Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
6. lis 2013

@mabe no ved, ja som z minuleho tehu pozabudala vela toho 😝

nefertitka
6. lis 2013

@zuzkat1 tiez si myslim, ze ma to bude budit

nefertitka
6. lis 2013

som poslala foto kamoske a ona ze to co je ta slzicka v ktorej je babo?Zavodna draha? 😀 fakt to tak vyzera

mabe
autor
6. lis 2013

holky, nejak jako chci aby mala sla ven sama bez pomoci, ale zase mam takovy trosku nerviky, ze teda fakt uz to bude za par a budu rodit..v noci ti poslicci, snad ty kontrakce poznam a budu je umet zmerit.

zuzkat1
6. lis 2013

@nefertitka preco na antolsku? To nemozes u neho ostat? Ja Som zaplatila 60e a tam je aj objednanie na cas aj sono.

nefertitka
6. lis 2013

@mabe to zistis, oni budu naberat aj na intenzite...neboj
@zuzkat1 no moj to ma takto, neviem ako teraz, otvoril si svoju ambulanciu, predtym robil u Millyho a vtedy ma poslal k dr. Niznanskej, ked mi zacali problemy...musim sa ho na to opytat

nefertitka
6. lis 2013

@zuzkat1 ku komu chodis?

zuzkat1
6. lis 2013

@nefertitka chodim na mytnu ku kleinovi. Je taky chladny ale ako dr je dobry.

nefertitka
6. lis 2013

@zuzkat1 jaj vlastne uz si mi to raz vravela...

mabe
autor
6. lis 2013

@nefertitka tak to u me byly poslicci, bylo to porad stejny

zuzkat1
6. lis 2013

@nefertitka no ja by som nerada sla na antolsku. Ty tam budes zas rodit?

nefertitka
6. lis 2013

@zuzkat1 no neviem kde mam rodit, rozmyslam zazmluvnit si svojho lekara, ak sa bude dat...ale ak mam zas rodit skor, tak na Antolskej musim

bambi7
6. lis 2013

cafte babule akurat som dovarila dnes skor tak super,

nef jej super krasna fotecka a mimi samozrejme

zuzkat1
6. lis 2013

@nefertitka aha,no moj uz nerodi.tak asi kramare.

nefertitka
6. lis 2013

@bambi7 a co dobre si varila?my pecieme kura

bambi7
6. lis 2013

nef ryzu a maso ,co ine domke ako masko 😉 zajtra spravim spagety to domka tiez ma rada

akurat kukam na nete dake hracky na vianoce

mabe
autor
6. lis 2013

holky, tak ja nejak zacinam mit dobrou naladu. varim si, uklizim, venku sviti slunicko, pujdu pro anicku, uz to není jenom cekani na porod...proste jsu aktivni 🙂

ellysa
6. lis 2013

@bambi7 ja som dnes bola na nákupe, už mám skoro všetko

ellysa
6. lis 2013

@nefertitka mne sa takto na začiatku ani jedno dieťa nehýbalo, že to bolo vidno na utz, keď bilo srdiečko všetko je v poriadku 😉

bambi7
6. lis 2013

mab 🙂 sikulka

no elly super

mabe
autor
6. lis 2013

@bambi7 fakt se me udelalo lip psychciky, když něco delam. uvidíme, kdy ten nas prcek vyleze ven 😀

ellysa
6. lis 2013

@bambi7 a čo kupuješ? ja som malému kúpila odrážadlo, takú žirafu a zvieratko na paličke na tlačenie, a jemu to aj stačí, však aj tak má o mesiac ešte narodeniny a on to ešte nevníma.budúci rok to už bude o inom
Oli mám, takú sadu do jej sylvanian domčeka-pizzeriu, set mini bábik cililing, a magnetickú knižku ročné obdobia, dnes som jej kúpila taký domček tiež z magnetmi a knižku do škôlky-niečo ako my sme mali pamätníček ale teraz je to krajšie, viac sa tam vpisuje, to jej dám asi na mikuláša. ešte jej chcem kúpiť adventný kalendár z hračkami, a momentálne máme mániu my little pony, tak nejakého koníka alebo sadu, alebo aj zámok uvažujem, aešte sa rozhodnem

mabe
autor
6. lis 2013

holky, ja zacnu darky resit az se pepca narodi, budu trandit s kocarkem 🙂

ellysa
6. lis 2013

@mabe jasné :D len ak už nebude mrznúť, lebo to sa z novorodencom nikam nedostaneš, ešte že je ten internet 😀 , tak ja už som vybavená na vianoce, akurát sa mi ozvala jedna pani, že má na predaj taký domček my little pony čo zháňam

mabe
autor
6. lis 2013

tak mam za sebou prochazku do skolky, sly jsme s nasema. ja se představila učitelce a ona sla ven ze tridy, zepry kdo si pro anicku jde...uz si myslela, ze asi rodim, tak se divila, kdo to jde. 😀 pak nakoupit do obchodu s nasema a mam toho dost pro dnesek. zacina me trosku zase tvrdnout bricho tedka v klidu.

nefertitka
6. lis 2013

@ellysa aj my mame maniu my little ponny....na vianoce chce Twilligh Sparkle a to jej vraj staci,no aka je skromna;)

zuzkat1
6. lis 2013

Vy uz riesite vianoce? Mne sa od decembra crtaju neobmedzene vychadzky tak to budem riesit vtedy. Ja nemam ani predstavu.hanke asi mcqueena inak neviem. A mab pokojne aj v zime von na chvilu. Ja som rodila v januari...po kolena sneh a zima a chodili sme von. Dr aj kazal ze na pol hodku.

mabe
autor
7. lis 2013

ahojte, tak ja od včera nic, ticho po pesine. myslim, ze zítra me ten hamilton nemine. jinak jsem se probudila s nejakou blbou naladou, počasí hnusny, anicka me rozčilovala jaksi, manza, no prectu vas a pujdu si na chvilku ještě lehnout. dneska bych chtěla pokracovat v uklizeni - prach, koupelnu a zachod umyt.odpo si pujdu sama pro anicku do skolky.

@zuzkat1 ja vanoce tedka neresim az bude mala venku 😉

nefertitka
7. lis 2013

Ja tiez este nekupujem darceky, este je cas... a navyse ked teraz nieco kupim a mala mi o mesiac zapoti, ze chce nieco ine, tak co...ako rozmyslame uz urcite ze co, ale nenakupujeme este

mabe
autor
7. lis 2013

holky,tak jsem tedka vstala, ale vůbec se mi z postele nechtělo. dala jsem prat aspoň pracku a uvidim jak to bude s tim uklizenim. emoticon

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru