Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
20. srp 2009

Som tuuuu

bambi7
20. srp 2009

no caf kde behas po nete?

mili1
20. srp 2009

Hej hej beham , ved som tebe pisala 😀 ako sa mate?

bambi7
20. srp 2009

jaj tak 😀 mame sa ok mala uz spinka od 20,30 tak uvidime kedy sa zobudi ....
a na kupko vas berieme 😀
no a to jedno kilo my nepomoze musis zobrat viacej 😀

bambi7
20. srp 2009

mi nepomoze oprava 😉

bambi7
20. srp 2009

co nespinkas?

mili1
20. srp 2009

Tak dobre posli viac ...ja to potom zhodim... 😀 mne sa to lahsie zhadzuje 😀
Aj nas tak spinka od 20.00 ...
A co mate noveho?

mili1
20. srp 2009

Nie bambi nespim, nechce sa mi, ja cez den nemam cas behat po nete tak musim vecer... 😀
Moj ma uz vyhana aby som sla spat... 😀
A ty?

bambi7
20. srp 2009

ok 😀 jaj keby sa dalo poslm hned ale neva uz sa trapim snad to pojde coskoro dole..... 😅

nove nic mala sa prevaluje jedna radost,stale si nieco somre je taka zlata drzi hlavku uz dlhooo hore ale to vsetko uz davnejsie je sikulka 😉 nasa a hrozne rada sa kupe 😀
moj dnes volal na kurz plavanie chceme od septembra chodit je to super pre babo a domi tak miluje vodu

a co vy pochval sa ako bacujete?co robievas cez den?

bambi7
20. srp 2009

ja tiez cez den moc nepisem nemam cas mala si vyzaduje stale pozornost je spolocenska 😀 aj ked spi cez den bud ma drzi za ruku tak musim pri nej lezat alebo sleduje ockom ci som tam 😀

mili1
20. srp 2009

Aj nas uz drzi hlavku hore no on tiez zacal skor 😉 moj sa zo zaciatku nerad kupal asi to take 2 tyzdne trvalo ale potom uz bol rad ,,, sa s mojim smejeme ...rucku si da na jednu stranu pod hlavku a drzi sa tak ...zlaty je...
ja som sa tiez uz pytala na to plavanie ...kamoska mi hovorila ze to je dobre tak uvidime... 😉
Ja cez den varim, upratujem,,, a chodime na prechadzky...a dookola to iste ... sice sem tam som aj zavarala ale s tym som uz skoncila ... odteraz budem oddychovat ... 😀
A ty?

mili1
20. srp 2009

ved aj nas chce byt stale pri nas,,, ak ho necham sameho hned zacne mrncat a ja bezim k nemu 😀 a tak ako hovoris .. sleduje ci sme pri nom 😀

bambi7
20. srp 2009

asi to iste doobeda idem von do tj 11a potom sme domka koli tej horucave a idem von okolo 16tej do 18tej a tak....tiez upracem navarim ozehlim co treba 😀 klasika 😀

a co druhe chcete?lebo cim viac sledujem kamosky nik uz nechce druhe 😀

bambi7
20. srp 2009

kde si halooooo

mili1
20. srp 2009

Bambi aj my ideme doobeda a potom poobede...
Bambi no druhe..teda ja neviem... chcem urcite len trocha neskor... 😀
A vy?

mili1
20. srp 2009

Tu sommm, myslela som o take 2 -3 roky... ale chceli by sme

bambi7
20. srp 2009

jasne ze chceme 😀 ked bude mat mala 2 roky zacneme 😀 aj lekar povedal ze radsej po 2 aj koli cisarskemu a tak a aj tak budem zasa na rizikovom a brat injekcie tak musim telo nechct oddychnut 😀 a chcem nech mala chodi 😀

a co boli ste niekde na dovolenke?

mili1
20. srp 2009

Boli sme len na vikend v horach .... pojdeme na rok na dovolenku....uz teraz sa tesim 😉

A vy? este niekam pojdete?
Aj ja chcem aby bol maly trocha vacsi a tak ...ked nahodou budem musiet zasa lezat...

bambi7
20. srp 2009

ved to lezanie 😖 no neva zvladli sme to a zvladneme zasa 😉
my uz nikam moj ma tolko prace ze nemoze si uz zobrat dovolenku lebo ma toho moc.....ale neva tiez o rok chceme ist k moru mala uz bude chodit chceme ist v septembri ked uz nie je tak moc ludi ani teplo....a moze sa hrat na piesku na plazi 😀

mili1
20. srp 2009

Hej zvladneme ... to lezanie este hej 😒 ale nemocku 😒 ale ked bude treba vydrzim...
😅
Aj my by sme chceli ist tak v septembri ked uz nie je tak teplo.. ale uvidime...jooj ved to je este rok...

bambi7
20. srp 2009

no ale ubieha to ved bol pondelok a je zajtra piatok....a coskoro vianoce uz sa tesim 😀

a co mate na plane cez vikend?

mili1
20. srp 2009

Mas pravdu...ide to strasne rychlo....rano sa zobudim a uz je vecer 😒
cez vikend pride mamka a pojdeme na zmrzku ....a pride k nam neter na prazdniny tak zasa budem mat co robit... 😉 no slubila som jej ze ju zoberieme tak sa tesi 😉
Avy?

bambi7
20. srp 2009

tak budes mat o zabavku postarane 😉

my chcee ist tu na devin na prechcdzku a potom skocime niekam na obed.....a potom sa uvidi 😉

a babkovci a dedkovci sa tesia co? ako u nas to iste 😀

a maly je zlaty chrustik kukala som fotky 😉

mili1
20. srp 2009

Halooo kde si? Idem uz... super sme si pokecali po dlhom case... som rada 😉
Zajtra tu zasa budem vecer....

bambi7
20. srp 2009

ok aj ja idem hajat aj ja som rada 😉 tak pa a sladke sny

bambi7
20. srp 2009

a babulkam rano prajem pekny den 😀

mili1
20. srp 2009

Aj vasa je zlatucka... 😵
uz chcem pridat dalsie fotky len akosi nestiham 😒
tak sa majteee pa pa

bambi7
20. srp 2009

len pridaj tesim sa 😉 tak dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mili1
20. srp 2009

Aj vam pekne snicky...... 🙂

mabe
autor
21. srp 2009

dobre ranko devcata, trosku ste me vcera vystrasily. chapu vase nazory, ale ono to tak horky nebude. nechci nic podcenovat, ale uz druhy den je to ok. pokud by to spineni trvalo delsi dobu nebo bylo krvavy, tak jdu hned. ale utros beru, pri spineni si ho mam zvysit rikala dr. a pokud to nepomuze tak dojit. hodne se setrim. vcera jsem nejak neudrzela veceri a dneska je me taky blbe od zaludku. delam si vyvar, snad me udela dobre na zaludek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru