Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
31. bře 2010

bambi, ta uz je velkaaaa.princeznicka 🙂

sarlotta
31. bře 2010

ahojík mabe, já jsem asi slepec ale ty fotky nevidím 😠

nefertitka
31. bře 2010

jaj taaaaaaaak mabe;0)

nefertitka
31. bře 2010

sarlotta klikni na mabinu fotku a tam ta to uz posle dalej 😉

mili1
31. bře 2010

Bambi dobre čierny bod nemáš 😀 😀 som si to rozmyslela aj mab ma prehovorila 😀
My sa máme fajn,,, lozíme , chodíme a sme všade kde dočiahneme 😀 😀
U nas prší tak von sa nejde ,,, som zvedava ako vydrži celý den dnu 😀
mab to je dobre ked kaka ,,v prvych tyzdnoch by to tak malo byt

mabe
autor
31. bře 2010

sarlotko, musis kliknout na fotku bambi. myslis, ze nemuzes videt jeji album?

nefi, ale i tak je to dobry, ne? v noci hnedka usne po kojeni. myslim, ze nas trapi prdiky. jak ctu na netu, ze v noci heka, krouti se. ja myslela, ze je to normal spanek, ale asi ji to trapi. tak asi dostaneme kapky.

tedka jdu zehlit, spat pujdu s ancou az odpo. vsak jsem od pulnoci "spala" (kdyz hekne, tak se na ni kouknu). jinak nam casto ublinkava. davam ji odgrknout po jidle, ale nekdy si rihne a nekdy ne. v noci jsme ji vysavaly hleny z nosu, asi jak si grkla, tak ji to slo i do nosu.

mabe
autor
31. bře 2010

mili, kakame a kakame,.... 🙂

sarlotta
31. bře 2010

hurááá krásné děkujíííí🙂) Bambi krásná princezna🙂

sarlotta
31. bře 2010

u nás taky prší 😠

nefertitka
31. bře 2010

no mabe podla toho co pises,tak asi naozaj ma problem s nafukovanim....lekarka vam da kvapky,ako pises...my sme mali espimisan L...ale aj tak to moc nepomahalo...tak neviem...mozno vam da nieco ine...

nazdar mili a uz chodite za rucicky?🙂

mabe
autor
31. bře 2010

holky, mame novou fotecku v albu

nefi, to brisko ma taky nafoukly

mili1
31. bře 2010

Aj my sme použivali espumisan a pomahal,, mab a my sme matrad vyvýšili trocha vraj to pomaha ,,ale naš nevrackal ....len ho bolelo niekedy brusko...
ahoj nef, už chodíme a cupitáme..ja sa divím on tolko vládze a ja už nie 😀
a mala ako sa má?

nefertitka
31. bře 2010

pampusik maly🙂 asi ti ju zjem 😀

mili1
31. bře 2010

Mab ked cika, kaka tak by to malo byt, plienka by mala byť stále pocikana alebo pokakana,,,nam tak bolo povedane ....
mab skus jej jmasirovat aj s pupikom to je taký krémik , nám to pomáhalo..

mabe
autor
31. bře 2010

mili, matrac mame zvedlou. sem tam si ublinkne, chci se taky na to zeptat dr. to brisko mame celkem dost nafoukly. cvicime nozickama, sem tam se pekne pos* 😀 , hlavne tatka to s ni umi. a to knourani ze spani asi bude z toho. ale nijak neplace, proste knoura.

mili1
31. bře 2010

mab anička je krásnaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

mabe
autor
31. bře 2010

koupim v lekarne a doufam, ze dostaneme kapecky. nebo ja mam pry jeste probiotika. myslim, ze sarlotka to psala.

mabe
autor
31. bře 2010

dekuju vam holky moooc 🙂

mili1
31. bře 2010

aj moj rad cvičil s malym a masiroval mu bruško a chrbatik a on to mal rad... 😉

nefertitka
31. bře 2010

no mili u nas je to tak isto,ja uz melem z posledneho a ona vladze vkuse aj cely den;)

ma sa fajn...je to taka mala riadena strela;)))aj vcera,ked sme cakali u lekarky,to bolo nieco neuveritelne,co tam ta robila 😀 boli tam 3 take male deticky asi ako ona a fakt sa pekne hrajkali,nebolo ani kde chodit,ale ona musela a pistat a hracky si vobec nevsimala,ale ked si nejaku nejake dieta zobralo,uz ju zrazu chcela aj ona..vsetkym vsetko brala;0)jeden chlapcek tam stale vravel svojej mame "mama"(stale dookola,neviem preco) a Nikolka to po nom vzdy zopakovala 😀 ...som sa musela smiat...a ta zena tiez...🙂
😀
skoda,ze nebyvate blizsie,mohli sa spolu zahrat Niki a Niky 😉

mili1
31. bře 2010

No škoda nef 😀 😀 žeby sme sa presťahovali ? 😀
ale dúfam, že sa čoskoro stretneme a rada vás spoznám 😉 🙂
No zlatá musí byť malá,,,,
Naš je tiež taký čertík malý ...inač náš stále kope s nožičkou ..či sedí, papá, atd...v brušku robil to isté... 😀 nechápem

nefertitka
31. bře 2010

no aj nasa,ked jej dam dzusik,tak jednou rukou drzi flasku a druhou len vymysla co by loptosila a nohy sa kmitaju stale vo vzduchu 😀

nefertitka
31. bře 2010

no a inak som sa vcera lekarky pytala na ten nocnik a ona ze az v lete mame zacat,ze najskor je to efektivne v tom 18tom mesiaci a pitie z hrnceka a papanie lyzickou ze tiez mame az potom zacat skusat...tak si dame este cas;)

mabe
autor
31. bře 2010

opoustim vas, jdu zehlit. ozvu se az dojdeme od dr.. jeste si pujdu pro porodny

mili1
31. bře 2010

Aj ja som tak čítala,,,ze v tom 18 ,,,podla mna uplne staci,,, ved sa nemame kde ponahlat....
už papáte všetko?

mili1
31. bře 2010

pa mab,,,aj mne treba žehlit 😒

nefertitka
31. bře 2010

no aj na to sme sa pytali,vraj uz moze papat vsetko okrem cokolady a veci co su pikantne...no ale upkne vsetko este nepapame...vyhybam sa citrusom,exotickemu ovociu...slakostiam,soli...bravcovemu masu zatial...no a vajecny bielok sa tiez este neodvazim jej dat...a samozrejme ziadne vyprazane ani pecene...vsetko varene alebo na pare alebo flasticky...

nefertitka
31. bře 2010

no a este ziadne udeniny ai salamy...sunku jej davam,ale iba tu vo flasticke,co je tusim babylove...je tam zeleninka a sunka....

nefertitka
31. bře 2010

a ani syry...ale neviem,ci by nahodou uz nejaky aj nemohla...co myslim sralotta?

nefertitka
31. bře 2010

myslis*

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru