Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
25. čer 2009

leni je kraaaaaaaaaasna 😀 a aká vlasatá 😀

leniccka
25. čer 2009

dakujem elly, boli sme najvlasatejsie na oddeleni tak som si ju hned spoznala a nemohla som si ju pomylit 😉

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

mabe
autor
25. čer 2009

Lenicko, tak je nadherna. 🙂

mabe
autor
26. čer 2009

Dobre ranko, 🙂

tak nakonec jsem zustala i dneska doma. Nejak se mi nechtelo. 😲

mabe
autor
26. čer 2009

Holky, tak nam odesel Michael Jackson. ☹ Byl uzasnej. Protrpel si svy.

aanda
26. čer 2009

Leniccka,
Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem Vam.... Malinka je krasnucka. nech sa Vam dari a nech pekne rastiete 🙂

mabe
autor
26. čer 2009

Ahoj andy, pekne tt. 😉 A jak se mas holka? Vsechno ok?

mabe
autor
26. čer 2009

Holky, tak vas opoustim. Rozhodla jsem se, ze jdu na kolo. Snad me ty zada nebudou zlobit. BOli me. Ukazu se kolem poledne.

nefertitka
26. čer 2009

Leni malinka je krasna,aka je stratena v tych dupackach ci co to ma oblecene🙂 mi to pripomina Nikolku,ona vazila len 2 kila,aj tie najmensie plienky a dupacky jej boli OBROVSKE🙂)) teraz uz sa nezmesti pomaly ani do veci od 6 do 90 mesiacov;) rastie ako z vody...dnes som jej chcela obliect gature,ktore ma doma mozno 2 tyzdne a normalne som ju do nich nenatrepala;)
Nikolka pozdravuje Laurusku 😀

nefertitka
26. čer 2009

a inak mi je smutno za M.Jacksonom:(chudak,skoro zomrel

ellysa
26. čer 2009

tedaaaaa detičky rastú ako z vody, tak to má byť.
čo sa týka jacksona, je to smutné, ale pri jeho životnom štýle sa to dalo čakať,si myslím.

nefertitka
26. čer 2009

no hej,ale aj tak je ho skoda

aanda
26. čer 2009

Ahoj Mabe,
hej, tyzdne pribudaju... a moje brusko ani nevravim... som uz riadne gulata 😀 😀 ide mi to vsetko do bruska, tak vyzeram ako pavuk... ruky, nohy chude a velke brucho 😀 😀 😀
A ty ako? Si v pohodke? uz sa snazilkujete?

mabe
autor
26. čer 2009

Ahoj andy, tak to ma prece byt - si tehule. 😉 My uz se snazime. Uz minuly mesic, ale to sme to moc neprehaneli. Tento mesic se pripravuju vic. Tedka jsem byly na chaloupce, tak tam jsme cvicily. A pristi tyden cca 1.7. mam ovulku. Takze hura na to. 🙂 Nebudu to prehanet, kdyz se nam nebude moct chtit, tak nic. Ale myslim, ze tomu poradne dame. Akorat v patek jdu na kontrolu na gyndu s cipkem, tak si rikam, ze opatrne, aby me mohla vzit stery - chapes... 😀

Holky, jinak jsem teda ujela 30km. Je tam hic jak svina. Uplne ze me lilo. Je tam tak na omdleti. Vecer jedem za Brno na oslavu narozek kamarada - bude to takovej mensi festacek. Ja budu ridit zpet. Na te svatbe jsem to dost prehnala, tak si dam trosku oraz od alkoholu. 🙂

aanda
26. čer 2009

Ahoj Mabe... hlavne to ber s odstupom, aby si sa zbytocne nestresovala.... urcite to vyjde... vysledky mate v pohode a teraz si len uzivaj a nemysli na to, ze uz to musi byt... Neboj, ono to pride a budes zachvilku aj ty gulka tehulka... Drzim palceky..
Mrkni do albumiku aka som gulatucka 🙂

bambi7
26. čer 2009

cafte babulky

lenkaa gratulujemmmm superrrrrrrrrrrrr ze ste ok 😉 mala je zlatucka 😉

aanda si pekna tehulka 😉

mili1
26. čer 2009

Ahojte babulky, uz davno som tu nebola ale nemam velmi cas pri malom, ak zaspinka tak upracem alebo navarim a den mi strasne rychlo utecie a to sa ani nenazdam,
Bam tak super ak malinku date sem tam svokrovcom alebo rodicom aspon si oddychnes, mne tiez pomoze svokra alebo mamka a ja si pospim, ale nemozem nikam ist lebo kojim
leni gratulujemmmmmmmm k Lauruske, prajem hlavne vela zdravia
Anda ty si uz 26 tt jej ako to rychlo uteka este len teraz si bola na zaciatku
Mab prajem uspesne snazilkovanie a cakam kedy nam oznamis ze si tehuuuuu,,,,,
Ellysa mysli pozitivne a urcite sa to podari, my sme si tym presli a pozri sa akych mame drobcekov
😵

bambi7
26. čer 2009

ahojjj si tu este?

bambi7
26. čer 2009

mili a co fotecky?cakame 😉 a ako sa vam dari?

mabe
autor
27. čer 2009

Ahoj holky,

andy, pekna tehule. 🙂 A neboj, ja to nikam nehonim. Hlavne, aby to bylo ok. 😉

Mili, jak jsem psala, az to prijde, tak to prijde. 🙂

Bambi, ahoooooj.

Vcera jsem sama jela autem pro kamosky a pak jsme vyrazily 20km od Brna na 30.narozky kamarada. Jeli jsme pak v 2h domu. Takze jsem jela dost po tme a jeste sem je rozvazela po Brne a zvladla jsem to. 🙂 Mam ze sebe radost. Tedka mam do zitrka tady moji holcicku (pesana). Tedka pekne spinka holcicka. 🙂

mili1
27. čer 2009

Ahojte babulky, malinky zaspinkal tak som uz konecne pridala fotky ktore som vam slubila 😀
Bambi uz su tam..... 😵 😵 Dominika sa ma ako? posielame jej pusu s Nikim
😉 a uz by som si rada s tebou konecne pokecala - chyba mi to
Mab takze si dobra soferka, ja som uz tiez zacala jazdit po dlhom case - som rada 😉
Dnes bola u nas mamka a pestovala maleho lebo cely den nechcel spinkat, tak som si porobila toho vela

mabe
autor
28. čer 2009

Dobre ranko devcata,

mili, ten je krasnuckej. 🙂 Jee.

Ja jsem se moc nevyspala. Sem tam Darca kaslala a prevalovala se. Nejsem na to zvykla. 🙂 Tedka tak cucim na net, manza je na tenise a darca nahore u babicky neco loudi. Zatahuje se, takze asi zadnej vylet nebude. 😒 Zitra uz do prace. Nebudu mit 14 ndi zastupce - to bude prace. 😝

bambi7
28. čer 2009

cafte babulky 🙂

mili je krasny 😵

no uz aj lenka teda porodila este lid a je to a potom uz cakame babule na spravy ze ste tehuuuuu 🙂

mabbbb cakammmm 😉 ved som tu a strazim ta 😵 ja pockam kym budes tehu

a mili pokec chyba aj mne

ja akurat varim mala je najedena a teraz je u tatina na rukach a spi 😀 ale inac vymysla riadne 😀 a trn jej spanok vecer to sa snad upravi......to je zaberak ked nie a nie spat a len plac ked jej nejde spat

ale je to nas pokladik

mabe
autor
28. čer 2009

Ahoj bambi, doufam, ze se brzo dockas. 😉

mili1
28. čer 2009

Ahojte babule, tak maly zasa zaspal tak som nakukla, dnes bol teda velmi zly a bolelo ho brusko, asi som nieco pojedla 😒 teda ani neviem co, najlepsie na tom je ze neviem co jest 😒 snazim sa jest vsetko lahke
Mab aj ja verim ze sa coskoro dockame tvojho mabuliatka 😵 budeme ti potom davat rady 😀
bam aj ja my sme uz zazili ked sa zobudi uprostred noci a nie spat a my obidvaja rozospati na striedacku chodime s nim so zalepenymi ocami 😀 ak uz nevie fakt zaspat dam ho do autosedacky a tam zaspi hned , no ked ho bolelo brusko nezaspal ani tam 😒

bambi7
29. čer 2009

ahojte babulky

mili to ani nemusi byt co zjes aj ked to ma vplyv....ja nekojim a nasa ma tiez take bolesti bruska je to do tych 3 mesiacov bezne ☹

nasa mala nevie zaspat stale vecer stale je to iste a nepomoze nic ......snad sa to upravi ked uz spi tak je to ok ale kym zaspi 😖

a aky ste mali vikend?

mabe
autor
29. čer 2009

Dobre ranko devcata,

tak se hlasim z prace. Je tady toho mooooooooc. 😒 Takze budu urco na prescas.

mabe
autor
29. čer 2009

Bambi, jakej vikend? Ja myslela, ze budu na chaloupce a kvuli destum jsem prijela ve stredu. Ale dobrej, hlidala jsem nasi holcicku. 🙂 Uz nam hodne senilni nase 16.leta princezna. Ale stejne je porad fajn. 🙂

bambi7
29. čer 2009

mabus to zvladnes si sikulkaaaa 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru