Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
20. pro 2013

ahojte, tak dneska manza ještě zustal doma. ja sla s mamkou a pepcou dopo do města, tak jsem koupila zase nejaky darky. ještě nam zbyvaji nejaky darky z normal obchodu, to doladíme v pondělí ještě. anicka od včerejšího vecera bez teplot, chrchle a smrka, ale uz bez tech teplot. takze lumpaci a nudi se uz doma. manza sel tedka na vanocni vecirek, ještě chrchle, ale sel, snad se mu to zase nezhorsi. 😝 😖 my zatím odoláváme s pepcou, i když jsem promrzla trosku ve meste, tak me trosku skrabe v krku, ale to bude dobry. hlavne me boli hlava a krcni pater, ja uz potrebuju kontrolu na gynde v lednu a mit povoleny zacit chodit cvicit. zada me zlobi.. 😝

mabe
autor
20. pro 2013

@zuzkat1 jejda, tak u vas se to taky rozjelo 😖 , tak at to do stedryho dne zmizi.

mabe
autor
20. pro 2013

@bambi7 ahoj, tydny ti krasne naskakuji 😉

zuzkat1
20. pro 2013

@mabe no manzela sme vymkli do spalne a my sme v obyvacke.hani je zdrava a ja len to skrabanie v krku tak snad sa to nezhorsi.bojim sa hlavne aby to hani nechytila.
Super ze u vas sa to uz zlepsilo

mabe
autor
20. pro 2013

@zuzkat1 manza spi uz tyden v obyvaku. ono stejne ty bacily jsou všude, ale aby nas nerusil kaslem..

mabe
autor
20. pro 2013

holky, musim teda napsat, ze jsem max. spokojena s vekovym rozdílem holek. anicka se sama jde vycurat, pak si vyčistit zuby, ja to zkontroluju, pak se prevlece do pyžama, ja prectu pohádku jednu, pustim pohádky MP3, zavru a odchazim. ona hnedka nespi, ale je v pokojiku, nekdy sem tam dojde s necim, ale pak usne v posteli a hotovo. mezitím ja muzu dat spat pepku. 🙂 zrovna dneska jsu na ne sama aji zítra budu.. 😀

mabe
autor
21. pro 2013

ahojte, tak manza dosel v 7:30 😠 jsu nasrata na neho, ze je nemocnej a nemůže dojit nejak normal po pulnoci nebo tak nejak???!!!vim, ze dlouho nikde nebyl, ale..a to dneska ma vanocni vecirek s basketem, takze zase do rana...
.dopo budeme varit a hrat si s anickou a odpo bych chtěla jit ven s pepcou na chvilku. zatím je ale venku mlha, ze není videt na krok.

mabe
autor
21. pro 2013

ahojte, tak manza uz je fuc. ja si pospala chvilku s pepkou po obede, nastesti to vyslo i s anickou. pak manza v 15h vstal, tak jsem sla nakoupit s pepkou, vykoupala se, delam fazolovou polivku, trosku poklidila. aji jsme zvladly si s anickou hrat a necumet porad na bednu. emoticon

mabe
autor
22. pro 2013

ahojte, tak dnesek s tatkou doma, narocny ale..anicka se vzteka, nebavi uz ji to doma, pepca zacla mit asi spurt nebo co...jako v noci dobry, ale přes den naprd, budto prdici, nebo usne a anicka ji probudi a pak zase by chtěla pit...a ma uz trošičku rymu, ale jenom takovej ten pruhlednej sliz zatím, tak splicham sterimar. snad se to nezhorsi, ona to muze mit aji s tim pocasim. zatím nekašle a nic, přes nos sem tam zachrchle, ale většinou dycha normal. v noci spinka normalne, takze ta ryma není tak strasna, jestli to teda jde nazvat rýmou. zítra dopo pujdeme nekam nakoupit - ještě nejaky darky.

nefertitka
23. pro 2013

Ahojte, ak by som uz nestihala do zajtra, tak vam uz teraz prajem krasne Vianoce plne pohody, vela darcekov od Jeziska a neprejedat sa 😀 😝

mabe
autor
23. pro 2013

ahojte, tak jsem volala dr., pepka v noci vic chrčela, ale ma porad pruhlednej hlen, sem tam nazloutlej, z nosu ji netece, sem tam zakasle, teplotu nemá. nechrci porad jenom sem tam. tak dr. rikala, ze není důvod k ni chodit, mame proplachovat sterimarem, vysavat, kdyby vic kaslala, tak muzu dat stoptusin 3x denne 3kapky a nasivin při vetsi ryme. zvlhčovat vzduch a vetrat. takze jsme doma i s anickou a manza jel sam nakupovat ještě darky. mrzi me to, ale musí to tak byt. anicka uz kasle minimalne, tak jsu rada. navareny mame, tedka pepca spi, jdu si s anickou hrat karty a odpo bych chtěla trosku ještě uklidit.

mabe
autor
23. pro 2013

tak jsem všude vysala, utrela prach, umyla země a jsu se sebou spokojena, ze jsem něco udelala.

mabe
autor
23. pro 2013

KRASNE SVATKY 😉

mabe
autor
23. pro 2013

manza bali darky, ja mu lepitka striham a delam rum s colou 🙂 😀

zuzkat1
23. pro 2013

Ahojte🙂 vesele vianoce🙂

casia
24. pro 2013

krásné Vánoce všem! :-*

ellysa
24. pro 2013

dievčatá prežite dnešný deň v pokoji spolu zo svojou rodinkou

mabe
autor
25. pro 2013

ahojte, jenom na skok, dopo jsem dospavala a na 14h jdeme k manzove babicce, zase tchaonvci a bratranci, teta....preziracka. ze včerejška me bylo blbe v noci, nejsu zvykla jest vlasaky, ...anicka si to moc uzila, kazdymu rozdávala darky, byla nadsena, bylo toho hodne takze darky si prohlidne az v klidu doma co dostala. pepka to cely prospala skoro, takze nam dala prostor pro rozbaleni, klidny najezeni... 🙂 tak uz musim zase jit, mejte se 😉

mabe
autor
25. pro 2013

ahojte, tak dneska další vanoce u manzove babicky, zítra nas ještě cekaji u me babicky s nasema a tetou. pak uz konec a uzivani volno, snad aji počasí bude prat a vyrazime konecne nekam do přírody na vylet jako rodina. ještě jsme nebyly. anicka trosku ještě sopli a sem tam zakasle, ale je to jenom nachlazeni, pepka je dobra, takze chci ven. emoticon
uvidíme, co koupime. musim taky na nakupy, ja potrebuju nutne na sebe všechno novy, mam tehu věci, nebo před tehu a tedka mam ještě 5kg navrch.

bambi7
25. pro 2013

cafte babule pekne sviatky prejem

mabe
autor
25. pro 2013

@bambi7 ahoj kocko, jak se mas? jak ti je? 🙂

zuzkat1
25. pro 2013

@mabe Ahoj. A kolko si celkovo pribrala? teda ak mozem vediet. Ja s hani 20kg a teraz zatial 4,5 a to sa mi zda malo.

Inak dostala som kuchynsky robot🙂 od nasich.som nadsena🙂

mabe
autor
25. pro 2013

@zuzkat1 ja pribrala s anickou +12kg a tedka +15kg

bambi7
25. pro 2013

ahoj mabus dakujem za opytanie ,mam sa stale rovnako vraciam ale ink ok teda dufam na kontrolu idem 8.1 tak sa uz tesim
a co ty a deturence?

mabe
autor
25. pro 2013

@bambi7 to je dobře, ze je ti zle, vis jak to myslim... 😉 no, uz začínáme byt zajeti, i uspávala jsem uz sama několikrát. ono s anickou je to super, sama si vycisti zuby, vycura, prevlece, akorát ji prectu pohádku a spi. 🙂 je uzasna, podava me věci,...zatím to vypada, ze nezarli na pepcu. pepca je pohodovy mimco, fakt...sem tam si zamrci, ze ji boli brisko, ale v noci spi. jde spat v 20h a první kojo 3h v noci a pak uz po 3h, ale v noci se napije a spi. dneska se zacala uz aji vic smat po ranu, otaci se za nama a uz je to s ni zabavnejsi. 🙂
fakt je to uzasny, ze se po všech tech peripetiich vse vydarilo a mame dva prcky 🙂

bambi7
25. pro 2013

no super sikulky 😉
hej aj domka je uz velka babula 😉
pepka pekne spinka to domka bola ako malinka stale hore 😉 to je super ze tak pekne spinka

tak sa pekne majte idem kuki tv tak dobru noc babule

mabe
autor
25. pro 2013

@bambi7 jsem fakt moc stastna 🙂 dobrou noc 😉 a drzim palec na ko 😉

mabe
autor
25. pro 2013

holky, tak premyslim, jestli si koupit na pepcu nejaky nositko. jestli by se siklo sem tam do města a tak..zase v zime ju nestrcim asi pod bundu a v lete uz bude velka. spis se kouknu na akce na krosnu, az budeme v lete chodit po vyletech..

zuzkat1
25. pro 2013

@mabe ja mam nosic liliputy do 25kg na chrbat alebo dopredu..je vhodny od 3mes. Kupovala som ked mala 2 roky a doteraz by som ju nosila ale som tehu. Najviac som vyuzila minulu zimu ked do skolky zacala chodit. tak rano taka rozospata sup na brucho do nosica a sli sme.mala som ju pod bundou. Tu som nezapla ale neva lebo ona ma hriala.

mabe
autor
25. pro 2013

@zuzkat1 mohla by si mi hodit nejakej odkaz prosim

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru