Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. dub 2010

dobre ranko devcata,

tak vychazka vcerejsi prvni paradni, foto v albu. anicka spinkala pekne. potom uz spinkala az do rana, samo s nekolika kojenima a koupanim (to jsme trosku plakaly). ja vstavala pred chvilkou a ona tedka vriska, musim jit kojit, pak se stavim a doctu.

mabe
autor
9. dub 2010

tak tady mame prababicku a chystame se ven. 🙂

nefertitka
9. dub 2010

ahojte...my hadzeme plienky normalne do kosa a nemam dojem,ze by nam to tu nejak smrdelo,ale je zas pravda,ze sa to strasne rychlo plni a stale len vynasame smeti🙂
mabe uzili ste si prechadzku?hajkala v kociku?

mili ak sa nemylim,tak mas dnes meniny,ze?Tak vsetko najlepsie;)dnes si symbolicky asi strngnem s tebou varenym vinkom,nech mi ta nadcha rychlejsie prejde 😉

sarlotta
9. dub 2010

dobré ránečko holčinky🙂

sarlotta
9. dub 2010

Mabe super🙂 to víš venku se spinká dobře🙂

nefertitka
9. dub 2010

ahoj,ako sa maju sarlottky?🙂

sarlotta
9. dub 2010

ahoj nef... dobře🙂 bříško roste 😉

mili1
9. dub 2010

Ahojteee,,,,,,, nef ty máš dobrú pamäť,,,ano mám,,,,,ďakujem krásne za prianie.. 😉 si zlatá.....a tiež si pripíjam s tebou....jooj varené vínko by som si dala 😝 no snáď pozdejšie 😉
mab krásne foto..... 😉 🙂
šarlotka a nef chcem sa vás spýtať tie autosedačky máte skupinu 2 ? 9-36 ? lebo som čítala že pre nášho je táto skupina nevhodná tak teda neviem či skupinu 9 - 18 alebo tu druhu? som teda ale blbá z toho už ... 😒
my sme dnes boli hore od 12 - 3.00 , malý nechcel spať a lozil po posteli 😀 to je najlepšie ak vstane uprostred noci a nechce spat 😒

nefertitka
9. dub 2010

super a maly sa tesi na sestricku?🙂

ja som sa strasne tesila na sestru(je medzi nami 5 rokov rozdiel),ale mala som v sebe zakodovane nejak,ze ked to bude chlapcek,tak ho nechcem 😀 ...a ked sa narodila,tak som mame neverila,ze to je dievcatko a vypytovala som sa jej,ako to vie 😝 😀

nefertitka
9. dub 2010

za malo Mili;)
ja som uz poslala link na tu autosedacku mili...neviem,ci si pozerala....a mame 9 - 36.....a preco je pre vasho ta skupina nevhodna?
nam sa tiez Nikolka budi v noci a potom nie a nie zaspat,ale taky je manzel zlaty,ze ju teraz uspava on,lebo ja sa este necitim dobre...to budu tie zubky...

sarlotta
9. dub 2010

mili taky blhaopřeju🙂
ta britax evolva je 9-36kg... je nejlepší v této kategorii-provedením i materiálem i bezpečností.... 9-18 je lepší že by sedačka neměla být tak dlouho jedna, víš- kvůli potahu a bezpečnosti- že se vyvíjí pořád nové 😉 ale zase do té 9-18kg musí mít dítko určitou výšku- zapíná se už normal pásem z auta , tak aby to neměl přes krk vedené víš🙂

sarlotta
9. dub 2010

teda promiň u 15-36 je normal pás... kolik teda vážíte a měříte ?

mili1
9. dub 2010

Aj u nas su zubky,,,, 😉
dakujem sarlotka,,
sarlot mame vajičko ale už chceme onedlho kupit ..zatial mu netrčí hlavička len nôžky,,,, mame 10,5 kg ale myslim že onedlho budeme mať aj viac...
Takže je lepšia 9 - 18? som z toho magor 😒
nef pozerala som,,,,

mili1
9. dub 2010

myslela som 9 -36 sarlotka... 😉

sarlotta
9. dub 2010

No ber to jak dlouho bude dítko v té sedačce 9-36kg kolik let....
já bych vzala 9-18 od maxi cosi anebo doporučuju tu Britaxku - já jsem spokojená🙂
vajíčko je opravdu tak do těch 9kg 😉

nefertitka
9. dub 2010

mili aj v obchode vam budu vediet poradit,my sme rovno radsej kupili 9-36...ona sa nastavuje podla kil....takze mate vystarane na dlhsiu dobu,moj nazor

sarlotta
9. dub 2010

my jsem ji kupovali pže sem myslela že malý poroste rychleji... mno a bude mít 5 a pořád váží 14,5kg 😲 aspoň že roste🙂))

sarlotta
9. dub 2010

tu Britax evolvu mám 9-36kg

mili1
9. dub 2010

Nef aj ja som myslela aby sme už nemuseli kupovať ale mi radia že radšej 9 - 18 a potom čo píše šarlotka...som pozerala tie maxi cosi su pekne aj tie romerky,,, šarlotka vy ste ju mali od kolkých mesiacov túto 9 - 36?
nef ano chcela v obchode najlepšie povedia, ale radšej popozeram aby som nekupila zlu 😉

mili1
9. dub 2010

My máme vajíčko do 13 kg...

nefertitka
9. dub 2010

mili uz by ste ju veru mali kupit,uz ked mu trcia nozky....ako pise sarlotta,tie vajicka su tak do 9 kil...a navyse v autosedacke sedi smerom dopredu a moze sa obzerat🙂))Nikolka nechapala,ked zrazu sedelav aute opacne;)))strasne bola zlata, na vsetko ukazovala

nefertitka
9. dub 2010

myslim,ze tie autosedacky lepsich znaciek su vsetky bezpecne a v pohode...

sarlotta
9. dub 2010

mili co já vím🙂))) malý měl v roce 8600g takže nějak po tom roku 😀

mili1
9. dub 2010

nef ved uz chceme asi 2 mesiace kupit ale nejako u nas nie su a na nakupy sa chystame onedlho tak kupime ...samozrejme že ja pozeram kazdy den na nete a je ich tolko že a neviem rozhodnut 😒

mili1
9. dub 2010

Babulky takže aj tato trieda bude dobrá? 9 - 36? sarlot ale ty si radila že radšej 9 - 18 ano? ked rychlo rastie .... 😀

sarlotta
9. dub 2010

mili vybírej maxi cosi: 9-18kg-) jsou nejlepší. Já jsem na tom taky tehdy seděla a hltala diskuse🙂))))
budeš mít pro druhé dítko a pak koupíte 15-36kg.
my budeme muset taky pak koupit až Šarlot vyroste🙂

nefertitka
9. dub 2010

my sme kupovali, ked jej uz trcali nozky,ked mala nad tych 9 kil...
a ja by som ti radila 9 - 36🙂

sarlotta
9. dub 2010

mili je to na Tobě....
u těch 9-36 tu britaxku u jiných značek si nejsem jistá kvalitou 😉

ellysa
9. dub 2010

mili všetko najlepšie 😀
sarlott, tak už ste prezradení? 🙂 A Kryštofko má len toľko, to je špagetka, môj synovec má 4,5 roka a 25 kg 😕 on je zasa taká buchta 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru