Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
18. led 2013

nef ,mab je ako ja pojde pokial nebude druhe ze mab 😉 je to silna zienka
a inak ak chceme druhe ine ani nezostava ....ale urcite to vyjde musiiiii

a co varite ja uz ani neviem cooooo

nefertitka
18. led 2013

@bambi7 ja mam kura zo vcera a dusenu kapustu k tomu a zemiak, som chytila strasnu chut na kapustu, tak som si ju hned musela urobit a ty co varis?

bambi7
18. led 2013

mam slepaciu polievku a neviem co uvarit spravim moravske kolace a neviem co este

mabe
autor
18. led 2013

@bambi7 ja chci moc dalsiho prcka, proste uplna rodina. musi to snad nekdy vyjit.

ja dneska nevarim. za pul hodky jdu za anickou do skolky a pak ke kamosce na obidek a odpoledni hrani deti 😀 nevim, co budeme mit na obidek.

mabe
autor
18. led 2013

tak volal manza,ze to s anickou zvladly, pry mu aji zamavala, coz je u ni co rict. 🙂

zuzkat1
18. led 2013

@mabe rok je dlho. Ja som ten typ ze to cakanie ma depta. Po prvom ma som cakala 4mes a podarilo sa az o rok.
@bambi7 tak to ma mrzi ale je pekne ze si taka odhodlana
@ellysa no asi tie 3 mesiace su optimalne. Uvidim co mi povie v stredu dr.

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 delej, jak citis. me to trvalo delsi dobu, kazdopadne drzim palce.

zuzkat1
18. led 2013

@mabe ja neviem co citim.... Dakujem. Rodina ma odhovara od dalsich pokusov tak mam total chaos.

ellysa
18. led 2013

@zuzkat1 prečo ťa odhovárajú, podľa mňa ak by si to ešte raz neskúsila mrzelo by ťa to, pozri na mňa, tiež dva MA a teraz druhé na ceste

zuzkat1
18. led 2013

@ellysa to je super. Blahozelam. A robila si nieco inak teraz?

mabe
autor
18. led 2013

ahojte, tak dnesek super. anicka pry ve skolce uplne bezvadna, ani nechtela jit domu. pak ke kamosce na obidek a dorazily jsme az tedka. 🙂 tedka jsem uplne brecela u telefonatu: anicka si volala s moji mamkou. uplne krasne odpovidala a byla taak roztomila. 🙂

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 kazdopadne se rid svymi city. nejakou dobu to bude urco trvat, at uz 3 nebo 6 mesicu, proste jak budes mit silu to zkouset dal, tak smele do toho. 😉 od rodiny bych si urcite nenechala do toho kecat.

mabe
autor
18. led 2013

holky, neco pro zasmani: byla jsem na facebooku a kamoska online. tak se ji ptam, co dalsi kamaradka? mela dneska rodit naplanovanym cisarem. je to jeji treti dite, maji dva kluky, tak si rikala, ze by chtela holcicku. nedaly si to rict. a kamoska , ze uz porodila, ze nez ji rizly, tak zacla rodit normale. pry maji Bedricha a rodila do vody 4,65kg. tak pisu kamosce, ze gratuluju k malymu a ona ze o nicem nevi. tak pak z kamosky na facebooku se vyklubal jeji manzel, kamos sprymar. tak jsem zase rychle psala te kamosce a ona lezi doma s chripkuo a na cisare jde az v pondeli. 😀

zuzkat1
18. led 2013

@mabe oni sa boja. Vraj ci mam este odvahu a tak. No sama neviem. Uvidim co aj dr povie. Sama mam teraz pocit ze chyba je vo mne.

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 naprosto chapu, ze ty sama nevis. vzdyt to jeste nemas ani za sebou. ja jakmilej sem vedela, ze je to spatny, tak jsem hnedka chtela mit po revizi, abych mohla zacit znovu. dva MA jsem mela pred anickou a loni dalsi. to jsem chtela byt co nejdriv fit kvuli anicce, abych si ji mohla uzivat. vim, ze to neni utecha, ale aspon mas jednoho prcka, coz je o trosicku snazsi. chyba v tobe? uvidis, co reknou ty ruzny vysetrreni, ale nesvalovala bych to na sebe. tedka je to strasne tezky obdobi, ale to prejde, i kdyz to tak nevypada. drz se, bude lip.

ellysa
18. led 2013

@zuzkat1 pri dcérke som užívala na začiatku duphaston a prednison -do 16tt(boli sme na špeciálnom vyšetrení v Prahe-imunulógi, kde mi zistili "alergiu na spermie"), plus som si pichala heparín-predispozícia v rodine na trombózu a bola som sledovaná na endokrynológiii, vytvárajú sa mi protilátky proti štítnej žľaze

teraz pri malom som v rakúsku, tu som dostala na začiatku tiež duphaston -krvácala som (hematóm) a vydupala som si aj ten prednison, iné nič, podľa nich som zdravá, im vyšli testy dobre,

mabe
autor
18. led 2013

@ellysa tak jak se mas dneska?

ellysa
18. led 2013

@zuzkat1 kľudne sa môže stať, že je to len náhoda, aj také sa stáva, alebo nejaký vírus a podobne, neboj, hlavne teraz toto prežiť a naštartovať sa, rodinka by ťa mala podporiť, ale určite myslia len v dobrom, keď ti to hovoria, nechcú aby si bola nešťastná, každopádne je to na tebe ako sa rozhodneš

ellysa
18. led 2013

@mabe som neuveriteľne unavená zasa, s malou ráno na boboch, poobede som sa vybrala na aute a samozrejme zapadla, tak ma museli vytláčať, tak z toho nervy, potom až do teraz s malou a ona sa stále chce hrať na koberci a vstaň, sadni, vstaň, sadni, nedá sa jej vysvetliť, že ja už som rada,že žijem, teraz prišiel muž a ja sa teším ako sa odvalím do postele, dúfam, že začnem keď tak rodiť niekedy cez deň, lebo na noc by som to naozaj asi nezvládla 😝
zajtra začínam 40tt aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mabe
autor
18. led 2013

@ellysa tak se pekne dneska prospi a snad to bude za dne. ono je to horsi s jednim ditetem rodit nez to prvni, ze? 😝 manza na basketu a ja cekam az se anicka vykaka, pak si pujdeme vycistit zuby a pak snad pujde spat. ja bych byla tak moc rada, aby anicka umela byt sama v posteli. nemusi hnedka spat, ale proste bt ve sve posteli a cist si. takhle musim byt furt s ni, dokud neusne. zkousela jsem ji to vysvetlit, ale nejde to. rekne ze se boji.

ellysa
18. led 2013

@mabe ja s ňou tiež teraz chodím spať, ale ako nespí na obed, tak prečítam rozprávku a spí, tak mi to až tak nevadí
dokonca asi už týždeň spí zasa u nás v spálni, no ale čo narobím, nútiť ju nechcem

zuzkat1
18. led 2013

@mabe ved aj ja uz na to myslim ze kedy sa zas snazit ale je vo mne ta pochybnost. Manzel studuje. Tento rok konci bakalara tak mozno po skuskach v lete by sme sa do toho pustili

zuzkat1
18. led 2013

@ellysa tak teda pekny zoznam diagnoz. Ja este beriem duphaston kedze dr nevedel na 100% ze ci je koniec ale dali mi ho az ked som zacala krvacat.
no inak teraz sme boli vsetci chori,mala nas nakazila.tak mozno aj to.

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 pochybnost, jestli se to povede nebo jestli chces byt tehu?

zuzkat1
18. led 2013

@mabe kolko ma anicka? Moja tiez nespi sama.ma 3. Tiez vyhlasi ze sa boji aj ked viem ze vymysla. Ale ja ju este vecer kojim tak tak aj uspavam.

zuzkat1
18. led 2013

@mabe ci sa to podari

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 anicka ma v breznu 3 roky. my totiz bydlime u moji babicky v baracku a mame jednom dva pokoje. takze ona spi vedle nas hnedka. ono to neslo nejak udelat. no mozna by to slo. trosku me to stve. za mesic a neco se stehujeme do bytecku a jsu zvedava, jak to anicka bude zvladat, mit svuj vlastni pokoj a usinat sama. ty jeste kojis? to jses teda dobra.

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 ja mam pochybnosti taky. tedka mam prvni mesic snazeni. jsem 5DPO a uz jsu nervozni a zvedava. jakmile se me v budoucnu ukaze tehu test pozitivni, tak budu kazdej zachod cekat, jestli nahodou nezacnu krvacet. proste to ve me je a bude, to nevymazu.

zuzkat1
18. led 2013

@mabe hej.my sme obe take zavislacky. To su len nase chvilky. My mame 2izbovy byt a mala spi zatial s nami. Este sme neriesili ze detska izba.my potom casom pojdeme do obyvacky a spalna jej ostane.tak mame skoro rovnako stare deti.hanka mala teraz 3.

zuzkat1
18. led 2013

@mabe ja som toto robila teraz. Aj rozmyslam ci to nevyvolal ten stres.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru