Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka no, snad to dopadne dobre. proste udelam ctverec zavesenej a na neho kapsicky s cislama nasiju, nic famozniho

nefertitka
28. lis 2012

@mabe aj to potrebuje istu davku zrucnosti 😉

nefertitka
28. lis 2012

inak takto dnes zaspala... uz sa jej to viac krat podarilo inak🙂

nefertitka
28. lis 2012
mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka takhle anicka taky spava 😀

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka a ona chodi spat tak brzo? ja tu svou devcicu nemam jeste doma. privezou me ji az za 10min

ellysa
28. lis 2012

@nefertitka zlatá, a potom, že vstala riťkou hore, že 😀 😀 😀 😀 😀 , ešte na obed spíte, či to už večerný ťaháte?

nefertitka
29. lis 2012

to bol obedny🙂 spava este spava, neviem, si predstavit, ze by mi na obed nespala,to by som sa hadam aj zblaznila 😝 ...

@mabe nie;) ona vecer vacsinou zaspi tak okolo 21:00 - 21:30...sem tam sa jej podari aj skor

mabe
autor
29. lis 2012

ahojte, tak dneska se me jaksi nic nechce. byly jsme v sokole a tedka dosly domu, mely jsme jit odpo ke kamosce, ale nejak se me nechce, tak jsem to zrusila. zvlastni ze nemam naladu. budto budeme odpo doma nebo pujdeme jenom pro pecivo se chvilku projit. zitra jde anicka dopo do skolky a odpo chci jit na rosviceni stromu vanocniho do mesta.

ellysa
29. lis 2012

@nefertitka tak to je super, že ešte spinká, ja si to veru tiež neviem predstaviť a neviem ako zorganizujem dve deti 😅

my dnes v škôlke konečne dobre, zajtra ju mám nechať dve hodiny, že dnes bola úplne v pohode, papala, sama bola cikať, dokonca, keď som prišla hrala sa s dievčatkom, normálne mi kameň spadol, keď som to videla, že snáď sa to bude zlepšovať pomaly

ellysa
29. lis 2012

@mabe ani mne sa dnes nič nechce, asi nejaké divné počasie, len by som spala, unavená som ako kôň ale teda to už pripisujem aj tt, zajtra musím malej urobiť ten adventný kalendár, nakúpila som nejaké lízatká, mini gumové cukríky, mám zo tri kinderká doma, gumky do vlasov a dve také malé postavičky koníka a hello kitty. Chcem jej urobiť takého hada z látky a zaviazať na každý deň -bude to vypadať ako klobásky 😀 a každý deň spolu rozviažeme jednu časť. Plus na Mikuláša ešte dostane voskovky do vane, pečiatky písmenká a jedného pet shopa-na tom teraz fičí, už ich máme asi 10

mabe
autor
29. lis 2012

@ellysa tak to je bezva, ze uz tu skolku tak zvladla 😉 no tak ty mas narok na unavu 😉 pet shop je co? vidis to je taky napad - had. ja chci udelat klasicky vysici nebo koupit plys a vystrihnout stromecek a udelat okynka a v nich neco bude.

ellysa
29. lis 2012

@mabe ja som tiež najskôr plánovala stromček, ale neviem neviem ako by som ju presvedčila aby nevybrakovala všetko naraz 😀

nefertitka
29. lis 2012

@ellysa no aj niki to stale chce, v reklame to videla;) a inak pekne sa mala drzi co sa chorob tyka, to ziram;)
chcem sa ta este opytat, lebo ty si tiez mala prirodzeny porod, strihali ta?

mabe
autor
29. lis 2012

@ellysa aha,tak na tyto postavicky anicka jeste neprisla.

mabe
autor
29. lis 2012

holky, tak jsem odpadla na hodku, co se to dneska se mnou deje? tedka je venku uz jako navecer, to je des a bude hur. i kdyz kdyz je snih tak je celkem svetlo. anicku necham jeste pul hodky, vecer jsme na ni dva, tak at si ji tata uzije. posledni dva dny byl hnedka po praci pryc a zitra zase bude. 😀 i kdyz v sobotu jdu odpo ja pryc na ten festak country s nasema a on bude s anickou. 😀

ellysa
29. lis 2012

@nefertitka no u nás sa to začalo tým, že neter ich má asi 100 a ešte aj jej najlepšia kamarátka ich zdedila po svojej sesternici tiež plnú tašku, tak už aj ona chcela a starká sa samozrejme hneď chytila a už dokúpila asi 4och plus aj na Vianoce viem, že pre ňu má nachystané 😀

ja čakám tiež stále kedy nabehne nejaká choroba, zatiaľ nič klop klop klop, od leta nebola chorá
@mabe dnes bol naozaj divný deň, tuším že aj ten záťažový stupeň hlásili včera až 5, tak sa nečudujem, ja som ako mechom praštená

mabe
autor
29. lis 2012

@ellysa ja uz jsu tedka uplne zrala na spanek 😀

mabe
autor
29. lis 2012

tak manza nas zitra nemuze vzit do skolky autem, tak to musime zvladnout sami - jeden prestup 22min jizdy autobusama a zpatky taky, takze dalsi zkouska pro nas. jedeme v 8h, coz je pro nas dost brzo , ale nejak se ty brzky odchody musi natrenovat. 🙂 zitra si koupim ve meste latku na ten kalendar adventni a vecer budu sit. 😉

mabe
autor
30. lis 2012

dobre ranko, tak anicka je uz ve skolce, rano vykladala jak se moc a moc tesi. manza nas nakonec vzal autem, akorat si rikam, ze by ji mohl zacit vozit on, ma to cestou do prace, ja musim mit listek na tramvaj domu a zase za anickou - 40kc, takhle bych mela jenom za anickou, dneska jsem teda jela na cerno. anicka se prevlikla a uz utikala za detima. ja se tedka pekne nasnidam a pak uklidim a zase pro anicku. odpo jdeme na to rozsviceni vanocniho stromu, bude tam mraky lidi,a le anicce se to bude urcite libit.

ellysa
30. lis 2012

@mabe tak to je super, že sa tak teší. My dnes tiež dobre, zvládla tie dve hodinky,ráno konečne neplakala, budúci piatok majú mať mikuláša, tak snáď sa bude tešiť

mabe
autor
30. lis 2012

tak jsme dorazily tedka domu. cesta byla trosku opruz tramvaji, preci jenom anicka je ospala a 30min v mhd.pak si anicka sedla k jidlu, ze bude jeste jest a v tom musel prijit deda 😠 . nevim, co ji vykladal, ja sla na zachod a najednou anicka, ze chce za babickou na pohadky. 😝 misto toho aby jedla, tak sla. snedla jenom malinko,mohla bych rict ne, ale uz je unavena a vim, ze by se vztekala a bylo by zle. 😝 toto me stve, ze proste se to vsechno zhati. pekne jedla a on musi dojit, vim ze to nedela naschval,ale je to tak vzdycky. tak chvilicku ji tam necham a pak ji zazenu spat, v 16:30h mame sraz s nasema ve meste a chci aby anicka trosicku dyl spala, aby nebyla protivna a unavena do mesta.
jinak ve skolce udelaly certa. mely maly zavarovacky, ktery obarvily nacerveno, pak teta nalepila obrazek certa a oni ho vybarvily, uplne uzasny. moc se me to libi, ze taklhe tvori. je to tam tak, ze jednou solna jeskyne a pak tvoreni. 🙂

mabe
autor
30. lis 2012

akorat skoro vubec nepije anicka ve skolce. ptala jsem se ji, jeslti curala a ona ze ne. pocurana taky nebyla a pak jsem se podivala na flasku a tak dva malinky hlty mohla mit. svacinku jabko a okurek snedla celou, to teda snedla hodne, ale piti katastrofa. musim jit to nejak naucit. oni maji na stolecku piti u sebe, ale ona se proste asi nenapije.

nefertitka
30. lis 2012

@mabe my sme mali ten isty problem s Nikolkou v skolke, aj sme im x-krat povedali, nech ju nutia a vsetci na to aj tak kaslali:( inak ked to ma tvoj manzel tu skolku po ceste do prace, tak naozaj nechapem, preco by si ju tam mala vodit ty. Ved to je logicke, nech ju radsej vezme on po ceste autom. Ved naspat aj tak bude musiet ist MHD, nie?

mabe
autor
30. lis 2012

@nefertitka dneska spechal do prace, ale priste ho vezmu sebou rano a pak uz se s nim domluvim, ze ji tam bude vodit on. zpatky si pro ni dojedu, to je jasny

mabe
autor
30. lis 2012

holky, tak ja se tedka divala na fotky anicky od malicky, chci udelat kalendar babickam a fotoalbum anicce a jezis, ja uplne u toho brecim, jak byla anicka malinka, takova prcinka. mam video z nemocnice, jak ji davam jeste strikackou mlicko umely. jezis, to je tak roztomily, ja chci jeste dalsiho prckaaaa. 🙂

nefertitka
30. lis 2012

@mabe no mi hovor... ja ked si pozriem Nikolkine fotky ani neverim, ze to dieta co mi tu beha je to iste🙂 ved na novy rok sa uz idete snazit, nie? 😉

nefertitka
30. lis 2012

pre porovnanie😉

mabe
autor
30. lis 2012

@nefertitka to je velkej rozdil 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru