Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
23. črc 2012

@mabe držím palce na bytík
psík celkom fajn, len sa trocha nevyspím 😉 , ale tak treba si začať znova zvykať pomaly, prvá noc bola ukňučaná, ale dnes už spinkala sama od 21-5.00 bez zakňučania, tak celkom fajn, teraz mi tu leží pri nohách, kým pijem kávu, je celkom šikovná, už sa učí cikať na podložu, vonku jej to ešte moc nejde, skor pustí doma 😀

mabe
autor
23. črc 2012

dobre ranko, tak dneska jdeme do toho bytu, snad to klapne. 😉 tedka vezmu anicku pesky na delsi prochazku, aby se unavila a sla spat v 12h, abysme v 13:30h mohly vyrazit. 🙂

mabe
autor
23. črc 2012

@ellysa tak brzo jsi vstavala? no, pekne si zvykas 😀

ellysa
23. črc 2012

@mabe iné mi neostáva 😀

mabe
autor
23. črc 2012

@ellysa mala jeste chodi po obede spat,ne? ze by sis zdrimla s ni.

mabe
autor
23. črc 2012

@ellysa mala musi byt uplne stastna z pejska 🙂

ellysa
23. črc 2012

@mabe mne to ani netreba, šla som spať s ňou o 21.00 tak som spala 8 hodín 😉

mabe
autor
23. črc 2012

@ellysa aha, tak to jo

mabe
autor
23. črc 2012

holky, tak jsme se dohodly a kupujemeeee. cca termin nastehovani listopad. 😀

nefertitka
23. črc 2012

ahojte.... takze pekne tehulkujete ellysa a martusinek?len tak dalej:0)
Nikolka je uz na tom lepsie, len teraz nam zas chcrchle tato, tak dufam, ze to na nas nenakasle naspat;( boze, neviem, kedy sa z tohoto kolotoca dostaneme.

ja si na prve steklenie pri Niki v bruchu pamatam na zaciatok 16tt...takze to moze byt kludne ono elly;)
@ellysa a Oliv je uz zdrava?

ellysa
23. črc 2012

@nefertitka no tak konečne ste sa z toho nejako dostali, tata pošlite do karantény, alebo nech nosí rúšku 😉
my sme tiež už týždeň v poriadku, ale ten týždeň, čo bola chorá bol strašný

nefertitka
23. črc 2012

@ellysa no ma rusku, ale nos si nechce zakryt ani za svet...ale navela si ju dal az dnes, tak dufam, za za posledne dva dni na nu nieco nenaniesol, ale dufam, ze ma tu kratkodobu imunitu a bude to fajn...myslim, ze 5 a pol tyzdna choroby jej stacilo
pocuj a to tvoje dieta nejak neoblondavelo?🙂

nefertitka
23. črc 2012

a ja som sa perfektne zas vyhadzala z atb...lienka sa moze schovat, zas cely krk, chrbat, hrud, tvar....my god

ellysa
23. črc 2012

@nefertitka no je to čístá blondínka 😀 😀 😀 😀 , ju prefarbujem potajme

nefertitka
23. črc 2012

@ellysa som si myslela🙂

mabe
autor
24. črc 2012

dobre ranko, tak za chvilku vyrazime s anickou vlakem ke kamosce za brno. mam z toho trosku nervy, sama s anickou lezt a vylezt z vlaku, ale urco to zvladneme. 🙂 budeme tam celej den, koupacka, blbnuti,... 🙂

mabe
autor
25. črc 2012

dobre ranko, tak u nas prsi. tedka se mnou zajel manza na odber krve na endokrinologii a nakoupit a jel do realitky. dopo budeme teda doma, zkusime s anickou malovat barvama prstovyma. 😀 a uvarime bramborovej gulas. odpo uz treba prset nebude, uvidime. vcera byl manza v realitce a misto toho aby mu daly uz smlouvu o smlouve budouci se vsim - termin vystehovani, prevod penez,...tak daly smlouvu o zprostredkovani, jakoze jim dame provizi a pokud oni neuskutecni prodej bytu, tak nam ji do konce roku vrati. tak na to kasleme, takze tam manza jel a chce uz rovnou smlouvu o smlouve budouci. oni to takhle udelaly, jakoze jeste nevi, kdy tem majitelum sezenou baracek, kam se prestehujou, ale nas to preci nezajima. tak jsu zvedava, jak poridi.

nefertitka
25. črc 2012

ahojte...
Nikolka ma na pravej strane krku taky maly zhluk uzliniek, tie sme uz riesili davnejsie, ze to mame iba sledovat, ci sa to nezvacsuje, teraz sa jej to strasne zvacsilo...myslite, ze je to po chorobe?ze sa to zmensi po case?natrela som jej tam octanovu mast, myslite, ze je nutne jej to aj obviazat, alebo to staci nechat natrete na volno?

mabe
autor
25. črc 2012

@nefertitka ahoj, od kamosky mala mela neco podobnyho a mela to z nemoci, ale nevim presne co s tim. snad se vam to brzo zlepsi 😖

nefertitka
25. črc 2012

no natrela som jej to octanovou mastou....snad sa to bude zmensovat

martusinek
25. črc 2012

Ahojky holky, koukám, že se tu toho děje hodně.

@nefertitka Doufám, že bude malá brzy zdravá a tatínek také, je to hrozné, pořád být nemocná. Chudák malá. Držím palečky.
@mabe Tak co byteček? Vyšlo to? Máte smlouvu o smlouvě budoucí?
@ellysa Psík je krásný, holčička krásnější a co těhulkování?

Holky já mám hrozný nervy z toho ultrazvuku. Vždycky sednu k netu a čtu ty lékařské slinty jak je to špatně a pak zase ty diskuse, kde píší, že triple testy vycházejí falešně pozitivní a to skoro ve většině případů. Říkám si, že když to bylo ve 13.tt všechno ok a na utz byl maličký jako řípa, že to snad bude ok i teď. Já se tak hrozně bojím. Nevím, jak to do toho 9.8. vydržím.

ellysa
25. črc 2012

@martusinek určite si v strese, chápem, ale naozaj musíš veriť, že je všetko oka,a čo vlastne vyskočilo?
Kamoške vyšli tie testy strašne, že dieťatko bude úplne postihnuté, choroba srdca a podobne, poslali ju na amniocentézu a chlapček zdravý ako buk, neboj moja, bude to v poriadku ...
a veľa báb poznám, čo mali zlé testy a všetko bolo nakoniec v poriadku...

mne tie testy prišli a je to v poriadku, takže mňa už nič nečaká a musím dúfať, že je bábo zdravé, zatiaľ sa máme dobre, už ho cítim každý deň, také jemné mrvenie ale čoraz častejšie

mabe
autor
26. črc 2012

dobre ranko, tak si predstavte, ze anicka se v noci probudila a rikala, ze jde kakat, takze sem ji sundala plinku a ona po tme kakala a pak sla zase spat. 🙂 vcera jsem si odpo pekne uklidila, jak byla anicka u tchanovcu. pak jsme si pro ni jely vecer a anicka dostala k svatku od nich knizku s abecedou. jako darek dobry, ale on to tchan bere jinak. maji kamose, kteri maji o 5mesicu starsi vnucku a ta uz pry umi nektery pismenka abecedy. mame s nema oslavu narozek tchanovcu a jejich koncem srpna na zahrade a tchan pry, ze se ma anicka naucit par pismenek, ze justynka uz umi. ja na to kaslu, nebudu s nikym soutezit. jasnacka, ze ji to ukazu a budu ji to cist, ale cilene aby nebyla oproti ni zaostala, na to teda a kaslu a docela me to stve. manza zepry to tak nemyslel, ale proc by to jinak rikal, on je takovej soutezivej..

@martusinek ja mela tripple testy spatne a pak se ukazalo, ze je vse ok. opravdu vychazi ze 70% falesne pozitivne, proto jak jsem uz psala na dalsim tehu na ne nepujdu, stejne se musi cekat do velkyho UTZ. a to jsou pak ty nervy. smlouvu o smlouve budouci nemame zatim, oni nevi, kdy najdou majitelum ten baracek, kam se prestehujou, ale pozmenila tu smlouvu o zprostredkovani, takze jsme spokojeni. nemusi to vyjit, kdyz nic nenajdou do konce roku, ale ti lidi chcou jit pryc - bydlich jich tam 6 - dve generace.
@ellysa to jsem moc rada, ze ty testy mas ok. a uz citis prcka? to je uzasny 🙂 co pejsek?

ellysa
26. črc 2012

@mabe ahojky, s tým súťažením si nič nerob, každé bábo je iné, moja Oliv sa tiež už naučila všetky písmenká, podľa takého detského laptopu, čo tu písala kedysi aj @nefertitka, že Niki sa podľa toho naučila, ale zasa napríkla kresliť vôbec nevie, pohybovo-okrem plávania a vešania sa na všetko možné, tiež nič moc 😝 ,jej kamarátka už nakreslí normálne tváričku-to som čumela. Každé dieťatko má talent na niečo iné, s tým si vôbec nelám hlavu, aj tak sa to raz naučí...

Psík v pohode, už sa celkom pekne učí na podložku cikať a chodíme každú chvíľu pred dom cikať, inak je šikovná, keď ju necháme hodinku samú, vôbec to neprežíva, ľahne si a spí, aj v noci spí v obyvačke, do spálne má zákaz a je ticho, do tej šiestej, potom už kňučí, ale to sa tiež časom zlepší...ale samozrejme je to tiež ešte bábo, tak tých starostí je teraz viac...už som sa dohodla s našimi, že keď sa bábo narodí, si ju na mesiac zoberú, tak bude hádam fajn...

mabe
autor
26. črc 2012

@ellysa ja nemam v umyslu anicku uz ucit tedka abecedu,aby to umela co nejdriv. me to starost nedela, ale ten tchan je tim jak posedlej. justynka umi toto, toto,....me to stve, ze anicce rika, musis se naucit toto, justynka uz to umi... 😠

ellysa
26. črc 2012

@mabe tak to ti verím, to by štvalo aj mňa,ja neznášam, ked úplne cudzí ľudia hovoria oliv, aká je škaredá, ked má ešte dudu, to je snád naša vec 😠 😠 😠 😠

mabe
autor
26. črc 2012

@ellysa 😖

simonkato
26. črc 2012

Ahojte dievcence mozem sa k vam pridat ? Skoro takto pred rokom som prisla v 22tt o nasu krasnu princeznicku diagnostikovana geneticka vada nezlucitelna so zivotom v sobotu tomu bude rok ☹ KOnecne sme si mysleli ze sa na nas znovu usmialo stastie doktor nam povolil sa v maji snazilkovat nevedel ze uz skusame od marca ale v maji som veru aj tehu zostala len ani to nedopadlo dobre najskor si mysleli ze to je mimomaternicove a nakoniec sme aj tak o drobceka prisli.V nemocnici nechapali ze som mala aj 40dnove cykli moj doktor ma preventivne poslal do nemocnice lebo mal dovolenku a nechcel nic zanedbat tam som lezala dva tyzdne az sa babatinko konecne ukazalo bolo to ako som si myslela ze som bola este len v dakom 5tt za tie dva tyzdne co som tam lezala mi brali krv obden nic menej nic viac.Ked uz videli babo po dvoch dnoch ma pustili domov moj doki mi hned nasadil duphastol a cudoval sa ze tak neurobili hned v nemocnici.Na dalsi den som zacala krvacat znova nemocnica tri dni ma napichavala injekciami ale krvacanie sa zhorsovalo a o malicke sme prisli.Vysledok z hystologie nedostatocna tvorba zlteho telieska ☹ keby ni dali hned ako som tam lezala duphaston nemuselo sa nic stat no tak takyto mam ja pribeh.JUL je pre nas asi prekliaty.Vysetrenia genetika v poriadku hematologia tiez teraz ma doki poslal pre istotu aj na infektologiu uz cakam len na vysledky budu az 27.8.Dufam ze zistia kde je pes zakopany podari sa mi znovu otehotniet a dockam sa svojho vonaveho balicka stastia.

ellysa
26. črc 2012

@simonkato Ach tak to je strašné,mrzí ma to veľmi, veľa zlého si si prežila 😔 😔 😔 😔 😔 , na tú vadu pri prvom bábenku ako prišli? 🙄
My sme boli ešte v Prahe na imunologickom vyšetrení,a ja na endokrynológii...

simonkato
26. črc 2012

@ellysa vychadzali mi zle vysledky z krvy a potom sme boli na odber plodovej vody ktora nam to potvrdila.Raz mi jedna znama povedala ze po vsetkom zlom musi prist aj to dobre tak ja v to pevne dufam a verim ze snad toho zleho uz bolo az az. 😢 😢 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru