Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
2. zář 2013

@bambi7 ja se taky tesim, uz to zacina byt narocnejsi to bricho. však se podivej do albumu, jakej mam pupek a to ještě mam 2 mesice před sebou. uz me mala i boli, jak se bouli a tak...snad bude vse ok. ve ct jdu zase do poradny i na velkej UTZ.

bambi7
2. zář 2013

do 6 rokov sa to da 😉

u nas nehrozi ist do roboty /robim tie svadby/ ale normalne sestricku nemozem kto by bol s domkou ,tato stale maka v robote teraz ho povysili tak maka este viac tak asi tak 😀 jedine ze by bola skolka do noci 😎

nefertitka
2. zář 2013

@ellysa na to, ze je od Nikolky este aj mladsia, ma fakt dost velku nozku 😉 ...no co, aspon nebude mat ten problem co ja, to je moja nocna mora, ja mam 35tku nohu a este aj tie su mi niekedy velke a strasne malo takych vyrabaju, ani teraz neviem lodicky zohnat 🙄

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 no ved po praci by bola s tebou...tak sa to robieva, nie? 😉 ..tak ale ked robis svadby a nepotrebujes ist do roboty, tak to je super, aspon budete spolu viac;)

ellysa
2. zář 2013

A vy nakupujete detom ja som si dnes kupila topanky za 75eur.ale tesim sa ako mala.a asi pojdem coskoro do prace na recepciu do plasmy v hainburgu.zatial len na 6h v sobotu.sice si vezmem pol dna z vikendu ale naskytla sa mi prilezitost dostat slusnu pracu v rakusku tak to chcem vyuzit.a 300eur k rodicaku nie je zlych

mabe
autor
2. zář 2013

ja jdu do práce snad az v roce 2016 😉 to vas nechci nejak nastvat 😀

bambi7
2. zář 2013

no ved hej ale kde som robila som bola do 17H a kedze tam nema spat tak je to nerealne ....ale nemusim ist svadby stacia co som rada

bambi7
2. zář 2013

mabus super 😀

nefertitka
2. zář 2013

@mabe tak ked otehotniem, tiez nepojdem, len akosi tomu neverim, ze sa to podari ...

bambi7
2. zář 2013

a rano uz o 7 som mala odbery 😉 ked som robila
nas tato je uz o 7 v robote no to by chuda v skolke aj byvala 😀

nefertitka
2. zář 2013

@ellysa tak to urcite...vyuzi to... 😉

bambi7
2. zář 2013

ako si ho prehovorila nef myslim muza?neboj podari
aj my uz zaciname naozaj uz 😀 domka stale ze chce sestricku

mabe
autor
2. zář 2013

tak baby místo toho abych něco poklidla, tak tady s vama tlachám. 😀 ale jsem rada, ze jsme se tady tak sesly

mabe
autor
2. zář 2013

holky moje, budu vam moc moc drzet palecky at se zadari brzo a budete mit další prcky u sebe 😉

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 no to bolo prehovarania, furt som o tom tocila, vyzdvihovala pozitiva, ukazovala mu male babatka;)ake to je krasne a tak...ale skusime len do konca roka, ak to nevyjde, tak uz to nechame tak...uz potom fakt musim ist do prace a uz budem aj stara kofa a on sa uz na to neciti...boji sa a tak...tak som rada, ze aspon to skusime takto a uvidime, ak to ma byt, bude to🙂

bambi7
2. zář 2013

do kedy vasi robia?nef a budes malu len ty vyberat zo skolky ci aj tvoj moze?
a spavat tam bude?nezakazala imunologicka?

nefertitka
2. zář 2013

@mabe vdaka;)popluj na nas 😝

mabe
autor
2. zář 2013

tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj,

a tedka jste cely poslintany 😀

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 nebude tam spavat, aspon kym som doma, urcite nie...budem ju ja asi len vyzdvihovat. Kym tam je len pol dna...ked bude cely den, tak ju vyberie ten, co skor skonci v praci

bambi7
2. zář 2013

aka stara co blaznis,tvoj ma kolko rokov?podari sa uvidis

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 to si ale neviem predstavit, lebo moj robieva tak do 17tej 18tej

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 35

nefertitka
2. zář 2013

@mabe no tak teraz to uz musi vyjst 😀

bambi7
2. zář 2013

tak to mas super ze sa potom budete striedat u nas sa to neda ......

mabe
autor
2. zář 2013

u nas manza anicku odveze do skolky a ja si pro ni zajdu 😉

bambi7
2. zář 2013

nef ved v pohode 😉

mabus slniecko daakujem to sa podari len pekne pluj kazdy den na mna aj nef 😀 nef a teraz sa snazime lebo len to plutie nepomoze 😀 😀 😀 😀 😀

bambi7
2. zář 2013

mabuskrasne brusko 😉 aj na FB mas ako isla anicka do skolky dnes ste kocky 😉

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 jaaaaaj...no vidis?🙂ja teraz cakam menzes, takze od septembra...🙂

bambi7
2. zář 2013

aby si nezabudla vies pre istotu 😀

nefertitka
2. zář 2013

idem povesat pradlo;) tak sa mavajte krasne zatial🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru