Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
4. zář 2009

No ved vies ako my sme prerabali nasu kupelnu - ked som bola v nemocke 😒

bambi7
4. zář 2009

aspon to mate ja si pockam 😀

bambi7
4. zář 2009

co vas stala?ak sa smiem opytat

mili1
4. zář 2009

Spinkal ale uz sa zacina budit...ani nas dlhsie nnespi ..a zacina nejako kaslat trocha...

bambi7
4. zář 2009

kedy ides do poradne?

mili1
4. zář 2009

Bambi so vsetkym 90 tisic ale to tak ze vacsinou robil moj a su tam aj doplnky,, je pekna...ale nie moc velka.... potom odfotim a dam do albumu 😉

bambi7
4. zář 2009

jej super cena keby aj u nas ....no uvidime coo my sme sa pytali tak 200tis ale neva co narobis tak v lete nas to caka ten bordel 😀

no super daj do albumiku tesim sa
uz je niky hore?nasa spi asi 30minut tak snad este bude chvilku 🙂

bambi7
4. zář 2009

my tiez nemame velku kupelku a poviem ti ze mi to ani nevadi 😀 ved sa am len osprchujem a idem prec 😀

mili1
4. zář 2009

Bambi no keby nam to robila firma tak aj my by sme tolko zaplatili asi 160 tisic ak sme sa informovali .. lebo zburat vsetko, obklady, dlazba okna ... sadrokarton atd... sice moj to robil trocha dlhsie ale usetrili sme lebo firmy pytaju vela 😒 a pomahal mu aj svagor s sem tam jeden kamarat....
Ak by ste boli blizsie prisiel by vam urobit moj 😉 za super cenu 😉 ale ste daleko.... 😒

mili1
4. zář 2009

Ved hej, my sme chceli zobrat zo spalne aby bola vacsia ale potom sme si to rozmysleli lebo by to bolo este omnoho viac roboty a s murom bol potom problem....
Aj mne stasi , tak ako hovoris ,,, osprchovat a ist prec 😉

mili1
4. zář 2009

oprava staci 😀
Bambi je nejaka medicina na kasel pre maleho?

bambi7
4. zář 2009

urcite nieco je popytaj sa v lekarni 😉 chudatko male tak prajem nech je kasel prec

no ved to sme daleko 😀 no neva ved spravime o rok 😉

bambi7
4. zář 2009

buduce leto by sme sa mohli uz aj stretnut 😀 na kupku 😀

mili1
4. zář 2009

no hej spratite...ved vsetko s anaraz neda...aj nam treba este vela veciurobit ale to vonku 😉

mili1
4. zář 2009

dobre stretneme...Uz sa tesim... 😵

bambi7
4. zář 2009

no ved sa spravi 😉 co chcete vonku robit zahradku?

bambi7
4. zář 2009

deturence sa zahraju a my pokecame no nie?

mili1
4. zář 2009

"Zahradku mame... altanok este jeden ... malovat dom, zateplovat aj strechu novu ale to neviem kedy ... postupne vsetko, a vy, ?

mili1
4. zář 2009

uz musim ist..maly vstal... potom este dojdem...zatial sa majjjjjj

bambi7
4. zář 2009

tak ok pekny den vam obom prrajemeeee 🙂

aanda
4. zář 2009

ahojte babulky,
bambi este si tu ostala 😕

aanda
4. zář 2009

hmmmm... zasa vsetci odisli 😨

mabe
autor
4. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem se tedka vratila z prace. byla jsme tam dost dlouho. vysvetlovala jsme zakladni veci tomu mymu nastupci. ma zacit fungovat od pondelka. nikdo z mych lidi tim neni nadsenej, ze je to ten clovek. ale bohuzel, sef ho vybral. jinak pristi patek dojdu zase a zase dalsiho mu neco vysvetlim. jinak penize zatim zustali na me, coz je dobre, ze do toho zatim nebude videt. vzdycky me ta prace, tak nejak rozhaze z klidu, co mam doma. jinak jsem se asi uz na 98% rozhodla, ze zustanu doma, ale nikdo to jeste nevi ani doma a rikat to zatim nebudu. nemusim poslouchat kecy tchyne. manza rekl, ze je to na me, jak to citim,hlavne abych byla v klidu a nasi jsou 100% pro. Tedka papkam a pujdu si asi lehnout na chvilku. Pak musim zehlit, mam toho spoustu.

ellysa
4. zář 2009

čaute čaute, ako?
chodím len tak nakukávať, máme dovolenku teraz sme na orave ale zajtra už pôjdeme domkov a urobíme si nejaké výletíky a tak, máme dovolenku ešte celý týždeň 🙂
dnes som bola na hematologii, tak že testy sú ok, ale pre istotu, že mi aj tak dá injekcie, že mala aj také pacientky čo potrácali a mali dobré výsledky a po injekciách donosili, už som dostala prvé dve pre istotu, že hneď začať pichať keď zistím, že som tehu a rýchlo utekať za ňou. 🙂
tak už "len " otehotnieť 😀

mabe
autor
4. zář 2009

elly, tak to je super, ze genetika je ok. jak pises, tedka uz jen otehotnet. 😉

bambi7
4. zář 2009

ahojte babulienky mojeeee

mabuska myslim ze bude dobre ked budes domka ved sa este v zivote narobis dost a mrnus potrebuje klud a ako pisese v robote moc nie je.....a jasne nikomu nic nevrav naco ved si spravis ako uznas za vhodne a tie reci svokr nepocuvaj vasi to beru inac vedia co to je a si ich 😉 hlavne ze budete ok

elly som rada ze hematologia je ok a injekcii sa nebojkaj aj ja som ich brala od zaciatku tehu hned ako som nasla 2 ciarky a pre istotu som ich mala a dalo sa 😉 si sikulka a zvladnes vsetkoooo

a co vikend?

mabe
autor
5. zář 2009

dobre ranko devcata,

tak dneska zatim mame slunicko. za chvilku jdu koupit kytku manzelove babicce a na 13h na oslavu. nemusim varit a bude tam spousta jidla. po ranu to brisko teda nic moc. ja vcera vecer v 23h si dala jeste cockovou polivku - mela jsem hroznej hlad a to bych se budila hlady.

bambi, mas pravdu 😉

vcera jak jsem byla v praci, tak jsem trosku nachladla - nemam gatata na sebe, byla sem ve 3/4. 😖 musim jit zitra nakupovat, preci jenom to brisko uz trosku mam a gate jsou uz moooc tesny.

mabe
autor
6. zář 2009

Ahoj holky, tak dneska byla rybicka u tchyne, takze jsem nemusela varit. Na obleceni jsem si koupila akorat teplaky. takovy pekny slusny cerny na gumu a roztahnou se hodne, takze do konce tehu. gate jsem zadny nenasla. byly jsem v olympii, musim v utery s mamkou do mesta. oni nemely oznaceny tehu obleceni, takze se v tom clovek prd vyznal. jinak me bylo receno na obede u tchanovcu, ze tehu neni nemoc. byla to reakce na to, ze jsem rekla manzovi, ze me musi donest kybl s vodou nahoru do obyvaku, abych mohla umyt zem. nic jsem na to nerekla, protoze bych je musela poslat nekam. po dvou nezdarech nebudu nic riskovat. 😠 jinak uz druhej den pocituju velikansky chute a spatne uz me neni. takze nastava asi to horsi obdobi - budu zrat a zrat a pribivat a pribivat. 🙂

bambi7
6. zář 2009

cafte babulky jaj mab nemam slov na svokru a co tvoj nic nepovedal?no ja by som jej slusne povedala 😀 raz clovek prepocuje ale stale .....no ale kasli na to hlavne ze si ok a drobcek tiez 😉

len som sa zamyslela ze moj by hned daco povedal 😀 slusne nie hadat sa 😉 ved vedia ze si tehu tak co ta stale znervoznuje.....

no a ako dnes?jaj zajtra ideme plavat na ten kuurz do 4mesiacov velmiii sa tesimmmm

mabe
autor
6. zář 2009

ja si nejak nechcu stezovat. oni pro nas delaji prvni posledni a jsou vyborni. ale oni nechodi k dr., prechazi nemoci atd. takze si rikaji, ze kdyz me nic neni a prekonala jsem prvni trimestr, tak proc nejit do prace a asi jim pripada, ze vyuzivam manzu - vysavani, nadobi atd. manza si to samozrejme nemysli a rad to udela. a ani se s nim o tom bavit nemuzu. jenom me mrzi, ze maji takovy reci. oni si neuvedomuji, cim jsem si prosla? vzdyt to sakra vsechno vi. tak proc maji takovy kecy, jako ze tehu neni nemoc a to by sis mohla sama napustit - treba hrnickama. ...covina.

on je takovej, ze si nikdy tady ty kecy nebere. mozna mohl neco rict, ale asi by se zapletl. on rika, ze nic si z toho nemam delat. je to vsechno nase vec a tak. ale ja to porad nejak nechapu ten nazor.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru