Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
8. čer 2009

ahojte....bam,ked ti mala vracka,asi ma reflux,aj nasa to ma,mala by si ju dat nasikmo,nasa tak spava stale a prave ked vrackaju,by mali spinkavat naboku,na chrbte by im to mohlo zabehnut...nestihla som precitat vsetko,co ste popisali,ale dufam,ze sa vam dari dobre;)
mili ako s papkanim?stale len kojis?

bambi7
8. čer 2009

nef mala ma ist na sono koli tomu aby vedeli ci je to reflux a davam do zvys polohy 😉 aj spava na boku aj mliecko ma uz na to nó uvidime....

babulky aj tak verim ze sa coskoro podari .... 😉 ja som sa tiez zacala snazit az po vysetreniach podla mna nie su zbytocne a ja som mala aspon lepsi pocit,....nenasli mi nic ale aspon som vedela ze mam zniz imunitu a mam davat bacha na navstevu ....lebo v oboch pripadoch to zlyhalo ze som od niekoho daco dostala a mala som vysoke teploty a bolo a vtedy som nevedela ze som tehu no smola tak a teraz som navstevy nemala a je to ok...
jasne ze niekomu nic nemusia najst a stane sa ,ale ja som mala aspon lepsi pocit ze som spravila vsetko 😉 ale je to na kazdej jasne babulky len nech sa vam coskoro podariiiii 😉
a ta hematologia je dost dolezita vela bab ma nieco zo zrazanim ani nevie ☹

a co ste mali na obed?

bambi7
8. čer 2009

babulky a do tretice to vyjde 😉

casia
8. čer 2009

ahoj bambi, no ja mela svickovou, co jsem vcera udelala, teda mnami 😉 ja vim kocko, je to lepsi, obecne urcite, mit vysetreni a vedet co a jak, tu hematolku urcite zkusim, jen jsem vyjadrila svuj takovy niterny postoj, protoze mam takovou povahu, ze se na neco prilis upinam, v tomto pripade vys. a vysledky a psychicky na me lepe pusobi...to slusne receno malinko hodit za hlavu a netlacit na pilu, proste volnej prubeh...

bambi7
8. čer 2009

casia jasne len pis 😉 ja som tiez za vol.priebeh lepsie sa aj potom dariii 😉 ale tie vysetrenia je lepsie mat aspon ja som bola kludnejsia 😉 🙂

mnam svieckovaaa ja mam plnenu papriku od svokr je vybornaaa 🙂

casia
8. čer 2009

no jo, vcera jsem se tu s ni prdela pul dne a i houskovy knedliky, kdyz manzel je na cesky jidla, to je peklo 😀

ellysa
8. čer 2009

Ja som mala morčací špíz s hranolkami. A teraz som si urobila cappuccino 🙂 . Dne poobede idem na krv na endo ale stery na gynde musím odložiť, dostala som druhú MS- inak prvú som dostala po 41. a druhú na 26. deň, nejak sa mi to rozhádzalo.
Inak som naprdnutá, už pred dvoma týždňami som si objednala foťák, ktorý mal prísť o 3 dni a ešte ho nemajú, vždy keď volám, povedia, že na druhý deň. Problém je, že ja som už predala svoj starý a teraz nebudem mať v Prahe čím fotiť, som sa tak tešila 😠

nefertitka
8. čer 2009

no a som tu zas....este ste tu niekto?

bambi7
8. čer 2009

ahooj nef

nefertitka
8. čer 2009

caf...mala mi nedala pokoj 😝 ....stale by bola len na rukach...

nefertitka
8. čer 2009

tak som si ju poobliekala pekne a pofotila...tak ju to unavilo,ze zaspala 😀
a co robi tvoj krpcek?;)

bambi7
8. čer 2009

nef mna tak boli ta chrbtica kd mi pichali spinal ze ju zobrala svokra nech lezim

nefertitka
8. čer 2009

jaj...chuda....snad to nebude nadlho...a ako sa mavate okrem tej bolesti?drobec poslucha? 😉

bambi7
8. čer 2009

tie su vonku a ja periem teda pracka 😀 aj ja som malu pofotila vecer dam foto

nefertitka
8. čer 2009

daj daj,tesim tesim🙂

bambi7
8. čer 2009

aj ty daj 😀

bambi7
8. čer 2009

zasa to zle rata mala na 6T no neviem co to blbne 😒

nefertitka
8. čer 2009

Dam aj ja🙂

nefertitka
8. čer 2009

uz si drzi hlavicku sama?alebo pokusa sa uz?

bambi7
8. čer 2009

ok 🙂

a co ste robkali cez vikend?a ake mate mlieko vy?

bambi7
8. čer 2009

no jasne nef stale ju dvyha uz asi 2t 😀 uz sa sama pretaca na bok 😀

a nef mala vam este vracia?

marcelapetrikova
8. čer 2009

tak holky hlásím že užžžž jsme doma i s pokladem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je v albíčku

nefertitka
8. čer 2009

cez vikend sme boli na navsteve u babky,druhy den zas prisla svokra,upratovali sme a tak...a vy?

Nikolka vracka uz len sem tam a aj to iba z riedkeho mlieka,cize z mojho,ona by ani umele tekute nespapala,da si tak 30ml a dost,uz nechce,lebo sa jej to vracia hore a tlaci ju to...my mame Nutrilon antireflux...ten celkom pekne papa....predtym nam vrackavala prudom,moze to byt aj vtedy,ked sa prepapa,Dominika moze mat aj taky isty problem ako mala Nikolka,ze spapa viac ako potrebuje,nam vtedy lekarka vysvetlila,ze take male babo vacsinou este nedostava signal do mozgu,ze uz je napapane a papalo by,pokial by ste mu davali...tak neviem...ale moze to byt aj reflux a ten sa nemusi vzdy prejavit vrackanim...

bambi7
8. čer 2009

no uvidime ideme v piatok na sono.... ona ked nechce necha tak ale je pravda ze je pahltno 😀 nasa tiez nevracia po kazdom mlieku ale vracia dnes ovracala sedacku tak som cistila chuda moje......hlavne okolo 3-4 h ju sledujem lebo sa my uz stalo ze vracala a vtedy ma clovek strach aj spat 😒 hej tie antirefluxne su huste

bambi7
8. čer 2009

uz idu domov este sa ozvem

ellysa
8. čer 2009

marcelka gratulujem-vybrali ste krásne meno 😉

marcelapetrikova
8. čer 2009

ell děkuju 😵 😵 😵

nefertitka
8. čer 2009

vypadla nam elektrika a netecie ani voda...
elektrika je uz funkcna chvalabohu...gratulujem marcela,je krasnucka;) prajem vam vsetko dobre,a vela radosti s drobcekom;)

mili1
8. čer 2009

Ahojte babulkky, tak ja nestiham , ak si sadnem k pc maly sa prebudi a zacne plakat 😒
Marcelka gratulujem k pokladiku a prajem vela vela radosti 😵
Nef ja len kojim, v pondelok mame ist k lekarovi a uvidime ci pribera ci treba prikrmovat alebo nie , no som velmi zvedava 😉 Zda sa mi ze stale by len papal a nevie sa dopapat a prsniky ma uz niekedy tak bolia , no snazim sa neprikladat ho stale ale ked je niekedy zly musim 😒
Ellysa a casia ja verim ze to do tretice vyjde , musí , treba verit - ved aj my sme tu vsetky verili a pozrite sa akych mame anjelikov 🙂
Bambi ako sa princeznicka? Este ju boli brusko? Dufam ze je uz lepsie 😉

nefertitka
9. čer 2009

nejake je to tu prazdne🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru