Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

martusinek
13. bře 2012

@nefertitka Ahojky, to muselo být hrozné. občas se mi také zdají tak živé sny, že mi je z toho až zle. Ale byl to jen SEN. Udělej si před spaním čaj z mateřídoušky a uvidíš, že se budou zdát jen a jen krásné sny.

martusinek
13. bře 2012

@mabe To mě mrzí, ale třeba to je tak, že na vás čeká něco mnohem lepšího a ty si za pár měsíců řekneš, jaké to bylo štěstí, že to teď nevyšlo. Budete mít třeba krásný a levný domek se zahradou nebo ještě krásnější a větší byt v báječné části města.

martusinek
13. bře 2012

Ahojky, pořád vyhlížím první ms a už je to 34 dnů od revize a zatím stále nic. Ach jo....ať už tu je.... ☹

mabe
autor
14. bře 2012

dobre ranko, tak my tady mame tu moji mamku, chystame se k manzove babicce na navstevu dopo a odpo prijde kamoska z prace me ostrihat a anicku, uz to ma moc dlouhy.

@martusinek dekuju, snad to tak je. kazdopadne tedka jsu zklamana a rada bych byla nekde jinde. neboj MS prijde 😉

nefertitka
14. bře 2012

ahojte...

@martusinek viem, ze to bol len sen, ale den potom som normalne na to nemohla prestat mysliet, stale to mam v hlave, ale uz nie tak intenzivne, bolo to fakt hrozne.
Ja som po revizii male prvy menzes az po 6 tyzdnoch....

mabe
autor
14. bře 2012

ahojte, tak ja cekam na kamosku, mela byt dojit kazdou chvili a necham se ostrihat a anicku taky. nabarvim si to pak sama, tak za tyden, jeste to neni tak hrozny. v nedeli jsem vysadila ten utros, tak netrpelive cekam na MS, mam takovy divny chute a citim ze uz by melo a zatim nic. z tech bytu jsu uplne magor, jak uz si clovek zvykl na myslenku, ze by se brzo mohl stehovat, tak cucim porad na reality a hledam a hledam. 😖 proste me to neda. 😖 zitra mam v planu dopo sokol a odpo moje cviceni s hlidanim anicky ve vedlejsim salu, aspon bude anicka s detma zase.

mabe
autor
15. bře 2012

ahojte, tak jsme zpatky ze sokola. desny, ja myslela, ze ancu po ceste vymenim. 😝 😀 uz samo unavena, takze protivna, porad neco brala do ruk ze zeme, olizovala sklo v autobuse, slapla do hovna po ceste domu a ja do toho kramy, takze mam naladu na hovno i bez ni. 😀 tedka uz nastesti vytuhla, ja se najim a taky si asi lehnu, at nacerpam trosku sil na odpo. pujdeme jenom nakoupit s motorkou.

martusinek
15. bře 2012

Ahojky, koukám, že dnes máme den D asi všechny 🙂. Ms sice ještě nepřišla, ale od rána mě pekelně bolí břicho, píšu diplomku a musím smažit řízky a upéct bábovku na zítra, jedeme na ty hory, ale popravě to vidím tak, že tam přijedeme, absolvujeme jednu kratší procházku a pak to dostanu a zbytek hor budu ležet s bolestí břicha a menstruací jak blázen a v neděli pojedeme domů. ☹

martusinek
15. bře 2012

@mabe Ahojky mabe, tak co, odpočinula sis a vyspala ses? Četla jsem, že jsi včera měla v plánu střihání vlasů? Jak to dopadlo? Já si v pátek nechala obarvit vlasy a ostříhat a jsem spokojená. Už chci ms a těším se na snažení, doktorka mi to dovolila už po první ms, tak ji vyhlížím. Dnes mě opravdu hodně bolí břicho a cítím, že by to mělo přijít každou chvilku, ale zatím nic. Zítra jedeme na ty hory, tak doufám, že je nebudu mít pokažené.

mabe
autor
15. bře 2012

@martusinek ahoj, no nepospala, anicka spala jenom hodku a ja nez jsem zabrala byla vstata. 🙂 pak jsme se najedly a sly ven na pisek, bezvadny. je me teda na nic, boli bricho a do toho zada a bolest az do hlavy 😝 tak at te ms na horach moc netrapi. to je pech, co? cekas na ni a ona prijde zrovna na hory. 😖 zase je dobry, ze prijde. drzim palce na snazeni 😉 at to vyjde jak si prejes 😉 ja jsem spokojena a anicka vypada jako kluk, ale me to neva.

martusinek
15. bře 2012

@mabe To je dobře, že jsi spokojená a Aničce to doroste🙂. Příště si musíš jít lehnout rovnou s Aničkou a vyspíš se dorůžova. Chudáku, takhle zle ti je a to se ještě musíš celý den starat o malou. Snad ti bude brzy co nejlépe.

Já se chystám ještě usmažit řízky a upéct bábovku a chtěla bych dodělat tu rešeršní část diplomky, ale nevím...možná u toho budu sedět do noci, ale ráda bych na hory odjížděla s pocitem, že to mám hotové. Dlouho jsem načítala další a další materiály, měla jsem se na to vrhnout dřív. Vedoucí to chce do konce března, tak mu to chci do dvacátého poslat a pak už jen upravovat chyby. Oficiálně mají být práce odevzdané do konce dubna, tak věřím, že to nějak udělám a budu moct v červnu k obhajobě a pak mít od všeho studia doživotně pokoj🙂.

mabe
autor
15. bře 2012

@martusinek neni me uplne zle, ze bych nemohla fungovat, ale nezvladam aniccino vztekani a tak jako normalne bych to zvladala, spis psychicky je to zahul 😝 😀 naprosto presne si pamatuju, jaky to bylo psat diplomku, jesteze je to uz za mnou 🙂

mabe
autor
18. bře 2012

ahojte devcata, tak u nas uz zacly oslavy. vcera vecer od moji babicky jsme dostaly poprany s anickou. dneska probehla oslava u tchanovcu a pristi tyden bude u nasich s dalsima 15 lidma. 😀 anicka dostala helmu a odrazedlo fika, jeste je trosku vetsi, ale za chvilku to urco dozene, pak duplo dve krabice, knizky,..a ja vetsinou penizky, abych si koupila, co potrebuju a nejaky tricka a tak.
anicku jsme nechaly u moji mamky do zitrka a zitra rano v 4:30 valime vlakem do prahy na tu imunologii. mam z toho nejakej strach, i kdyz nas zitra nic neceka, me krev, manza spermose a cekame na vysledky. uvidime jak bude hezky, kdyztak se v praze zdrzime chvilku a prijedeme az vecer domu.

mabe
autor
20. bře 2012

dobre ranko devcata, tak jaka byla praha? v nedeli jsme sly spat az v 23h a vstavaly v 3h, docela zahul. ve vlaku jsem nejak nemohla spat, asi rozrusenim, co bude. stihly jsme to na 8h do nemocnice akorat. bylo tam pred nama teda uz 8 paru, takze jsme si vylosovaly cislo 9. pak me vzaly tri zkumavky krve a manza sel postupne na spermose. byla to legrace, jak jsme sedely v cekarne a chlapy chodily podle cisel do kabinky, tak bylo videt, komu to jak dlouho trva. 😀 pak jsme se dostaly v 10:30 na radu k dr. standartni otazky na koureni, nemoci, proste genetika. v 11h jsme vypadly, vysledky budou za mesic domu. pak jsme sly na vysehrad a podel vltavy ke karlovu mostu a pak pesky na hlavni nadrazi. odjizdely jsme z prahy v 14:40 EC domu. takze jsme byly i s anickou doma v 18h. byly jsme radi, ze jsme doma, v praze mooc lidi, vsechno daleko, vsichni nekam strasne spechaji, moc cizincu. nemate si ve meste zajit ani nikam do normal obchodu, cola 0,5l za 40Kc. nakonec jsme nasly v metru na vaclavcku albert v podzemi. pametihodnosti fakt pekny, ale jinak brno je brno. 🙂
dneska jsu uplne grogy, utahana z nespani, takze pujdeme s anickou nakoupit a na chvilku ju vezmu na pisek, odpo si ju berou tchanovci a budu uklizet.

mabe
autor
20. bře 2012

ahojte, tak my byly dopo venku na pisku a nakoupit, tedka si anicku vzaly tchanovci a ja se kuryruju cajem. trosku me skrabe v krku a rymecka, asi z toho litani vsude. pry je toho tedka vic. budu uklizet aspon.

mabe
autor
20. bře 2012

holky, dovolte jeste abych se vypsala: 🙂
jak jsem byly v te nemocnice,tak me pomalicku doslo, ze na tom nejsme vubec spatne s tim tehu a detma. jak jsme byly baby na krvi, tak jsem kecala s dalsima dvema, tak jedna nemohla otehotnet 8let a druha 5 let, pak umely a pak potratila a od te doby nic. kdyz jsem tak povidala dr. co se nam prihodilo, tak vlastne pokazde tehu, ktere nevyslo, tak mohlo mit nejakou pricinu blbou. prvni tehotenstvi bylo vyhoneny hormonama - po vysazeni HA me nenaskocila tri mesice MS, tak dr. dala hormony, pak vyvolavacky dve a pak se zjistilo, ze jsem tehotna. druhy tehotenstvi jsem mela cyklus naprosto silenej a vubec moje stara dr. nevysledovala, ze jsem mela kratkou lutealni fazi, takze malo zlutyho teliska. dalsi tehu byla anicka, to jsem brala dva mesice utros na spraveni cyklu a kratke lutealni faze a tedka co treti nevyslo, tak jsem byla po tom oparu, takze je mozny ze tam jeste byla ta virova infekce. takze treba fakt to byl pech a pokud budu ok, tak by to melo byt dobry. 🙂

nefertitka
20. bře 2012

ahojte...

@mabe a kolko to trvalo tvojmu muzovi? 😀 😀
mas pravdu, mozno to bola len smola a zhoda nahod tie potraty....
my sme tiez mali ten problem, ze sa nam velmi dlho nedarilo otehotniet....preto som bola z potratu este viac nestastna, ked som si zas predstavila, kolko nam to zas moze trvat 😒

ja mam problem s tym zubom, kde mi tahali nerv, s tou jednotkou, zacala sa mi kyvat, minuly stvrtok mi tam dal uz konecnu vypln, strasne ma to bolelo, aj som bola na pohotovosti, nic mi s tym ale neurobili, tak mi nasadil dvojo antibiotik, tak ich teraz beriem, ale je mi z nich vcelku dost tazko:( ale uz to boli menej...snad sa ten zub podari zachranit:(

a vo stvrtok ideme asi k mojej babke zas na Kysuce, tak sa tesim, na 4 dni...spravime si maly vyletik

mabe
autor
20. bře 2012

@nefertitka muj manza byl jeden z nejrychlejsich 🙂 je pravda, ze ja otehotnim hnedka, nejsme na tom asi zas tak spatne. jejda, zuby, to je sileny. ja musim k zubari za mesic a mam nervy, nebyla jsem tam 1,5r. 😝 jee, to se budete mit paradne 😉

nefertitka
20. bře 2012

@mabe 😀
no ved, tam si este uzijeme aj zimu so snehom 😝
no ved, fakt po porode tato bolest po tom zapalenom nerve, a hlavne ked po zapaleny bola pre mna asi to najhorsie... 😝
tie jedny antibiotika beriem v pohode, ale tie druhe su strasne velke, neviem to prehltnut, tak si ich lamem na polovicku, dufam, ze to neva, aj ked v letaku pisu, ze ich treba zapijat cele...ale ja to nezvladnem 😒
raz som sa takou velkou tabletkou dusila na dovolenke v Barcelone pred vsetkymi ludmi, som myslela, ze je asi fakt po mne, vsetci kukali ako teliatka, nakoniec som sa vyvratila a cele to zo mna nejak vyprsklo, a odvtedy mam blok psychicky z toho

mabe
autor
20. bře 2012

@nefertitka ja myslim, ze by to nemelo vadit prelomit.

nefertitka
20. bře 2012

@mabe tiez si myslim....

mabe
autor
21. bře 2012

dobre ranko, tak dneska uz mam navareny ze vcera, pujdeme tak v 10h na pisek za detma a odpo vytahnu anicku na motorku. vcera nez prijely tchanovci si chtela vzit na hlavu helmu a vzala motorku a jezdila nez dojely autem po venku a musely ji tu motorku i s helmou vzit sebou do auta.

mabe
autor
22. bře 2012

holky, tak tedka volala tchyne a pry jestli nechceme jet s nema do chorvatska. jely by prvni tyden v cervnu do stanu na makarskou. cena uplne super 1100kc za stan. mely bysme svuj, ale nevim do stanu...sice anicka jeste nebude chodit asi na zachod, ale na kakacek, takze hygiena se myslim zvladne, ale co ta cesta, stan,...bylo by to na 13 dni, musime si to promyslet.

mabe
autor
22. bře 2012

my s nema driv pred svatbou jezdily kazdej rok do chorvatska, asi 6x po sobe. vzdycky to bylo super, ale tedka s ancou je to jiny a hlavne kdyz manza ma 4tydny dovci.... 😖 zase bysme mely s manzou chvilku i pro sebe..

mabe
autor
22. bře 2012

ja prave nevim, jak to je to s hygienou. sice anicka muze chodit na kakacek, ale sprcha a tak...a co to slunicko? anca minulej rok byla porad ruda a spalena, ma bilou pokozku citlivou. co s morem? vzdyt je jeste na to mala a bude ji to asi vadit ta slana voda. jak pises, nebude tam bazen a co jinak s ni ve vedru? 😖

mabe
autor
23. bře 2012

dobre ranko, tak vcera jsme zacly debatu s manzou o mori, teda ja jsem zacla vykladat argumenty: co anicka bude mit z more? slany? co vlny? jsou tam kameny, kam chteji jet tchanovci (nikam jinam nejezdi). zadnej bazen, jenom more, pak silnice a pak hory, takze zadny jiny vyziti pro anicku. to spani nic moc ve stanu - hluk, vedro,...celej den na slunicku byt nemuze, jak ju ukocirovat,aby byla ve stinu? takze plno argumentu proti, i kdyz jsem nechtela, jenom jsem tak o tom mluvila. tak jsme se rozhodly, ze nepojedeme a radsi zajedeme na chaloupku do jeseniku treba dvakrat za leto - hory, kopce, v chalupe chladek i za nejvetsiho vedra(stara kamenna) a manza bude mit vic dovci pro nas. 😀 tchanovci muzou za nama dojet.

mabe
autor
26. bře 2012

ahojte, tak dneska bylo super venku. anicka se vyradila v kameni s prachem, takze jsme jely domu v autobuse jako naprosty spindiry. vyspinkala se v kocarku, pak se doma najedla a tedka je zase venku se svagrovou a priveze ji od tchanovcu az vecer. ja papam a budu teda zehlit. zitra jdeme k nasim.

nefertitka
26. bře 2012

ahojte...
tak my uz sme spat, obe sme tam s Nikolkou ochoreli, ale bolo super...pocasie bolo pekne, no az na to, ze predvcerom sme uz ani vonku neboli, lebo Niki mala horucky....a ja som sa na to vsetko este aj pekne vyhadzala po tych antibiotikach, neviem, ci mam ist ku koznej, alebo pockat, kym to prejde samo. Zaujimave je, ze som sa nevyhadzala pocas brania antibiotik, ale az 2 dni potom.

@mabe ja by som tiez asi nesla tak ako pises ty, autom a ziadne vyzitie...mozno ked je to dieta vacsie, ale take malinke....tam skor nejake ine ubytovanie ako stan.
ale z mora by mala vela si myslim🙂 by sa tesila z tolkej vody a navyse more aj lieci 😉 a posilnuje imunitu...keby nechcela ist do mora, tak by ste jej nabrali morsku vodu do bazenika a tam by sa clapkala;)

nefertitka
27. bře 2012

jezis ja som taka vyhadzana, ze az, tak si davam zodac, snad zaberie...a nadchu mam taku, ze uz nevidim pred seba, fuj....
aj von sa hanbim ist, mam to hlavne po tvari a po krku, no som jak vysita do modneho casopisu momentalne, spuchnuty nos a oci a sama vyrazka 😀

mabe
autor
27. bře 2012

Ahojte, tak dnesek jedna basen. rano si nas muj tatka vyzvedl autem v 8h, pak jsme jely k nasim, potom s mamkou a anickou ven, pak anicka spani, a zase sly s mamkou ven a ja zacvicit, pak jsem si pro ni jela a dorazily jsme domu az v 19h. anicka po ceste domu nechtela jet v kocarku a capkala, behala a dovadela. 😀 zitra dopo budeme doma, aspon si anicka bude hrat chvilku s plastelinou, nejak nema na to cas jak behame venku a odpo jdeme s kamoskou ven do lesa(pro brnandy: mariansky) 🙂 .ve ctvrtek sokol a v patek mame tatku doma 🙂 , sice ma byt skarede, ale pujdeme plavat kdyztak. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru