Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
16. črc 2014

ahojte, tak nejak nemam cas na PC, jsme porad nekde. 😀 mame se vyborne, holky jsou spolu szity. takhle usly tchyni po obede, když je hlidala. 😀

mabe
autor
16. črc 2014

@bambi7 4h, to ja se teda rouhám. pepca spi od 20h, pak tak 2-3x z noc kojo, ale zase spi hnedka a ja potrebuju rano ještě dospat, když vstava v 6h. takze manza je s hoklama a ja pul hodky ještě dospavam. 😝 😀 tak domka bude mit super zabavu a ty se aspoň trosku dospis

zuzkat1
16. črc 2014

@mabe tolko som nespala ani nepamatam... Odkedy sa Hanka narodila spavam malo. Ale teraz navyse po nociach makam tak je to unavnejsie... Ninka sa inak budi len raz. Manzel s detmi skoro vobec nie je,aj ked je doma tak robi na pc takze to je este horsie lebo malu musim od neho odhanat... Najhorsie je este stale kupanie a vecer celkovo... Kupat jednu potom druhu,uspat jednu potom druhu...to mi uz kysne cesto na chlieb...ked zaspia tak zehlim,poukladam veci,vytriem dlazky atd... Okolo polnoci dam chlieb do truby o 1nej je hotovy tak este dorobim daco a okolo 2hej zalahnem...rano mame tak okolo 6-7mej.

zuzkat1
16. črc 2014

@mabe tebe anicka este spinka poobede? Zavidim...

mabe
autor
16. črc 2014

@zuzkat1 prave rikam, ze se rouhám. 😀 jses teda uzasna, jak to muzes zvladnout, klobouk dolu. anicka když jsme doma, tak spi hodku. jinak vydrzi bez spani, když jsme nekde venku

zuzkat1
16. črc 2014

@mabe nemyslim ze som uzasna🙂 aj ty by si to zvladla keby to inak neslo...je to zvyk

mabe
autor
16. črc 2014

@zuzkat1 no, musela bych, ale nemusim a trosku i toho zneuzivam, ze manza pohlida rano a tak.. 😀

zuzkat1
16. črc 2014

@mabe mne Hanka pred 21 hod nezaspi... Ani v aute... Na porazku

mabe
autor
16. črc 2014

@zuzkat1 tak to pepca usne okolo 20h a to mela spala venku pul hodky v 18h

zuzkat1
16. črc 2014

@mabe u nas ma manzel home office Takze do tej 10tej je doma a potom ide do terenu...kym je doma tak musi byt relativne ticho a klud...Takze hrozny start dna lebo malu udrzat da zabrat..

mabe
autor
16. črc 2014

@zuzkat1 hm, to ti nezavidim 😝

zuzkat1
16. črc 2014

@mabe ale da sa🙂 len som zvedava ako ju bude nosit na 8mu do skolky..

mabe
autor
16. črc 2014

@zuzkat1 ty ji mas daleko, ze?

zuzkat1
16. črc 2014

@mabe hej...hodina cesty-ja nesoferujem...ale budem chodit pre nu

bambi7
22. črc 2014

cafte babulky ao sa mate?

my super sice moc nenaspim dnes asi 3 hodky ale pohoda zabka vecer strajkuje 😉
domka ta je s mojou sestrou u nasich ,maju velky bazen a ma tam od pieskoviska trampolin vsetko tak ani domov nechce ale aspon je spokojna co sa tesim.

a vy ako?

mabe
autor
22. črc 2014

@bambi7 ahoj, no my porad nekde a od rana do vecera se nezastavim, dve deti doma. 😀 mala ti nespinka? asi brisko nebo co? no, ja spat 3h tak nevim. 😀 je dobře, ze ma domka nejakou zabavu a zmenu 😉 anicka bude chodit pristi tyden do tabora primestskyho, takze se tesim, ze si odfrknu od ni i ona od nas. porad pepcu taha, drzi, strka, no hruza. vim, ze to mysli dobře, ale...nechci porad anicku okrikovat, ale to se neda. 😝 🙂

bambi7
23. črc 2014

ahoj mabuska

ano brusko uz sme jej dali kvapky od lekarky a je to lepsie aj domka mala toto iste....

no domka je sppokojna ani domov nebude chciet ist ale dnes uz pridu ,sestra bude u nas do piatku a ide nazad do skotska,
domku som prihlasila od 2.8 na plavanie nech chodi 😉

a super ze ide do tabora aspon si trosku oddychnes aj ked to nie je az tak oddych 😉
co dnes varis?

mabe
autor
23. črc 2014

@bambi7 my dneska byli na vylete do dinoparku s nasema, takze jsem obed odbila tam. zítra delam veprovy gulas fazolovej. oddych bude aspoň castecnej, ale pepca uz je taky drak. 😀

len12
25. črc 2014

Ahoj holky, píšu o radu...dnes jsem dorazila z kontroly u svého gyn......podle ms bych měla být cca v 9 týdnu, ale nebyla vidět srdeční akce a ani velikost neodpovídala...pouze 4mm, tak jako při kontrole před 2 týdny, kdy udajně byl náznak srdeční akce. Revizi jsem zatím odmítla s tím, že budeme ještě týden čekat, zda se neobjeví srdíčko..........Je to už po druhé, minule před 4 měsíci jsem byla na revizi cca 8 týden. Je mi strašně, miminko doma ještě nemáme........Nevím co mám dělat, ale nechceme se vzdát, asi budu chchtít nějaké testy a po několika měsících, vlastně hned jak se budu cítit dobře začít znovu. Jste¨na tom něktará stejně, taky jste prodělaly 2 x revizi a máte potom miminko. Já se bojím, že nebudu mocic mít miminko nebo jej donosit.

bambi7
26. črc 2014

ahoj mabus ako dnes ,my sme sa naobedovali robila som slizikovu polievku a franc.zemiaky a ideme von

len ahoj je mi luto ze to musis zazivat ale neboj sa budes mat babo ,ja viem ze je to tazke ja to mam za sebou 3krat a nevzdavala som sa a mam dve krasne babulky

uvidis podari sa po druhom missede som bola na genetike,a dolezita je aj hematologia vela bab ma nejake mutacie kde treba nasadit injekcie a je a maju babo tak sa neboj daj si spravit vysetrenia .
mne robili odber krvi na rubeolu,chlamydie, toxoplazmozu ,cytomegaloviorus, a ist este na engokrinologiu
my sme mali s nojim vsetko ok myslim genetiku aj ostetne krvne vys a aj tak mi nasadili injekcie v tehu a nemam ziadne mutacie ani nic, ze ked uz nic nenasli ze pre istotu ale vsetko zvladnes ked musis 😉
moc drzim palce a nevzdavaj sa urcite budes coskoro tehu a potom super mamca 😉 drzim palce

mabe
autor
26. črc 2014

@bambi7 ahoj,my byly dneska s manzou celej den na kurtech s kamaradama. Obe holky to zvladly skvele. Anicka tam mela kamarady a peppca simlezlampo trave,spala,jedla v pohode. Byla pochvalena,jak mam pohodovy mimco 🙂

nefertitka
5. srp 2014

ahojte, tak som prisla kuk po dlhsej dobe;) stale niekde sme a nieco robime;)
@mabe
@bambi7 ako sa maju princeznicky?

mabe
autor
5. srp 2014

@nefertitka ahoj, tak se mate dobře? 😉 princezny rostou, rostou. pepca uz nekde porad stoji, sem tam spadne. venku nevydrzi v kocarku, uz chce lezt, všechno zkoumat, anicka ma asi nejaky pubertalni skolkovy obdobi. 😀 hlavne, ze jsme zdravy 🙂

nefertitka
5. srp 2014

@mabe tak mate veselo🙂
v podstate sa mame dobre;) vdaka

bambi7
6. srp 2014

cafte babule ako sa mate?

nef ako bolo na dovolenke ,?
my sa mame dobre ,mala zabka sice moc v noci nespi ale inak super ,
domka ju ma moc rada ,stale ju hladka ,aprihlasila som ju na plavanie tak sa jej to paci ucia sa potavat ako dychat a tak tak je spokojna tak bud rok na dovolenku snad uz plaveme bez rukavnikov 😉

co dnes varite? ja som robila domke polievku a inak zemlovku a spenatove cestoviny s nivovou omackou a sunkou 🙂

mabe
autor
6. srp 2014

@bambi7 ahoj,jsem rada,ze se mate dobre a krasne zvladas,kdyz vidim jak vyvarujes 🙂. To me se moc nechce.pepci tedka lezou zoubky,tak je takova nevrla a ma mamankovsky obdobi. Do toho anicka sem tam se vzteka,takze za celej den jsem vyflusla.🙂 anicka by pepcu umackala,az to pepci vadi 🙂

nefertitka
7. srp 2014

@bambi7 uplne super bolo, velmi dobry hotel sme mali, miesto bolo vedla hotela, kde sme boli pred dvoma rokmi, bolo teplucko, more plytke a teple, Niki sa poriadne vymacala tento rok;)
Boli sme cez ten Tui reisen a ovela lepsie ako cez sk agenturu, naozaj. Brali nas ako nemcov, hotel bol plny nemcov a rakusakov, okrem nas hadam jedna ceska rodina a bolo to citit aj na cistote a aj na jedle, vynikajuco varili.

nikinelinaty
8. srp 2014

měla bych dotaz. Nemá někdo zkušenosti po jaké době se můžeme znova snažit o miminko?Bohužel naše těhotenství skončilo předčasným porodem ve 27 týdnu a miminko nám 3 hodiny zemřelo, já ho viděla živé dýchat pomocí přístroj a manžel už malinkou vidět mrtvou :/ takže nám to řekli spolu no já jsem s tím počítala, že to špatně dopadne.

Otázka je řekli nám, že čekat bysme měli 3 m než se začít snažit o nové, ale problém, je že já jsem po 6ti nedělí a musím nakonec i na revizi, tak měn zajímalo zda se počítá znova po revizi další 3 m čekání?
Můj gynekolog říkal, že po revizi se nečeká. Takže tam je další 6 nedělí?
takže bysme jakože ztratili pouze 2 týdny?Jakože rekonvalistence do dalšího těhotenství by bylo 14týdnů?

Uvidíme co nám řeknou v nemocnci, ale prý mně budou odstranovat sraženinu v děloze krve :( nechce potvora odtéct

děkuji moc za odpověd. Je to neskutečné čekat nechci to lámat přes koleno jestli to bude 14nebo 15týdnu to už je jedno že to neí těch 12 ale čekat další 3 měsíce je prostě neskutečné nebot nám to trvalo skoro 1 rok než jsem nám to miminko podařilo.
Veškeré testy byly v pořádku a najednou se rozhodlo samo od see narodit :(

zuzkat1
10. srp 2014

Ahojte...zajtra nas caka prve ockovanie...mam strach-dufam ze ninka nebude mat ziadne vedlajsie ucinky... Inak dnes ma 4 mes. A vcera sme sa vratili z trencianskych teplic...uzasne zvladla prvu dovolenku🙂

zhortova
12. srp 2014

Ahojky všichni. Nerada se přidávám do skupiny, ale na druhou stranu si ráda vyslechnu názory a ráda uslyším dobré zprávy z vaší strany. Já mám bohužel krátce po druhém potratu. První mě potkal v září 2013 v 18.týdnu. Nic moc se tehdy nezjistilo, pravděpodobně předčasně odloučená placenta. Genetika v pohodě a na hematologii se zjistila jen docela drobná věc, která na potrat neměla mít vliv. Nyní jsem bohužel potratila opět, ve 23.týdnu. Všechno bylo v pohodě, na běžné kontrole se ale zjistilo, že je otevřený porodní kanál, prolínají ven obaly a hned jsem valila do porodnice. Udělali mi dokonce cerkláž, ale po týdnu jsem dostala stahy, krvácení a mimčo muselo jít ven. Mělo jen něco málo přes 400g, což na nějakou záchranu nemělo moc význam. Mám teď 2týden šestinedělí. Na psychiku je dost náročné a snad do 14 dnů budu mít nějakou zprávu, kde by se snad něco mohlo ukázat. Nejdřív se myslelo, že to mohl způsobit čípek. Před 10lety jsem byla na konizaci čípku, ale doktoři se k tomu až tolik nepříklánějí...tak jsem z toho docela jelen. Samozřejmě, že kdyby to šlo, tak se člověk snaží co nejdříve, ale předtím jsme museli čekat cca 3 cykly. S otěhotněním u nás zatím problém nebyl (vždy se zadařilo do 2-3 měsíců)...ale teď se obávám, co to udělá s psychikou. Přeci jen už to je pokročilejší stupeň těhotenství. Vždycky je vše bez jakýchkoliv problémů a pak den ze dne...konec. A navíc jsem měla od začátku těhu neschopenku...takže představa, že bych se měla vrátit do práce opět po nepodařeném pokusu...mi taky zrovna moc nepřidává. Nikdy to ale člověk nesmí vzdávat...tak pevně věřím, že časem ten 3.pokus vyjde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru