Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
13. čer 2013

@mabe no trvalo to asi necely mesiac od takeho stadia konecneho uz...ale ona mala iny typ rakoviny...ono je to tazko, vies ale na druhej strane, ak ma clovek takto trpiet....este rozprava?nam babka prestala rozpravat behom tyzdna a odvtedy to slo uz rychlo:(

nefertitka
13. čer 2013

@mabe psychicky to bolo srasne, ja soms a na to nemohla pozerat ako trpi...mne normalne doslo az nevolno, ked som ju videla, ako ju vsetko boli, ako ju napina na vracanie stale...hrozne...a mama toto znasala dlho..kazdy den mi vravela, ze este chvilu a skolabuje, ze uz nevladze...

mabe
autor
13. čer 2013

@nefertitka tak jsem mluvila s tchyni, deda lezi, spi nebo nepritomne kouka do stropu. nic nerika, od rana mel tri lzicky jogurtu a par lzicek caje. prasky rano trošičku se snazil rozkousat dasnema..no des, takze asi dlouhy trvani to nemá. pry teda zažádají o hospic, protože nevi, jak dlouho to muze takhle byt, ale nejradši kdyby umrel doma brzo. je to hrozny to rict, ale byl by doma a uz by se netrapil ☹

mabe
autor
13. čer 2013

tak se to všechno vyresilo - deda umrel. 😢 manza dosel domu a řekl me to. ach jo, zase se netrapil dlouho. ☹ 😢

ellysa
13. čer 2013

@mabe uprimnú sústrasť 😔

mabe
autor
13. čer 2013

@ellysa dekuju, nevim co delat...ono vlastne nic nejde. vim, ze hlavne ze se netrapil, ale byl to uzasnej deda. 😢

mabe
autor
13. čer 2013

@ellysa jak se mate dneska? co ta zoo?

ellysa
13. čer 2013

však to, že sa viac netrápil, ale aj tak je to smutné veľmi, že umrel v chorobe 😖

mabe
autor
13. čer 2013

@ellysa tak on uz se trapil ty tri mesice, ze pomaličku prestaval chodit, pocuraval se, ....mel bolesti velky ty tri mesice, ale od nedele se to rapidne zhoršilo, ze aji ruce mu nesly používat, koukal se mimo,...včera zvracel a krev ve stolici, nic neudrzel a dneska uz jenom lezel a spal, takze vlastne jakoby ve spanku umrel.

nefertitka
13. čer 2013

@mabe uprimnu sustrast:( uz mu je lepsie

bambi7
13. čer 2013

mabus uprimnu sustrast

domka je chora ma teploty a vracala 2X tak uvidime co vikend a vy ako nef uz ste ok?

mabe
autor
13. čer 2013

@nefertitka
@bambi7 holky dekuju. pohreb bude asi pristi patek.

mabe
autor
14. čer 2013

dobre ranko, tak v noci jsem toho moc nenaspala, porad jsem myslela na dedu. vybavoval se me jeho hlas, jak anicce zpival,...vyrezaval ze dreva ruzny misky, obrazy, postavy, mame toho od neho spousta. pry dostaneme po nem televizi LCD(měli s babickou kazdej svou). tchyne nam to chtěla dat uz včera, ale manzovi to pripadalo blby.
rozhodla jsem se, ze anicka pujde zítra k tchanovcum a my pojedeme sami na svatbu s manzou, oni aspoň prijdou na jiny myslenky.
tedka upeču rybu a brambory a pak pujdeme prochazkou nakoupit a odpo musim do města si koupit slamak na svatbu a podivame se po meste, mame takovy oslavy s ruznyma koncertama a tak... 🙂

mabe
autor
14. čer 2013

ahojte, tak my jsem dorazily před chvilkou z venku. anicce se to moc libilo. mela na hristi kamarádku, která s ni bude chodit do skolky. no, nevim jestli do tridy, ale do skolky, uvidi se. odpo musim pro ty slamáky do města, snad me anicka nikam neutece...

nefertitka
14. čer 2013

@mabe takze ide Anicka do skolky na kazdy den od septembra?🙂

mabe
autor
14. čer 2013

@nefertitka jojo, mělo by to tak byt. tak první dny třeba na pul dne, ale podle chovani anicky bude chodit brzo na celej den.

nefertitka
14. čer 2013

@mabe nas to tiez caka odznovu
@bambi7 nie sme ok, mala stale dost kasle a je moc zahlienena...chuda Domka, viroza?ci nieco spapala?

bambi7
14. čer 2013

cafte boli sme u lekara vcera ma virozu daku a teploty 38,6 .....
nef praveze nic nejedla take ako inokedy neviem z coho vracala

nef tak skore udravenie

a co mate na plane zajtra?

casia
15. čer 2013

@mabe upřímnou soustrast 😢

nefertitka
15. čer 2013

@bambi7 nam Nikolka pri viroze niekedy zvracia, ked ma vela hlienov...mozno z toho vracala...aj vam skore uzdravenie 😉

nefertitka
15. čer 2013

@casia neviete este pohlavie? 😉

casia
15. čer 2013

@nefertitka no my se chceme nechat prekvapit 😉

nefertitka
15. čer 2013

@casia no to by som ja teda nevydrzala;) a mena mate vybrate? 😉

casia
16. čer 2013

@nefertitka no, já jsem taky zvědavá, ale nějak tuším, že to bude holčička, asi bych raději klučíka, ale ve finále mi je to jedno, hlavně, když vše dobře dopadne a miminko bude ok 🙂 no já to chtěla vědět, ale manžel nechce a já bych mu to nevydržela nevykecat a pak jsme si taky říkali, že se často pletou a nakonec je to stejně překvápko 😀

casia
16. čer 2013

kluk by měl být Vašík a holčičku vybíráme, poraďte 😉 Gabriela, Barbora, Andrea nebo Pavlína...díky

mabe
autor
16. čer 2013

ahojte, tak svatba uzasna, ja vydržela do 1h. tedka jsu teda uplne unavena, dorazily jsme domu a ja si jdu na chvilku lehnout a pak navecer pro anicku k tchanovcum. pry se na me často pta, kocicka moje....nebreci, ale pta a dřív jak byla mensi tak si vůbec nevzpomela. na zítra nic neplánuju, asi pujdeme jenom na hriste dopo za detma a odpo se uvidi. mají byt sileny vedra, co budeme delat? koupaky zacnou? to si musim koupit plavky, vrsek uz me není. 😀

nefertitka
16. čer 2013

@casia pavlina som povodne mala byt ja;)Gabriela je moja sestra;)mne sa najviac z tych mien paci asi Barborka

mabe
autor
16. čer 2013

holky, tento tyden mají byt tropy. premyslim, co budeme s anickou delat? ze by uz zacly koupaky? ja nemam plavky na ty moje kozy emoticon

nefertitka
16. čer 2013

@mabe hej zacnu🙂 my sa ideme zajtra uz asi opalovat...aj ked bez kupania este...sopli sa u nas vo velkom este...sak kup nejake 🙂

mabe
autor
16. čer 2013

@nefertitka ja prave taky nejsu ještě uplne ready. uvidme, co bude.. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru