Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
18. pro 2012

@ellysa anicka je zvykla spavat vedle nas ve sve postely, ale nevim jak to bude vypadat az bude mit svuj pokoj. ani neusina sama... 😝
ja se tesim do novyho bytu, sice nebudu moct kdykoliv zajit nahoru na pokec za babickou v papucich, ale uz budeme mit svoje a samostatne zit 🙂

bambi7
18. pro 2012

cafte babule ako?
nef len pekne sa drzkaj a neboj bude dobre ja som pri domke vracala stale vsetko co som zjedla do 16T a spinenie do 17a spinis ci uz nic....inak mne velmi vadili vajicka na aaky kolvek sposob 😀 a maso nemohla som ho ani surove robit no 😎
inak s a mame dobre domka rastie je uz velka stale sa pyta kedy kupime babo teda upresnim princeznicku dievcatko 😀
a domka spava u nas a mne to nevadi ja som bola taka ista a ze do 6r 😅 😀 a som tu....a domka si vyklada na mna nohu aby som neodisla alebo ma hladka
mabus a co anicka?
tak babule drzte sa

mabe
autor
19. pro 2012

dobre ranko, tak dneska odpo dojde kamoska a ostriha nas obe. 🙂 jinak nic jinyho v planu nemame.
@bambi7 ja taky spavam s anickou, teda spava vedle nas, ale u me ma nohu, taha me za vlasy,.... 🙂 uz to nebude takovy jako driv, kdyz bude spavat ve svym pokojiku, ale je to zase dalsi vyvoj. anicka sem tam zakasle, ale uz je to lepsi. v patek jdeme na kontrolu.

mabe
autor
19. pro 2012

tak uz mam program do konce tydne: zitra dojde muj tatka na celej den. dopo pujdu s dedou nakoupit obleceni(k tamanum co doprodavaji veci v obchode s obrovskyma slevama ), odpo do mesta na darky. patek dopo kontrola a odpo mam naplanovanej uklid a bude u nas mamka. no, a mozna se hecnu a pujdu dneska cvicit vecer.

mabe
autor
19. pro 2012

ahojte, tak premyslim, ze bych si sla vecer zacvicit. no uvidime, musim dat kafco, anicka odmita jit spat a ty noci na spani jsou nic moc. aspon pujde spat brzo vecer, ale ja uz jsu na spani. 😀 nemame uz suseny mliko, tak mozna aji proto se ji nechce bez mlicka. takze to vypada, ze mozna prestavame spat po obede, ale zase jak budeme chodit ven, tak se to mozna zase vrati.

nefertitka
19. pro 2012

@ellysa to mi aj sestricka u lekara vravela a lekar ze ci to nebudu dvojicky...pomoc, len to nie. Ja uz neviem co so sebou robit, vsetko mi strasne smrdi, ale ze komplet...uz nevladzem, dam si asi stipec na nos alebo co a naladu mam v jednom kuse uplne total ze hnusnu. Vobec sa netesim z tehotenstva, ja uz neviem co si mam o tomto mysliet. Na zaciatku ked som sa to dozvedela som sa strasne tesila, ale teraz...nemoze to by aj z toho duphastonu?Niekde som citala, ze to vraj sposobuje aj depky. Ja uz neviem. Proste je to cele zle

nefertitka
19. pro 2012

mam sa spoliehat ze v 2. trimestri sa to zlepsi?

ellysa
19. pro 2012

@nefertitka zmení neboj, teš sa, že je mimi v poriadku, ver mi, že by ťa veľmi mrzelo, keby sa niečo stalo, skús sa čo najvaic prekonávať, aj keď ti verím, že je to veľmi ťažké, ja som na tom bola veru podobne,ani teraz nemôžem povedať, že som úplne nedočkavá a vytešená, cítim, že aj toho drobca v bruchu mám rada, ale s láskou, ktorú cítim k oliv sa to nedá porovnať ani náhodou, ale verím, že to všetko príde,budem dávať hlásenia 😎

bambi7
19. pro 2012

cafte babule
nef ja som brala duphaston 3 tehu a nemala som depky neviem teda o tom aj ked sme babam predpisovali nestretla som sa s tym ......
ja som sa vzdy tesila len to dopadlo na prd ....no skor som sa bala co bude a aj teraz a hlavne sa dopracovat k tehu no uvidime
elly aj kamoska tiez vravela ze malu ma tiez babulu zboznuje a cakala chlapceka ci ho bude mat tak rada a teraz?je to cecok celej rodinky a mala teda jeho sestricka ho zboznuje 😉

jaj co by som ja dala za to keby som uz aj ja bola tehu a elly zavidim ale v dobrom aj ja chcemmmmm

no uvidime kedy sa dopracujem a hlavne ci vobec normalnou cestou ako domku a nie umel.oplale co urobim nic 😒

mabuska ako slniecko moje?

bambi7
19. pro 2012

a nef neboj bude vsetko ok

nefertitka
20. pro 2012

@ellysa ved ja si to uvedomujem, tento raz ani nespinim ani nekravacam (zatial), takze babo bude asi v poriadku, len proste nedokazem mat ten pocit radosti, skor si stale dokola vravim ako to zvladnem, nie len tehu ale aj potom...vsetko odznovu. Tieto otazky som si kladla aj pre tehu a dlho zvazovala za a proti, vedela som do coho idem, ale teraz to beriem vsetko inak. Este som muza presviedcala nech sa neboji, ze vsetko zvladneme, ved druhi maju aj viac deti. Moja babka 5 😝 ...
Neviem ci mi tak drasticky stupa hormon alebo co, ale moja nalada je pod bodom mrazu. Netesim sa ani na vianoce, ani na nic. Vela k tomu prispieva aj to, ako mi je zle. A napadaju ma myslienky co ak to dieta nebude zdrave, ze to sme mohli radsej len pri Nikolke ostat. Ja budem verit a dufat, ze druhym trimestrom tieto pocity skoncia, lebo uz ma to prestava bavit.Moje druhe ja si vravi, ze nie som normalna, ze sa mam tesit, ze to vyslo a tak rychlo. Ale akosi to nejde. Pri Nikolke som veru taketo depky nemala, tam som sa tesila. Velmi...od zaciatku.

@bambi7 velmi ti to prajem, aby vam to uz vyslo. Kedy zas skusite umele?

mabe
autor
20. pro 2012

dobre ranko, tak uz je u nas muj tatka, bude tady cely den. dopo musim s dedou na nakup a odpo jdu dokoupit nejaky darky jeste, zitra udelam vanocni uklid.
nakonec to neni moc mikado anicky. neslo to, jeste nemal vlasy uplne dorostly. vzadu to ma do rovna, ale jinak sestrihany kolem usi, snad priste. ma to delsi nez minule. premyslim, ze v breznu ji necham dat uz nausnice k narozkam, aby do skolky je mela a nevybocovala. ja mam strih jako vzdy, vzadu do rovna, jinak sestrihany, ofinu za usi a obarveny.

mabe
autor
20. pro 2012

@bambi7 leden je nas 😉

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka mrzi me jak se citis, ale urco bude lip. co kdyz mas nejakou tehu depresi nebo neco....mozna kdyby to melo trvat dyl, tak bych se zeptala nejakyho odbornika. nemyslim, ze jsi na hlavu, ale proste tomu nejak pomoct, aby ses tak netrapila.

ellysa
20. pro 2012

@nefertitka Tak tak, neboj druhým trimestrom to prejde, a keď malé začne kopkať, budeš sa tiež tešiť 😉 . Škoda, že to vyšlo takto na sviatky, ale snáď sa trošku odreaguješ, keď uvidíš, ako sa Niki teši z darčekov a budete spolu, choďte niekde do reštiky (aj keď to asi nie, keď ti všetko smrdí ), alebo do kina, aby si na to zabudla.

Ja som prišla z KO-posledná u lekára, malý nevypadá, že by sa na svet pýtal skôr, všetko je ako má, už má cca 2300 g

Ale presne si pamätám, že do toho 13 tt som mala náladu na bode mrazu, čo som sa stále bála, potom super a teraz už ma zasa chytá panika, že sa to blíži

mabe
autor
20. pro 2012

tak prvni nakup pro babicku a dedu za sebou, za chvilku valim za dalsim dedou - nakupovat obleceni, pak na obed domu a zase na darky do mesta. 🙂

mame totiz zase malou krizi zdravotni - deda. vcera vysokej cukr, protoze jedl vajickovej salat s majonezou a dost se prejedl, to cukrari vubec nemuzou a ani se prejidat. dneska v noci se rpy zase dusil, ale nikdo nic nevolal. tak uvidime jak to bude dal.

mabe
autor
20. pro 2012

@ellysa jeste ma cas, aby se chystal ven. 😉 naprosto chapu, ze ses nervozni 😝

nefertitka
20. pro 2012

@ellysa jedlo mi nevadi. Len kozmetika. Nemam si ani co obliect,vsetko mi smrdi od avivaze😖. Neviete,kde sa da kupit bezparf.mydlo a sprchac? S pradlom neviem ako to riesit

ellysa
20. pro 2012

@nefertitka nepoužívaj aviváž a kúp nejaký prírodný prášok-denk mit, ecover, frosch, alebo persil sensitiv, ten moc nevonia, mydlo nejaké detské ti vadí? skús pričuchnúť

a v škôlke ma čakal balíček, tak som to doma rozbalila, lebo, že to je pre maminku, tak normálne každé dieťa má vlastný kalendár, kde je každý mesiac nejaká jeho kresba alebo fotka, nádherné to je, som si aj posmoklila emoticon , malá nič nehovorila, asi na to zabudla, až teraz, keď to videla, tak, že to so Zorou robila-slovenská lektorka..Ja si pamätám, že tam s ňou raz bola a stále to spomína, že sa s ňou hrala a to ju asi zavolali, nech ten kalendár spolu urobia 😀 😀

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka tak vidim, ze to nemas jednoduchy 😝

mabe
autor
20. pro 2012

@ellysa no tak to je bezvadnej darecek 😉

ellysa
20. pro 2012

@mabe je nádherný, normálne som ostala prekvapená 🙂

mabe
autor
20. pro 2012

ja jsu zpatky z nakupu s dedou a za chvilku hura jeste pro darky do mesta 🙂 . nemam teda dneska energii, ale anicka spat zase nepujde, nechce, tak pujde brzo spat vecer 🙂

mabe
autor
20. pro 2012

tatka hlida anicku celej den, tedka si sel lehnout po obede, a pak vyrazim. popijim colu, abych neusla. 😀

ellysa
20. pro 2012

@mabe aj ja dnes oliv skúšam dať nepať na obed, lebo ako sme v škôlke do dvanástej, kým prídeme a sa naje a ľahne je pol druhej, potom dlho spí a večer ešte po desiatej vymýšľa, tak dnes nejde a hádam zaspí skôr

mabe
autor
20. pro 2012

@ellysa no, tak to se ti nedivim, tak at to zvladnete a neni moc protivna odpo. anicky jsem se ptala a ona rekla, ze nechce jit spat. sice sem tma zyva, ale necham ji, aspon po 19h zalehne

nefertitka
20. pro 2012

@mabe inak mas pravdu, ak to takto bude pokracovat, tak fakt asi budem musiet vyhladat nejaku pomoc, zatial ako tak zvladam. Inak v druhej teme baby skoro vsetky v 7tt maju uz 7 a viac mm fazulku a bije im aj srdiecko a my nist a objednal ma az na 12ty tt....

mabe
autor
20. pro 2012

tak vsechno nakoupeny, jeste o vikendu nejaky vinka archivni a hotovo. muj tatka sice splnil ukol, ze pohlidal anicku celej den, ale usla mu v naruci na hodku odpo, takze pujde spat.... 😀 ja jsu zrala na spanek uz tedka. 😝 😀 manza sel z prace rovnou do hospody, rikal ze dojde brzo, to jsu zvedava, zitra ma po praci firemni vanocni vecirek. 🙂 no, mamka zitra bude u nas a dokonce do soboty, v sobotu jedeme za kamaradem na beh 11km, pobezi manzova segra. anicku nechame moji mamce doma, aby nenastydla znova. 🙂

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka psala jsi, ze mimco tam bylo, ne? nechci z tebe delat "magora", ale pokud to tak bude dal, tak si myslim, ze je nesmysl se takhle trapit a je lepsi se s nekym poradit a uzivat si tehu.

nefertitka
20. pro 2012

@mabe no take male nenapadne...taka bodka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru