Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
3. bře 2013

@mabe ano je krasne;) uz sa tesim, ze sa bude oteplovat a aj predlzovat dni ze sa budu...
ano si tehotna, kolko mas vlastne od MS?teda tej co mala prist 😝

mabe
autor
3. bře 2013

@nefertitka ja mam tedka tyden od MS.

mabe
autor
4. bře 2013

ahojte, tak behem hodky jsme mely obejity 4 skolky. 🙂 pak jsem jeste zasla s anickou do lidla koupit nepromokavou soupravu do deste. byla se mnou mamka, ale bylo to jako mit dalsi dite. 😝 proste moje mamka ma asi zaslouzenej invalidni duchod, ona by uz asi nemohla nikde neco rozhodovat, vyrizovat,... 😝 jsu uplne znicena, ale odpo jedeme za kamoskou, taky si chce odpo skocit na zapis, tak budu hlidat kluky a pak pujdeme ven, decka na kolo. 🙂 venku je krasne.

mabe
autor
4. bře 2013

ahojte, tak odpo bezva, ale jsu uz za celej den utahana jako pes. 😝 rano obejit 4 skolky, pak jsme jely domu na spani a pak za kamoskou, anicce jsem vzala sebou kolo. dorazily jsme domu az po 19h. anicce uz to pomalicku zacina jit. a zitra jsem ji na odpo domluvila tchanovce a ja si trosku odpocnu. 🙂

bambi7
4. bře 2013

cafte babule ako sa dnes mate?
my sme boli vonku na kolobezke bolo krasne a potom klasika ....ozehlila som
inak nic nove

mabuska no oddychuj trochu
zajtra idem k detskej nech mi da peciatku na prihlasku do skolky a v stredu to pojdem odniest .....uvidime ako to bude codomka a choroby.....

tak pa

mabe
autor
5. bře 2013

dobre ranko, tak dneska jsem si pospala dyl nez anicka s manzou, ten vcerejsek me teda unavil. 😝 😀 dopo pujdeme na hriste, mozna na odrazedle a odpo jde anicka k tchanovcum, tak budto budu lenosit nebo uklidim trosku, to spis je treba tady vysat a utrit prach. zitra bude anicka u nasich celej den, tak si pak odpocnu vic. jdu zitra na kontrolu stitne zlazy, tak ji maji nasi a kdyz uz, tak na celej den. 🙂
@bambi7 neboj, ja se setrim, i kdyz teda vcera jsem byla totalne KO. dneska jenom mensi prochazka a odpo budu vic lenosit. ono se to s jednim ditetem moc neda. snazim se oddychovat, ale zase pokud ma byt tehu v poho, tak by melo vydrzet, no ne? 🙂 porad tomu nemuzu uverit, jsu zvedava a zaroven zacinam mit nervy na patecni UTZ. bude tam mimco? nebo nic tam nebude. kamoska mela treba tu molu...no rikam si, ze uz bych mohla mit bezproblemovy tehu, ne?

nefertitka
5. bře 2013

@mabe uz by si mohla;)
minule si uz v tomto obdobi spinila, nie?
ja som v noci mala hrozne bolesti brucha, musela som vstat a dat si tabletku, som myslela, ze uz dosla MS a nic:( nechapem

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka ahoj, myslim, ze uz jsem minule spinila. nevim, to presne, ale asi jo. co dneska delate? pocasi zacina byt uz moc prima. 🙂

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka mozna se telo pomalicku pripravuje na MS

nefertitka
5. bře 2013

@mabe hej hej, to pocasie je uplne uzasne;) asi pojdeme dnes von aj doobeda aj poobede....navarene mame
uz sa tesim na leto...

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka je treba vyuzit naplno slunnych dni. 😉 ja teda pujdu jenom tedka dopo a odpo odpocivat a neco malo poklidit.

mabe
autor
5. bře 2013

holky, tak jsem si precetla, co vsechno anicka musi umet do skolky. takze musime zacit trenovat oblikani, obouvani a velkej zachod. zatim chodi na nocnik, protoze zachod mame na chodbe v mezipatre, tak v byte uz mit nocnik nebude. ja delam hodne veci za ni - oblikani,,...musim s tim prestat a nechat to jenom na ni.

nefertitka
5. bře 2013

@mabe a das ju od septembra uz na kazdy den?

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka doufam, ze se podari ji tam dostat, mame trosku "tlacenku" 🙂 . urcite kazdej den bych ji tam hnedka davala, nejdriv na pul dne a pak na celej. anicka je moc rada ve skolce, na hristi se hnedka kamaradi s detma a za pul roku to bude potrebovat jeste vic. kdyby tehu vyslo, tak by to bylo bezva, ze posledni dva mesice by anicka byla ve skolce. tak snad to vsechno klapne

nefertitka
5. bře 2013

@mabe tak drzim palce, aj my pojdeme zas az od septembra

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka bylo by to uplne uzasny, kdyby vsechno vyslo..no uvidime co nam zivot prinese.

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka snad je to vse ok, prsa boli nality. bricho mam vecer jak v 5 mesici 🙂

nefertitka
5. bře 2013

@mabe a zle ti nebyva?

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka no, dopoledne moc jest nemusim, nezvracim, ale je me proste tak divne dopo a navaluje se me z ruznych pachu. u anicky me jsem taky nezvracela, tak snad to neni spatnej naznak. zato odpo mam chute a chute...

nefertitka
5. bře 2013

@mabe ale urcite to neni spatny naznak🙂 uz to vidim, ze to bude fajn tento krat 😉

nefertitka
5. bře 2013

no strasne tam fuci, neviem ci ist von aj teraz:(

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka tak my jsme dorazily z venku. za 1,5h jsu celkem prokrehla. ono tam fakt strasne fuci. anicka se vyblbla na kole, tedka ma chvilkuk pohadky pred obedem, pak najest a spat. 🙂 uz se tesim na spanek. 🙂

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka dekujuuu, snad to fakt bude ok. ja se zatim citim uplne v pohode, teda unavena, kdyz dyl stojim nebo chodim tak me tahne bricho, ale jinak dobry

nefertitka
5. bře 2013

@mabe my sme tiez boli, ale v ramci toho ze fuci sme sli do obuvi a kupili sme nikolke slapky take gumenne a jarne boticky...take ku suknicke a tak....uz ma aj tenisky a este nejake platenky a sandalky a bude vybavena co sa obuvi na leto tyka

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka no, to me povidej, ja musim anicce koupit troje boty: sandale, tenisky, a uzavreny boty

nefertitka
5. bře 2013

@mabe a kazdu chvilu, ze? 😝

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka no, anicka mela boty tedka od podzimu. predtim jsem to zanedbala a nosila maty boty 😝 zitra jdu na endokrinologii, tak se v klidu mrknu do mesta na nejaky boty, kde co maji, abych anicku zbytecne nekam netahala. pak pujdu na jisto. ja si chtela kupovat novy gate a tak, ale vidim ze s nafouklym brichem mozna budu kupovat uz tehu. mam jeste dvoje z minule, tak uvidime.

nefertitka
5. bře 2013

tak, umyly sme okno aspon v obyvacke, uz sa cez neho nedalo ani kukat 😝 ...Nikolka mi pomahala....

nefertitka
5. bře 2013

ale ostalo mi naprd, hlava sa mi toci, od zaludka mi je tazko, asi pred MS stav

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka tak at brzo dojde MS a mas klid

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru