Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
27. čer 2013

dobre ranko, tak dneska me teda ceka poradna další, ale jsu nejaka v klidu po tom patecnim velkym UTZ, tak snad to bude vse ok. nejak me pobolliva v krku trosku a jde mi to do ucha, nevim jestli me včera ofouklo, dost foukal studenej vitr, snad to nebude nejaka zase nemoc. manza chrchle znova, ale on to ma kvůli tomu, ze se neleci, chodi na basket, tenis, no comment....

nefertitka
27. čer 2013

@bambi7 kusok od vasej, na Rontgenovu🙂hej ide od septembra, uz teraz mam zas stresy 😝

mabe
autor
27. čer 2013

@nefertitka bude to pro nas tezky, ja jsem zvedava, jak to zvladne anicka s nemocema. jak chodila do skolky 1x tydne tak sem tam něco chytla

mabe
autor
27. čer 2013

@nefertitka a co mate dneska v planu?

nefertitka
27. čer 2013

@mabe no vam sa teda riadne tocia tie choroby... tak drzim palce na poradnu🙂

nefertitka
27. čer 2013

@mabe pojdeme asi na ihrisko a poobede sa odvezieme s MHD k Auparku a pojdeme do sadu sa prejst a ja si musim nieco v Auparku pokupit v drogerii...a vy?

nefertitka
27. čer 2013

@mabe no tie choroby budu zaujimave, Nikolka tam bola vkuse chora, 3 dni vydrzala najdlhsie byt zdrava a to je to, co mi vadi strasne na tej skolke...

mabe
autor
27. čer 2013

@nefertitka ja jdu za chvilku do poradny a pak k nasim na obed, odpo pujdeme ven s mamkou a anickou a pak si pro nas manza dojede

bambi7
27. čer 2013

cafte babule my ideme na kruzok a potom na postu
no nef do skolky ja sa obavam ako bude domka chora ked teraz je raz za mesiac no uvidime

nef nab tyzden dame stretko uz sa tesime a ak bude teplo mozeme skocit na T-com plaz ja zacnem chodit a budem rada ak sa pridate 😉

no idem tak pekny den

a mabuska daj vediet co bolo v poradni slniecko nase teda dve slniecka nase 😀

mabe
autor
27. čer 2013

@bambi7 dam vedet neboj 😉

nefertitka
27. čer 2013

@bambi7 mozme skocit;)

bambi7
27. čer 2013

cafte babule pred chvilkou sme prisli domov sli sme o 10,15 z domu tak maladomka aj prechadzku a na kruzku malovala na sadrove odliatky motyle akoze na luke tak bola spokojna este si spravila misku na sponky z hliny daju to este vypalit a bude mat.....
no spravila som este polievku uz na zajtra a este zajtra spravim sisky abude nech nie je stale maso 🙂

tak cafte zatial

mabe
autor
27. čer 2013

ahote, tak poradna dopadla v poradku, tentokrát teda bez UTZ. dr. me vzala ster na kultivaci, zminila jsem se ji, ze jakoby mam vic vytok, mela jsem to i s anickou, podle pohledu nic nepoznala, ale radsi me to udela. kontrola zas az za mesic a to me pak posle na cukrovku. byla jsem u sve prakticke dr. potom a rikala, ze krk se ji moc nelibi, ale na atb to zatím není, dala me nejakej prasek na kloktani, trosku to porad ještě boli, když polknu do ucha. snad to nic nebude, v sobotu jedeme na dovcu.

mabe
autor
27. čer 2013

jinak mam +5kg nahore, uvidíme kam az pujdeme? 😀

mabe
autor
28. čer 2013

dobre ranko, tak dopo budeme s anickou doma, peru, varim,..odpo pujde k tchanovcum a ja budu balit na chaloupku, uz se moc tesim do přírody, zítra rano vyrazime na tyden. počasí bude asi tak kolem 15-20C, ale staci. hlavne aby moc neprselo.

bambi7
28. čer 2013

ahojte
mabuska tak pekne pracuj ale davaj na vas pozor 😉

ja som povysavala ,poupratovala este spravim sisky a bude....domka sa naranajkovala a pozrela si kuzelnu skolku tu vasu domka to ma rada a teraz za hra a ja si dam kavicku 😉

potom pojdeme von a bude

tak pekny den babule

mabe
autor
28. čer 2013

@bambi7 my jsme kreslily, lepíme, anicka vstávala v 6h takze pujde brzo spat a nechce se me tedka nejak ven.

bambi7
28. čer 2013

jaj to je super ze chodi anicka este si cez den pospat, domka od roku a pol nespi cez den az o 21 hod tak je cely den hore a beha a beha 😀

mabe
autor
28. čer 2013

@bambi7 tak anicka je schopna spat 1,5 az 2h po obede a pak jde spat kolem 21h 🙂

nefertitka
28. čer 2013

ahojte, sme boli u babky cely den, poobede na zmrzke.... a na prechadzke...uz bolo krajsie pocasie...hura;)
@mabe super ako dopadla poradna🙂 tesim sa

mabe
autor
28. čer 2013

@nefertitka dekujuuu 😉

holky, me se dneska jaksi nechtělo nic delat. dopo jsem trošičku uklidila, uvařila a tedka odpo jsem si rikala, jak si sbalim věci na chalupu a nic, par věci pro me a anicku a jinak to nechavam na zítra dopo s manzou. proste jsem lezela a cucela na bednu. dokonce i nakoupit se me nechtělo a jak si tchyne dosla pro anicku, tak me donesla chleba. 😝 😀 pak jsem se teda trosku prosla, jak jsem sla pro anicku.

mabe
autor
28. čer 2013

holky, jinak se s vama loucim, zítra jedeme na tu chalupu na tyden, bez vody bez netu, aspoň s elektřinou a kamnama 😀

nefertitka
29. čer 2013

@mabe tak si to uzite🙂

bambi7
1. črc 2013

cafte babulky

tak konecne neprsi 😉
bola som cvicit ,navarila som a teraz sa hrame .....klasika
pojdeme este poobede von a bude ,nas tato je dnej aj zajtra dlho v robote ma toho vela tak pride aj o 22h

a vy ako?

nefertitka
2. črc 2013

@bambi7 ahoj, aj my klasika...vidim, ze zajtra uz aj na drazdiak asi pojdeme;)

kremienka
2. črc 2013

Ahoj, jsem tady nová. Ráda bych se Vás, zkušených, zeptala. Minulý rok jsem prodělala v 8tt zamlklý potrat. Letos v únoru se situace opakovala, ale v 6tt. Mám vyšetření na genetice, hematologii, štítnou žlázu a imulologii, všechno je v pořádku. Jediné, co mi našli je mutace MTHFR c667t homozygot, ale prý nevadí. Je tu někdo v podobné situaci? Nevím teď co mám dělat. Zkusit "štěstí" znovu? Děkuji za odpovědi

nefertitka
2. črc 2013

@kremienka ja mam tiez mutaciu, len neviem presne aku, nepovedali ti, ze by si si mala pichat fraxiparin, ked ostanes tehotna?

bambi7
2. črc 2013

cafte babule

no dnes sme isli o 15h von a prisli sme o 19hod a domka nie je unavena vobec dala som ju spat ale este si tam listuje v knihe

no nas tato maka v robote pride neskoro , a vy ako dnes?

kremienka to mi je luto ja mam za sebou 3X a vsetko mame s muzom ok ziadne mutacie nic....
inak ak mas mutaciu tiez sa cudujem ze ti nepovedali ze ked budes tehu treba asi clexan al frax,ako pise nef popitaj sa
a drzim palce

kremienka
3. črc 2013

@nefertitka - nene, na hematologii mi rikali, ze to ma petina populace a nic to neni :( na imunologii mluvila dr stejne, tak ja nevim. Asi tezko sezenu nekoho, kdo mi napise fraxiparin

nefertitka
3. črc 2013

@kremienka gynekolog ti to tiez moze dat, mne to moj dal, moja svokra je hematologicka, mam u nej kartu, ale nebavime sa uz vyse roka a pol a ked som otehotnela, tak som to povedala gynekologovi ako to je a on mi to predpisal...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru