Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

martusinek
15. říj 2012

@ellysa Takže se vám vydařil páreček 🙂, to je můj sen. Už jste taky za vodou, viď?

mabe
autor
16. říj 2012

dobre ranko, tak dneska prsi a 8C, budeme s anickou zase aspon po delsi dobe doma. v 15h jdu na mojzisovku, mobilizace kostrce , tak jsu zvedava, prijde muj tatka, tak anicka bude mit zase zmenu. jinak deda si vcera nameril odpoledne 23cukr - moc vysoka hodnota na cukrovkare, takze jsme cekaly co bude, ja zase v noci blbe spala, cekala jsem co bude, jeslti babicka nezavola, ze zavolala sanitku. tedka jeste spi, tak asi je to ok. podezrivam ho, ze zase snedl neco co nemel, nevim, hlavne aby to bylo uz ok.

mabe
autor
16. říj 2012

@martusinek ahoj, gratulujuuuu,ze uz mas takovy tt a drzim palce. 😉
@nefertitka vsechno nejlepsiiiii 😉 kolik mas roku? ja mam stejne a necitim se na starou babu 😀

nefertitka
16. říj 2012

dakujem vam pekne a mam 33 😕

mabe
autor
16. říj 2012

@nefertitka promin, ja ti ubrala 😀 , divala jsem se na profil u obrazku a tam mas zatim 32 🙂 co dneska delate a jaky mate pocasi?

nefertitka
16. říj 2012

@mabe no to v pohode,keby si mi chcela pridat,to by uz bolo horsie:-Prsi nam tu vkuse a je zima..takze cely den doma asi. U vas je ako?.

mabe
autor
16. říj 2012

@nefertitka u nas 9C a prsi,takze jsme taky doma. anicka si stavi z kostek hada, uz se s tim bavi vic jak hodinu, asi ji to hodne bavi 🙂 . muj tatka dojde v 15h, tak si budou s anickou hrat doma, aspon bude mit nejakou zmenu

bambi7
16. říj 2012

cafte babule ako sa mate dnes?
u nas prsi a prsi tak spm zehlila a upratala uz mozu byt aj vianoce 😉

domka pozera rozpravku a stale maluje a kresli ......zlatko moje

nef vsetko naj prajem

mabus si moj poklad ako na mna myslis a vy ako s anickou?

mabe
autor
16. říj 2012

ahojte, tak mam po mojzisce. mobilizace kostrce, nebyla tak strasna, trosicku neprijemne, kdyz vam nekdo strci prst do zadku, ale dobry. pak me pekne uvolnila hrudnik, bedra. mam z toho dobrej pocit, ze neco pro dalsi tehu delam, jeste teda poctiveji cvicit doma.zitra dopo pujdu do mesta si neco koupit na sebe na svatbu a pak si zacvicit, hlida muj tatka anicku, odpo s moji mamkou budeme. 🙂 takze bezva naplanovanej den. 🙂
@bambi7 jak se mas koceno? co vcerejsi kontrola?- konec?anicka si dneska hrala dopo 1,5 s kostkama, uplne uzasny, takhle to nikdy nezvladala. poklad, ja? kdepak ty ses pro me slunicko a pozitvni pohanec. 🙂 tak tys udelala velikanskej uklid? to bych taky potrebovala poradne si uklidit.

bambi7
16. říj 2012

ahoj mabus hej koniec hcg uz minimalne a uz mam ms tak po nej kontrola ultrazvuku ci sa to vycistilo ak nie tak potom kyret ale snad nebude treba ......
uz som vyupratovala aj skrine 😉 aspon mi ubehol cas
anicka sikulka ako mamina jej

tak pekny vecer

mabe
autor
16. říj 2012

@bambi7 to je me lito, ale je cas jit dal urcite. tak tedka at jses v pohode a za nejakej casek...drz se holka, neni to lehky obdobi...

mabe
autor
16. říj 2012

holky, ja tak koukala na tu moji prcinu tedka u uspavani a to neni mozny, ze uz je tak velka. to bylo takovy maly miminko. 🙂 uplne jsem si uvedomila jaky mam stesti, ze ji mam. 🙂

bambi7
17. říj 2012

dobre ranko
mabus hej aj ja tak casto ked zaspi pozeram aka je uz velikaaaaaaaaaaa ide to....
a co mate dnes na plane?

mabe
autor
17. říj 2012

@bambi7 byla jsem ve meste koupit si neco na sebe na svatbu, tak jsem si koupila ruzovou halenku s velkym vystrihem, on je teda asi normalni, neni videt bricho 😀 , ale ja takovy veci moc nenosim, ale tedka sem si rekla, no a co..... 🙂 pak jsme si koupila svetr k tomu slusnej a nausnice ruzovy, aby me to pasovalo dohromady. 🙂 pak zacvicit a tedka jsem se najedla a asi pujdu ukladat anicku. odpo jdeme za mamkou do nemocnice.

bambi7
17. říj 2012

mab no super budes kocka a ten vystrih super tvoj muzik bude pozerat tebe asi inde ako do oci 😀

ja som bola dnes u detskej lekarky odniest este domke potvrdit papiere koli predl.materskej zo zdrav.dovodov tak a uz budem mat pokoj,imunolog nedoporucil do skolky tak lekarka ze nech to podam aspon budu daco platit....

mamca zatial postrazila domku boli vonku a ja som prisla isla som hned varit a teraz sedim a pijem caj nejako ma boli hlava....
tak pekny den

mabe
autor
17. říj 2012

@bambi7 no, nevim jestli bude super vystrih, fakt na to nejsem zvykla, ale chci byt krasna 😀 , kdyz jdu jednou za cas ven. 😉 jak kvuli prodlouzene materske? jako kvuli imunologii domky? ja si taky myslela,ze anicka pujde s dedou ven, ale pry nechtela, tak byly doma. na ceste k nam je uz mamka moje, tak pujdeme pak ven. 🙂 zitra odpo odpadla kamoska, tak dam anicku tchanovcum a trosku si poklidim. po te mojzisce me trosku boli zada, asi jak me uvolnovala bedra, krize, kostrc, hrudnik, tak to trosicku je popotahly a to jsem jeste byla na power yoze.

bambi7
17. říj 2012

da sa predlzit rodicovsky teda ked nemoze ist dieta do skolky zo zdr,dovodov,mne povedala imunologicka aj detska lekarka ze nie domka vsetko chyta myslim choroby ked len niekto vonku sopli a nie to ze by bola v skolke.....pojde o rok berie lieky na imunitu ale ze to potrva km sa imunita vybuduje aj 6-9 mesiacov tak uvidime
domke aj z krvi vyslo ze ma zniz.imunitu .......

bambi7
17. říj 2012

no a kedy sa idete snazit? a uz zariadujete a vyberate do bytu ?

mabe
autor
17. říj 2012

@bambi7 aha, tak at ji to zabere a je ok a ty se citis?

mabe
autor
17. říj 2012

@bambi7 ja bych videla snazeni tak ke konci roku. vcera na mojzisce jsem se ptala, pry prvni tri mesice mojzisky nee, to se ty svaly a vazy pretvareji, tak by se mimco mohlo uhnizdit nekam jinam, ze je hodne pripadu mimodeloznich. takze to urcite nechci, radsi pockam. videla bych to teda koncem roku. bytecek dostane nejdriv na zacatku roku, nejdyl do konce ledna. uz premyslime, vymyslime. chceme udelat koupelnu se zachodem zdenou a novou kuchynskou linku a podlahy, takze vymyslime, ale ne nejak usilovne. jeste mame trosku casu.

bambi7
17. říj 2012

ja celkom ok o tyzden idem na sono ci je vsetko ok a v januari pojdeme skusit na umele opl.zasa teda pokial sa nepodari normalne clovek nikdy nevie 🙂

bambi7
17. říj 2012

si aj na FB ?mas tam fotky anicky aj ja tam mam domku nove tak ak si napisem do ip a pridam si ta tam

mabe
autor
17. říj 2012

@bambi7 tak to je dobre, ze ti neni nejak zle, snad to odeslo samo a v lednu budu drzet palce

bambi7
17. říj 2012

dakujem aj ja vammmm

mabe
autor
17. říj 2012

@bambi7 😉

bambi7
17. říj 2012

ok tak pridaj potom pa zatial

mabe
autor
17. říj 2012

@bambi7 pridam 🙂

nefertitka
17. říj 2012

caute...

@bambi7 veru tak, clovek nikdy nevie;)bodaj by sa vam to radsej tak podarilo...

ja inak neviem, co teraz Nikolka zas chytila za obdobie, nikam sa nemozem hnut a ked odidem, vraj place a furt ze chce mamu ...ja ze uz takato velka toto nebude robit, ani uz nerobila a zrazu...to od nastupu do tej skolky, sice tam dlho nebola, ale aj tak je to podla mna tou skolkou. Hm
Kde zhanate drobcom zimne bundy?ja by som chcela nejaku fakt ze teplu a pod zadok a neviem zohnat;(

nefertitka
17. říj 2012

a vcera bola taka zlata....doobeda sedime na gauci a ona z nicoho nic ze mama mam ta rada, uplne stasne moc ta mam rada🙂 ani nie ze lubim ta ako doteraz ale mam ta rada 😉
a potom vecer mala hlasku ze co na mna kukas jak stara bunka? 😀 kukam, ze co??ze to bolo v rozpravke 😝
teraz u nas fici pasca na zraloka

bambi7
17. říj 2012

cafte babule
nef niky je podarena 😀 aj domka ma hlasky 😀
nef viem ze v benetone maju super bundy aj ja chcem pod zadok min.rok mala z benetonu a super tak pokukam ci daku maju a ked nie skocim do rakuska pokukat ...
topanky som uz kukala v eurovea little food su tam krasne zatial som tam kupila jesenne a zimne chcem nepremokave samozrejme vodeodolne nech nemusim vobec impregnovat uz som kukala v ecco len mali take nasuvacie a domke sa to zle obuva tak chcem zips tak kuknem little food tam maju krasne aj kvalitne mam to odskusane.......
a niky je uz zdrava?a paci sa jej v skolke?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru