Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. únor 2014

ahojte, tak anicka uz spinka, pepca v postýlce, snad taky bude spat, manza na basketu. 🙂 na anicku dneska venku skocil pes, ja uplne byla z toho paf, nastesti se anicka jenom lekla a nic ji není. byly jsme v lese, dva psi si tam hraly a najednou jak kolem nas bezely, tak pribehl ten jeden pes a skocil na ni zezadu, ona spadla na zem a on ji preskocil. tak jsme rychle s tatkou priskocily a tatka ho odehnal. 😝 pan rikal jeho, ze se omlouva, ze skace na lidi, je pry mladej, ale byl to ohar velikej. 😝
zítra prijde kamoska na obed s 5meiscni dcerkou, tak pak pujdeme spolu ven pro anicku do skolky. 😀

nefertitka
4. únor 2014

ahojte, tak sa hlasime uz z domu, ja mam nadchu ako fras, ale co uz, neva, uzili sme si 😉 zajtra pridam nejaku foto

nefertitka
4. únor 2014

@zuzkat1 moze byt tato ciapka pre Ninku? uz ju mam hotovu...ak tam nechces maslicku, tak kludne povedz, dam kvetinku decentnu ako si chcela;) ale tu maslu som robila tak, ze ked ju uvolnis po case, alebo das celu prec, tak ciapka bude vacsia a moze ju nosit aj neskor

mabe
autor
4. únor 2014

@nefertitka ahoj, tak ja dneska uplne v pohode, myslim, ze me zabrala ta konvicka - proplachovani slanou vodou nosni dutiny. 😀 jsem zvedava na foto 🙂

mabe
autor
4. únor 2014

@nefertitka krasny, ty jses sikovna 🙂

nefertitka
4. únor 2014

@mabe fuha, ty to dokazes?si preplachnut dutiny slanou vodou?

nefertitka
4. únor 2014

@mabe dakujem🙂

zuzkat1
4. únor 2014

@nefertitka je krasna🙂 len neviem ci sa jej bude v nej dobre lezkat. Tam ten okraj ci jej nebude vadit. Ale ak je to makke tak ok. Hanke mozes taku istu len bez toho kraja. (Dufam ze vies co myslim,neviem ako to nazvat😅)

mabe
autor
4. únor 2014

@nefertitka no, ja si to nedokazala představit, ale vůbec nic to není, když je dobře predklonena hlava, tak nic necitis v dutinách nikde, z druhé dirky tece všechno ven. 😀 a krasne me to hnedka pročistilo nos. dr. me to poradila pro anicku, když jsou tedka ty rymy a tak jako prevenci.http://www.lekarna.cz/rhino-horn-konvi...

zuzkat1
4. únor 2014

@nefertitka to si mala nejak rychlo hotove🙂 sikulkasikulka

nefertitka
4. únor 2014

@zuzkat1 je to baby vlna, taka uplne makucka, co sa z nej hackuje a strikuje pre babatka, nemal by byt problem pri lezani,ak chces, tak ho vyparam a dam ho rovny, Hanke taku istu aj farbovo? Kupila som vlnu taku bielo ruzovo fialovu, dam hned foto, hned dam foto, ci moze byt z takej, ale ak chces presne taku istu, nem problem 😉

nefertitka
4. únor 2014

@zuzkat1 no to preto, ze ma to bavi, zacala som pred Tatrami a dnes dokoncila;)

nefertitka
4. únor 2014

@mabe aj tak by som asi nemala odvahu, ale uz mi dost vadi ten sopel, co mi tece z nosa 😝

zuzkat1
4. únor 2014

@mabe hanku uz kusol pes aj zajac...a ona nic...doteraz to spomina ako vtipny pribeh🙂

mabe
autor
4. únor 2014

@zuzkat1 no, me uplne dobře nebylo, ale anicka to vzala dobře, jesteze tak..

mabe
autor
4. únor 2014

@nefertitka fakt je to bezvadny, všechno vytece. jasne, ze se tam zase udela, ale fakt tato ryma byla kratka a okamzita uleva

zuzkat1
4. únor 2014

@nefertitka nemusis parat nechaj tak-len k hanke sa to nehodi,ona je taky dabel🙂 tak radsej pre nu rovne. Ona chce presne ako bude mat ninka. Tak co uz s nou🙂 tak nech maju rovnake .. ten detail v ukonceni jej snad vadit nebude🙂

nefertitka
4. únor 2014

@zuzkat1 ok, aj s tou stuzkou?

zuzkat1
4. únor 2014

@mabe ja som sa tiez zlakla ako bude reagovat - oboje jej krvacalo... ale tie deti to beru asi inak..su take odvazne a neberu vsetko tragicky ako my🙂

nefertitka
4. únor 2014

a este taky detail, gombicek by bol trosku iny, neva? 😅 takyto srdieckovy uz nemam

zuzkat1
4. únor 2014

@nefertitka mozes,aspon to budem vediet povolit alebo utiahnut ...podla potreby🙂

zuzkat1
4. únor 2014

@nefertitka nevadi🙂

nefertitka
4. únor 2014

@zuzkat1 oukej🙂 len ono je to tam tak prisite o ten gombik jemne, aby sa to nerozvazovalo, ked bude ciapka mala, gombik odparat a zaviazat podla potreby 😉

zuzkat1
4. únor 2014

@nefertitka ok🙂

nefertitka
4. únor 2014

@zuzkat1 tak som rada, ze sa paci 😉

zuzkat1
4. únor 2014

@nefertitka paci-pekna nezna... 🙂

mabe
autor
5. únor 2014

ahojte, tak dnesni rano s anickou desny, vztekala se snad uz vseho. tedka mame klidek a na obed dorazi ta kamarádka.

bambi7
5. únor 2014

cafte babulky ako dnes?

ideme dnes na tanecnu ,inak klasika
neboli sme nikde cakali sme na kuriera objednala som domke nove navliecky princeznove ,uz su oprate 😉

nef tak si chora tak sa liec nech si coskoro fit a mozete sa snazilkovat 😉 a co niki?

nefertitka
5. únor 2014

@bambi7 nebude problem na tej tanecnej, ze sme tam tak dlho neboli?a nic nedali vediet?

mabe
autor
5. únor 2014

ahojte, tak my tedka dorazily ze skolky, zmrzly jsme jak hovinka. za hodku jdu cvicit uz se moc tesim, doufam ze to ty holky s tatou zvladnou. ja proste musim jit, zada boli jako cert.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru