Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
31. srp 2009

jdu si vzit dalsi porci gulase a kouknout na carodejky. pak si umyju hlavicku a pujdu k dedovi a na ten basket. uz se moc tesim 🙂 minuly rok se nehrala nejvyssi soutez chlapu v Brne, ted se vraci i stari dobry hraci 🙂 trosku si ponadavam. tatka rikal, ze bych tam nemela chodit, ze se budu rozcilovat - piskam na rozhodci a tak 🙂 , ale zase je to jiny rozcilovani nez stres

mabe
autor
31. srp 2009

ja vim, ze nemusim vysvetlovat, ale ja ji to jeste nerekla. chci pokecat o tom se sefem pro jistotu.on je totiz zmatkar a pak me sprdne, ne?

aanda
31. srp 2009

Mabe, aspon sa odreagujes... ak mas na to chut, tak bez 😉

mili1
31. srp 2009

Mab ak myslis tak chod ....
Anda a mas vybaveneho aj porodnika ?alebo nie

aanda
31. srp 2009

Mili, zatial nemam.... este nad tym premyslam, ci si vybavim porodnu asistentku - chodila som k nej na take cvicenie pre tehulky - takze ma aj pozna, alebo ci si vybavim lekarku....
za porodnika je poplatok okolo 230 Eur... ale nejde mi ani tak o tie peniaze, ako o to, ze v podstate lekar tam s tebou ani nie je... skor sestricky... preto som premyslala nad tou porodnou asistentkou....

ako si to mala ty?

mili1
31. srp 2009

Anda ja som bola rizikova tak som to nechcela riskovat.... mala so lekara ktory sa o mna staral pocas celeho tehu a popritom som chodila ku svojmu gynekologovi...sice on je manzelov znamy ale nema moderny ultrazvuk..
porodnik je v nemocnici tak zato... my sme platli za zazmluvnenie 170 Eur..ale tiesa vracaju ak porodis v sluzbe lekara... co som ja neporodila lebo som rodila v sobotu.. a inac moj lekar bol v kuse so mnou na sale ..prisiel a odvtedy sa nepohol...myslim ze to aj urchlil ...bol zlaty... som bola velmi spokojna...
inac tie 170 eur idu nemocnici a len nejaka cast lekarovi ...

mili1
31. srp 2009

takze musis ratat ze das aj nieco porodnikovi --- ak si to zratas je to dost ale je to ine ak mas lekara ....
Jja som este platila za epidural 70 Eur

aanda
31. srp 2009

tu su tie poplatky tusim vyssie... este uvidim, co vymyslim... ide ku nam svokra, tak paa zatia.

nefertitka
31. srp 2009

uz tu asi nie ste, co?

mabe
autor
31. srp 2009

ahoj nefi, ja jsem

nefertitka
31. srp 2009

ahoj🙂co porabas?

mabe
autor
31. srp 2009

nic 🙂 . nejak se me nic nechce. koukala jsem se na telku, tedka si musim jit umyt hlavu, abych mohla jit ven, ze. pak si udelam toust na jidlo a kolem 18:15 pro me dojede manza a jedem na ten basket. 🙂 uz se moc tesim. 😉

aanda
31. srp 2009

caute aj ja som tu zasa 🙂

mabe
autor
31. srp 2009

holky, my sme se tak pekne sesli 😉

mabe
autor
31. srp 2009

mela sem jit asi pro pecivo, ale nechce se me. manzovi namazu sebou jeden rohlik. on nic nechtel, ale od obeda nejedl a z basketu dojdem az kolem 20h. pak mu dam ten gulas s bramborem a na rano mu zbude starej chleba, takze si udela topinky. ja si rano koupim cerstvy pecivo. aspon se vsechno pecivo spotrebuje. 🙂

nefertitka
31. srp 2009

ahoj aanda, co robi drobec?🙂
hej veru mabe, konecne;)

mabe
autor
31. srp 2009

bambi, nam chybi. dneska tady vubec nebyla

nefertitka
31. srp 2009

pridala som nejake fotky nikolky ak sa chcete pozriet;)

nefertitka
31. srp 2009

asi je vonku cely den🙂

mabe
autor
31. srp 2009

nefi, ta je krasnoucka a jak je uz velka. 🙂

aanda
31. srp 2009

nef, ten nas drobec je taky aktivny.... sa niekedy az cudujem, ze sa vladze tolko hybat... teda ja som happy, ze ho citim, ale stale sa premrva 😀

aanda
31. srp 2009

nef, ved je cela mamina.... podoba sa na teba, je zlatucka... a teda uz ma aj napadnika 😀 tie deturence su milucke 🙂

nefertitka
31. srp 2009

dik🙂 no hej mabe je uz velka;) aanda niecim sa na mna podoba a niecim na muza,my sme si vraj podobni,takze to je jedno🙂 ale zarucene nostek a oci ma moje🙂)
hej uz ma aj napadnika a tato je z toho nestastny,uz si chysta flintu 😀

mabe
autor
31. srp 2009

holky, jdu si konecne umyt tu hlavu, s takovou jako mam ted mezi lidi nemuzu

nefertitka
31. srp 2009

no neboj,za chvilu sa bude mrvit vonku aanda🙂

aanda
31. srp 2009

treba, na taku fesandu pojdu ti napadnici ako muchy na med 😀

nefertitka
31. srp 2009

😀 no hej pojdu🙂)) tato uz ma vsetko dopredu naplanovane 🙂 na diskoteku nepojde do 25tich, do 18tich bude mat vecierku o 21:00...teda vtedy musi dojst domov a podobne nezmysly 😀

aanda
31. srp 2009

😀 😀 no ved uvidi, aka bude realita

nefertitka
31. srp 2009

no uplne ina🙂)

nefertitka
31. srp 2009

kupili sme jej koberec na parkety 2x3 metre,aby ju to nestudilo,myslite,ze sa na nom zdrziava? 😀 ...aj teraz je uz v kuchyni 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru