Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
15. led 2013

@mabe snad na teba nieco neleze zase:(

mabe
autor
15. led 2013

@nefertitka ja myslim, ze to mam tema nervikama. preci jenom v patek jdeme si prevzit byt, tak na to porad myslim a vybirame spotrebice, kuchyn,...necitim se nijak nemocne.

mabe
autor
15. led 2013

tak uz mam prdolu konecne doma. pry si to moc uzily, sankovaly z velikyho kopce. 😀 kdyz me vezly tchanovci na rehabku, tak se me tchan zeptal, jeslti uz anicka ma pas. ja rekla, ze jo a on, ze pojede s nema v cervnu k mori. oni nereknou: co kdyby s nama jela anicka, oni to jako tak oznami a ja jsem rekla, ze asi ne. nevim, co reknu v cervnu, ale nedokazu si prestavit, ze by tak daleko anicka jela s nema na 10 dni. a nehlede na to, ze ona ve vedru se strasne prehriva a tak...a chci aby jela se mnou poprve k mori taky a hlavne bych se strasne bala. oni dostaly totiz od svagrove chatku pro 4 osoby s vlastnim socialnim zarizenim, tak maji tam jeste misto. manzel to nechape, on by ji klidne pustil. ja bych ji mozna pustila na par dni tady v cechach,ale autem do chorvatska, je podle me jeste mala. i kdzy vim, ze mladsi deti litaji k mori.

nefertitka
16. led 2013

@mabe mas uplnu pravdu, to by som ani ja Nikolku nepustila takto...jedine, ze by si nebola tehotna a sli by ste vsetci, alebo aspon ty este...to by som sa aj ja bala velmi, jednak ako pises, teplo, more, moze sa hocico stat...urcite sa da na nich spolahnut, ale toto je uz podla mna silne kafe, mali sa ta fakt aspon opytat. Proste im povedz, ze sa bojis.

bambi7
16. led 2013

cafte babule

mab ani ja by som ju nepustila a to je domka starsia, tiez by som sa bala ine je ked su tu na slovensku a mozem keby nieco prist ako do zahranicia a predsa mama je mama .....a tak dlho ze 10dni ved by som sa zblaznila 😀
inak ani moj by ju nepustil..... 😀

no nef daj vediet ci pojdes peso pojdem vam oproti ak autom pockam vas na parkovisku

bambi7
16. led 2013

ale ani na slovensku keby boli tak na 10 dni nie 😀

nefertitka
16. led 2013

@bambi7 prideme autom, ale napisem ti sms, ked budeme vyrazat z domu ok?musim ist rano k lekarovi, ale to stihnem asi do 10tej, keby nie, tak dojdeme o nieco neskor.

mabe
autor
16. led 2013

dobre ranko, tak my jsme tedka dorazily s anickou od dr. sly jsme na druhou vakcinu zloutenky. tak jsme se prosly a vymrzly a uz nikam nepujdeme. je tam sice +2C, ale zima jak svina. uz nam to stacilo, byly jsme dve hodky venku. 🙂
@nefertitka
@bambi7 oni me uz vidi jako uzkostlivou matku. do kocarku jsem jim ju pujcila az v pul roce, na dovci s nema nebyla sama, jenom pres jednu noc a to si pro ni dojedu hnedka v poledne. k mori je to moc daleko, ani ja s manzou jsme letos s anickou nejely sami. proste me to pripada pro anicku zbytecny, je mala a ja to taky nepotrebovala, stacila me chalupa, sumava,...az bude vetsi, tak je to jina vec. ona jeste na slunicku se strasne prehriva a slana voda. zbytecny podle me.

mabe
autor
16. led 2013

@bambi7 ja bych ji treba dala na vikend v cesku, no taky bych trpela, ale je to neco jinyho.

mabe
autor
16. led 2013

oni daly svagrovou ve dvou letech babicce do chorvatska, taky autem, ale to je jejich vec.

ellysa
16. led 2013

@mabe k moru by som tiež nedala, na prázdniny domov alebo na Slovensko asi áno, už bola takto 10 dní odo mňa teraz keď som bola v nemocnici a vydržala, takže ten týždeň by som dala, ale k moru asi nie, predsalen je to moc ďaleko ešte.
Ale poznám rodičov, čo takto dávajú deti bežne od roku...

a ja stále tu, už som si v noci a ráno myslela, že sa to začína-bolesti začali už také celkom silné aj do chrbta a teraz nič, ma len straší krpec

mabe
autor
16. led 2013

@ellysa ja to taky tak vidim - daleko , vedro, koupani jenom more, jely by do chatky sice, takze socialni zarizeni dobry, ale proste ta cesta a dlouho beze me, nee: maji smulu. manza by ji klidne dal. 😝
tak uz cekas, kdy to prijde, co? mala je ve skolce?

nefertitka
16. led 2013

@mabe podla mna to nie je zbytocne, pobyt pri mori je velmi zdravy a buduje imunitu, pomaha aj na kozne problemy, nam velmi prospieval, teda Nikolke, kazdym rokom sa jej lepsil ekzem, po poslednom mori uz ziaden takmer nema. Takze pomohlo. Ale ine je ked tam idete s nou vy a keby naozaj mala ist sama so starymi rodicmi
@ellysa tak stale si kinderko🙂

mabe
autor
16. led 2013

a oni to jeste delaji tak, ze neproberou to se mnou, ale proste reknou: tak anicka s nama pojede v cervnu k mori. 😠 a ja na to, ze ne a zase jim musim odporovat. 😝
@nefertitka urcite to pomaha ten slanej vzduch, ale anicka zadny problemy nema, tak si rikam, ze jeste bez more vydrzi. ono jedes k mori s tam malym ditetem aji tam, kde je bazen a pro decka neco, ale v tomto kempu nic neni, akorat more. no proste je mala aby jela tak daleko, na tak dlouho beze me 🙂

mabe
autor
16. led 2013

a co dneska mate v planu? my za chvilku obed, spanek a pak hrani, ven uz se me nejak nechce. jsu uplne zmrzla.

nefertitka
16. led 2013

@mabe no to hej, to mas pravdu, mali by tam byt aj nejake veci pre deti, ihriska, animacie, minidisco a tak...to Niki sa v tom vyziva;) hlavne na tu discu sa vzdy pekne obliekala...vyberala, co chce;)
Moja svokra to zapotila, ked mala Niki rok, ze ju vezme v lete na dovolenku, sme na nu kukli obaja stylom, ci jej nesibe. No neexistuje.
Ani my dnes nejdeme von, bola posledne 3 dni aj doobeda aj poobede a dnes sa mi maximalne nechce, pojde zas zajtra...jeden den to prezije, teraz sme ani nemohli ist, varim

mabe
autor
16. led 2013

@nefertitka vsak jeden den doma s hrackama jim neuskodi. 😀 ona anicka je naockovana, takze chci aby byla aji kvuli tomu vklidu. zitra bysme mely jet k nasim na celej den, odpo jdu totiz k zubarce, ale uvidim jestli se mamka uz citi dobre, byla o vikendu trosku nachlazena. kdyztak by musel prijet muj tatka sem a ja sama zajet jenom k zubarce.

holky, dneska jsem zase spatne spala v noci, uz se patek blizi, tak se me to porad honi hlavou. 🙂 uz se moc tesim, jsem zvedava, jak to tam bude vypadat. i kdyz je to stejnej byt jako u tchanovcu dispozicne, ale presto je to po nekom a tak...o vikendu uz zacneme neco predelavat. 🙂

mabe
autor
16. led 2013

@nefertitka ty jdes zitra na kontrolu na gyndu? kdy mas dalsi? vidim ze tt krasne pribyvaji 😉

nefertitka
16. led 2013

@mabe musim na ekg kvoli tehotenstvu

mabe
autor
16. led 2013

@nefertitka ty mas problemy se srdickem?

nefertitka
16. led 2013

@mabe nie nemam, ale poslali ma tam, tusim, ze kazda tehotna na zaciatku chodi na ekg

mabe
autor
16. led 2013

@nefertitka ja jsem na to asi zapomela. 😝

nefertitka
16. led 2013

@mabe 😉 ved to je aj vcelku davno uz

mabe
autor
16. led 2013

@nefertitka noto mas pravdu 🙂

jee, ja jsem tedka uplne vytuhla s anickou po obede, hodku jsme si daly, ten utros me teda dava. 😀

nefertitka
16. led 2013

@mabe ja som si tento krat nezdriemla cez obed, akosi v noci nemozem spavat:(

ellysa
16. led 2013

@mabe budeš mať pekné starosti s bytíkom, by bolo aj fajn teraz otehu, by si na to tak nemyslela 😉
ani ja som dnes malú nedostala von, ani v škôlke neboli, uvidím kedy príde muž, že by sme ešte aspoň do obchodu zbehli, len to s malou sama už nie

ellysa
16. led 2013

a dnes sa Oliv podarilo v škôlke rozbiť rádio, aspoň mi to bonzovali v dvoch jazykoch všetky deti, keď som po ňu prišla 😅 ,ale neviem, čo sa stalo, učiteľka nepovedala nič ale deti mali zjavne zážitok , malej sa pýtať moc nechcem, aby nemala nejakú traumu

mabe
autor
16. led 2013

@ellysa ja se teda citim tehu, ale jsem 4DPO, tak je to blbost. proste vim, ze jsme se snazily a mam nerviky z toho bytu a vseho,takze asi proto me je takhle. jaksi citim podbrisek a rano nemuzu snidat poradne,...proste psychika dela hodne. 😀

mabe
autor
16. led 2013

@ellysa asi nejak omylem zavadila o neho.

mabe
autor
16. led 2013

zitra mam jit na 14h k zubarce - je to u nasich, ale dojde muj tatka v poledne a bude s anickou. k nasim nepujdu mamka je nejaka nachlazena, tak radsi zajedu sama takhle k zubarce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru