Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. lis 2013

holky, tak jsu uplne napla, jak to s tou naší prcinou vypada...jakej bude další postup... 🙂

mabe
autor
4. lis 2013

jinak tedka zase boleni v krizi a v podbrisku, asi fakt uz budu mit poslíčky, taky zítra termin, ze...vytok zatím nic, tak uvidíme co zítra reknou v porodce.

ellysa
4. lis 2013

@mabe myslím na teba, ak si dáš teplú sprchu a prejde to sú to poslíčkovia ak nie už kontrakcie

zuzkat1
5. lis 2013

@mabe Ahoj. Tak ako? Rodis?

mabe
autor
5. lis 2013

preji dobre ranko, včera vecer asi poslicci, pichani v podbrisku a do krizu u telky a tvrdnuti. uz to mam par dni vždycky u telky v leze, v noci taky něco trosku, ale tedka zase nic. jinak vytok rano slabe hnedej jinak nic. uvidíme co me reknou na ko, jdu na 13:30h.

ellysa
5. lis 2013

@mabe to už bude čoskoro, o pár dní máš určite Pepu v náručí 😀

nefertitka
5. lis 2013

@mabe no veru, uz to mas fakt o chvilu

nefertitka
5. lis 2013

@casia a tebe prajem, nech sa ti mimco podari vyhnat...nech ti to nemusia vyvolavat

nefertitka
5. lis 2013

mne bolo vcera vecer tak zle, ale tak straaaaaaaaaasne, fuuuuuuuuuj. Uz to nezvladam akosi...bleeeeee
a dnes ma boli brucho boli ako ns MS....myslite, ze to moze byt tym, ze mam akurat cas, kedy som mavala?

ellysa
5. lis 2013

@nefertitka možno sa zasa rozťahuje maternica, moja musíš vydržať, aj keď viem, že to msusí byť hrozné 😒

nefertitka
5. lis 2013

@ellysa len dufam, ze po prvom trimestri to prejde

ellysa
5. lis 2013

@nefertitka určite neboj len to nejako prežiť

nefertitka
5. lis 2013

@ellysa ved to

nefertitka
5. lis 2013

@ellysa a uz ste zdravi?

ellysa
5. lis 2013

klop klop klop, len dokedy,dúfam,že aspoň do piatku oli ide na výlet, a asi má malý intoleranciu k
laktózy, hnačkuje mi dva týždne tak ma napadlo, že mu toľko dávam chlebík s masielkom ráno, dva dni som mu nedala a kakanie ustalo ☹

nefertitka
5. lis 2013

@ellysa fuha, tak snad nema a bola to nahoda...

mabe
autor
5. lis 2013

@nefertitka at je ti brzo lip, to vis, musí se udelat místo pro mimco

mabe
autor
5. lis 2013

tak tedka jsu najezena, za chvilku si pujdu lehnout a hura na kontrolu, jsem moc nervozni. snad bude monitor v poradku. premyslim, jestli si nechat udelat hamiltona, kdyby me to nabizely, na rozbehnuti porodu. pry nemůžou me nechat vyvolat, takze budto prasknout vodu nebo samo nebo cisar, tak uvidíme...

nefertitka
5. lis 2013

@mabe a co je to ten hamilton?

ellysa
5. lis 2013

@mabe Nedávaj si ho robiť, to už radšej cisársky

mabe
autor
5. lis 2013

@ellysa ja jsem si taky rikala, ze si ne, stacilo me, jak v patek do me stourla a ja spinila a bolelo to. na cipku mam vřídek, takze ho mam citlivejsi. takze si taky rikam, budto pichnout vodu nebo cisar. cetla jsem totiž, ze pokud byl cisar, i když uz davno, tak me nemůžou udelat vyvoalni tabletama, aby telo nemelo takovou velkou zatez, aby nerupla děloha. no, moudrejsi budu az po ko.

holky, ja jsu tak nervozni, uz jsem na konci a mam strach, aby mala byla v poradku.spinei dneska uplne minimalni, urcite to bylo z te patecni kontroly.

ellysa
5. lis 2013

@mabe nebojkaj malinká je úplne v poriadku, neviem,mne ten hamiltonov hmat príde taký surový, mne stačilo, keď mi pri oliv strkali dnu vyvolávačku a skoro ma porazilo, čo to tak bolelo, a neviem aj či niečo podobné neskúšala hebamme pri Wilim, lebo tiež sa vo mne šprtala, strašne to bolelo, ale čo robila neviem, ale bolo to nechutné

mabe
autor
5. lis 2013

@ellysa asi si to nenehcam, stacila normalni kontrola a cisari se vůbec nebranim. bylo by fajn rodit normal asi, ale když to bude lepsi, tak proc ne. nebudu to brat jako ochuzeni o něco, hlavne at je vse ok

ellysa
5. lis 2013

@mabe heh byť ochudobnená o pôrodné bolesti, to ti naozaj nemusí byť ľúto, keby niečo 😀

nefertitka
5. lis 2013

@mabe fuj ako to tak citam, tak nikdy...na to musis dat suhlas?ci si to mozu spravit svojvolne?

mabe
autor
5. lis 2013

holky, tak pry mozna milimetrova změna od minule, zeptala se me, jestli chci hamiltona, takze podle toho usuzuju, ze musim byt nejak otevrena a ne uplne zavrena. tak jsem ji rekla, ze bych tomu ještě dala cas. vytahla ze me ruku krvavou, tak se mam na co tesit zase. 😝 😀 pry tedka je to normalni, ze po vysetreni spinim nebo mirne krvacim, takze nemusim se strachovat, jenom kdyby ze me krev valila.
no, takze v patek další ko a hamilton uz a kdyby to ještě nepomohlo,tak v pondělí na vyvolani. pry cisar je az poslední varianta, takze tedka sex(to se me teda nechce 😝 ), vino, malinik, dlouhy prochazky, pak kdyztak hamilton, vyvoalni tabletama v pondělí. aspoň vim, na cem jsem....

nefertitka
5. lis 2013

@mabe fuha tak nech sa to uz samo rozbehne konecne...

mabe
autor
5. lis 2013

@nefertitka no, uvidíme, kazdopadne jsu nejaka uklidnena, ze vim co bude, teda aspoň je nejakej plan. spinit budu vic nez minule, potom co jsem videla dr. ruku, ale pry to tak je, nemusim se bat.

mabe
autor
5. lis 2013

@nefertitka a jak se ty cítíš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru