Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
19. črc 2012

ahojte babule, tak my sme včera boli na NT, podľa UTZ je bábo oka, tu v rakúsku sa už teraz robí combi test, takže mi brali aj krv, tak ak dnes nezavolajú, je bábo v poriadku, držte veľmi palce...
Inak máme veľa starostí s predajom bytu, v utorok už sme mali mať peniaze a predaj ukončený a vysvitlo, že tá naša kupujúca je vlastne podvodníčka, žiadne peniaze neposlala, tak musíme predávať odznova, a to sa za dva týždne sťahujeme, takže neviem ako utiahneme dva byty , moji rodičia nám sľúbili, že nám požičajú na nájom jedného bytu, no viete asi aké mám nervy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .
ale hlavne nech sme zdraví

mabe
autor
19. črc 2012

@ellysa ahojky, tak gratulujuuuu a drzim moc palce, at ti nezavolaji. to je bezvadnyyyy 😉
s tim bytem je me to lito, to jsou dneska lidi, tak at ho brzo prodate

pingu1
19. črc 2012

@ellysa ahoj elys, pamatam si dobre, ze ty budes byvat v hainburgu?

ellysa
19. črc 2012

@pingu1 už bývame 😉

ellysa
19. črc 2012

@pingu1 len meníme byt

pingu1
19. črc 2012

@ellysa si mala byvat na brunnenstrasse nie? my tam ideme od septembra

ellysa
19. črc 2012

@pingu1 áno my tam budeme za tri týždne

pingu1
19. črc 2012

@ellysa jeeej, budeme susedy. hadam sa tam stretneme na ihrisku niekde. aj tam niekoho poznas?

mabe
autor
19. črc 2012

ahojte, tak se nasel dalsi byt o ktery bysme staly. uplne stejnej jako u tchanovcu, na stejnym sidlisti v druhe casti, akorat v 6 patre, za stejnou cenu. tak tedka mame dilema trosku: byt ve vedlejsim vchode - 8patro tzn. nikdo nad nama, blizko u tchanovcu, vime kdo v baraku bydli. byt na druhe strane sidliste - je tedka aktualne na prodej, coz vedle tchanovcu cekame uz od brezna az se pani rozhoupe a neco si najde, nezname sousedy, neni to posledni patro. takze mame co na premysleni. samozrejme se ozveme pani a zeptame se, jak to vypada s tim jejim stehovanim, jestli uz si neco nasla. takze zacina to byt zajimavy. 😝 😀

mabe
autor
20. črc 2012

ahojte, tak situace s bydlenim se trosku vic vyvrbila. dneska byl manza v tom novym byte, se zeptat jestli to prodaji bez realitky a pani rekla, ze ne, takze se musime obratit na realitku. coz neni zas takova strasna vec, ale zkusily jsme to. pak volal pani s tim bytem u tchanovcu a ta mu rekla, ze nic novyho najityho nema, pry si dava termin hledani jeste do listopadu a pokud nic nenajde, tak se na to vykasle a byt neproda. takze co ted? preci nebudeme cekat, co kdyby nahodou a zaroven nam utece typ bytu kterej chceme, i kdyz to neni posledni patro vytouzeny. zase nejsme az tak moc u tchanovcu blizko a vime, ze neco muzeme mit. a pokud by to bylo naprd ze sousedama, tak se to da vzdycky prodat, no ne?myslim, ze pomalicku dochazim k rozhodnuti, ze neni na co cekat a jdeme do toho bytu, pokud nam to teda nikdo nevyfoukne pred nosem, ze...

mabe
autor
20. črc 2012

holky, ja mam takovy divny pocity. chci uz mit svoje, mit pokoj pro anicku a vyreseny bydleni, ale na druhou stranu to je velka zmena a jakoby mam z toho strach nebo jak to rict. 😝

ellysa
20. črc 2012

@mabe neboj to je len strach zo zmeny 😉

mabe
autor
20. črc 2012

@ellysa je to tak a co ty? asi jit do jistyho, ze?

ellysa
20. črc 2012

@mabe ja by som šla do toho, čo máte isté 🙂

mabe
autor
20. črc 2012

@ellysa 😉

mabe
autor
20. črc 2012

@ellysa a jak je? 🙂

mabe
autor
21. črc 2012

dobre ranko, tak dnesni den zatim zamracenej. manza ma tenisovej turnaj, tak snad nebude, my tam mame v planu dorazit behem dne. tak uvidime.
vcera jsme se probraly s manzou ty byty a je to jasny, uvidime jeste jak to bude vypadat vevnitr, ale zase stejne si budeme predelavat par veci. dneska zavolame maklerce a bude to. akorat manza rikal, ze by ho mrzelo, kdyby se ta baba ozvala az budeme mit vyrizenej ten novej byt, ale to je kdyby....urcite to nebude na skodu bydlet trosicku dal od tchanovcu a pritom blizko a kdyby nas to tam stvalo, tak se da vzdycky prestehovat. 🙂

martusinek
21. črc 2012

@nefertitka Já mívám v době nejvyšší pylové sezóny (obzvlášť když kvetou stromy) taky zvýšenou teplotu. Moji sestru takhle doktoři léčili antibiotiky a pak jeden chytrý odhalil alergii a byl klid. Jí se ulevilo a nám všem taky. Držím palečky.

martusinek
21. črc 2012

@mabe Ahojky, já po zkušenosti s bydlením v posledním patře, bych raději bydlela někde mezi ostatními byty. Je sice fajn, že ti nikdo nedupe nad hlavou, ale na druhou stranu se víc protopí. Teta bydlí uprostřed a je spokojená, protože celou zimu topí lidi nad ní, pod ní i ze všech stran vedle ní a ona topí jen málo, protože má doma teplo. Vždycky jí za teplo ještě vraceli a my bydleli v tom samém typu domu a dopláceli jsme každý rok. To jen takový postřeh. Jinak bych rozhodně volila jistotu, protože čekáte už dlouho a podle všeho se paní k prodeji moc nemá. Já bych jí řekla, ať řekne rovnou, jestli se bude stěhovat nebo ne, protože už máme vyhlídnutý jiný byt a ten nepočká. Ona buď uspíší své stěhování nebo rovnou řekne, že se stěhovat nebude.

martusinek
21. črc 2012

@ellysa Ahojky, doufám, že jste s miminkem v pořádku. Nám ty testy ve stejném týdnu vyšly dobře a teď v tom druhém testování nám vyšla jedna hodnota vyšší, ale paní doktorka říkala, že se to stává a většinou bývá děťátko v pořádku. Na ultrazvuk jdeme až ve 21. týdnu a to 9.8., tak už se nemůžu dočkat, až maličkého uvidím, ale na druhou stranu se bojím, aby byl ok. Krásné kope a hýbe se a je to zlatíčko a už se na něj s manželem moc těšíme. Jsme domluvení, že si malého necháme, i kdyby bylo něco špatně. Ale věřím, že bude zdravoučký. Držte nám palce, my vám je držíme i na nohou🙂.

ellysa
21. črc 2012

@martusinek nebo sa, určite to bude v poriadku, kamarátke vyšli tie testy strašne a nakoniec je bábo úplne v poriadku,
Tu u nás, sa práve robia tie testy naraz, čo sa u nás robí jeden v 12tt a druhý v 16tt, asi si myslela tie,takže mne už nič iné vlastne robiť nebudú, len obyčajné UTZ ...
Zatiaľ sa teda máme dobre, mám pocit, že už sem tam cítim také šteklenie v brušku, ale neviem, či je to už bábo, už to ale cítim pár dní, tak asi naozaj 🙂

martusinek
21. črc 2012

@ellysa Moc děkuji za podporu. Já jsem to slyšela, že to často vyjde špatně a nakonec je vše v pořádku.

Pohyby už to klidně být mohou, já cítila takové maličké bublinky v bříšku už od 13.tt a ptala se na to doktorky a ona říkala, že je to možné, jen u prvorodiček je to vzácné, tak jsem ráda, že se nám to podařilo tak brzy, protože jsem klidná, že vím o malém každý den, že je ok a živý🙂. Teď už pěkně kope a je to ten nejkrásnější pocit, jaký jsem kdy zažila.

Mám radost, že jsou naše miminka v pořádku a že ty prvotní karamboly zvádla a drží se🙂

Závidím ti, že ti testy dělali najednou. Myslím si, že nás jen stresují a kdyby bylo na mně, nechtěla bych je vůbec. Pak jsem si ale řekla, že je lepší vědět a pak se člověk může psychicky připravovat i třeba na nějaké těžkosti.

Už víš, co to bude? Nám to řekli na ultrazvuku ve 13.tt. Teď nám to snad jen potvrdí.

ellysa
21. črc 2012

@martusinek nie to ešte nebolo vidno, ale každý mi tvrdí, že má pocit, že to bude chlapec, tak uvidíme, ja idem k lekárovi tiež najbližšie až na začiatku augusta 🙂 , potom chcem ísť ešte na slovensko na 3D a urobia mi aj morfologický UTZ, tu sa to vôbec nerobí, aj za tieto testy som si platila 200 EUR, lebo sú nepovinné

martusinek
21. črc 2012

@ellysa To je dost peněz. Uff...jsem ráda, že jsem těhu v čr a nemusím platit takové sumy. Nám to bylo vidět krásně, malý se natočil a roztáhl nožičky🙂. No, doktorka říkala, že to bude chlapeček, my to taky viděli a pak nám řekla, že z tohole už holčička asi nebude🙂. Tak jsme zvědaví. Měj se pěkně, my jedeme na výlet na selské slavnosti do Holašovic. Papa

mabe
autor
21. črc 2012

ahojte, tak dnesek uplne super, celej den venku, tedka manza napitej anicce cte na dobrou noc pohadky. vsak at se snazi, kdyz celej den mel tenis a pivko. 😀
manza dneska volal do te realitky a pani rikala, ze se ozvaly po mailu jeste dva zajemci a manza ji rekl: kupujeme,ale radi bysme se na to jeste mrkly. tak pani rekla, ze si nas da na prvni misto. tedka volala, ze v pondeli v 14h se jdeme podivat na ten byt. 🙂 vypada to teda snad nadejne.
@martusinek mas pravdu, ze nahore zase nad tebou nikdo netopi. tak uvidime jak to bude.
@ellysa mylsim, ze u druhyho tehu muzes pohyby citit i driv nez v prnim. ja u anicky to citila v 19tt. jo a dneska sem si nejak rano precitlaa, jak jsem vam to oznamovala, ze jsem tehu a bylo to zajimavy. tyden predtim jsem mela porad prujem, byla strasne unavena a nejak jsem si to nespojila. 🙂 jo a zjistila jsem,ze jsem taky spinila v cyklu, takze muzu byt klidne, ze ho mam takovej porad dal, ja uz na to zapomela. 😀

mabe
autor
21. črc 2012

@martusinek ja ve druhym tehu odmitnu testy v 16tt. zbytecne me to stresovalo a stejne jsem musela cekat do 20tt na velkej UTZ.

mabe
autor
21. črc 2012

manza s anickou uz spi. nakonec jsem anicku musela uspavat ja, manza usnul u cteni pohadek. 😀 tedka planuje na zitrek nejakej vylet.

ellysa
22. črc 2012

@mabe však práve tie testy sú veľmi nepresné, preto sa tu robia naraz, nech aj žena nemá stras na 2x a aj ževraj lepšie vychádzajú, keď sa výsledky NT a AFP spoja, si pamätám, že tebe tiež niečo povedali pri Aničke a aký si mala strach
už máme doma našu Queen

mabe
autor
22. črc 2012

@ellysa presne tak, mela jsem strasny nervy a sla jsem jeste na plodovku.

holky, jsu zvedava na zitrejsi navstevu bytecku, snad se dohodneme. dneska dopo jsme s manzou brouzdaly kolem, sice zname vinohrady, ale ne uplne tuto cast. potkaly jsme pani s 3letym chlapeckem. ja cucela na kluka a manza na pani, az presla, rikal, ze to byla asi ta co prodava ten byt. a ja uvedomila, ze s nim chlapeckem chodi babicka do sokola s nama cvicit. takze jsu zvedava, az tam zitra prijdeme na navstevu. 😀

mabe
autor
22. črc 2012

@ellysa a co pejsek? jak to probiha? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru