Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
12. zář 2012

@ellysa no ako pise mabe;) a uz mozte vymyslat mena 😀 ci uz mate? 😝

ellysa
12. zář 2012

@nefertitka máme, bude Viliam, to už bolo rozhodnuté aj pri Oliv, ak by bol chlapček, je to sen môjho muža, tak nech má

nefertitka
12. zář 2012

@ellysa jej to je fakt pekne meno;)a hlavne nema ho kazdy (teda tu u nas) a v zivote som poznala len jedneho Viliama...

mabe
autor
12. zář 2012

@ellysa no, tak vidis, uz jste jmeno mely nachystany dopredu 🙂

mabe
autor
12. zář 2012

svete div se - anicka sla spat sama a usla. mrcela, byla uz unavena a nechtela se vubec umyvat. dala jsem ji do postele, prevlikla, zhasla a sla tedka k PC s malou lampickou rozlou(podotykam: mame jenom zaves mezi pokojema) tedka je tam jaksi klid, tak ze by to umela a ja nemusela s ni chodit lehat? 😀

ellysa
12. zář 2012

@mabe ja idem na tvrdý nácvik spania sama a vo svojej izbe o dva týždne, no som zvedavá, ako budeme postupovať
inak včera sme boli po info v škôlke, už je to také neskutočné, že za chvíľu to moje bobátko pôjde odo mňa preč, fňuk ☹

mabe
autor
12. zář 2012

@ellysa ja jsem si rikala, ze to necham az do novyho bytecku, kdy bude mit svuj pokojik. vcera hlidal muj tatka a rikal, ze anicka sla spat v poledne sama. dneska v poledne sem s ni teda sla spat, pri svetle to jde hur to usinani. tedka mrcela uz co si sla cistit zuby, tak jsem ji nechala mrcet dal. prevlikla, dala plinku, polozila, zhasla a nechala ji tam. k mymu prekvapeni za mnou neprisla, i kdyz tady nejsou dvere a slysi me tukat na PC. takze to asi zacneme zkouset. je pravda, ze pokud tady budeme oba s manzou a bude zapla telka, tak to zase bude neco jinyho.

mabe
autor
12. zář 2012

@ellysa je to sileny jak ten cas leti. tak anicka pujde v breznu do soukrome, pokud nebude dalsi tehu., jinak ji dam az v zari do statni teda pokud by se dostala.

nefertitka
13. zář 2012

@ellysa a budes ju tam davat ked budes mat babo doma? a ake meno ste mali nachystane pre dievcatko, ak sa mozem opytat?
@mabe kolko u vas stoji sukromna skolka?

bambi7
13. zář 2012

cafte babule
elly gratulujem pekne meno aj moj ocino je viliam 😉

no tak asi v utorok al stredu dem na punkciu vajicok a o 2dni asi vklad tak uz nech je to za mnou.......a co tu nove?
mabuska ako?

nef a co mala v skolke?

bambi7
13. zář 2012

a inak elly moj kocik je tiez mamas papas sola 😉 je krasnyyyy

ellysa
13. zář 2012

@bambi7 aj si ju už mala, alebo len chceš pre druhé?
@nefertitka no budem, už musím, keď tam začne chodiť, viem, že si koledujem o choroby k novorodencovi, ale tak to si nenavyberám ☹

nefertitka
13. zář 2012

@bambi7 mala neni od utorka v skolke, lebo ochorela -zapal hornych dychacich ciest, dufam, ze sa to nezvrhne na ine...ale inak sa jej tam velmi paci, nechcela odtial ist, ked som prisla na obed pre nu a stale len "mama a peco uz musim ist, este tu chcem ostat s detickami"...no 😀 sikulka moja je to...
muz bol aj na rodicku v utorok a super same aktivity tam maju, az nechapem, ze kolko, je to velmi dobre pre tie deticky, take vacsie sa uz podla mna doma aj nudia, budu mat aj santa clausa na vianoce, aj kadejake vyletiky, vozenie na ponikoch, ucia sa cestnu premavku, ako sa nerozpravat s cudzimi ludmi a je tam toho straaaasne moc, vsetko by bolo super, az na tie choroby, dufam, ze to bude len docasne, ako sa vravi, ze si postupom casu vybuduje tu imunitu a bude sa to len zlepsovat. Vcera nam dr. povedala, ze mame ratat s castymi chorobami od oktobra do aprila 😒 ...vsak sa obesim...
A dokonca moja mama sa Nikolky dnes pytala, ci tam ma aj kamaratku a ona ze hej, ze nejaka Linka, ja ze Ninka?ona ze nie Linka, tak ja ze lenka? ze nie mama ved Stelinka - Linka, fujt nosi oranzove tricko ako mam ja 😀 ...tak asi sa uz aj pridruzuje k nejakym tym detickam, normalne sa z nej tesim, no len ako vravim, tie choroby a ja si musim zvyknut na to, ze som s nou neni cele dni, ale tak to musi byt, to je kolobeh zivota proste a fakt myslim, ze ta skolka je velkmy prinosom pre deti.

@ellysa no ved to, ze ked zacne, tak neni dobre s tym seknut....ale ved ked ochorie, tak mozte novorodenca izolovat na par dni do jednej izby...urcite sa da nieco vymysliet.Ja som tiez uz nad tym uvazovala, ze keby nahodou, tak tiez ju necham v tej skolke, stacil nam tyzden a ked vidim, akym je ta skolka pre nu prinosom, tak by som ju o to urcite neoberala.

Zajtra idem na pohovor do SCOB Leasing, drzte mi palce....ja neviem, jak tam budem vystupovat, ja som nejak oblbla na materskej 😝

nefertitka
13. zář 2012

@ellysa a navyse ja si myslim, ze v sukromnej skolke nebude az tak casto chora...

nefertitka
13. zář 2012

@bambi7 a v albume mam dve foto z prveho dna zo skolky, keby si chcela nakuknut;)

nefertitka
13. zář 2012

@mabe pozrela som si v tvojom albume Anicku, teda to co je za velku slecnu uz?

mabe
autor
14. zář 2012

dobre ranko, tak dopo asi hriste a po obede prijde mamka - ma vychazky, pak si v 16h pro anicku prijde svagrova a ja si pujdu zacvicit. 🙂 zitra rano nastupuju ke kamosce na barak jako uklizeci ceta - koupily si pred rokem barak, rekonstruovaly ho a tedka uz to prestehovani visi jenom na uklidu, tak zitra chci aspon trosku pomoct, at muzou co nejdriv. no, a ja bych se taky nezlobila, kdyby nam uz zavolaly z realitky, kdy se muzeme stehovat do bytecku. i kdyz nic nas netlaci, ale je to uz 1,5m a clovek by to chtel mit vyreseny. vim, ze maji cas do konce roku, ale....vcera jak jsme jely k tchanovcum, tak jsme se byly po te ulici zase projet. 🙂

mabe
autor
14. zář 2012

@nefertitka roste, roste a hlavne me pripada ze posledni dny se zase posunula nekam dal - jako intelektualne.

mabe
autor
14. zář 2012

@nefertitka skolka stoji od 8-10tis.

mabe
autor
14. zář 2012

@bambi7 moc moc ti drzim palce, at se vajicko uchyti a je vse ok 😉

mabe
autor
14. zář 2012

@nefertitka drzim palce na pohovor 🙂

bambi7
14. zář 2012

cafte babule no vonku fuka ale neva idem ku kamoske na inj za hodku tam sa pohra domka s malou jej no 4 rocnou 😉 ja dam kavu a pojdem domov ,poobede idem robit svadbu tak a zajtra este kostol a bude.....

no co mate dnes na plane?

mabe
autor
14. zář 2012

@bambi7 ahojky, tak ja tedka s anickou ven a odpo tady bude mamka a ja si pujdu zacvicit. 🙂

mabe
autor
14. zář 2012

hodila jsem nejaky fotky do alba 🙂

nefertitka
14. zář 2012

@mabe pekne fotky...hlavne ta umelecka s bublinkou🙂 no a tie pralinky vyzeraju chutne 😝

nefertitka
15. zář 2012

@mabe tak uz som si dokukala tvoj album, ked som si ho chcela pozriet, tie najnovsie fotky, musela som sa zaregistrovat na ceskeho konika a teraz mi prislo, ze mi vymazali novy login, ze nesmiem pouzivat viac naraz:(

mabe
autor
15. zář 2012

@nefertitka nevim, co blbnou 😝

bambi7
16. zář 2012

cafte co ste robkali?ja som varila plnenu papriku nech mame ked pojdem na punkciu vajicok mam ist asi v utorok uz som z tych hormonov priblala 4kg ale neva nech sa to podari a potom dam dole......
ideme na zeleznu na ihrisko ....tak pekny den

nefertitka
17. zář 2012

tak a Nikolku mame zas v skolke;) som zvedava, ako dlho vydrzi byt zdrava teraz....

mabe
autor
17. zář 2012

dobre ranko, tak vcera jsme mely uplne vybornej den, celej den venku na kole, ale boli me silene nohy. tedka je to teda uz lepsi, ale vecer a v noci jsem nemohla kvuli tomu psat, pekne jsem je unavila. byly jsme s kamaradama, takze anicka mela svyho kamarada na hrani, takze po ceste dve hospody, pivko, jidlo,...pohodicka. tedka dopo asi hriste a odpo musim jit anicce koupit tenisky do sokola. 🙂
@nefertitka at zustane nikca co nejdyl zdrava 😉
@bambi7 vsak po mimcu zhubnes 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru