Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
16. únor 2010

no nef ale nasa nevie este chodit a je stale na mne a musim ju nosit ......ale neva hlavne ze je zdrava....
v noci spi hej....

no idem zehlit mam toho dost tak paaaa a drzkam palce ked pojdete k doktorovi 😉

nefertitka
16. únor 2010

dik pa

ellysa
16. únor 2010

baby, akú kozmetiku pre detičky používate, snažím sa napísať si zoznam, čo kúpiť. Zatiaľ mám detské mydlo-asi sebamed aleo niveu, sudocrem a už neviem 😅

katka22r
17. únor 2010

kocky ahojko nestiham vas az tak citat...ako sa mi mate?my celkom to ide...aj ked mala mi vecer vracka ale myslim ze to len ten zvysok...nie kazdy vecer ale kazdy druhy je to nieco vazne?

nefertitka
17. únor 2010

katka moze mat reflux,spomen to lekarke najblizsie...

nefertitka
17. únor 2010

a nie je to vazne,ma to kazde druhe babo

mabe
autor
17. únor 2010

dobre ranko devcata,
ja noc parada. byla jsem vcera vecer doma. dneska v planu nic nemam. na obed brambory peceny s jogurtovou zalivkou. odpo mozna pujdeme na postylku, pak k dedovi a tchanovcum na navstevu. jinak vcera jsem dvakrat po 10 minutach delala kocku a pak jsem ji svitila na cestu baterkou, aby vedela kam se obratit. 🙂 zatim se nic nedeje. ja ji dam, budu ji takhle premlouvat kazdej den. ja ji vyhrozuju, ze jestli se neotoci nebo to aspon nezkusi, tak na ni sahne skarede zase ten pan dr.

nefertitka
17. únor 2010

ahoj mabe,len ju prehovaraj,mozno si da povedat;))))ze svietila baterkou🙂))))zlate
vymenila som nejake fotos v albume,tie zo vcera boli rozmazane...

mabe
autor
17. únor 2010

hodila jsem foto do alba 🙂

nefi, ahoj, kouknu hnedka. treba to pomuze a da si rict.

mabe
autor
17. únor 2010

nefi, ta uz je velikaaa. a jaky ma krasny kukadla princeznicka 🙂

katka22r
17. únor 2010

nefertitka a ako sa to potom riesi?

nefertitka
17. únor 2010

dakujem mabe....idem kuknut aj ja....
katka potom by sa malo pokial kojis zahustovat mliecko,alebo sa dava antirefluxne umele mlieko...
dakujem mabe...

nefertitka
17. únor 2010

spravne tehulkovske brusko mas mabe;)))

ellysa
17. únor 2010

ahojte, tak ja noc des, zobudila som sa o druhej v noci na to, že ležím na chrbte a zasa mi bolo zle, normálne ma bolel žalúdok, asi mi tam už malá tlačí.
Inak taká blbá otázka, dnes som mala v stolici trochu krvi, stalo sa to už druhý krát, asi to budú hemeroidy, aj môj oco ich má, myslíte, že to stačí spomenúť na KO o dva týždne, alebo radšej ísť hneď 🙄

nefertitka
17. únor 2010

idem ja to mije male nakrmit a dat hajat,potom sa este stavim

mabe
autor
17. únor 2010

nefi, dekuju. vsak rosteme jak mame. 🙂

ellysa
17. únor 2010

nef malinká je krásna a aký slížik, taká jemnunká princeznička 🙂

mabe
autor
17. únor 2010

elly, ahoj, tak si zavolej obvodni nebo na gyndu? ja bych si radsi zavolala, jestli se mas jeste sledovat nebo prijit. ty noci znam, ja teda dneska spala uplne paradne. byla jsem sice dvakrat na zachode, ale spalo se me dobre.

mabe
autor
17. únor 2010

to tlaceni je naprd a jeste se pak prida paleni zahy. ja jakmile si lehnu na spani, tak to je takovy paleni az na zvraceni. casto to resim rennie

ellysa
17. únor 2010

no zajtra idem na EKG, tak sa popýtam svojej obvodnej, dúfam, že to nič nebude, ja som to sem tam mávala aj pred tehotenstvom 😒

mabe
autor
17. únor 2010

urco to staci

mili1
17. únor 2010

Ahojtee,,, nef malá je nádhernááá,
Mab krásny kočiar...my máme podobný 😉 🙂
Elly určite to spomen lekárke ....
Náš Niky vela papká ,,, je taký hladosko po ockovi ...nech sa napapá ..v
Včera tu bola kolegyna tak sme pokecali ona že taký fajný, stehienka má dobré... 😉 ze aj jej syn bol podobný... 😉
Bambi aj Niky je celé dni na rukach a ja ho nosim... nevydrzi bezo mna dlho a stale ma kuka a sleduje a ked vyjdem z izby hned zacne mrncat 😒 Uz si necitim chrbat ani ruky ..no ale co uz ... 😒

mili1
17. únor 2010

Nef no hej vyskusala som si mat dve deticky..neni to jednoduche 😒 ani som sa nezastavila cele dni ale uz neter odisla tak mam len jedneho certa 😀

nefertitka
17. únor 2010

dakujeme;)

nasa tiez dost papa,ale je stale taka chuducka...aj ja som bola taka ako dieta a dlho dlho az do dospelosti,teraz sa uz zacali k ila lepit;))
no a beha a beha a lozi a lozi,tak je potom ako prutik...no ale stale nie je na spodnej hranici hvalabohu;)
elly ja by som to urcite spomenula co najskor niekde u lekara...napr.tej tvojej obvodnej...

nefertitka
17. únor 2010

mili a ze je to krasny pocit,ked vies,ze to male je na teba take naviazane a si prenho najdolezitejsia osoba v zivote?🙂)

mili1
17. únor 2010

Ahoj nefff, aj ja som chuda ....ja nepriberam vela aj ked jem, ale on bude po ockovi...on rad papa.... 😀
A ako sa máte? čo robí malická?

mili1
17. únor 2010

No hej nef jeeee, hlavne ked hovori mama ,, baba,,,tataa... a opakuje to stale dokola 😀

nefertitka
17. únor 2010

spinka teraz a Nikolasko?

hej aj nikolka zisitila ze to slovo mama sa spaja so mnou,tak ked odidem do druhej miestnosti tak pocujem len mama mama;) aj minule v predajni s nabytkom,tato sa s nou prechadzal,ja som sla popredu a nic ine som nepocula,len ako cez celu predajnu krici mama;)))

a aj ked ju pichaju chuda pri ockovani,tak vzdy potom s placom ruky vystiera ku mne,nie k tatovi....a ten je z toho nestastny,...no co uz mama je mama...ja som mu vravela,ze on bude pre nu hrdina trosku neskor a bude si ho chcieet brat za muza a tak🙂) aj ja som si chcela brat za muza mojho stryka;))))

inak sa nas pytala dr.,ci chceme dat Nikolku zaockovat proti ovcim kiahnam,tak sme sa rozhodli,ze dame,na konci marca ju to caka...chudatko moje,ja to tak neznasam to ockovanie,lebo viem,ze ju to boli a z este navyse moze z toho chytit aj horucky

mili1
17. únor 2010

spinka ..neviem dokedy 😀
mas pravdu mama je mama...moj chce aby hovoril stale tatoo 😀 😀
A kedy nas caka zasa ockovanie? uz si nepamatam...
My sme sa lekarom minule rozpravali o tych ockovaniach a on spomenul ze sa da aj proti ovc. kiahnam ako pises tak sme hned chceli 😉
Ani ja ich nemam rada ,,,ak ho ockovali tak som ho chodila stale pozerat do postielky 😒 tie horucky su najhorsie...a tazko ich znizit ..my sme davali aj studene obklady 😒

nefertitka
17. únor 2010

ja uz ai neviem,my sme kolko krat prisli do poradne a ani sme nevedeli,ze ju budu ockovat a lekarka zrazu len vytiahla ihlu...ja preto aj stale odkladam tie nausnicky,kazdu chvilu ju pichaju,tak jej nechcem sposobovat este aj bolest usiek,ale uz by sme mali,na jar jej ich asi dame.
Je to dobre na tie ovcie kiahne,aj lekarka nam vravela,ze mozu mat zly priebeh a mozu nas zastihnut v tu najnevhodnejsiu chvilu,napr. na dovolenke a tak..tak radsej ich nedostat vobec.

aj moj stale chce,aby hovorila tato🙂 ale ona len tata...a aj to malokedy...ale taka bola zlata minule,uz sa naucila,ze tato chodi kazde rano prec,minule sedel za stolom a ranajkoval a Niki ze tata mnam mnam papa 😀 ....tak som mu to prelozila,ze tato dopapa a ide zas prec 😝 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru