Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
12. říj 2013

@zuzkat1 ved pockam, na pohotovost pojdem iba v pripade, zeby sa to nejak moc zintenzivnilo..nie je to vela 3x do roka

zuzkat1
12. říj 2013

@nefertitka pohotovost na antolskej je aj tak nanic...na mna tam len zazerala ta dr a nic mi nepomohla. Cela antolska je nanic

casia
12. říj 2013

@nefertitka zkus vydržet a být v klidu, na posílení cévek , aby nepraskali zkus zařadit něco s rutinem http://www.celostnimedicina.cz/rutin.htm

nefertitka
12. říj 2013

@zuzkat1 no to mas pravdu, iba raz som tam zazila super lekara

nefertitka
12. říj 2013

@casia neviem, ci mozem nieco taketo si dat sama...

nefertitka
12. říj 2013

@casia poviem muzovi, nech mi kupi pohanku🙂

mabe
autor
12. říj 2013

ahojte, tak anicka mela rano toustovej chleba, a na obed si dala polovicni porci kure s ryzi a hruskou, sice u jidla breci, ale ji a zapji to hnedka. teplota ještě je, ale uz jenom kolem 37,5c. v noci teda hruza, porad mrcela, brecela, rikala, ze ji to boli, asi ještě nejakej den ty afty bude mit, ale je videt postup k lepšímu.

mabe
autor
12. říj 2013

@nefertitka tak jaka dneska?

ellysa
12. říj 2013

jej sa tam paci stale len co mi rozpráva a mi nepáči

nefertitka
12. říj 2013

@mabe dnes mi cca od 16tej hodiny stupa teplota, ked uz sa to blizi k 38, idem pod vlaznu sprchu, ale to mi zaberie len na chvilu, asi si budem musiet dat na noc zas paralen;( a nejak som sa rozkaslala este aj k tomu..no hotovy lazar som

nefertitka
12. říj 2013

@ellysa tak si to skus nejak vyzistit, co sa tam deje....hm len neviem ako

nefertitka
12. říj 2013

@mabe a ako Anicka?

nefertitka
12. říj 2013

no a odvtedy som uz nespinila a teraz spinim zas:(uz ma to nebavi, nech uz je streda, nech aspon ako tak viem, na com som, uz do mna vchadza jed normalne, by som vrazdila, stacilo, aby som neochorela od Niki

zuzkat1
12. říj 2013

@nefertitka kup si ascorutin.to davaju dr pri spineni.

nefertitka
12. říj 2013

@zuzkat1 no a ako casto a v akom mnozstve to mozem brat?

nefertitka
12. říj 2013

rano sa mozno vyberiem na pohotovost, ak to neprestane, lebo to spinenie uz meni farbu, uz nie je hnede, ale take tmavo ruzove..len nechapem, raz ho mam, ked idem na wc, potom dva krat nic a potom zas a tak dookola...dokonca niekedy mam uplne ciry vytok...

zuzkat1
12. říj 2013

@nefertitka to ti v lekarni povedia,alebo napis strapco tu na koniku ip. Je dr sice orl ale aj laktacna a vyzna sa v tychto veciach

nefertitka
12. říj 2013

podla vas je normalne, ked je dieta uz po dvoch tyzdnoch, ked mu uz choroba prechadza stale zahuhnane?Niki rozprava, akoby mala plny nos, ale pritom nema...neviem, co s tym robit a teraz vecer mala zas mierne zvysenu teplotu. Vo stvrtok ako jej sama stupla, jej aj sama klesla, to som nechapala, to sa este nikdy nestalo

casia
12. říj 2013

@nefertitka no já nemyslela lék Rutin, ale to co rutin obsahuje, je to tam vypsané, právě pohanka, ovoce atd.

nefertitka
13. říj 2013

@casia ano ved potom som si to lepsie precitala 🙂

mabe
autor
13. říj 2013

ahojte, tak dnesni noc uz byla lepsi, anicka byla min vzhuru, tedka ma 37,3C, takze jsem dala zatím jenom ATB a uvidíme, co bude. chtěla snídat, ale pry ji to moc boli, tak se naji za chvilku. uvidíme, co nam rekne dr. zítra na ko. dneska dopo budu doma varit rajskou a odpo se pujdu prochazkou provětrat k babicce, manza bude s anickou doma, at mam taky zmenu trosku. uz se nemuzu dočkat ctvrtka na ko, jsem zvedava,jak na tom jsem a chci uz taky na monitor aspoň jednou do nemocnice nez zacnu rodit, v utery uz zacinam 38tt, to leti...
@nefertitka tak jaka kocko? ja zatím drzim s téma nemocema, snad to tak zustane, anicka nemocna, manza kasle a smrka, hrozny počasí..co spineni, třeba to fakt mas z tech injekci na redeni krve. me dr. nedoporučila na zacatku tehu anopyrin kvůli mymu spineni v predeslych tehu a v cyklech.

nefertitka
13. říj 2013

@mabe mne dnes strasne tresti v hlave, v uchu mi stale huci, piska, sumi...uz mi je to dost neprijemne, sem tam ma tam este tak pichlavo intenzivne zaboli...teplota rano 37 a neviem, ci mi zas nechce stupat, neviem, ci to je normalne, uz treti den, snad sa mi infekcia nekomplikuje, ale ved beriem ATB...spinenie od vcera ako som pisala, ze som spinila uz nebolo, uz iba tak nenapadne jemne ruzove...a od vecera uz ziadne, tak ale mozno to zas pride...ja zas budem cely den v posteli a Niki s tatom poobede o tretej idu na hokej
super, ze Anicka uz aspon teploty nema

mabe
autor
13. říj 2013

@nefertitka urcite nez zaberou poradne atb, tak to trva. aji anicce to trvalo tri dny na teploty. ale porad ma rymu je zahlenena a ještě se nenajedla kvůli tem puchyrkum. tak drzim palec, at teplota nestoupne, ty pekne oddychuj, myslim na tebe. ja dneska si chci probrat kabelu do porodky znova, pak pro pepcu igelitku, co me pak manza doveze později, at jsu nachystana.

nefertitka
13. říj 2013

@mabe Niki je tiez stale taka zahuhnana a ma chyteny hlas a to presli uz dva tyzdne od vypuknutia choroby...
co sa spinenia tyka, snazim sa aj co najviac citronovej stavy do seba dostat, vraj to pomaha...

mne strasne vadi uz aj to, ako slabo pocujem:(

veru, tasku si uz poriadne nachystaj, lebo v podstate uz to moze hocikedy prist...chces aj epidural?

mabe
autor
13. říj 2013

@nefertitka asi chci i epidural nebudu delat hrdinku. manzuv bratranec je anesteziolog vojak a rikal, ze si nemam na nic hrat

nefertitka
13. říj 2013

@mabe ak sa da tak, ze sa rozhodnes az v porodnici, tak tomu nechaj volny priebeh a uvidis...ja uz by som ale taky porod aky som mala nechcela zazit, aj ked mozno budem musiet, lebo vraj kvoli fraxiparinu epi mat nemozem:(ale keby som mohla, dam si ju

mne lekar zakazal smrka, ale to sa uz neda, musim to nejak pomalicky dostat tie sople von...

inak ako tu lezim uz treti den, tak byt mame ako po vybuchu, pane boze, to ste este nevideli, to je jedna katastrofa...tak som povedala muzovi, nech aspon dlazky umyje, tak uz vysava vyse hodiny, k umyvaniu sa este nedostal, neviem, kedy stihne riady umyt, Niki este ani desiatu nedostala, ked mu to vravim, tak ako to on ma vsetko stihat. Navarene nebude, budeme mat pizzu mrazenu 😝

nefertitka
13. říj 2013

aspon vidi, ze to neni len tak, udrzat domacnost cistu, navarit a este sa pritom aj o dieta starat, no ale na to mi povedal, ze som uz zvyknuta...ach ti chlapi

zuzkat1
13. říj 2013

@mabe super ze sa to zlepsuje.zajtra na ko drzim palce.
Inak kedy si povedala anicke ze bude mat surodenca?

casia
13. říj 2013

@nefertitka to mi povídej, u nás to samé, vždycky když jsem mimo provoz je tu bordel jak v tanku, manžel se nějak snaží uklízet, ale pro mě je to jako by neudělal nic...a to tu ještě nemáme to miminečko🙂

zuzkat1
13. říj 2013

@mabe
@nefertitka ja som epi nemala a ani nechcem...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru