Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
11. bře 2013

cafte babule

no dnes sme boli vonku doobeda aj poobede tak super domka sice nie je vobec unavena klasika....
zajtra ideme na ten kurz keramiky domka sa pohra z hlinou ta to ma ako plastelinu 😀 bavi ju to minule robila sliepocku tak zajtra ju bude mat uz vypalenu tak ju bude malovat

no nessik jasne ze mozes k nam aj ked ma mrzi co mas tiez za sebou......je mi to luto
ale neboj podari sa a bola si uz na vysetreniach poslali ta?

nefertitka
11. bře 2013

ahojte... ako?

@bambi7 super, ze ju to bavi, my sme Nikolku prihlasili na kurz plavania, zacneme od aprila, tak som zvedava, ako jej to pojde a snad sa mi tam ani raz nepritopi 😝 ...ale bola by som rada, keby vedela plavat

mabe
autor
11. bře 2013

ahojte, tak dnesni den super s kamoskou, v poledne obidek, pak spanek u nich i ja teda 😀 a pak si decka hraly. domu jsme dosly pred 19h. holky, ja snad budu mit o 30kg navic po tomto tehu. u anicky jsem mela chute, ale to se neda vubec srovnat. dopo nemuzu jest a po obede to zacina, mam porad chut na jidlo a kdyz si neco nevezmu delsi dobu, tak je me zle z hladu. 😝 vubec to neznam takovy stavy, ale jestli je to znak zdravyho tehu, tak prosim... 🙂

mabe
autor
11. bře 2013

@nefertitka ahoj, jak jste se dneska mely? zitra se ma ochladit, ach jo.
@bambi7 jee, keramika, tak to budete mit super 😉

mabe
autor
12. bře 2013

dobre ranko, tak dneska mame poklidnej den. pujdeme dopo nakoupit prochazkou, pak uvarit obed: dneska budou spagety a odpo prijde kamoska nas ostrihat. asi anicce necham ten jeji klasicky sestrih trosku kratsi. nechce se cesat, takze pujde zase nakratsi. 🙂 manza dojede az v noci, pujde z prace na byt a pak rovnou na basket. snazi se tam chodit kazdej den, abysme se uz mohly prestehovat. uz jenom natrit topeni, podlaha, vymalovat, kuchyn a stehujeme se.

nefertitka
12. bře 2013

@mabe ahoj, my sme dnes boli doobed doma a teraz ideme von, snad sa nerozprsi....a dufam, ze ti tehu bude takto super pokracovat;)
ja som sa rozhodla cvicit, do leta chcem mat lepsiu postavu, sa divim, ale makam kazdy den poctivo uz vyse mesiaca 😝 ...snad mi to ostane, sice len doma, ale lepsie ako vobec..zadok ide v pohode, ale neznasam brusaky, tie flakam, ale musim sa aj do toho lepsie a poctivejsie pustit...moja segra chodi do posilky uz asi 5 mesiacov a zasnem ako sa jej fakt meni postava a normalne jej zmizla celulitida. To by som aj ja potrebovala🙂

mabe
autor
12. bře 2013

@nefertitka pekne, ty ses teda dala do cviceni 😉 jen tak dal 😉 no, snad me po 3 mesici ty tehu nevolnosti dopo a tehu chute odpo prejdou. 😀

bambi7
12. bře 2013

cafte babule
no boli sme na keramike domka spravila princeznu a konika tak sa tesila a cestou domov pri skolke boli koniky tak si domka zajazdila tak sa tesila 😀

mabus super tak sa drzkajte

nef ja chcem zacat behat len je este zima tak o mesiac ale aj ja doma cvicim zumbu teda ak mam cas ......inak do posilky by som sla aj ja no tak beh mi zostava 😀 nef a kolko denne cvicis?

dnes som varila pecene kura a ryzu a aj vypraz,file a zemiaky kazdemu ine

😀
tak pekny den

nefertitka
12. bře 2013

@mabe mali by....teraz ti stupaju hormony rychlo, to preto

@bambi7 nepozeram nejak na cas, ale precvicujem hlavne zadok, lebo ho mam nejaky splasnuty a celulitidovy 😝 ...takze striedam cviky na zadok a stehna a sem tam brucho a kupila som si dvojkilove cinky, tak aj ruky trosku...napriklad polodrepy s rozkrocenymi nohami robim s cinkami, aby to bolo trosku efektnejsie, ale ked som cvicila prvy krat, tak som mala taku svalovicu, ze som sa hybat nemohla 😝 ...a kam chodievas behat?ja som to tiez uz skusala, ale vydrzim strasne malo a lapam po dychu...
my sme tiez dnes mali kura 😉
a pridete niekedy na navstevu?

mabe
autor
12. bře 2013

@nefertitka tak jak jste se mely dneska? my tady mely kamosku na strihani. ta chut k jidlu je silena tedka. musim jit brzo spat. 😀

nefertitka
12. bře 2013

@mabe dobre, boli sme na ihrisku, bolo tam kopec deti, tak sa Niki vyhrala...
to je dobre, ze mas chut na jedlo, ja som najskor mala a potom som nic nemohla ani citit, ked som bola hladna, bolo mi zle, ked som sa najedla, este horsie

mabe
autor
12. bře 2013

holky, tak tedka si davam utopence, to je krasa 😀

nefertitka
12. bře 2013

@mabe mne strasne chutili tie nezdrave polievky 😝

mabe
autor
12. bře 2013

@nefertitka jaky nezdravy polivky? jako z pytliku? zitra me mamka upece kure na zeli, mnam...a pak si planuju udelat o vikendu fazolovej gulasek

nessik
12. bře 2013

@bambi7 děkuju za přivítání, byla jsem na genetice a vyšetřují mi trombofilní mutace, ale výsledky ještě nemám. No, snad to mimi ještě bude, moc bych si ho přála.

nefertitka
12. bře 2013

@mabe ano tie...

nefertitka
12. bře 2013

uz pokukujeme po dovolenkach:0) juj sa tesujem 😉 akurat pozeram na nete nieco a uz sa neviem dockat...
MM zas cuci do futbalu

mabe
autor
12. bře 2013

@nefertitka jee, tak to je bezva vybirani, ze? my pojedeme s kamosema - zase 4 rodiny v kvetnu na vysocinu, plno deti,...a pak dame asi nasi chaloupku a to bude vse, kdovi jak to budu mit s brichem a tak... 🙂

nefertitka
12. bře 2013

@mabe no je 🙂 len vsetko je nejake drahe 😝 ...ale neva, nieco najdeme, ja by som najradsej sla tam kde minuly rok, aj ten isty hotel, len MM nechce 😠 .... pritom je tam vsetko super, pozvolny vstup do mora, teplucke cistucke more uz zaciatkom juna, super programy, vela je tam toho aj pre deti, ci uz ihrisko alebo animacie, miniklub, minidisco...
on proste nechce ist tam kde uz bol...no tak musime hladat nieco ine... a ja by som tam tak slaaaaaaaaaa...no este mozno vytasim nejake zenske zbrane, len aby to este vtedy bolo volne 😝

nefertitka
12. bře 2013

@mabe mate super plany aj vy🙂 my tiez co sa tyka slovenska pojdeme aj na Kysuce, ale ja proste milujem more, to je pre mna uplny balzam na dusu...
inak co si myslis o mojom moznom dalsom tehu?urcite nie v najblizsej dobe, ale niekedy v buducnu, zasluzim si to este vobec?bude sa to este dat po tom zakroku? ja co chodim aj k tej psychologicke, zrovna vcera som tam bola, tak mi povedala, ze to bola podla nej depresia ako vysita, ktora ma k takemuto cinu dohnala a ze ci nerozmyslam nad tym, ze ked mi bude lepsie, to znova skusit...zo mna hned vyletelo ze nie, a ona hned ze a preco, ze to nemam brat az tak ako to beriem, ze som VRAJ za to nemohla ( no ja neviem) ale vrtalo mi to v hlave potom...strasne by som chcela pre Niki surodenca, ale bojim sa toho, co ak by to bolo o tom istom?a mam na to vobec pravo este?

nefertitka
12. bře 2013

a mozno by to uz ani neslo..... ja mam stale strasne vycitky, denno denne 😢

bambi7
12. bře 2013

cafte babule

nef chodim behat tu u nas akoli ramena 😉
a na bud.tyzden sa mozeme dohodnut a stretneme sa 🙂 a super ze cvicis to je super,aj ja by som sla hned na dovcu no uvidime kam pojdeme chcem ist za sestrou a aj k moru uvidime

mabus ako slniecko len pekne papkaj
😉
tak dobru noc

mabe
autor
13. bře 2013

dobre ranko, tak dneska jdeme k nasim na celej den. tesim se na obed - kure peceny na kysanym zeli 😀 tedka do sebe cpu pomalicku piskoty s cajem a kolem poledne to zacne. 😀
@nefertitka vytas zbrane a treba si to jeste rozmysli. zase chapu, ze chce asi poznavat dalsi mista.
@nefertitka co si myslim o dalsim tvym tehu? proc ne? 😉 proc by sis to nezaslouzila, to vis ze jo. vzdyt jses bezva mama. to co se stalo bylo dusledkem deprese aji psycholog ti to rika. tedka jsem pod dohledem, takze nic uz takovyho by se ti urcite nestalo. pravo na to mas, jses dobra mama. verim v to. 😉 takze jakmile se budes citit, tak bych urcite do toho sla a psycholog si te pohlida, aby se ti to nezopakovalo, neboj. chapu, ze mas vycitky, ale opravdu to bylo vinou te deprese, nebylo to tvoje svobodny rozhodnuti. drzim palce,a t se z toho co nejdriv dostanes.

mabe
autor
13. bře 2013

@bambi7 ahoj, jestli budu tahkle jest, tak brzo budu jak balon 😀

nefertitka
13. bře 2013

@mabe dakujem za slova;) si zlata....
my ideme dnes k mojej mame strazit prababku, lebo mama ma nejake vybavovacky a ona tam uz nemoze byt sama...tak ale poobede pojdeme zas von, dnes ma byt este ako tak do 10 stupnov a zajtra vraj zima a snezenie na celom uzemi. Som nemyslela, ze este sanky vytiahneme 😝
A hej aj ja by som chcela vidiet aj nove miesta, ale zaroven, ked sa niekde dobre citim, preco sa tam aspon raz nevratit, no mozno v buducnosti:0)
vidim, ze ti novy tt zacina v stredu, tak akomne predtym🙂

mabe
autor
13. bře 2013

@nefertitka no, podle tehotenske kalkulacky zacinam v utery, ale tady streda, ale je to relativni. my mame zatim 4c, takze nic moc. do vikendu ma byt jeste zima a pak uz konecne otepleni. my zatim zadnej snih nemame. a nemas zac dekovat, proste je to muj nazor a je to tak, byla to nemoc a ne ty 😉

nefertitka
13. bře 2013

@mabe 😉

ellysa
13. bře 2013

@nefertitka netráp sa moja, naozaj ako píše mabe, toto nebolo tvoje rozhodnutie, to boli zblbnuté hormóny a depresia, viem, že sa bojíš, aby sa to nevrátilo, ale si pod dohľadom, samozrejme, že si to zaslúžiš. Toto sa už vrátiť nedá, tak sa snaž si hovoriť, že je to minulosť, ideš novou cestou teraz...

Pre príklad tá moja kamoška-mala depresie rok a pol, vôbec si neužila prvú dcérku,potom druhé tehu bolo úplne bez problémov a aj bez liekov, tiež hovorila, že malá takú istotu, že keby niečo tak si dá lieky a to ju nejak držalo, že už vedela čo s tým, lebo v depresii sú najhoršie tie výčitky...

bambi7
13. bře 2013

cafte babuleee

no uz som upratala umyla parkety a sedim a davam si kavickuuu bez nej to nejde milujem tu vonu 😉
no vonku uz je chladnejsie....

mabus slniecko len papaj no a co ze priberies hlavne ze budes ok aj mimco a potom to das dole 😉 si pekna aj tak 😉

elly no ahoj no ako?sa vam dari
vil a oliv ako?este ho boli tak brusko?

nef netrap sa musis otocit list ,je to prec mala si depresie a ta urobila svoje.....uz sa netrap aj ked je to tazke mas krasnu babulu doma a clovek nevie budes sa citit ok a bude aj druhe 😉

a tu dovolenku tvojho chapem ja som taka ista isla by som pozriet inde teraz urcite nepoviem ked uz pokukam viacej tak za 7rokov mozeme sa vratit kde sa nam pacilo 🙂
ved uvidite vyberiete mozno lepsie ako bolo tam

mabe
autor
13. bře 2013

@bambi7 diky za lichotky. ja si ale nedoakzu predstavit, ze bych mela treba o 20-30kg vic. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru