Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
21. zář 2012

@mabe jasne, ze to je normalne....tiez nemam rada tych ludi ako vezmem si ta, ked budes plakat a podobne, kriste, co mi strasia dieta, ved si to viem aj sama poriesit!
ked budete sami, budes mat ovela vacsi klud a budes si robit vsetko po svojom...

Neviem, ci Niki neni zas chora:( mna porazi

mabe
autor
21. zář 2012

@nefertitka jakto prcina mala, kasle nebo co?

nefertitka
21. zář 2012

@mabe je divna, vidim to na nej, nemoze dychat cez nos, je nejaka bleda, kycha....teraz len lezi, nechce vstat a ani so mnou nekomunikuje, to ona ked sa zobudi, tak vzdy vytrieli z postele hned

mabe
autor
21. zář 2012

@nefertitka no, tak to nevypada dobre. a co rikala dneska na skolku, kdyz dosla? u nas mozna manza nema vecer basket, takze by mohl jit s anickou ven a ja bych si uklidila a oddychla trosku od ni. 😝 😀

nefertitka
21. zář 2012

@mabe no praveze nic, ked sa jej aj nieco opytam na skolku, nikdy mi nic nechce povedat;( akurat, ze tam hnusne varia 😝 ...nechce tam ani jest ani pit...

veruska007
21. zář 2012

@ellysa Rocniho a trileteho chlapecka. A pred dvema lety jsem v 19.tt prisla dost dramaticky o miminko 😢

nefertitka
22. zář 2012

a uz mame horucku aj:(

mabe
autor
22. zář 2012

ahojte,tak dneska jsme si to naramne uzily, i kdyz ja jsem zrmzla jako ho*. jely jsme na 10h za manzou na tenis, pak v 13h k nasim na hodku spat s anickou a pak zpatky. prselo a bylo zatazeno, tak jsem uplne zmrzla, ale anicka tam mela kamarady, tak porad behala a delala lumparny. jela jsem poprve sama nasim novym autem, super jsem rada, jak sem to zvladla. anicka uz spi a ja mam volnej vecer, i kdyz to asi brzo zapichnu, jsu zmrzla a celkem dost unavena, manza dojde urco az k ranu. 😀

mabe
autor
22. zář 2012

@nefertitka chuderka mala, tak at to nema dlouhy trvani a jste brzo fit

nefertitka
23. zář 2012

@mabe no dufam aj ja, ze to nebude dlho trvat, noc sme mali vcelku zaujimavu...tato za mnou dobehol, ze Niki strasne krvaca, ja v soku co sa deje, zbadam krvavu plachtu a taka hroza ma chytila, nevedela som z toho spanku, co si mam mysliet, az mi doslo nevolno, najprv pocit na vracanie potom na odpadnutie a ona nakoniec krvacala len z nosa, no nie len, aj z toho som bola v soku, lebo krvacala vcelku dost. Ale mohol mi to inak predniest, kriste pane. Rano zas, nas tato stresman ju si vydobil, ze ju treba zobrat na pohotovost, tak tam jej zamrazili cievku, ale ze ma cely nos rozdrazdeny, ze moze zacat krvacat aj znovu, dostali sme nejaky kremik na potieranie. Ale ked som ju zbadala, jej to tieklo uz asi predtym v spanku, ona mala celu tvar krvavu, ruky, asi ako si to utierala, usi, az na krk....no hrozny pohlad. Ja neviem ci budem schopna zvladat tie caste choroby zo skolky, je to na mna moc, za 3 tyzdne druhy krat chora:(

mabe
autor
24. zář 2012

dobre ranko, tak dneska me ceka snad posledni ctvrta navsteva zubare. nejak se me vyrojily kazy svine. takze jedeme k nasim, tatka pohlida anicku a ja k zubakovi, pak za mamkou do nemocnice a pak domu uklizet po malirich. pry to zvladnou za jeden den, tak jsme radi. babicka s dedou spaly v obyvaku na rozkladaci pohovce. dopadlo to tak, ze deda spal na zemi a babicka na te sedacce sama. tak bysme chtely s tatkou a manzou uklidit po malirich a jeste nastehovat veci zpatky dneska, takze do noci.
@nefertitka jejda, teda vy z tech nemoci nevyjdete. no, silenej zazitek s tim krvacenim. 😝 co chces delat s tim nachlazenim? podavas nejaky veci na imunitu?

nefertitka
24. zář 2012

@mabe dostava imunoglukan uz skoro dva mesiace, nejak nezabera;(

mabe
autor
24. zář 2012

@nefertitka aha, no asi je tech nachlazenich ve skolce moc. tak dneska je doma?

nefertitka
24. zář 2012

ano je, cely vikend mala horucky, teraz ma tiez mierne zvysenu teplotu, ved neviem, ako si ma na tu skolku zvyknut, ked je tam menej ako doma

nefertitka
24. zář 2012

a neviem ci to nelezie aj na mna... 😕

mabe
autor
25. zář 2012

dobre ranko devcata, tak vcera jsme mely telefonat z realitky. majitele naseho budouciho bytu si uz nasly domecek, takze se budeme s urcitosti do konce roku stehovat. akorat z toho domecku se ty lidi taky musi nekam prestehovat, ale do konce roku maji definitivum jinak musi nejak do podnajmu. vsichni by se chtely stehovat aji driv, uvidime. takze tedka se musime domluvit s tchanovcema, kdy nam muzou pujcit penize a podepiseme smlouvu uz s urcityma terminama. 🙂 mam velkou radost a zaroven trosicku takovy nerviky ze zmeny. 😝 😀 anicka tedka zacla chodivat nahoru k babicce na pohadky a hrat si sama, takze ja mam sem tam volno na sebe i doma, ale zase to soukromi a uz jistotu v bydleni to nepredci.
anicka zacla trosicku kaslat, snad se to nevyvrbi v nemoc. dopo budeme doma a odpo jde k tchanovcum domu, ja si poklidim, vyzehlim,... 🙂

mabe
autor
25. zář 2012

holky, takze tedka me zacina vymysleni kuchyne, koupelny, pokojiku anicky, obyvaku,....jee, toho je. 😝 😀

ellysa
25. zář 2012

@mabe no to ti verím, ja malej akurát budem zariaďovať izbičku, chceme aj nový gauč, ale musíme našetriť najskôr 😅

mabe
autor
25. zář 2012

@ellysa vis, ja se tesim do novyho, vetsiho, vlastniho, ale to zarizovani.. 😀

ellysa
25. zář 2012

@mabe my budeme ešte tak dva roky zariaďovať , ešte stále máme veci v krabiciach, lebo nemáme šatníky

mabe
autor
25. zář 2012

@ellysa ja to vidim taky tak, ze to pujde pozvolna

mabe
autor
26. zář 2012

ahojte, tak jsme byly s dedou vyridit neco na urade, pak nakoupit a tedka papam vyborny jidlo: hovezi na zelenine s kolinkama a anicka ji suchy kolinka, odmita. s nou je to jidlo tedka sileny, sami prilohy, sem tam maso a zelenina kdepak. odpo prijde mamka, tak se s anickou zabavi. anicka je nejaka nachlazena - ryma, sem tam kasel, zvazuju jestli zitra pujdeme do sokola. uvidime

mabe
autor
27. zář 2012

dobre ranko, tak anicka sem tam jeste zakasle a ma rymecku mensi, tak sokol radsi dneska nedame a pujdeme jenom ven. v poledne prijede nahoru k babicce teta se strejdou do nedele, tak bude v baraku veselo. je tady vzdycky velkej hluk - slovacko no. odpo za mamkou do nemocnice, maji tam zonglery, tak neco pro anicku a navecer mozna k tchanovcum se domluvit, kolik a kdy nam teda pujci penez.
zitra bych chtela na kolo jeste na celej den, uvidime jaky bude pocasi

mabe
autor
27. zář 2012

holky, tak jak jsme byly dopo s anickou venku, tak ona uz krasne pozna nas barak, hriste, ....tak me bylo trosku smutno, ze pujde do novyho prostredi a nebude tam znat nic. zase si rikam, ze na sidlisti tam vydam vic maminek a je tam vic hrist, takze si tam urco nekoho zase najdeme. za tech 2,5r clovek pozna plno maminek a uz se zname od videni,....anicka to urcite zvladne zase lip nez mamina ze?

mabe
autor
28. zář 2012

dobre ranko, tak dneska jedeme na velkej vylet. vlakem 50km za brno a zpatky domu na kole. jedeme jeste s kamaradama s dvouma detma, tak bude veselo. vyrazime pred obedem a mame to urco az do vecera. 🙂

bambi7
28. zář 2012

cafte babule tak mam to za sebou uz cakam len na vysledok.....uvidime

nef skore uzdravenie
a ako sa mate ?

mabe
autor
29. zář 2012

ahojte,
@bambi7 a kdy bude vysledek? moc na tebe myslim a drzim palec 😉

bambi7
29. zář 2012

ahoj mabus no v pondelok idem na krv ked teda nedostanem ms no uvidime ale mam tusaka ze dostanem 😒 no tak este raz to postupim a dost ......nie je to take jednoduche ako som si myslela ale neva 😉

a ty mabuska ako?pekny den

mabe
autor
29. zář 2012

@bambi7 drzm palec, at nedojde. a procpak si myslis ze dojde? ono to neni tak jednoduchy umely oplodneni, prece by mela byt hodne velka sance, ze vajicko usidli nebo jakoze neni treba sliznice nachystana? promin za otazky, ja o tom nic nevim...urcite to vyjde 😉 no ja cekam na stredu na vysledky te cytologie, jsu z toho trosku nervozni, vzdycky jsem ju mela ok, ale tedka jsem u steru zakrvacela, tak dr. rikala, uviidme a ja mam z toho zase nervy, no nechci tedka nad tim premyslet, streda je jeste daleko, snad to bude ok.

bambi7
29. zář 2012

ahoj mabus myslela som cely ten proces tie inj 3denne potom na tu punkciu vajecnikov za 2dni na vklad a stale potom brat 10 liekov denne .....to som myslela ja som si to jednduchsie predstavovala 😉

tak nech cyto je ok drzkam aj tebe palcee a dakujemmm a co anicka?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru