Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
10. lis 2013

@zuzkat1 dekujuuu, no kazdopadne vim, ze zítra to bude, uz se na malou moc tesim. jak bude vypadat? jak se budu citit az anicka prijde poprvé do porodky? no, proste novej život 😀

ellysa
10. lis 2013

@mabe pozri budúcu nedelu už budete všetci spolu to je dolezite

mabe
autor
10. lis 2013

holky, tak se s vama loucim a dam vedet, jakmile bude po. snad to bude probihat rychle a hladce. tedka nervnozni nejsem, ale rano to bude urcite....jdu spinkat, vstavame v 5:30h a hura do porodky na 7h

zuzkat1
11. lis 2013

@mabe Ahoj.uz to mas asi za sebou🙂

Baby tak dnes som si kupila jogurtovac a prva varka sa uz chysta.som zvedava ake to bude.tesim sa. Mimi kope o 106 a velmi ma to tesi.uz aj hani citila ked tam dala ruku. A Potom hlasila: "babatko ma koplo ale nic sa mi nestalo🙂"

ellysa
11. lis 2013

@zuzkat1 ja by som tiež brala jogurtovač rozmýšľala som nad takou miskou tam sa dá teplá voda, naleje mlieko a za 18 h je jogurt horový, ale u nás jem jogurty len ja , malá raz za čas, drobec ešte nie a muž vôbec

zuzkat1
11. lis 2013

@ellysa ja som vela studovala rozne fora a ludia pisali ze to aj miesto kyslej smotany pouzivaju...u nas je jogurt kazdy aj muz. Tak som zvedava.tu pisu ze ak je mlieko teple-ohriate na cca 40st.tak to trva 5-6hodin a ked je studene tak 8-9... Takze vecer by uz mal byt hotovy.a nie je to taka suma..stal 23e

nefertitka
11. lis 2013

uz to ma mabe asi za sebou🙂 ak sa tam chuda nejak este stale netrapi a mozno zas pristupili na cisarsky, no ved uvidime, da nam vediet;)

casia
11. lis 2013

ahoj holky🙂jsme doma, máme krásnýho Vašíka🙂v úterý mi prdla voda, tak jsme jeli, po cestě ukázkový kontrakce, bohužel jsem je měla celý den v hrozné intensitě a byla málo otevřená, takže v úterý večer císař, při revizi zjistili, že jsem měla nějakou prasklinku na děloze - proto ty hrozný bolesti☹jinak ale vše dobře dopadlo, už jsem ok, cítím se sice jako chodící mrtvola, s nástupem mlíka mi děsně otekly nohy, ale už jsme tu všichni, občas máme prdíky, ale jinak je hodnej a spinká, jsem šťastná 😅

casia
11. lis 2013

@mabe držím palce 😉

ellysa
11. lis 2013

@casia jej gratulujem k bubákovi, nech ste zdraví a máš dostatok mliečka , a hádam aj nejakú foto dáš 😉

ellysa
11. lis 2013

my sme dnes v škôlke mali lampiónový fest najskôr sprievod a potom pohostenie na záhrade škôlky, dobre bolo, len sme dobre premrzli, obe deti zasa sople, no dúfam, že to nebude nič horšie

nefertitka
11. lis 2013

@casia gratulujem🙂)) a veeela zdravicka prajem a tebe skore zotavenie

nefertitka
11. lis 2013

@ellysa ach, tieto choroby

casia
11. lis 2013

@ellysa
@nefertitka moc díky...jasně přidám, mám vše v mobilu zatím

bambi7
11. lis 2013

cafte babulky mabus akurat pisala ze je pepina na svete 🙂 narodila sa o 18hod ze nakoniec zvonom ,mab je dost zasita ale obe su ok ,
tak mabuska gratulujemeee babulky moje som rada ze ste ok 😉

bambi7
11. lis 2013

casia aj tebe gratuljeme 😉

bambi7
11. lis 2013

juj tak sa tesim 😉 😉 😉

zuzkat1
11. lis 2013

@casia gratulujem🙂

zuzkat1
11. lis 2013

@nefertitka a ty ako? ja sa uz vytesujem z kopancov🙂

ellysa
11. lis 2013

@bambi7 juj tak to muselo byt dramaticke ale hlavne že sú v poriadku, teším sa tak máme chlapčeka a dievčatko 😵

bambi7
11. lis 2013

no elly no uvidime co bude mat nef ideme hadat 😀

nef ako je ?

julka82
11. lis 2013

žienky vy ste ostali tehu hneď po potrate?

zuzkat1
12. lis 2013

@julka82 po prvom az po roku snazenia a po 2hom pol raka sme si davali pozor a potom na prvy sup

zuzkat1
12. lis 2013

@ellysa ten jogurt je super.za 5 hod bol hotovy a je husty🙂 klasicky biely jogurt,len viem co v nom je.

nefertitka
12. lis 2013

@bambi7 jej super, ak jej budes pisat, tak ze jej moc gratulujem🙂

ellysa
12. lis 2013

@julka8 po prvom sme čakali 6m po druhom 4

bambi7
12. lis 2013

cafte babule mabus pisala ze malu jej nosia na kojenie ,toci sa jej hlava a je slaba ,pepina je ok 😉 ze je krasna 😉 ved ako inak 😉

co inak robite?ja cakam kuriera ale kedy pride netusim tak trcime doma 😒 a to sme mali ist z nef do dielnicky

nef boli ste a kolko bolo deti? ved zajtra sa vidime ,domka sa uz tesi na niki 😉

tak zatial sa majte

ellysa
12. lis 2013

@bambi7 ja som tiež čakala balíček a nedočkala sa tak riešim reklamáciu, predpokladám, že ho už neuvidím a 36 eur v... Asi si niekto urobil radosť.

bambi7
12. lis 2013

to je strasne 😒
elly ty tueim kupujes gap znacku ze? neviem nahodou tricka dl.rukav ked su na 110 velkost ake su ci to sedi?

nefertitka
12. lis 2013

@bambi7 neboli sme, ak nedame auto na garancku vo stvrtok, tak pojdeme vo stvrtok, ale potom od bud. tyzdna by sme mohli tie utorky radsej chodit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru