Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
21. lis 2012

@mabe no to neviem a ako vstane do škôlky tiež nie, idem ju budiť, ja idem na piatu na poradňu a ona ide k susedom sa pohrať, muž je v práci

ellysa
21. lis 2012

tak poradňa v poriadku, drobec už má 1800 g a 30cm

mabe
autor
21. lis 2012

@ellysa jee, gratulujuuu. 😉 uz jsem anicce rikala, ze matysek je nemocnej a ze pujde do skolky v patek sama, zatim pritakava vsemu, uvidime jak to bude nazivo.

mabe
autor
21. lis 2012

tak zitra jdeme do sokola dopo a odpo budeme asi doma, od zacatku tydne furt v prachu a nejak si potrebuju byt doma. 🙂 pohrajeme si, poklidime,...v patek pujde anicka teda do skolky a pak rychle domu na spani - mame to trosku dal, kdyz nejdeme k te kamosce, pak odpo k nasim a ja jdu vecer na sraz se zakladkou a spolu s anickou budeme spat u nasich do soboty.

ellysa
21. lis 2012

@mabe pekný program, my doobeda teda škôlka po kúskoch zajtra poobede ideme ku kamarátke sa hrať a v piatok asi len doma, v sobotu prídu na víkend moji rodičia, mama sa chystá na obrovskeeeeeeee nákupy, takže robím šoféra celý víkend 😀

mabe
autor
22. lis 2012

dobre ranko, tak anicka v noci sem tam zakaslala, tedka zatim nic, tuk tuk. premyslela jsem v noci, jestli jit do sokola, aby se to nejak nerozbehlo, ale tedka nevypada vubec, ze by ji neco trapilo, tak pujdeme. pocasi teda hnus, odpo budeme urcite doma.
@ellysa no, mame kazdej den nabitej, proto dneska budu aji rada odpo doma zalezla. 😀

ellysa
22. lis 2012

@mabe aj moja večer zo dva krát zakašlala ale teraz je to asi normálne v tom počasí, u nás bola doteraz stále hmla, dnes to vypadá konečne na pekný deň, ja som malú zaniesla do škôlky, dnes je skúšobne na hodinu sama, no som zvedavá, ja si tu nechty obhrýzam, ani sa so mnou nerozlúčila, utekala do triedy.

mabe
autor
22. lis 2012

@ellysa tak to drzim palce, ale vypada to dobre, kdyz bezela ani se nerozloucila 🙂

bambi7
22. lis 2012

caafte babule ja som akurat pozerala dake kreativne kruzky pre deti a maminy pre domku tak pojdem a uvidim .....
vcera mi akurat volali ze mam schvalene ze som na predl.materskej zo zdr,dovodov.....vyjadril sa posudkovy lekar k tomu ze nie je vhodne ju davat do skolky koli tej zlej imunite.......inak by uz bola v skolke..... tak uvidime uz keby aspon tie lieky na imunitu zabrali......

a co mate na plane dnes?

nefertitka
22. lis 2012

ahojte,
@ellysa ved za chvilu rodis;)
ja som tie uplne prve dni robila vsetko mozne, nech mi rychlo uteka cas....nasilu som upratovala, alebo si sla vlasy umyt aj ked som nepotrebovala a tak 😉 no uplne viem, ake pocity mas teraz

@mabe vas to caka zajtra, co?🙂

nefertitka
22. lis 2012

inak my sme uz oblepili okna snehliakmi a hviezdickami a tak🙂 sme nevydrzali 😝

ellysa
22. lis 2012

@nefertitka no veru za chvíľu, tak som prišla do škôlky a malá na kolenách učiteľke, keď ma zbadala rev a sople až po kolená, že aj tak aj tak bolo za tú hodinu, tak uvidíme zajtra, zasa len na hodinu pôjde ☹

ellysa
22. lis 2012

@nefertitka aj my už máme oblepené, hlavne že okná špinavé

nefertitka
22. lis 2012

@ellysa my mame dve umyte a tam su aj nalepky...a tie dalsie dve sa mi nechce umyvat, ale musim sa donutit 😝
no chuda male, nemalo tam mamu... budu si musiet zvykat, aj to moje,,,, tiez uzstresujem zas dopredu

mabe
autor
22. lis 2012

ahojte, tak anicka zatim dobry, nekasle nic, ani kdyz behala ve cviceni, zitrka se trosku desim. cestou ze sokola porad mrcela, jak byla unavena. snad to zitra zvladne od 8:30h do 12h skolku 😖 nemuzeme ke kamosce, co je 5min od skolky, protoze ten jeji je nemocnej a musim pul hodky jet jeste domu. 😝
jinak anicka uz sama od sebe vyklada, ze pujde do skolky a nebude tam matysek, protoze je nemocnej, tak tam bude sama s novyma kamaradama a pujde s nema do jeskyne. 😀 snad ji to takhle vydrzi.
@ellysa brecela celou dobu?
@nefertitka jo, ceka nas to zitra, mam uplny nervy 😝
@bambi7 ahojky, my byly ve cviceni a odpo budeme doma. anicka jde zitra na dopoledne do miniskolky, aby si zacla zvykat, tak uvidime. jsu z toho dost nervozni, jak to zvladne, co bude delat,....

mabe
autor
22. lis 2012

okna??? ja je mam tak zasrany az je me to hanba, ale potrebuju to udelat o vikendu s manzou, protoze jsou to stary okna, ktery by se pri rozsroubovani mohly rozpadnout. 😝

ellysa
22. lis 2012

@mabe asi nie celý čas, učiteľka hovorila, že bolo aj dobre aj zle, ona sa hlavne asi rozplakala ako ma videla, ale sople už mala, takže ju asi nejak tesne predtým utíšili

mabe
autor
22. lis 2012

@ellysa no vidis, a ja ji tam necham samotnou 😝

mabe
autor
22. lis 2012

tak dalsi trosku komplikace. kamosce lehlo aji dalsi dite, maji oba dva kasel a vysoky horecky, takze nebudu az tak na blizku anicce kdbyy nahodou. mam to 30min. no, tak to mame natvrdo se vsim vsudy.

bambi7
22. lis 2012

ahojte boli sme vonku s domkou bolo v celku prijemne ziadna zima ason mne nebola 😀 a domke tiez boli sme krmit labute a kacky ......

teraz sme postavili lego a domka sa tu pri mne hra
inak nic nove

elly dufam ze nabuduce to bude v skolke lepsie drzim palce .........
nef a co niky co robievate ?ked je uz tma?
cafte

nefertitka
22. lis 2012

@bambi7 my tiez k labutkam, alebo len tak pred dom na prechadzku, alebo ked su mlaky tak po mlakach behat, no neda sa toho vela cez zimu a potme:(
tak ked pojdete niekedy zas za labutkami, mozme sa dohodnut 😉

zajtra zacinaju vianocne trhy tak aj tam asi budeme niekedy chodievat, hlavne ked pride Mikulas 🙂

mabe
autor
22. lis 2012

holky, tak uz silim, mam nervy ze zitrka. anicce jsem koupila krabicku na svacinku, uz ji mame podepsanou, podepsanou flasku, papucky. dam ji sebou, jedny kalhotky, teplaky, puncochy navic. ufff, to bude teda jeste noc a zitra nez ji predam. 😝

nefertitka
22. lis 2012

@mabe daj si pohar piva, z toho sa lepsie spi🙂drzim palce a daj vediet

ellysa
22. lis 2012

@mabe moja poznám, ja tiež pred zajtrajškom mám nervy, že čo zas bude, mi malá večer povedala, že jej bolo smutno, lebo som utiekla, tak si myslím, že ona ten prvý deň vedela, že som len na chodbe, tak bola v pohode a dnes si asi tiež myslela, že budem tam možno ma šla pozrieť a nenašla ma tam, tak sa zľakla alebo ostala sklamaná, bobátko moje malé

mabe
autor
23. lis 2012

ahojte, tak za chvilicku vyrazime, anicka vsechno nachystany, ja nemuzu jest ani pit. 😝

mabe
autor
23. lis 2012

tak devcata, maminka nervak, dite pohodar. 😀 dosly jsme tam, a hnedka v satne maji klece s kreckama a osmakama, tak anicka z toho byla hotova. hnedka chtela jit si hrat, tak jsem ji musela zdrzet a ona si aji sama uz rychle vyslikala svetr, aby mohla jit. odesla po dlouhe chodbe nekam, kam nemohla vedet, co tam bude. 😀 tak jsem se bavila s tou jednou tetou, vyplnovala prihlasku, dala obleceni do kocarku boxu a na vesak. 😀 pak jsem se tam sla podivat a donest anicce piti. ona v kuchynce a uz jela. 😀 byly tam ctyri deti a tri tety. anicce jsem rekla, ze pujdu teda uklizet. ta teta ji rikala: anicko, dej mamince pusinku a ona pujde uklizet a pak si pro tebe prijde a anicka na to: ja nemuzu, mam pocitac. 😀 tak jsem vysvetlila tete, ze moc pusu nedava, az me bylo trosku trapne. 😲 tak jsem rekla anicce ahoj a sla.
pry za pul hodky se vsichni vycuraji, oblecou a pojedou autobusem do te jeskyne a pak zpatky prochazkou a budou se vracet pred tou 12hodinou, to uz tam budu. tedka snidam, rano jsem to vubec nedala a pak neco poklidit a pro anicku. manza tam bude taky a zaveze nas domu, at jsme brzo na spani doma a anicka me neusne v tramvaji.

ellysa
23. lis 2012

@mabe no super, vidíš to, napíš ako bolo keď po ňu prídeš

my dnes ráno plačky v škôlke, utekala za mnou, že neostane, tak som ju nejak presvedčila, potom že bolo lepšie, kreslila si kým som prišla, ale teda pokakala sa im, čo doma už asi rok nie 🤐 🤐 🤐 🤐 , asi stres sa nevedela vypýtať, alebo nechcela

nefertitka
23. lis 2012

@mabe no vidis, ako to super to tvoje dieta zvladlo🙂

@ellysa asi to bude oboje dokopy...chudatka nase, mna caka to iste o tyzden:( pretoze ked tam bola naposledy tak to bolo s takym revom, ze az a to zacalo uz vecer pred spanim, ze ona rano do skolky nejde, v noci sa zo 2 zobudila s placom, ze do skolky nejde, rano od zobudenia pre istotu hned zas plac, vodieval ju tam tato, lebo to ma pri robote, tak sa mi pri dverach zavesila na krk, musel ju trhat odo mna, v aute celu dobu srdcervuci krik, no hrozne 😢

nas tato si dnes zobral dovolenku a asi ma nejaku crevnu virozu, od rana mu je zle, aj sa povracal, super, tesim sa;( tak siel pre istotu k lekarke, dufam, ze to od neho nenachytame. V noci aj Niki vedla neho hajala

mabe
autor
23. lis 2012

@ellysa no, zvladla to uplne skvele 🙂 , snad to tak pokracuje i nadale. jejda, tak oli to tak spatne proziva, asi nez si zvykne

mabe
autor
23. lis 2012

@nefertitka krasne to zvladla. kolem anicky jsou tedka vsichni nemocni, ja minulej tyden, matysek - v pondeli jsme s nema byly celej den a tedka manza a porad odolava, tak snad to bude dobry.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru