Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. pro 2012

tak snazila jsem se anicce vysat nos a nic neslo, takze rymu asi nema. oci ma mozna takovy natekly z toho jak nespala v noci

nefertitka
3. pro 2012

@mabe len neviem, kedy k lekarovi, ma posla kade lahsie, ked tam pridem v piatok a to som mala mat este len menzes...ale zas netreba mi uz radsej nieco na udrzanie tehu?ach

nefertitka
3. pro 2012

@mabe to bude asi ten zubok, chuda male

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka ja beru ten utrogestan uz od ovulky povrzene, protoze mam kratkou lutealni fazi, takze jak se budu snazit, tak si mam v den MS udelat test a budto brat utros dal nebo ho vynechat. ja bych radsi zavolala dr. myslim, ze tim nic nezkazis branim a pripadne pomuzes. jako stejne ti UTZ nic neuvidi, akorat ti muze udelat krev.

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka ja si to tedka prehrala tu noc a je fakt, ze po podani panadolu uz spala.

nefertitka
3. pro 2012

@mabe asi tam veru pojdem, dovolat sa tam nikdy neda. Neviem, co tam maju za telefon. No tak mi prinajhorsom vynada, prezijem:p
ideme na hodku na vzduch teraz, snad nezmrezneme, fuci a snezi 😝

ellysa
3. pro 2012

tak tak zatiaľ sa ani veľmi neobmedzuj, ale ani nepreťažuj, dvíhanie malej, alebo prenášanie nákupu,alebo nejaké drhnutie vane, okien teraz radšej vynechaj, nech pomôže manžel

božeeee ja mám inak podobný termín s malým a si hovorím, že aspoň do troch kráľov nech je v bruchu a spokojný

ellysa
3. pro 2012

a inak v škôlke fajn, len už druhý krát sa stalo, že malá šla sama na wc kakať a aoni si to asi nevšimli a samozrejme nohavičky obkakané, lebo si neutrie ritku,teda ona si myslí že si ju utrie, ale tak samozrejme že neutrie 😀 , musím im to zajtra asi povedať, neviem, čo tak ráno kakáva doma zvykne práve poobede

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka ja si myslim, ze by ti nemely vynadat. uz toho mas taky dost za sebou

mabe
autor
3. pro 2012

@ellysa to je sikovna, ze chodi sama na zachod ve skolce. anicka by to asi jeste nezvladla

ellysa
3. pro 2012

@mabe ona doma už chodí sama, v škôlke sa im prvé dni raz aj pocikala aj pokakala, asi zo stresu, ale teraz už chodí sama, majú malinký záchodík, umyvadielka, aj ja som ale prekvapená a vždy jej hovorím, nech povie pani učieľke, ale asi sa jej páči, že ide sama, len teda sa nevie poriadne utrieť, musíme doma trénovať 😀

ellysa
3. pro 2012

@mabe môže to byť kľudne zo zúbku, poriadne to bolí 😖

ellysa
3. pro 2012

@nefertitka no duphaston by ti bolo dať hneď, určite choď a dožaduj sa

mabe
autor
3. pro 2012

tak anicka si rozdelala mandarinku a chtela ji dat zase dohromady a vztekala se u toho, ze ji to nejde. 😀 jdeme udelat testo na linecky a odpo budeme pict.

mabe
autor
3. pro 2012

@ellysa trosicku sopli, tak mozna to ma k tomu a oci z toho nevyspani

nefertitka
3. pro 2012

@ellysa ani nasa sa este nevie utriet...a v skolke nikdy nekakala😉 vzdy doma rano zo stresu, ze tam ide... 😀
mate pravdu, pojdem v piatok...

vonku sme boli 40 minut, fuci tam ako dive, to sa nedalo, tak sme sa vratili, no ale lepsie ako nic
Idem Nikolke skusit spravit pangasiusa a rozmixovat a schovat do rybacej vyzivky, tu jedinu zje ako rybu, len tam je zanedbatelne mnozstvo ryby, tak skusim doplnit, nechce ryby ani za svet. Podla man to odhali. Neviem, ci jej davat aspon rybi tuk, ked nechce ryby.

@mabe ze nejde jej to poskladat naspat 😀

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka anicka taky nechce jest ryby 😝 . jojo vztekala se, ze ji to nejde slozit zpatky. vysvetlovat jsem ji to mohla jak jsem chtela

nefertitka
3. pro 2012

@mabe 😀

ellysa
3. pro 2012

@nefertitka my sme mali akurát na obed tresku, klop klop, moja ja takmer všežravec , ja som dnes chcela robiť medovníky s malou, len tu neviem nájsť niečo čo sa podobá na sódu bikarbónu, tak zajtra zbehnem na SK, kým bude v škôlke a dokúpim

ellysa
3. pro 2012

@mabe 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
3. pro 2012

tak anicka vypada dobre, skoro vubec ji z nosu netece, sem tam neco vysmrka. tak snad to bude fakt tim zubem. jinak me nastvala Ceska posta. vcera me dosel mail a dneska smska, ze me bude dorucena zasilka - cekam na knizky. a najednou se tedka divam a u zasilky je napsany: Zásilka připravena dne 03.12.2012 poštou 600 11 - Depo Brno 72 pro opakované doručení. co to znamena? jakoze me nezastihly? ja jsu celej den doma?!

nefertitka
3. pro 2012

@mabe no asi to rovno hodili do schranky 😠

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka ja ve schrance nemam nic. divala jsem se na cislo zasilky a u ni info,kde je. to jsou hovada, fakt. 😠

mabe
autor
3. pro 2012

manza si ctou s anickou pohadky a ja vymyslim novou kuchyn do novyho bydleni. 🙂 anicce jsem trosku tedka neco z nosa vysala, ale jinak nesmrka extremne a lumpaci jako vzdy. zitra dopo prijde muj tatka, tak si pujdu nakoupit a odpo budeme delat s anickou vanocni vyzdobu na okno, budeme vystrihavat hvezdy. 🙂

mabe
autor
4. pro 2012

dobre ranko, tak noc zase probdena. anicka spala jak drevo do pulnoci, pak zacla kaslat a zkucet. tak jsem na ni sahla a horela, mela 38,2C, ale to tim digitalnim teplomerem bezdotykovym, takze mozna vic, dostala panadol a do rana dobry, akorat se porad budila - ucpanej nos, sem tam kasel. tedka rano 37C a zakasle 1x za cca15min. je zahlenena, rika ze ji boli v krku a ty dasna ma uplne rudy u toho zubu. dr. je tam od 12h, tak jsem premyslela, jesti tam jit nebo jeste pockat do zitrka. normalne si hraje, nijak neskuci. tak jsem ji dala mucosolvan a jitrocelovej sirup a vysavam nos. co rikate? mam pockat do zitrka? nechci nic podcenit, ale ani ji nikam hnat.

ellysa
4. pro 2012

@mabe počkaj ešte do zajtra, aby si ju zbytočne nehnala ak je to nejaký vírus a nemá biely povlak na hrdielku? Ak by to bola angína treba ATB, ak vírus, aj tak vám lekár nič nedá, chúďatko malé. 🙄 ale nevypadá to len na zúbok, niečo s tým ešte prišlo

my dnes v škôlke už na 3h, až o jedenástej mám po ňu prísť, som z toho nervózna, normálne ma brucho bolí,dúfam, že to zvládne bublinka moja

mabe
autor
4. pro 2012

@ellysa mandle ma rudy, tedka jsem se koukala a jazyk trosicku bilej. vis, mam strach abych neco nezanedbala a dala spravnej lek na to. odsavam sterimar a nasivin, pije caj proti kasli - no nic, volam manzovi, ze tam pojedeme pro jistotu. tedka zakaslala a uplne slysim, jak ji to tam skrabe. 😝

bambi7
4. pro 2012

ahojte babule ako sa mate?
mabus anicka je chora?juj skore uzdravenie .....my sme boli u imunologa a ziadna zmena zatial povedala ze vysoka chorobnost dali nam este ine lieky tak snad zaberu a zajtra ideme na krv chuda moje

a kedy zacinate piect?

nef co nove ?a elly ako sa citis?

mabe
autor
4. pro 2012

@bambi7 ahoj, jojo, vcera pokaslavala sem tam. dneska v noci 38,2C a porad se budila. tedka rano 37,3C a sem tam zakasle, mandle rudy a rika, ze ji boli v krku a to je u ni co rict,kdyz to rekne. dr. je tam od 12h, tak sni pujdu. nechci cekat do zitrka.

mabe
autor
4. pro 2012

@bambi7 my mame upeceny pernicky a vcera linecky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru