Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
13. pro 2012

@ellysa no naozaj sa mala sama zbadat, ze nieco na nu lezie a sama povedat, ze nie je dobre, aby bola pri malej. A muz to pochopi hadam, aj ked je to jeho mama a bohvie ako to zoberie, ale dobre si urobila. A ten pocit, ze sa nikde nedostanes, ten plne chapem, ja mam taky isty, ja uz sa teraz musim obmedzovat a potom este kym to bude male, tak zas budem trcat doma a tak isto ako ty, cele dni sama. Moja mama tak casto nemoze, opatruje svoju mamu, kt. uz nevladze sama nic, musi byt stale pri nej. Aj ma stve, ze leto stravim kvazy odrezana, len na prechadzku a to je vsetko. Ani kupat, ani nic...ja viem, nemala by som sa stazovat, ked to dieta chcem, len mam proste take pocity. A celkom ma obhana aj hroza, ked si pomyslim na tie prebdene noci, vlastne vsetko co mame uz za sebou bude odznovu 😝

Bola som u toho lekara, div sa svete, dnes mal asi dobru naladu, v maternici som videla bublinu, alebo co to bolo, ale bolo to velke cca 10 - 12mm🙂 Len mam velky problem, potrebuje papiere od hematologicky, povedala som mu, ze sa nebavime a on ze ma neskor teda posle k inej, ale ze je to zdlhave nanovo robit diagnozu zas, ked ju mam uz urcenu:( ja pre tie papiere k hentej xantipe ani moj muz ani za svet nepojdeme. Neviem naozaj co robit. Kebyze tam poslem sestru, ktovie, ci by jej to dala. Urcite bude robit naprieky. Pomoc, som zufala. Tak mi gyndos preventivne napisal fraxiparin a ze kolkatku som brala a ja ze neviem tak mi daj 3ku...Hm
@bambi7 aj ja sa bojim ako to bude pokracovat cele

bambi7
13. pro 2012

cafte nef ja by som sla pre papiere ved kasli na nu ved ide o teba a male je pravda ze je zdlhave zasa nanovo to cele robit tak posli dakoho a uvidis.....a od kedy masbrat injekcie ci si nebrala?

no ja som pri domke spala minimalne ta bola hore kazdu hodinu ako babo a od 1,5 r uz nespala vobec len vecer,,,,,,,
a do roku spavala velmi zle cez den len ked som kocikovala inak hned hore 😀 ale mne to nevadilo neviem s tym nemam problem a tesim sa len uz keby to bolo......tiez ked budem tehu nikam chodit nebudem to iste ako pri kazdom spinenie pri domke do 17T a lezala som stale od 30T som sa otvarala...a to uz iba na zachod a tak....a inj som brala hned ako som sa dozvedela ze som tehu do konca kazdy den aj ked nic s hemat,nemam kedze nic nenasli ani mne ani mm

nefertitka
13. pro 2012

@bambi7 uz mi ich lekar napisal, len nevedel ze kolkatku, tak mi dal 3ku. Muz mi to vyberie ked pojde z roboty, lebo tam v nemocnici bola plna lekaren a od zajtra si to picham. Ja som ale zabudla ako sa to picha. Nabrat kozu a tak?len pod kozu?ako hlboko treba ihlu?

bambi7
13. pro 2012

urobis si malu riasu a pichnes inak je to tam aj popisane neboj 😉

nefertitka
13. pro 2012

do ramena alebo do stehna, ze?

mabe
autor
13. pro 2012

@ellysa naprosto te chapu, ze si tchyni poslala domu a manza to urcite taky pochopi. no, nebudes to mit vubec jednoduchy dalsi tydny, ale ty to zvladnes. 😉 ja teda mam obe babicky a dedecky hnedka u sebe, takze vim, ze v tehu a pak pri miminku budu mit o anicku postaranyy

mabe
autor
13. pro 2012

@bambi7 tak po novym roce se do snazeni dame, ju? a dopadne to dobre. 😉

mabe
autor
13. pro 2012

@nefertitka gratulujuu ke ko ko 😉 . a co to bylo za dr., ze by ti nedala papiry? a nemuze si to dr. vyzadat sam? ja kdyz prechazela od jedne dr. gyndy k druhe, tak si sama rekla o papiry.

mabe
autor
13. pro 2012

@bambi7 treba dalsi tehu bude v pohode a budeme si to uzivat. teda ja s anickou nemela zadny potize, tuk tuk, snad to tak bude priste, nechtela bych pri anicce lezet, ale tak vsechno se da vydrzet.

nefertitka
13. pro 2012

@mabe no svokra je hematologicka a on gynekolog, ale skusim mu to tak povedat nabuduce, ci si to od nej nemoze vyziadat sam. A dakujem;)

mabe
autor
13. pro 2012

@nefertitka za co dekujes? 😀 aha, tak to je vsechno vysvetleny, kdyz je tchyne hematologicka 😝

bambi7
13. pro 2012

nef a tvojmu muzovi vobec svokra nevola?
a ked ma mala sviatok?

nefertitka
13. pro 2012

@mabe no si mi gratulovala ku KO;)

@bambi7 nie nevola, ani ked ma mala sviatok, akoze ja ju uz v zivote nechcem vidiet, ale nik a hlavne jej syn jej nikdy nic neurobil zle nikdy a ona takto, uz rok sa nebavia. Dobrovolne malu nevidava. Ona je velmi dolezita pani MUDR. A pritom je sprosta ako tacky, ona naozaj nema IQ...to by ste ju museli poznat. V zivote by som sa nevyjadrovala o muzovej matke takto, ale co si ina dovolila uz vsetko, to uz je nad moje nervy. Keby som mohla, tak sa aj horsie vyjadrim.

nefertitka
13. pro 2012

nemoze podla vas duphaston a fraxiparin uskodit plodu? moj muz volal so svojim otcom a toto mi teraz poslal do mailu:Otec vravel,ze za ziadnych okolnosti by ti nedoporucoval prve 2 mesiace brat akykolvek liek,lebo tomu dietatu sa vsetko formuje a nijaky liek nie je tak prebadany,aby sa na 100% mohlo povedat,ze to tomu plodu neuskodi. Vratane fraxiparinu a nieviem co ti to este predpisali.
on je tiez lekar, ale ortoped

ellysa
13. pro 2012

@nefertitka podľa mňa nie, ja som brala duphaston aj clexane od 4tt a malá je v poriadku, predpisuje sa to bežne, a tebe ho práve v tých prvých dvoch mesiacoch treba

mabe
autor
13. pro 2012

holky, tak ja nevim, co s tou nasi holkou je. uz druhej den porad jenom mrci, vymysli si kraviny a pak se vzteka, kdyz to tak neni. nechce si s nicim hrat jenom pohadky, pohadky. 😖 jestli je to tim, ze uz je doma dlouho(pres tyden). ja su z ni na nervy, ona ze me, .... 😝
@nefertitka jo, tak ke kontrole, to jo 😉 vzdyt duphaston je neco jako utrogestan a ten se bere az do 12tt tehu a ma podporit tehu. a na redeni krve preci taky berou ostatni. mozna to myslel vseobecne... 😖

nefertitka
13. pro 2012

@ellysa tiez si myslim, ze to skor pomoze ako uskodi. A pri malom nemas clexane?inak je to to iste ako fraxiparin, ze?ja som pri Nikolke mala najprv fraxiparin a potom mi dali clexane neskor.
a uz je lepsie?
@mabe nechapem tiez ako to myslel...
asi jej je dlho doma chudatku.

mabe
autor
13. pro 2012

@nefertitka chudatko? 😀 me z ni asi hrabne brzo. to vztekani je fakt desny, kvuli kazde kravine a pak ji placnu, protoze uz toho taky mam dost a pak si to vycitam. 😝

mabe
autor
13. pro 2012

zitra dopo pujdeme na chvlicku ven, odpo tady bude uz mamka, tak pujdu do mesta na nakupy a pak cvicit, takze relax trosku.

nefertitka
13. pro 2012

@mabe no ved aj ty si chudatko;) ja to poznam, aj nasa to robieva a predpokladam, ze z toho aj stratila hlas ako vrestala pred par dnami za vsetko.
Jezis maria svaty jozef, mna porazi, neviem vyvetrat jedlo co som varila doobeda, teraz mi to tu smrdi po celom byte a je mi z toho vselijako.

mabe
autor
13. pro 2012

@nefertitka co si varila? tedka je nahore u babicky a zase se kouka na pohadky, ale aspon neni se mnou a trosku si od sebe odpocneme.

nefertitka
13. pro 2012

@mabe cervene masko🙂 tak to vola Nikolka, hovadzie na cervenej omacke, neviem ako to mam nazvat, jedno robievam s pretlakom a druhe len oprazim maso na platky nakrajane na cibulke na masle, potom to poprasim cervenou paprikou(vacsim mnozstvom) a zalejem vodou a dusim, popripade pridam hrasok. Niki sa za tym zabija, aj ja to mam velmi rada, len mne teraz vadia puchy vselijake, aj ked sa najem, mam pachut v ustach, tak si stale umyvam zuby ked sa da.

nefertitka
13. pro 2012

a rano mi strasne nechuti jest, ble...ale musim, lebo potom ma zas boli zaludok

mabe
autor
13. pro 2012

@nefertitka tak to mas krasny tehotensky nechute - chute 😀

nefertitka
13. pro 2012

zlty vytok je v poriadku?neviete?

bambi7
13. pro 2012

nef uskodit to nemoze podla mna inak by to nedavali a ked mas mutaciu tak by som to neriskovala ja nemam nic a pri domke som brala clexan a vsetko ok

nefertitka
13. pro 2012

ak fraxiparin bude az zajtra...no tak jeden den uz vydrzim

nefertitka
13. pro 2012

@bambi7 takze aj ty si zas budes pichat?

mabe
autor
13. pro 2012

holky, tak ja mam mutaci a nebudu mit ani tedka nic, snad to bude ok stejne jako u anicky. 😖 tak manza uz je doma, takze je to lepsi a anicka se trosku uklidnila. zitra dopo dokonce dojde aji muj tatka a odpo mamka,t akze bude lip nam oboum. 🙂

ellysa
13. pro 2012

@nefertitka nemám, ja som brala pri oliv len preventívne, lebo v rodine máme trombózu, ale v rakúsku mi robili testy a keďže mi nič nenašli, oni ho preventívne odmietli, ale teda ani ho nebolo treba , tie moje potraty v tom asi neboli.
My zajtra nejdeme do škôlky, že majú nejaký sanitátŕny deň, tak že deti čo nemusia, by mohli ostať doma, trochu má aj sople, tak ju nechám doma, urobili sme cesto na medovníčky budeme piecť
dnes som jej ušila vak na váľanie, musím ešte trochu odobrať guľky je moc tvrdý, ale jej sa páči, dúfam, že vydrží, je to asi piata vec, čo som v živote ušila
stromček si nevšímajte, musím ho zajtra keď bude spať upraviť, toto ozdobovala so mnou dnes a ani za svet sa ho nesmiem dotknúť a naprávať po nej
ti správanie detí, je nuda a pretlak energie-poznáme 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru