Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

tinacho
23. únor 2013

@nefertitka ahojky, ano je to prvý krát a rúca sa mi celý život od piatku ležím v posteli, nedvíham telefony, som uplne kao. Bolo by to naše prvé bábo a tak veľmi sme sa tešili. Chcela som to oznámiť po 1 trimestry. Už som sa videla ako pyšne to vykričím do celého sveta......Čierne poznám, Čadca je malá. A ty si z Blavy ako čítam aj ja tam mám rodinu, teraz nedávno som riešila zasa nemocnicu Kramáre s maminou, mám ju veľmi chorú onko. Takže toho stresu je toľko už nevládzem 😖 😖 😖 😖

nefertitka
23. únor 2013

@tinacho joj to ma mrzi aj s tou maminou ☹
je to tazke, ja som druhy potrat mala takto ako ty, proste prestalo bit srdiecko, ziadne krvacanie, nic...prvy potrat som krvacala...
neboj, ono sa hovori, ze prvy potrat este nic neznamena, asi bol plodik poskodeny, lepsie takto ako neskor...este sa to podari, uvidis...

tinacho
23. únor 2013

@nefertitka Ďakujem si zlatá, ty si mala 2 potraty ak sa môžem spýtať, lebo vidím že Nikolka vyšla čí?

nefertitka
23. únor 2013

@tinacho ano pred nou a po nej mi nevyslo dalsie tehu, ale to je o inom, tam boli ine problemy...ale vzdy som to strasne zle znasala, neboj, date si zo 3 mesiace pauzu a sup na to znovu a uz to vyjde 😉
Nikolka vysla, ale velmi tazko, tam som mala tazke tehotenstvo s kopou problemov...ale vynosila som, to je hlavne, aj ked sa narodila o mesiac skor;)

bambi7
23. únor 2013

cafte babule ako
mabus slniecko superrrrrrrrrrrrrrr moc drzim palceee parada tentokrat to bude ok musiiiiiiii 😉
jaj super hned som spokojna 😉

domka ma sopliky stale takze v noci zle spi ale uvidime .....teplotu mala rano a teraz pojdem zmerat
ta este kresli pri mne 🙂

tina to mi je luto vieme vsetky ako je.....je to tazke ale nevzdavaj sa ono to nabuduce vyjde musi len musis verit aj ked teraz mas ine pocity ze nechces nemozes uvidis vsetko chce cas a budes super maminkou drzim moc palce zvladnes to uvidis drzim moc palceeee

nef no super ze svokor mal pristup aky mal super vidis 🙂 a co niky ako?
a ty sa ako citis?

tak babulky pekny vikend este

nefertitka
24. únor 2013

@bambi7 Domka fakt byva casto chora....chuda male...ale aspon si tymi castymi chorobami buduje lepsiu imunitu...
ja sa citim vselijako, raz dobre, raz horsie....ale pri vsetkych tych problemoch som rada, ze mame aspon to jedno dieta a ze je zdrave...niektori ani to nemozu mat. Uvidime, co nam zivot este prinesie, ale ostaneme len pri Nikolke, momentalne to tak citime, tak sme to citili aj predtym, obaja. Keby som nahodou nejakou zas otehotnela niekedy, tak sa bojim, co by sa stalo, hlavne tych neskorsich problemov, a nemienim sa cele tehu takto stresovat, to mi za to neboji, ten stres ani tomu malemu neprospeje
Ked sa vyzdraviete, tak vas potom ocakavame;)
uz sa tesim na letnu dovolenku;)

mabe
autor
24. únor 2013

dobre ranko, tak je tady mamka, dneska delam slavnostni obed pro tatku, ma zitra narozky, vyvar a rizky s bramborovym salatem. tatka jel s manzou na byt dodelat elektriku a na obed dorazi, odpo pujdeme k tchanovcum. porad mam pocit, ze se me chce na velkou a chodim porad curat. mozna je to psycho, kdyz uz vim.... sem tam me tam picha a jakoby citim podbrisek, ale nijak vyrazne neboli, snad je to ok

mabe
autor
24. únor 2013

@bambi7 dekujuuu, ale zacinam mit silenej strach, jdu na zachod a bojim se, abych nezacla krvacet. 😝 sem tam me tam popichuje, snad je to ok, jak se deloha roztahuje.....no, uvidime co nam dalsi dny prinesou

ellysa
24. únor 2013

@bambi7 juj znova choručké? 😖 nech sa Domka rýchlo vylieči, už bude hádam jar a slniečko a jasné na Magio pôjdeme 😉
Posledné dni dosť náročné, asi začali koliky u malinkého a keď ho to bolí chce len byť na prse a potom sa zasa prepapá, grcia, záha ho páli a dookola, tak je to celkom perné, ale neviem ako ho inak ukľudniť cumlík vôbec nechce, takže asi len čakať kým z toho vyrastie, teraz buvká, väčšinou doobeda je fajn a potom okolo tretej až do večera je to tak
u Oliv dnes v noci bola cumlíková víla, sme zbalili cumlíky a ráno namiesto nich našla doktorský kufrík, tak sa vyšetrujeme 😉
@mabe taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto držím palce, budem na teba myslieť

mabe
autor
24. únor 2013

@ellysa dekujuu, je to strasne cerstvy a snad to bude ok, mam z toho celkem obavy, ale co uz, musim verit, ze to bude ok.

bambi7
24. únor 2013

Cafte mabus to je jasne ze mas strach aj ja by som mala ale som velmi rada ze si tehuuu a verim ze dopadne dobre musii zasluzis si to 🙂 moc na teba myslimmmmm

nef super ze uz je aspon trochu lepsie
no hej domka byva casto chora hlavne ked je niekto iny ako teraz ja a hned to ma 😒 ale neva dako to poriesime

mabus a peknu oslavumy sme mali pred tyzdnom 🙂

tak cafte babule

bambi7
24. únor 2013

ahoj elly domka mala tiez to iste ta tiez mala koliky a to sa hovori ze len chlapci ale nie a tiez grcala z mliecka aj sme boli ci nema reflux a nie nemala ale trvalo to dlho ......
a davala som jej kkvapky len si musim spomenut na to brucho

nefertitka
24. únor 2013

@ellysa no tie koliky si pamatam aj ja, to bola hroza, nechcela papat mliecko kvoli tomu, stale plakala, zvijala sa, do toho este aj reflux...hrozne....do konca 4.mesiaca to trvalo
@mabe ano roztahuje sa....ja som mala pocit na kramy a dlho a pichanie a vsetko akoby mal menzes dojst

mabe
autor
24. únor 2013

@bambi7 no, to bude jenom obed a pak nasi pojedou domu. pak my pujdeme spinkat a pak k tchanovcum.

holky, ja jsu tak utahana a porad mam pocit na velkou. a zizen jakou mam, porad piju a litam na zachod, ale mozna je to psycho. 🙂

mabe
autor
24. únor 2013

@bambi7 dekuju moooc, za drzeni palcu, verim, ale strach mam

mabe
autor
24. únor 2013

@nefertitka rikam si pokud to nejsou vylozene bolesti, tak je to ok. jejda, co me jeste ceka nervu, dneska jsem nemohla spat.

mabe
autor
25. únor 2013

ahojte, tak dneska jsem si zkusila dalsi test a carka silnejsi, tak snad to bude v pohode. dneska jedeme k nasim, jdu odpo k zubarce, ma me vrtat jeden zub a mela me jeste trhat osmicku a rikala, ze me zachrani leda tehu, pak by me to netrhala. tak jestli si nebude rikat, ze si vymyslim.
🙂
holky, tak vcera jsem se dozvedela u tchyne, ze manzuv deda ma rakovinu plic. uz delsi dobu spatne dycha a miva stridave teploty a tak..na ni mu neprisly, pred rokem RTG a nic tam nebylo. byl minulej tyden zase na RTG a uz tam neco ma, dr. rikal,ze to vypada na rakovinu a posila ho na onkologii. tchyne se ptala, co se s tim da delat a on ze nic. pry u tak staryho cloveka se s tim nic nedela. ve stredu tam jedou, tak jsu zvedava, treba to nebude tak strasny.

bambi7
25. únor 2013

ahojte babule ako sa dnes mate?
domka je z ok este ale do zajtra budeme doma a mozeme ist von.....

robila som palacinky s jahod.dzemom a domka mala zemiaky a masko ta sladke nemusi len cokoladku 😀

mabuska to mi je luto manz.dedko ma rakovinu to je hrozne .......
co ste dnes varili?
ty sa hlavne drzkaj a myslim na tebaaaa
cafte

mabe
autor
25. únor 2013

@bambi7 ahoj, tak to je dobre, ze uz je vam lip 😉 dekujuu, no sem tam me poboliva v podbrisku, hlavne kdyz dlouho stojim nebo tak, popichava me tam,...snad to bude vse ok. dr. se chystam zavolat az v patek,kdyz bude vse ok. prijde mi zbytecny tam hnedka chodit, utrogestan mam doma a stejne ho beru uz od ovulky, zitra jdu na krev na stitnou zlazu, to je taky treba hlidat a to je vse, snad uz se postesti a vse dobre dopadne. dopo me byva tak soufl a odpo uz bych porad jedla, prsa boli, porad mam pocit zizne, tak chodim furt curat, jak piju.

mabe
autor
26. únor 2013

ahojte,tak ja uz mam za sebou odber krve na endokrinologii, tedka se nasnidam, podivam na kouzelnou skolku a pujdeme se trosku projit. venku zacina sviti slunicko a zatim 5C. odpo jde anicka k tchanovcum a my jdeme na 18h s manzou na schuzi do noveho bydliste. 🙂 jee, to budou na nas koukat, co to je teda za novy lidi,... 😀 bude se rozhodovat o zatepleni domu a jestli neudelat vetsi balkony a tak...tak jsu zvedava, co tam bydli za lidi. 😀

bambi7
26. únor 2013

caf mabus aj my pozerame kuzelnu skolku domka to ma rada 😉
boli sme vonku nakrmit kacicky labute a je....este som bola v obchode
nas tato ide zajtra na operaciu nosovej prepazky tak sa boji este je v robote vcera bol do 21 tak dnes pride skor.....sice ho boli hrdlo povedala mu lekarka ze to nevadi kym nema teploty ale zajtra sa na neho pozru a povedia ci ide na operaciu alebo nie......uz by to chcel mat za sebou....

no a my sa hrame a teraz si idem dat kavicku,a ako mabuska slniecko ako sa citis a pekne my posli tehu bacilky

mabe
autor
26. únor 2013

@bambi7 bambi, tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj, 😉

mabe
autor
26. únor 2013

@bambi7 v poledne me trosku bolelo tahlo bricho, jestli je to mozny. byly jsme venku,tak ja kdyz dyl stojim, tak pak me tam picha a tahne. potrebovala bych dukaz, videt mimiska nebo neco. zitra si asi udelam zase test. nejak tomu nemuzu uverit, zatim.

bambi7
26. únor 2013

mabus urcite si tehu 😉 a tentokrat to vyjde musiii myslim na teba a dakujem za tehu bacilkyyyy snad pomozu 😀
pekne si lazkaj aspon na chvilku a oddychuj aj ked pri krpcoch je to tazke

mabe
autor
26. únor 2013

@bambi7 no, ono lezeni s anickou moc nejde. ja si s ni leham po obede a jak prijde manza z prace, tak lehnu a ani se nehnu. 😀 snad to bude vsechno v poradku. a tehu bacily budou teda ucinkovat? snazite se poradne? 😀

tinacho
26. únor 2013

Ahojte baby, tak som sa vrátila z nemocnice a mám to za sebou. Prečo sa všetci starajú ako mi je po fyzickej stránke, keď srdce je boľavé. Ako ste prežili chvíle po potrate? Poraďte som na dne, nič ma nebavíí...prejde to niekedy.... 🙄 🙄 🙄

nefertitka
26. únor 2013

@tinacho prejde, teraz je to velmi cerstve....postupom casu to bude boliet menej a menej, uvidis...

tinacho
26. únor 2013

@nefertitka vieš ale tie tzv. od každého povzbudivé slová, neboj otehotnieš ešte rýchlejšie....haha posledné na čo myslím je neaké tehotenstvo, tento stres zažiť znovu no neviem .......mne už fakt šibe....

bambi7
26. únor 2013

cafte babule

tina je to cerstve ja som poprvom tiez bola na tom blbo ale 2X som sla z nemocnice vysmiata moj si myslel ze mi preskocilo 😉 ale tam som si povedala ze nema zmysel sa trapit nezmenim to a treba ist dalej a bojovat podarilo sa a mame krasne dievcatko 😉
je to tazke jasne boli to ale zvladnes to a bude ok mne po prvom pomohlo chodit sem ......pokecat si s niekim kto to prezil,hlavu hore nabuduce to vyjde a bude vsetko ok ....

bambi7
26. únor 2013

mabus teraz sa nesnazime bola som chora a moj ide zajtra na tu operaciu prepazky nosovej .....ale dobehneme to 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru