doma mam veru niekedy co robit, aby som jej fakt necapla. To ale radsej skusim zvysit hlas, ale minule ma az tak vytocila, ze som po nej az ziapala, to sa zarazila, co sa deje a ze preco tak hucim, tak som jej na to povedala, ze aj ona huci a musim to cele dni pocuvat. Fakt to uz bolo moc, skusala krikom a napriek robenim veci , kam az moze zajst. Vyslovene to bolo vidno. A zacala ma bacat po ruke a tak, tak som jej to vratila, snazila som sa takou silou ako ona mna, no a jej reakcia? smiech...jej to bolo smiesne, ze sa bacame po rukach. No skvele. Teraz ked ma chce zas bacnut, tak sa zacnem obliekat, ze idem prec, ze ma nelubi a naco tu ja budem, vtedy sa uvedomi a uz to aj prestava robit, lebo minule som odisla normalne prec, mm vravel, ze revala za mnou ako tur, tak si to asi trosku uvedomila. Nechapem, kde na to dosla, pretoze my ju nebijeme a nema to kde ani vidiet, na ihrisku na deti si nedovoli, tam je krotka ako baranok...to ma zas ale stve, skor tam by sa mohla trosku branit, ked jej niekto robi zle, som zvedava, ako to bude v skolke. Ale raz ju videl ujo na ulici ako skrieka a povedal, ze si ju vezme, tak sa zlakla ze az, chuda 😝 ...nemam rada strasenie ujami a certami, ale ked je to uz moc, tak jej toho uja sem tam pripomeniem. Vtedy sa hned ukludni.

mabe
autor
23. srp 2012

@nefertitka tak jsem rada, ze v tom nejsem sama. 🙂 ja uz zvladam odchazeni z domu. proste jdu na chodbu a reknu ji, at za mnou prijde a ona za chvilicku prijde a ja ji v klidu prevliknu, obliknu. potrebuje chvilku cas. venku se taky snazim jit dal, ale je pravda, ze nejdu az za roh, kde me nevidi. stojim opodal a ona za chvilku dobehne s revem nebo si sedne a vzteka se. snad to fakt prejde a nebude to mit zadny nasledky, ze by byla nevychovana.

co dneska delate? my za chvilku jdeme zkusit jit na rehabku, domluvit si tu mojzisovku. vcera tam bylo moc lidi a anicka urvana, ze se me s ni v te cekarne nechtelo sedet. a co ty tvoje vysledky z prsou? me z nich porad tece, zapomela jsem to rict dr.

nefertitka
23. srp 2012

@mabe pojdeme sa zas kupat asi, teraz chodime kazdy den, len je pomracene, tak asi az poobede.
Bola som na sono s prsnikmi, vraj ich mam v poriadku, ale asi mam zvyseny prolaktin. Mam prist na krv, aby sa to potvrdilo, zajtra asi pojdem rano. A ze aj preto asi som tak tazko otehotnievala predtym. Ja som ten vytok sem tam mala uz aj pred Nikolkou. Beru sa na to lieky, ale co som citala diskusie, tak vela bab pisalo, ze im z toho bolo dost zle a vraj to moze aj znamenat nejaky nador hypofyzy ci coho. Tak sa zas obavam, ze co sa zisti. Vraj ked su hodnoty velmi vysoke, posiela sa aj na magn. rezonanciu.

nefertitka
23. srp 2012

prolaktin sa prirodzene tvori u tehotnej zeny, tam je to v poriadku, ale mimo tehotenstva uz nie. Vraj je moje telo teraz tak nastavene, akoby som bola tehotna. teda ak sa to potvrdi, ale asi to bude ono, co ine by to mohlo byt, ked sono bolo v poriadku

mabe
autor
23. srp 2012

@nefertitka no, me tece mliko az po anicce. je to rok co nekojim, tak si rikam, jestli to neni tim,a ji tim ze jsem byla v prosinci dva mesice tehu, tak se to mozna protahlo. nador? jezis nestras. to jsou teda veci 😝
ja teda na koupak muzu zapomenout s tim zanetem.

mabe
autor
23. srp 2012

@nefertitka zase sem dva mesice po odstaveni kojeni byla tehu, sice to nedopadlo, ale byla. uvidime, co rekne dr. jdu tam za 3 tydny na cytologii a kontrolu toho zanetu, snad uz bude vse ok a ja se budu moct snazit. budou to sice nervy, abych zase nespinila a vsechno dobre dopadlo, ale dalsi dite uz moc chci.

nefertitka
23. srp 2012

@mabe neviem, ci to moze byt tym tehu, ale mozno aj ano....hm
no ja verim, ze to nebudem mat az tak zvysene enormne, som zvedava...ja mam dojem, ze stale nieco riesim ohladom zdravotneho stavu mojho a uz ma to aj nebavi.

Tak sme sa ani neboli kupat dnes...
inak som sa dnes postavila na vahu, bo si pripadam nejaka tucnejsia a pribrala som 3 kila 😕 🙄

@mabe ty si rodila cisarskym?nepamatam sa

mabe
autor
23. srp 2012

@nefertitka ja jsem si byla tedka zacvicit a muzu rict, ze mam nejaky vetsi bricho, jak flakam to cviceni, v tom oblecku na cvico to bylo dost videt. vahu mam stejnou, ale rozprskla. 😀 vis, me taky pripada, ze porad neco mam. i kdyz jsou to zatim jenom "malickosti"-opary na cipku, stitna zlaza, zanet, potraty,...
jojo, rodila jsem cisarem, protoze mala nebyla otocena a mela odhad vic.

mabe
autor
23. srp 2012

@nefertitka drzim palce, at je to ok a rychle se toho zbavis. ja uvidim za 14dni co me rekne dr.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru